12:24 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 1,488 بار در 332 ارسال

آیا جیلبریک iOS 6.0.1 شخص "Dream Jailbreak " فقط یک حقه است؟

آیا جیلبریک iOS 6.0.1 شخص "Dream Jailbreak " فقط یک حقه است؟ دولوپرها NitoTV و iH8sn0w در حال تلاش برای آگاه کردن مردم!

شخصی ناشناس که فقط با نام "Dream Jailbreak " معرفی شده ادعا دارد که جیلبریکی پیشرفته از iOS 6 و iOS 6.0.1 را در اختیار دارد که همۀ دیوایس های پشتیبانی شده از این فریمور را تحت پوشش قرار میدهد. گفته شده که این جیلبریک در روز 22 دسامبر عرضه میشود که فقط 2 هفته با آن فاصله داریم!

به فرض یقین این شخص با هیچ یک از اعضای نام آشنای تیم جیلبریک همکاری ندارد و بیان کرده که میخواهد به جهانیان منبع اکسپلویت یا جیلبریکی را نشان دهد که میتواند خارج از قاعدۀ رایج جیلبریک عمل کند!
    با فرض وجود جیلبریک های دیگر هشدارهای همیشگی از راه میرسند! باید از خودتان بپرسید که چرا یک فرد ناشناس درستکار باید جیلبریک را اول اعلام کند؟ اگر شخص " Dream Jailbreak" که یک فرد ناشناس است و قصد پیشرفت جیلبریک قبل از تیم جیلبریک را دارد چرا باید وبسایتی با یک پوستر کثیف و شلوغ و پلوغ و پر سرو صدا درست کند؟ یک ویدیو برای هفتۀ آینده عرضه کند ! و تا 22 دسامبر سروصدا کند؟ این دولوپر بسیار راحت میتوانست تا وقتی جیلبریک آماده شود صبر کند و بعد به یکباره آن را عرضه کند و به پیشرفت جیلبریک کمک کند بدون خشمگین کردن و آزردن افراد منفی باف و آیۀِ یاسی مثل من!

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

همانطور که انتظار داشتیم این وبسایت پر از تیزرهای دروغین و کاذب دست و پا شکسته و ناقص است که مفهوم خاصی نیز ندارد. به یکی از آنها اشاره میکنیم : "این جیلبریک بی نظیر است به طوری که با راه های جیلبریک گذشته متفاوت است"

" NitoTV " باور دارد که مانند تجربیات گذشته این فرد هم طبل تو خالی است و میگوید تا به حال حتی جیلبریک تترد مناسبی که در آن سیدیا خوب اجرا شود هم برای iOS 6 درست نشده!

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

در حالی که " iH8sn0w" ویدیو های تبلیغاتی این شخص را هم یک حقه قلمداد کرده و گفته که با برنامه ها و راهکارهای جدید میتوانند کاری کنند که دیوایس های جیلبریک نشده را جیلبریک شده نشان دهند! و گفته فقط آن را زمانی باور کنید که عرضه شود!

آیا "Dream Jailbreak " واقعیت دارد یا فقط یک حقه است؟ در روز 22 دسامبر خواهیم فهمید! اما من چشمم از آن آب نمیخورد.......

با تشکر بسیار ویژه از iKamran عزیز بابت لینک خود مطلب ، عکس ها و مشکلاتی که اینترنت بنده داشت و ایشون حل کرد.

ویرایش توسط Mohammad Amin : 12-08-2012 در ساعت 02:12 PM

2. 23 کاربر مقابل از Mohammad Amin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 2,487 بار در 746 ارسال

1 روز بعد از انفجار و ترکیدن زمیـــــــــــــــــــن ؟ مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

خب میخوایم چیکار اون جیلبریک رو ؟ مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

شوخی کردم ... به حال من که فرقی نداره مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . انقدر جنگ و دعوا راه میندازن سر این جیلبریک ، فکر کنم همین میشه عامل جنگ جهانی سوم !! مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

من که با خیال راحت چیزایی که میخوام رو میخرم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

4. 10 کاربر مقابل از Apple عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه Mac
    Mavericks
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,373 بار در 308 ارسال

جیلبریک هایی که فیک باشن معمولا اینقدر سرو صدا نمکینن
    این یکی مثل بمب تو نت صدا کرده
    اکانت توییتر دریم جیلبریک دیروز ایجاد شد و تا الان 2048 تا دنبال کننده داشته و این رقم ظرف یک روز خودش یه رکورده
    امیدوارم که واقعی باشه...
    اگر خبری در این رابطه به دستم رسید همینجا اعلام میکنم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

6. 9 کاربر مقابل از the end عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,592 بار در 247 ارسال

شده حکایت ios 5.1.1 این بابا اصلا معلوم نیست کی هست!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟ اینا همینطورن دمه کریسمس یه ملتو میخوان بزارن سره کار بخندن همین من 1% احتمال میدم راست بگه مگه میشه همچین چیزی pod2g و .......... هکرای بزرگ دیگه توش موندن و هنوز دارن روش کار میکنن fake مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

8. 5 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPad2-Black
    تشکر شده 77 بار در 34 ارسال

شک نکنید که تقلبی است و واقعیت نداره !

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نسخه Mac
    Mavericks
    Macbook Pro

من همین الان در مورد این جیلبریک با nitoTV صحبت کردم
    nitoTV هکر apple tv هست...
    اون اول حسابی به دریم جیلبریک توپید خیلی بی تربیته حالا نمیتونم بگم چی گفت...

و من درجوابش گفتم که چرا باید جیلبریک رو حتما تو یا آیفون دو تیم یا کورنیک عرضه کنید؟

و اون گفت تو هیچ میدونی که اینکار چقدر سخته و چه روند پیچیده ای داره, مطمئن باش که این یه تقلب آشکاره

منم گفتم 21 دسامبر دنیا تمومه اون میخواد 22 دسامبر بده بیرون( به شوخی) امیدوارم که واقعی باشه

ویرایش توسط the end : 12-10-2012 در ساعت 12:57 PM

11. 11 کاربر مقابل از the end عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPad2-White
    تشکر شده 135 بار در 64 ارسال

ولي اگه راست باشه چي ميشه همه ي هكر هاي بزرگ رو ميزار تو جيبشمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

13. 2 کاربر مقابل از Parsa.ghorbannia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPad2-Black
    تشکر شده 77 بار در 34 ارسال

دروغ و جعلی است شک نکنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

15. 2 کاربر مقابل از Dimo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.1
    iPod Classic
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

شایعه ای برای معروف شدن.امثال این قبلا هم بوده مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

17. 6 کاربر مقابل از mk_sq عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه Mac
    Mavericks
    Macbook Pro

3 روز از ایجاد اکانت دریم جیلبریک میگذره و تا الان که من دارم با شما صحبت میکنم 5869 دنبال کننده داشته
    این رقم واقعا باورنکردنیه..

دیروز او پستی گذاشت در جواب کسایی که میگن این جیلبریک تقلبیه

به زودی پست های من درسایتم و (یه جا دیگه) در این هفته برای همه اثبات خواهد شد. امیدوارم آخر هفته خوبی رو سپری کنید

19. 7 کاربر مقابل از the end عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع