08:46 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 850 بار در 154 ارسال

حسادت به انجمن و توهین به apple-ios.ir

سلام به شما دوستان عزیزم
    سر حرفم با اون آقایی هست که اومده اینجا و حرف از کپی کپی میزنی
    اولا که شما اگه خیلی متعصب هستی اسم واقعیتو تو اون انجمن بگو تا ما هم بدونیم خودت اونجا چیکاره ای
    دوما نریمان عزیز رو من میشناسم و میدونم چقدر واسه اونجا زحمت کشیده و قدرشو ندونستن
    اگه مطلبی هم کپی شده مطلب خودش بوده چون خودش واسش زحمت کشیده انتقال داده اینور
    حالا وایسا برات بگم سیاست اونجا چجوریه که کاملا حساب کار دستت بیاد
    من 2 سال اونجا بودم خیلی واسه اون انجمن زحمت کشیدم
    همه هم میشناسن منو
    از حل مشکلات کاربرا گرفته تا معرفی اپلیکیشن و بازی و ترجمه اخبار و...
    تازه همه ی اینا بجز حل مشکلات کاربرا تو یاهو مسنجر بود
    اولین کسی هم بودم که 3 تگ گرفتم اونجا
    همکار انجمن - کاربر ویژه- کاربر ممتاز
    یعنی دیگه جا نداشت که بهم تگ بیشتری بدن چون همه کاره ی سایت بودم
    حالا بعد از 2 سال اقای مدیر اومده میگه چرا کپی میکنی
    چی رو کپی کردم؟؟؟
    میگم برات
    مطلب خروج اقای اسکات فورستال از اپل که از 2 سایت خارجی و 1 سایت ایرانی مطلبم رو جمع کرده بودم
    فقط بخاطر 1 خطش که توی ترجمش مشکل داشتم ایدی منو بن کردن
    خودت یکم فکر کنی میبینی که کاربری با این همه فعالیت و تشکر و پست چرا باید سر 1 تاپیک بن بشه؟
    میگم برات
    چون میترسن
    چون حسودن
    اینا سیستم کارشون همینجوریه که میزارن کاربرشون خیلی تاپیک بزنه و پست بده بعد از یه مدت بن میکنن
    همه ی تاپیک ها رو میزنن به اسم خودشون تا امار خودشون بالا بره
    من نمیدونم چه انجمنیه که هزار تا مدیر داره
    هر کدومش میان یه چیزی میگن
    ناظم انجمنش که با همه سر دعوا داره
    خیلی از کاربرا بخاطر همین مسئله ی بیکفایتی مدیرا و تندخویی و بد اخلاقی از اونجا بیرون اومدن
    متاسفانه تو ایران خیلیا معنیه انجمن رو نمیدونن
    کسی حق نداره تو انجمن به کسی توهین کنه و کسی رو مجبور به کاری کنه
    چون هیچ پولی به کسی نمیدن و هرکی هم فعالیت میکنه با عشق و علاقه داره فعالیت میکنه
    پس همه از مدیر کل انجمن تا اون کاربر تازه وارد همه مساوی هستند

این چیزی هست که من تو این انجمن خودمون apple-ios.irدیدم
    اونجا دقیقا شده عین پادگان
    همه به هم دستور میدن واسه همینم خیلیا دارن میان بیرون از تو پادگان
    تا یه کاربر بدبخت اشتباهی ازش سر میزنه همه میریزن سرش
    الکی امار سایت رو خودشون بالا بردن با کاربرهای دروغین. خوشبختانه امار الکسا همه چی رو نشون میده
    به این عکسها نیگا کن تا حساب کار دستت بیاد
    حالا هم به کوری تو و مدیرای اونجا همه ی مطالبم رو از اونجا خارج میکنم تا همشون بسوزن
    شرمندم زیاد وقتتونو گرفتم چون واقعا رو اعصابم بود

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

ویرایش توسط nima_o2 : 12-13-2012 در ساعت 01:16 AM

2. 35 کاربر مقابل از nima_o2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

نیمای عزیز همون طوری که گفتم مهم برای ما کاربران فهیمی و تیز هوشی مثل خودت هستند که واقعیت رو میدونند و پیش ما اومدن که قدمشون روی چشم ماست...
    از روزی که انجمن اول اپل ایران شد و خیلی از سایت های دیگه رو گرفتیم تو این مدت کوتاه پیش بینی میکردیم که یه عده از روی ناراحتی و حسادت دست به این کارهای بچه گونه بزنند.چیزی که هیچ وقت توی دنیای حرفه ای جایی نداره...
    مهم شما هستید که هم اکنون در کنار ما هستید و همکاری با شما عزیزان برای شخص من قابل افتخار هست...بزارید تا دلشون میخواد حسودی کنند و با این کارهای آماتور به شخصیت خودشون بیشتر ازین لطمه برسونند...

4. 25 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,592 بار در 247 ارسال

نیما جان و ناریج عزیز همه منو مسشناسن من هم یک سالو خورده ای برای اون انجمن زحمت کشیدم همیشه اولین نفری بودم که سعی میکردم بهترین و سریع ترین پستهارو بدم با توجه به پستهای بیشمار و خیلی خوبی که من در اون انجمن دادم کلی برای هر کودوم از پستهام وقت میزاشتم با وسواس پستامو میزاشتم رو اون انجمن طوری که 3 بار چک میکردم بعد پست میزاشتم با توجه به اینکه مسولان و مدیران اون فروم دیدن آمار تشکر من داره به 1000 تا توی این مدت میرسه ترس ورشون داشت و من بعد از مدتی متوجه شدم ناظم اون انجمن همش از تاپیکهایی که جدیدن میزدم ایراد میگرفت و بدون اینکه قبلش به من تذکری داده بشه پستم پاک میشد! به این میگن ناظم ! به مدیریت کل اون انجمن پیغام دادم که برام روشن کنه داستان از چه قراره بعدش متوجه خیلی از مسال شدم دیدم کاربران خیلی خوبی که میشناختم دیگه نیسن قبلش توجهی نکرده بودم قبل این ماجرا خلاصه شروع کردم به تحقیق متوجه شدم narij عزیز نیست !!! پیش خودم گفتم چرا؟!!! ناریج خیلی زحمت این فروم میکشید دقیقا یادمه خلاصه بعد دیدم nima_o2 توی پیج ارطبات با مدیران درگیر شده با اعضای مدیریت و ناظم اون انجمن خیلی چیزها اومد دستم با نیما هم صحبت کردم و برام ماجرارو گفت تا اینکه با mordred هم صحبت کردم و خیلی چیزا برام روشن شد. خلاصه اینکه مدیر کل اون انجمن رفت که جوابه منو بده حتی من براش منبع اون پستی که به خاطرش پستمو حذف کردن برای مدیر کل اون انجمن فرستادم اما جواب اون آقا این بود بررسی میشه ........ رفت که بررسی کنه. فرومی که به کاربران زحمت کشش احترام نزاره و قدر اونارو ندونه به هیچ دردی نمیخوره البته ای دی منو بن نکردن اما من اعلام کردم از همون لحضه دیگه هیچ فعالیتی در اون فروم نخواهم داشت. تا اینکه mordred و nima_o2 منو با فروم محبوب apple-ios.ir آشنا کردن بعد دیدم تمامه بچه های گل دور هم جمعن پست فزصتو از دست ندادم و سریع عضوی از apple-ios.ir شدم و خیلی راضیم از ناظم خیلی خوب benyamin عزیز بگیر تا مدیران گل انجمنهمینجا هم من اعلام میکنم من در هیچ انجمنی فعالیت ندارم و نمیکنم اعم از جواب دادن به سوالات کاربران و پست زدن و .... و تمامی پستهایی که در اون انجمن همسایه زدمو همرو پاک کردم تا جایی که تونستم خودم هم درخواست بن دادم چون اونجا دیگه کاری ندارم - تمامی فعالیت من iHamid که اینجا iHamid-1 هستش که منو با همون iHamid میشناسن در خدمت فروم محبوبم apple-ios.ir هستم تمامی فعالیت من در این فروم فقط اومیدوارم در کنار هم و همه باهم به هرچه بهتر شدن فروم apple-ios.ir کمک کنیم.

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

iHamid

ویرایش توسط iHamid-1 : 12-12-2012 در ساعت 03:47 PM

6. 18 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.1
    iPod Classic
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

این رو بدونید زمانی که میخواهند زیر اب بزنن حسودی میکنن یعنی دارید پیشرفت میکنید و همینطور به راهتون ادامه بدید مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

8. 17 کاربر مقابل از mk_sq عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

به عقيده من انقدر بد گويي مال هم نكنيد
    با اين كار ها كسي پيشرفت نكرده
    سر هر كس تو لاك خودش باشه وپيشرفتشو بكنه
    منم اين جا١سال يه زحمت نصفه نيمه كشيدم ولي اخرش هيچ
    الكي هم نيمدم به كسي توهين كنم
    فكر كنم دوستان منو شناخته باشن(محمد)
    گرچه مديران اون انجمن هم ادم هاي كثيفي هستن از حق نگذرم

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط zxcv مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    به عقيده من انقدر بد گويي مال هم نكنيد
    با اين كار ها كسي پيشرفت نكرده
    سر هر كس تو لاك خودش باشه وپيشرفتشو بكنه
    منم اين جا١سال يه زحمت نصفه نيمه كشيدم ولي اخرش هيچ
    الكي هم نيمدم به كسي توهين كنم
    فكر كنم دوستان منو شناخته باشن(محمد)
    گرچه مديران اون انجمن هم ادم هاي كثيفي هستن از حق نگذرم
    اینکه آخرش هیچ یا ... بدلیل توهین ها و نشون دادن شخصیت خودتون بود که بن شدید ، اما باز ما مانع ورودتون به انجمن نشدیم و هیچ گونه پستی هم از شما به نام کسی دیگه زده نشد .

موفق باشید

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفون
    آنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفون
    آنلاک کردن آیفون و
    آنلاک آیفون ۶
    آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکر
    خرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

11. 17 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,368 بار در 2,049 ارسال

منم قبلا اونجا بودم و دوستان شاید منو بشناسند اما اومدم اینجا و...

واقعاً تفاوت رو می‌شه به خوبی‌ حس کرد البته اونجا با این اکانت نبودم اما...

13. 11 کاربر مقابل از Mr.SinA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 136 بار در 29 ارسال

داداشای رنگیه من تو این انجمن همه گلن مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مدیرای با شخصیت -فهیم- کاردان-اونی که اومد تو انجمن و 4تا حرف گفت از نوع کلامش و محتوای کلامش مشخص بود واسا چی اومده و هدفش چیه؟...داداشای گلم همچنان به فعالیتشون ادامه میدن اونیم که نمیتونه ببینه میتونه چشماش وببنده فقط مواظب باشه با کله نخوره زمین مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . در ضمن داداشای گلم چه توقعی دارن حسود که نمیات تعریف کنه میزنه تو سر مانع پیشرفتش...نتونه -موقعی که در حال سقوطه همه رو با خودش میکشونه پس اهمیتی نداره حسوده چشم بسته چی میگه ...مهم اینکه ما موفقیممهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

15. 17 کاربر مقابل از Raha1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,950 بار در 447 ارسال

درود

بنده در همون انجمن مدیر کل بخش بودم زمانی که انجمن افتتاح شد یک هفته بسته بود من طی این یک ماه ۱۰۰۰ تا پست و تاپیک زدم بعد مدتی پست و تاپیک های من به نام مدیریت کل و مدیران دیگر خورد و سوتی بزرگشون این بود یادشون رفته بود سپاس ها شون رو از پست های من حذف کنند جوری شده بود که سپاس خودشون زیر پست خودشون ( پست های دزدیده شده بنده ) بود تصور کنید آدم از پست خودش سپاس بزنه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

اگه قراره من تو اون انجمن نباشم نام کاربریم پاک بشه پست و تاپیک های منم باید پاک بشه نه اینکه به نام خودشون بزنن این نشونه حقارت مدیریت کل انجمن ذکر شده هستش

نگران نباشید انجمن اشاره شده دزدی بیش نیست

ویرایش توسط iEdris : 12-12-2012 در ساعت 08:27 PM

17. 22 کاربر مقابل از iEdris عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.1.2
    اکانت گیم سنتر
    mahyarnamazi
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 4,260 بار در 924 ارسال

منم یکسری به نریمان عزیز (narij) گفته بودم که من اونجا پیشرفت داشتم و مطالب زیادی داشتم ولی نزیمان عزیز گفت که مطالب زیاد ملاک نیست.... دیدم راست میگه چون من اونجا فعالیتم کمتر از اینجا بود و از موقعی که به راهنمایی کامران عزیز iKamran و چند تن دیگه از کاربران عزیز اومدم اینجا با اینکه در مقابل همه اساتید داریم درس پس میدیم واقعاً با اینکه مطالب و خبرهایی میزارم و در مقابل اونجا هیچ نیست ولی حداقل می دونم که یه مقدار کوچیک بهتر شدم.... در زمینه ترجمه قوی تر شدم و ...... ولی با این وجود باز می گم این بنده حقیر به همه اساتید این انجمن مدیون هستم.....

بهترین انجمن فارسی اپل

19. 18 کاربر مقابل از mahyarnamazi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع