09:26 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

مشکلات حیرت انگیز آیفون 5 ( حتما بخوانید )

بعد از معرفی ایفون 5 چشمها همه خیره به این گوشی شد که چی دارد و چی ندارد و باید طبق معمول بهترین گوشی را اپل معرفی کرده باشد ولی در اننجا مطلبی را میخوانید که ممکن

است نظر شما را عوض کند.

پس با ما همرا باشید :

1- خارج شدن نور

یکی از مشکلاتی که گزارش شده است و به چشم میخورد مشکل خروج نور از درزهای بالای گوشی میباشد که ظاهرا در رنگ سفید این مشکل بوضوح دیده میشود

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

2-خراشیدگی بدنه

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

مشکلی که روزها درباره آن بحث شد و اخبارهای زیادی انتشار یافت ولی در حقیقت این مشکل بخاطر آلومینیوم است زرا این فلز ذاتا فلز نرمی است و این مشکل هم ذاتا با آیفون5 همراه

خواهد بو مگر اینکه در نسلهای بعد از جنس فلز بهتری همچون تیتانیوم استفاده شود.

3-وای فای

شاید این مشکل سخت افزاری نباشد و نرم افزاری باشد ولی باز این مشکل ذاتا با آیفون 5 است و این مشکل به اپل بر میگردد و مشکلاتی همچون عدم توانایی اتصال به شبکه و کند بودن

در دریافت اطلاعات را دارد.

4- نقشه

بزرگترین شکست اپل تراژدی نقشه میباشد به قدری این مشکل بزرگ است که مدیر عامل اپل را وادار به معذرت خواهی کرد به عکس بالا توجه کنید ببینید برلین در کجای این نقشه قرار

دارد در قطب جنوب!!!!!

5-هاله صورتی یا بنفش در عکس

هر چند اپل از این مشکل سر باز زده است ولی سایت گیزمودو در تماس با پشتیبانی اپل درباره این مشکل اینگونه جواب دادن که این مشکل کاملا طبیعی است و باید دستگاه نسبت

به منبع نور در زاویه ای مناسب قرار گیرد و این مشکل هم در فیلمبرداری دیده شده است.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید که چرا واقعا اپل به این مشکلات برخورده است.

ویرایش توسط Benyamin : 10-03-2012 در ساعت 11:03 AM

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

2. 21 کاربر مقابل از Benyamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    iPadMini-White & Silver
    تشکر شده 1,766 بار در 500 ارسال

تیم کوک حیا کن ، اپل رو رها کن !
    واقعا داره تمامی زحماتی که استیو جابز خدا بیامرز برای اپل رو به باد میده ! مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

4. 5 کاربر مقابل از Am!r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    Beta 0.2.1
    نسخه Mac
    0.4.2 Beta
    اکانت گیم سنتر
    The Dark Pois0n Rises
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 3,176 بار در 876 ارسال

اگه دستم به اون کارمند اپل استور که نذاشت 4s بگیرم برسه....
    هی بهش می گفتم 4s می خوام هی می گفت واستید جمعه ی بعدی ۵ میاد اونو بگیرید!!!اینم از ۵...

6. 4 کاربر مقابل از Pois0nous عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-White
    Macbook Air
    تشکر شده 2,635 بار در 807 ارسال

متاسفانه اپل همه ی دوست دارانش رو ناامید کرد با این ایفونش ! وقتی 4 اس هم اومد بازم هم تیم کوک علاقه مندان اپل رو ناامید کرد. هممون دلمون خوش بود 5 میاد جبران میکنه و ما رو شگفت زده میکنه! خداییش من متعصب نیستم ولی ببینید لومیا 920 چه طراحی داره بعد ایفون چی؟ ببینید چه دوربینی داره......
    من دیگه واقعا از اپل ناامید شدم....مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

8. 4 کاربر مقابل از Ezi2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه Mac
    Mavericks
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,373 بار در 308 ارسال

من فکر میکنم انتظارات ما دیگه از اپل خیلی بالا رفته و همیشه عادت داریم که بهتر شدنو ازش ببینیم کلا نمیشه از یه کمپانی همیشه روند رو به رشد رو انتظار داشت یه شوک مثل این نیاز بود برای اپل تابه خودش بیاد از حق نگذریم از نظر سخت افزار و امنیت خیلی بهتر شده
    به نظر من تقصیر تیم کوک نیست استیو جابز قبل از مرگش گفت تنها کسی که میتونه جاشو پر تیم کوکه
    اگر بیوگرافیشو بخونید متوجه میشید خیلی از موفقیت های امروز اپل باعث اصلیش تیم کوک بوده یعنی می خوام بگم تیم کوک خیلی وقته که هست و داره نظر میده و نظراش اجرا میشه اون بعد استیو نیومد قبل از اون هم بود

10. 3 کاربر مقابل از the end عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

من زیاد عادت ندارم در مورد اخباری که منتشر میشه نظر بدم اما کم لطفی هایی که در این مدت به اپل و آیفون 5 شد واقعا من رو ناراحت کرد.
    از تیم کوک شروع میکنم.یه عده از دوستان به ناحق شمشیر انتقادشون رو به سمت پیرمرد دوست داشتنی اپل نشونه رفتن.ببینید یک مدیر عامل یک سری وظایف محدود داره و با یک سری مدیر محدود در ارتباط هست!نه با کل مدیران درشت و ریز و کارکنان و کارمندان و...
    طبیعتا شخص کوک نیز ازین قاعده مستثنی نیست.ایشون طبیعتا با مدیران بالا دست اپل به مذاکره میپردازه.همون تیمی که استیو جابز عزیز با اون ها به مشورت میپرداخت.سیاست کلی شرکت اپل خیلی خیلی پیشرفته تر از اون چیزی هست که با رفتن استیو جابز عوض شه...در زمان استیو جابز هم شاهد عرضه آیفون 4s بودیم که به نظر من اصلا قابل قیاس با آیفون 5 در زمان خودش نبود و شکستی فاجعه بار بود که همین شکست نیز بهترین گوشی سال شد!مطمئن باشید در آینده ای نزدیک آیفون 5 با این ویژگی های فوق العاده با هیچ گوشیی قابل قیاس نیست
    فقط کافی هست یک ساعت با این گوشی به کار بپردازید.واقعا تجربه ای بی نظیر هست و رویایی ترین لحظات برای شما خواهد بود.من با s3 سامسونگ و one x شرکت اچ تی سی هر کدوم به مدت یک هفته کار کردم(برای کسب تجربه)اما وقعا شادابی و لذتی که در آیفون هست در هیچ گوشی دیگری نیست.شاید برای دوستانی که لذت کار باآیفون رو تجربه نکردند این گوشی ها بی نظیر باشد!اما برای مایی که با آیفون مدت هاست خو گرفتیم کار با هر گوشی دیگر سرسام آور است!ما به بهرین عادت کردیم به چیزی غیر از بهترین نیز راضی نمیشویم!
    در مورد قیاس هایی که با نوکیا لومیا در طی این هفته در سایت منتشر شد نیز بگم واقعا خنده دار هست!حتی تصور این که روزی آیفون با هر گوشی نوکیا به رقابت بپردازه به نظر من طنز محض هست.هنوز حبری از سری 920 این مجموعه نیست اما مطمئنا کیفیت صفحه نمایش آن فقط در عدد و ارقامی هست که نوکیا انتشار داده و مانند بقیه سری لومیا وقتی در کنار رتینای اپل قرار میگیرد جز خجالت چیزی به دنبال نداره.ضمنا اگر تمام این برتری ها رو هم درست فرض کینم(فرض محال) به نقطه قوت و تکیه گوشی های اپل یعنی سیتم عامل ios و بانک نرم افزاری بی نظیر اون میرسیم.طبیعتا ماهایی که حدود 2میلیون برای گوشی هزینه میکنیم برای پز دادن این پول رو هدر ندادیم و انتظار داریم از گوشی استفاده کنیم!که همین بحث نرم افزار وسط کشیده میشود.تعداد نرم افزارهای شرکت اپل اونقدر زیاد هست که ویندوز فون 8 باید تا سال ها تلاش کند و برای اپل هیچ برنامه و بازیی نوشته نشود تا این دو بهم برسند...
    پس خواهشا دوستانی که طرفدار اپل هستند کمی واقع بینانه تر نقد کنند و ایراد بگیرند.چون ما ازین عزیزان بیشتر از حد عامه مردم انتظار داریم چون حداقل تجربه کار با محصولات اپل رو دارید...اگر دوست دارید اپل همچنان در صدر بمونه و از دشمنان این برند نیستید کمی هوشمندانه تر عمل کنید...

12. 8 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-White
    iMac
    تشکر شده 86 بار در 37 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    من زیاد عادت ندارم در مورد اخباری که منتشر میشه نظر بدم اما کم لطفی هایی که در این مدت به اپل و آیفون 5 شد واقعا من رو ناراحت کرد.
    از تیم کوک شروع میکنم.یه عده از دوستان به ناحق شمشیر انتقادشون رو به سمت پیرمرد دوست داشتنی اپل نشونه رفتن.ببینید یک مدیر عامل یک سری وظایف محدود داره و با یک سری مدیر محدود در ارتباط هست!نه با کل مدیران درشت و ریز و کارکنان و کارمندان و...
    طبیعتا شخص کوک نیز ازین قاعده مستثنی نیست.ایشون طبیعتا با مدیران بالا دست اپل به مذاکره میپردازه.همون تیمی که استیو جابز عزیز با اون ها به مشورت میپرداخت.سیاست کلی شرکت اپل خیلی خیلی پیشرفته تر از اون چیزی هست که با رفتن استیو جابز عوض شه...در زمان استیو جابز هم شاهد عرضه آیفون 4s بودیم که به نظر من اصلا قابل قیاس با آیفون 5 در زمان خودش نبود و شکستی فاجعه بار بود که همین شکست نیز بهترین گوشی سال شد!مطمئن باشید در آینده ای نزدیک آیفون 5 با این ویژگی های فوق العاده با هیچ گوشیی قابل قیاس نیست
    فقط کافی هست یک ساعت با این گوشی به کار بپردازید.واقعا تجربه ای بی نظیر هست و رویایی ترین لحظات برای شما خواهد بود.من با s3 سامسونگ و one x شرکت اچ تی سی هر کدوم به مدت یک هفته کار کردم(برای کسب تجربه)اما وقعا شادابی و لذتی که در آیفون هست در هیچ گوشی دیگری نیست.شاید برای دوستانی که لذت کار باآیفون رو تجربه نکردند این گوشی ها بی نظیر باشد!اما برای مایی که با آیفون مدت هاست خو گرفتیم کار با هر گوشی دیگر سرسام آور است!ما به بهرین عادت کردیم به چیزی غیر از بهترین نیز راضی نمیشویم!
    در مورد قیاس هایی که با نوکیا لومیا در طی این هفته در سایت منتشر شد نیز بگم واقعا خنده دار هست!حتی تصور این که روزی آیفون با هر گوشی نوکیا به رقابت بپردازه به نظر من طنز محض هست.هنوز حبری از سری 920 این مجموعه نیست اما مطمئنا کیفیت صفحه نمایش آن فقط در عدد و ارقامی هست که نوکیا انتشار داده و مانند بقیه سری لومیا وقتی در کنار رتینای اپل قرار میگیرد جز خجالت چیزی به دنبال نداره.ضمنا اگر تمام این برتری ها رو هم درست فرض کینم(فرض محال) به نقطه قوت و تکیه گوشی های اپل یعنی سیتم عامل ios و بانک نرم افزاری بی نظیر اون میرسیم.طبیعتا ماهایی که حدود 2میلیون برای گوشی هزینه میکنیم برای پز دادن این پول رو هدر ندادیم و انتظار داریم از گوشی استفاده کنیم!که همین بحث نرم افزار وسط کشیده میشود.تعداد نرم افزارهای شرکت اپل اونقدر زیاد هست که ویندوز فون 8 باید تا سال ها تلاش کند و برای اپل هیچ برنامه و بازیی نوشته نشود تا این دو بهم برسند...
    پس خواهشا دوستانی که طرفدار اپل هستند کمی واقع بینانه تر نقد کنند و ایراد بگیرند.چون ما ازین عزیزان بیشتر از حد عامه مردم انتظار داریم چون حداقل تجربه کار با محصولات اپل رو دارید...اگر دوست دارید اپل همچنان در صدر بمونه و از دشمنان این برند نیستید کمی هوشمندانه تر عمل کنید...
    به نظر من iOS شده بهونه ای واسه اپلی ها که هرجا کم میارن گیر میدن به اون ! مثل پرسپولیس که جز نتیجه 6-0 هیچی نداره و تا کم میارن طرفداراش شروع میکنن شش هیچ ، شش هیچ !!! درسته iOS سیستم عامل قوی ای هست . اما باید اشتباهات فاحشی که تو آیفون 5 رخ داده رو قبول کنیم . الآن دیگه از هر اپل باز یا کسی که با گوشی های اپل کار کرده سوال کنیم ، همه خواهند گفت که آیفون 5 هیچکس رو راضی نکرده ... بیرون اومدن نور از گوشی ، یا خط و خش هایی که رو بدنه میوفته ، مپ بسیار بسیار ضعیف و .... اینا چیزی نبود که ماها از اپل انتظار داشتیم .

درسته همه اش هی میگیم سامسونگ بده ، سامسونگ بده ! اما بیاید یه بارم که شده با دید درست بین این دو برند بزرگ نگاه کنیم . شما در طول دوران کاری سامسونگ که نگاه کنید ، خواهید دید با اینکه تقلید و کپی برداری کرده ، اما به بهترین شکل کپی کرده ! درسته بدنه پلاستیکی میده ، اما جوزی تولیدش میکنه که هیچ مشکلی نداشته باشه ... از خطر و خش افتادن بگیرید تا خروج نور و ... ( چیزی که واسه آیفون 4 و همین آیفون 5 رخ داده ) درسته ظاهر گوشی تقلیده ، اما صفحه نمایش خیره کننده ای میده که اونو جبران کنه ! درسته آندروید دزدی شده میده و ... و ...

واسه هر کار خطایی که کرده ، کنارش یه کار خوب انجام داده که اونو جبران کنه ... اما ما شدیم مثل همون طرفداران پرسپولیس ! بدنه ضعیف و تکراری ، میگیم iOS ! مشکلات طراحی ، میگیم iOS ! برآورده نشدن نیازها بعد از 1 سال ، میگیم iOS ...

به نظر من این راهش نیست ... باید یه مقابله ای ، چیزی با این جو پیش اومده تو ساختار اپل صورت بگیره تا به خودش بیاد و ببینه طرفداراش رو دیگه مثل قدیم راضی نمیکنه و به خودش بیاد !!!!

اینا نظر من بود مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

14. 3 کاربر مقابل از mehran_kabus عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mehran_kabus مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    به نظر من iOS شده بهونه ای واسه اپلی ها که هرجا کم میارن گیر میدن به اون ! مثل پرسپولیس که جز نتیجه 6-0 هیچی نداره و تا کم میارن طرفداراش شروع میکنن شش هیچ ، شش هیچ !!! درسته iOS سیستم عامل قوی ای هست . اما باید اشتباهات فاحشی که تو آیفون 5 رخ داده رو قبول کنیم . الآن دیگه از هر اپل باز یا کسی که با گوشی های اپل کار کرده سوال کنیم ، همه خواهند گفت که آیفون 5 هیچکس رو راضی نکرده ... بیرون اومدن نور از گوشی ، یا خط و خش هایی که رو بدنه میوفته ، مپ بسیار بسیار ضعیف و .... اینا چیزی نبود که ماها از اپل انتظار داشتیم .

درسته همه اش هی میگیم سامسونگ بده ، سامسونگ بده ! اما بیاید یه بارم که شده با دید درست بین این دو برند بزرگ نگاه کنیم . شما در طول دوران کاری سامسونگ که نگاه کنید ، خواهید دید با اینکه تقلید و کپی برداری کرده ، اما به بهترین شکل کپی کرده ! درسته بدنه پلاستیکی میده ، اما جوزی تولیدش میکنه که هیچ مشکلی نداشته باشه ... از خطر و خش افتادن بگیرید تا خروج نور و ... ( چیزی که واسه آیفون 4 و همین آیفون 5 رخ داده ) درسته ظاهر گوشی تقلیده ، اما صفحه نمایش خیره کننده ای میده که اونو جبران کنه ! درسته آندروید دزدی شده میده و ... و ...

واسه هر کار خطایی که کرده ، کنارش یه کار خوب انجام داده که اونو جبران کنه ... اما ما شدیم مثل همون طرفداران پرسپولیس ! بدنه ضعیف و تکراری ، میگیم iOS ! مشکلات طراحی ، میگیم iOS ! برآورده نشدن نیازها بعد از 1 سال ، میگیم iOS ...

به نظر من این راهش نیست ... باید یه مقابله ای ، چیزی با این جو پیش اومده تو ساختار اپل صورت بگیره تا به خودش بیاد و ببینه طرفداراش رو دیگه مثل قدیم راضی نمیکنه و به خودش بیاد !!!!

اینا نظر من بود مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    همین چیزی که شما عنوان بهونه ازش یاد میکنید به نظر تمام دنیا کاملترین سیستم عامل دنیاست.پس باید همه اپل بازها به این سیستم عامل افتخار کنند
    همون طوری که گفتم متاسفانه یه عده از طرفدار های برنده های دیگه چه در این انجمن و چه در سراسر دنیا به قصد و از روی دشمنی شروع به انتقاد میکنند در صورتی که هیچ کدوم از نتقاداشون پایه و اساس محکم نداره متاسفانه.
    از آیفون 5 واقعا چه انتظاری میشد داشته باشیم که نشد؟
    سخت افزار فوق رویایی که توانایی ساپورت نرم افزاری اون رو هم دولوپرهای اپل دارند نه مثل اندروید که سخت افزار گلکسی اس 3 رو معرفی کنه درحالی که تا 3 سال آینده هیچ بازی و نرم افزاری نمیتونه معرفی بشه که ازین سخت افزار به طور بهینه استفاده کنه.شما آخرین نسخه های بازی های آسفالت رو بزارید کنار هم.در آیفون 5 و همین گلکسی اس 3!تفاوت اجرای این دو کنار هم رو مشاهده کنید کملا به برتری و فاصله برند اپل با سایر رقبا پی میبرید.
    این از سخت افزار.
    نرم افزار رو هم که بالا بحث کردم.
    در مورد لوزام همراه آیفون 5 که همه جدید شده اند.پورت رعد و برق که با ظاهر و طراحی جدید کاملا دیجیتالی شده و سرعت انتقال اطلاعات و شارژ دیوایس رو فراتر از حد ممکن برده.ایرپاد ها که شاهکار طراحی هستند و نسل جدید هدفون ها.مطمئن باشید در آینده تمام کپانی ها ازین طرح تقلید میکنند...
    در مورد طراحی و کیفیت ساخت:
    طراحی جدید شده و واقعا زیبا تر شکیل تر شده.تازه به اباهت برند اپل نزدیک تر شده به نظر من.شما نمیدونم از نزدیک دیدید یا نه این آیفون رو.اما تمام شایعات موجود تو اینترنت واقعا در حد شایعه هست.در مورد جنسش که میگن خط میوفته باید بگم که جنسش دقیقا مثل مکبوک پروهای اپل هست.همون آلمینیوم همون طراحی و همون ساختار.شخص من الان 3 سالی هست از مکبوک ایر و پرو استفاده میکنم اما تا الان روی هیچ کدومش هیچ خط و خشی ننداختم خدارو شکر...
    عزیزان از نزدیک آیفون جدید رو ببینند و در دست بگیرند به کیفیت فوق العاده بالای ساخت پی میبرند.به نظر من نه تنها کیفیتش نسبت به آیفون های قبلی پایین نیموده بلکه افزایش هم پیدا کرده...
    به هر حال هر کس نظری داره در باره یک موضوع و نظر تمام عزیزان برای ما در این انجمن محترم هست و ما به سلیقه های گوناگون احترام میزاریم....

16. 4 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    Beta 0.2.1
    نسخه Mac
    0.4.2 Beta
    اکانت گیم سنتر
    The Dark Pois0n Rises
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 3,176 بار در 876 ارسال

البته باید بگم که بیرون اومدن نور از کنار بدنه چیز جدیدی نیست!تو ایپاد تاچ ۴ خیلی عادیهمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

18. 2 کاربر مقابل از Pois0nous عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع