03:14 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا بدون جیلبریک میتوان زنده ماند؟

رأی دهندگان
54. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله جیلبریک میکنم

24 44.44%
  • خیر جیلبریک نمیکنم

30 55.56%
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,592 بار در 247 ارسال

آیا بدون جیلبریک میتوان زنده ماند؟ + همه شرکت کنید

سلام دوستان در یک نظر سنجی میخوام نظرتونو در باره جیلبریک کردن و یا نکردن رو بدونم

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

-آیا شما جیلبریک میکنید؟ - دلیلتون چیه؟

-آیا بدون جیلبریک هم میتوان زنده ماند؟ - اگه روزی بیاد که دیگه نشه ios جیلبریک کرد چی؟

-آیا هنگ کردن و زود خالی شدن باتریو به توویکهای سیدیا ترجیح میدین؟ - از جیلبریک برای نصب اپهای کرک شده کمک میگیرین؟

-آیا به روز بودن و پایداری ios ترجیح میدین؟ - بیشترین میزان جیلبریک کننده ها فقط در ایران هست؟!

-امیدوارم بتونیم نتیجه گیری خوبی کنیم. لطفا دلیل خودتونو برای هر سوال در صورت تمایل بیان کنید. ممنون

ویرایش توسط iHamid-1 : 11-30-2012 در ساعت 02:00 PM

2. 21 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    Beta 0.2.1
    نسخه Mac
    0.4.2 Beta
    اکانت گیم سنتر
    The Dark Pois0n Rises
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 3,176 بار در 876 ارسال

آیا بدون جیلبریک میتوان زنده ماند؟ + همه شرکت کنید

جیلبرک معایب و مزایای زیادی داره!
    معایب: کند شدن! کرش کردن برنامه ها! پر شدن رم! زود تموم شدن باتری!
    مزایا: قابلیت نصب برنامه های فوق العاده ی grooveshark و airblue sharing و ifile و...! پیشرفته تر کردن گوشی! امکانات عالی

من جیل بودن رو ترجیح می دم! هم از حمایت کامل اپل برخوردار می شم هم برنامه نویسان رو حمایت می کنم و اپ هام رو راحت از اپ استور اپدیت می کنم و هم بدون دغدغه های جیلبرک شدن یا نشدن ios بعدی به ورژن جدید اپگرید می کنم!(البته هنوز جیلبرکم ولی به زودی...مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .)

ويرايش: الان دو سال از اين پست مي گذره هنوزم جيلبركم و در هم نخواهم امد مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

ویرایش توسط Pois0nous : 02-15-2014 در ساعت 09:09 PM

4. 9 کاربر مقابل از Pois0nous عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,368 بار در 2,049 ارسال

بدون جیل بریک واقعاً سخته مثلا برای یک بازی field runners2 HD باید ۸ دلار داد

اما خوب در عوض آپدیت میشوند و ...

اما در کلّ راه درست همین هست اما برای ما سخته واقعاً...

6. 10 کاربر مقابل از Mr.SinA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

من همیشه دستگاه هام رو جیلبریک کردم - دلیلم رهایی از محدودیت های اپل هست استفاده ازاد از برنامه های (منظور نصب برنامه کرک نیست) دسترسی راحت به فایل ها و...
    بدون جیلبریک هم میشه زنده موند ولی من نمیپسندمش - اگر روزی ios جیلبریک نشه به ویندوز فون بر میگردم (شاید دیدی فایر فاکس هم اومد و بد نبود امتحانش میکنم)
    من هیچ وقت به خاطر جیلبریک کردن دیوایس ها هنگ نکرده یا باتریش زود خالی نشده (البته فقط یک بار که sbsetting رو نصب کردم باتریم رو خورد و فرداش پاکش کردم ولی در کل مصرف باتریم فرق چندانی نکرده) - (لطفا هم تبلیغات منفی درباره جیلبریک نکنید)
    از جیلبریک برای نصب برنامه های کرک هم استفاده کردم (کلا اشنایی من با جیلبریک زمانی بود که اولین بار ایپاد میخریدم و اون موقع هنوز نصب برنامه اورجینال تو ایران مد نشده بود و مغاذه دار هم برام جیلبریک کرد تا برنامه کرک نصب کنه) - ولی فراموش نکنید که خود سیدیا هم برنامه هایی برای فروش داره پس لزوما جیلبریک برای زیر پا گذاشتن قوانین کپی رایت نیست
    من پایداری جیلبریک رو به بروز بودن ios ترجیح میدم چون تا امروز هر ورژنی که اپل زده در لحظه اول پر باگ و اشتباهات مسخره ای بوده نمونش map در ios 6 و همیشه بهترین ورژن ها جیلبریک انتترد میشن و برای مدت ها هم باقی میمونن من الان دیوایس هام روی ios 5.1.1 هست و هیچ کمبودی هم احساس نمیکنم مثل این که بگید الان همه باید برن به ویندوز 8 لزومی نداره من شاید ورژن پایینتر رو که هنوز بی عیب تر هست ترجیح میدم
    بیشترین جیلبریک کننده ها در ایران نیستند خود امریکا کم جیلبیریک کننده نداره و باید یادمون باشه که هکر هایی که جیلبریک کردن هیچ کدومشون تا به حال ایرانی نبودن پس نتیجه تو ایران اونقدر جیلبریک کننده نیست که از کمبود به فکر جیلبریک ساختن باشه! - البته به دلایلی مثل کمبود امکانات و مهمتر از اون محدودیت های مالی و یا تحریم ها تو ایران شما تعداد جیلبریک کننده ها رو بیشتر میبینید (اونم به خاطر کم بودن جامعه اماری نسبت به خارج از کشور هست یعنی تعداد کاربران محدود هست ولی همین تعداد محدود بیشترشون جیلبریک میکنن ولی مثلا تو امریکا تعداد کاربران چندین برابر ایران هست ولی تعداد کمتریشون جیلبریک میکنن و به نسبت جمعیت میشه گفت تو ایران بیشتر جیلبریک انجام میشه)
    در کل جیلبریک هنوز یک کار کاملا قانونی هست و به همه پیشنهاد میکنم یک بار دیوایس جیلبریک شده رو با جیلبریک نشده مقایسه کنن (استفاده از جیلبریک هم باید به صورت اصولی و درست باشه شما با نصب برنامه ifile میتونید خودتون کار صد ها توییک رو بکنید که هیچ تغییری در فرایند ios نداره ولی شاید با نصب اون توییک ها به دردسر بیفتید )
    افزایش مصرف باتری جیلبریک خیلی کمتر از ورژن های اولیه ios5 هست به شرطی که درست ازش استفاده کنید اگر درست استفاده کنید هیچ افت سرعتی براتون بوجود نخواهد اومد !

ویرایش توسط b.a23 : 11-30-2012 در ساعت 02:56 PM

8. 12 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 85 بار در 28 ارسال

بستگی به نیاز و نوع استفاده افراد مربوط میشه
    یکی می خواد گوشیش پر از بازی و برنامه باشه و 1 مگ هم خالی نمونه یکی دیگه هم براش فقط چند تا چیز ضروریه که میره می خره و نیازشو برطرف می کنه
    من به شخصه جلبریک نمی کنم ، 20 تا برنامه هم بیشتر نصب نکردم که اونا هم با گیفت کارت خریدم
    از نظر محدودیت ها هم همین جوری راضی هستم کلا از دستکاری کردن یه چیز بدم میاد

10. 8 کاربر مقابل از Masoud270 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 2,487 بار در 746 ارسال

من قبلا جیلبریک میکردم دستگاهامو ( آیفون 4 ، آیپد 2 ، آیپاد تاچ ، آیفون 4 اس )

اما از وقتی آیپد مینی رو خریدم ، دیگه جیلبریک رو گذاشتم کنار مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . تمامی کارهام رو درست انجام میدم و بدون جیلبریک به هیچ مشکلی برنخوردم تاحالا . .خیلی راحت نرم افزارهایی که میخوام رو میخرم . اگه قیمت نزم افزارها هم برام زیاد باشه واقعا ، صبر میکنم بعد از یه مدت تخفیف بخوره بعد میخرم . خیلی راحت از اپ استور آپدیت میکنم . بدون هیچ استرس و دردسری هم به جدیدترین ورژن آپدیت میکنم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

در کل زندگی تو محدودیت اپل رو به اون آزادی ای که بعضی از دوستان مطرح کردن ترجیح میدم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

12. 15 کاربر مقابل از Apple عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    The New iPad-White

من هم تا ١ سال پيش جيلبريك ميكردم اما يه بار خواستم ببينم ارجينال چطوريه از وقتي ايفونمو بردم روي ارجينال ديگه جيلبريك نكردم و تمام اپهامو از اپستور ميخرم هم بازي هم برنامه هاي مورد نيازمو خيلي هم راضيم من ارامشو ترجيح ميدم امنيت پايداري ios و به روز بودن كلا خيلي امكانات خوبي اپل در اختيار كاربرانش قرار ميده در رابطه با جيلبريك هم بعضي ها واقعا به بعضي توييكها نياز دارن صليقه اي هستش اما من ارجينال خيلي بيشتر ترجيح ميدم فكر كنم تا الان ٣٠٠-٤٠٠ دلار از اپستور خريد كردم هم براي ايفونم هم براي ايپدم و فوق الهاده راضيم اپديتها هم كه عاليه من خودم با جيلبريك مخالفم چرا وقتي اين همه هزينه براي ديوايسم ميكنم يهو هنگ كنه مصرف باتريم بره بالا - به نظر من اين چيزا در شان اپل نيست جيلبريك هم بايد انقدر منتظر بموني ايا يه روز بياد ايا نياد تا بيادم اپل ios بعديو معرفي كرده من نيازي به بولتوس نميبينم چون من نميخوام در عصر قديم زندگي كنم الان عصر اي كلاده فلش هم كه هست ياد ندارم تو اين چند سال بولتوس بازي كرده باشم. در مورد اي فايل خوب شما ميتونيد از اپ استور اون برنامه مورد نيازتونو تهيه كنيد و جاي خالي اي فايلو به راحتي پر كنيد مثلا فشرده كردن در اپستور اپش موجوده يا دانلود از سافاري اپهاي فوق العاده اي براي اين منظور هم هست واينكه اپستور در روزهاي خاصي تخفيفات ويژه اي ميده من خودم بيشتر آپهامو به اين صورت هم خريدم در هر صورت من اورجينالو با خيال راحت استفاده ميكنم و ميدونم كه اپل بهترين پشتيبانيو از من به عمل مياره توري كه امنيت منو تضمين ميكنه براي قرار دادن يه اپ در اپ استور چندين مرحله بايد طي بشه تا امنيت تضمين بشه - در هر صورت اين نظر شخصي من بود.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

ویرایش توسط iHamid-1 : 11-30-2012 در ساعت 03:52 PM
    http://forum.apple-ios.ir/images/signaturepics/sigpic18586_2.gif

14. 6 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

دوستان باز هم تاکید میکنم جیلبریک فقط نصب برنامه کرک نیست چرا فقط به کپچک ترین قابلیت جیلبریک توجه میکنید ؟
    توییک های سیدیا خودشون یکی از مهمترین دلایل جیلبریک حتی هکر هایی که بر روی جیلبریک کار میکنن نصب برنامه کرک از طریق جیلبریک رو یک جرم میدونن و همیشه تاکید کردن که این کار رو انجام ندید !

16. 10 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    The New iPad-White

دوستان نظر شمارو درباره نصب توییکها و تمها میخوام بدونم در حالت جیلبریک چیکار میشه کرد که از نظر کند شدن و جلوگیری از مصرف بیش از حد باتری جلوگیری کرد؟ (فکر کنم با مطرح کردن این موضوع از این تاپیک نتیجه بهتری بشه گرفت)

من چنتا پیشنهاد دارم : 1.اول از هم نصب نکردن تمها که باعث کند شدن بیش از حد دیوایس میشه فقط نصب توییکهارو پیشنهاد میدم اونم نه همه!

2.از نظر مصرف باتری بیش از حد میتونم به winter board که ذکر کردم برای تم هستش و نصب نکردن sbsettings به جاش میشه از ncsettings کمک گرفت که بنظرم بهینه تر عمل میکنه و توویک intelliscreen x با توجه به اینکه طرف دار زیاد داره اما مصرف باتری بالایی هم داره و پیشنهاد نمیشه حتی نسخه خریداری شدش!

3.نظرتون درباره barrel و folder enhancer چیه ؟ آیا اینها هم مصرف باتریو بالا میبرن؟

-من در یک فروم خارجی سوال کردم که جیلبریک خوبه یا نه ؟ گفت خوبه اما درست باید ازش استفاده کنی

-در سوال بعدم ازش پرسیدم چه چیزهایی باعث مصرف باتری بیش از حد میشه؟

does jailbreaking affect battery life?
    Just use common sense. Video wallpaper yes, simple themes, tweaks and widgets no.

در جواب به من گفت ویدیو والپیپر و تم نصب نکن و تویکها و ویبجیتها باعث مصرف باتری نمیشن؟!!!!!!

پس دوستان چرا من توییک مثلا intelliscreen x نصب میکنم مصرف باتریم میره بالا احساس میکنم روی آیفون 4 - 5.1.1؟!!! آیا این مصرف طبیعی هستش من دارم اشتباه میکنم؟!!!

ویرایش توسط iHamid-1 : 12-04-2012 در ساعت 01:15 PM

18. 3 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 85 بار در 28 ارسال

به نظر من اپل باید یک قسمتtheme store هم اضافه کنه ایشالله iOS7 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

20. 2 کاربر مقابل از Masoud270 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع