10:31 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    w.a.x.d
    iPhone 4S-White
    iPod Touch 4G-Black
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 12,054 بار در 3,878 ارسال

جلبریک ios 6 تنها برای developers !

Chpwn یکی از هکر هایی که ios 6 را جلبریک کرده است، قرار است جلبریک خود را تحت عنوانی به اسم Failbreak تنها برای دولوپرز ( developers) ارائه و محدود کند !!

وی گفته که اون ها این failbreak رو دارند برای ios6 ( همون جلبریکی که این آقا روی IPHONE 5 کرد و تصاویرش در اینترنت پخش شد و الان نمیخواد منتشرش کنه) ، اما تنها برای DEVS و نمیتونه که برای عموم ریلیز شه.

وی این توییت رو داده بیرون :

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

تنها برای شفاف سازی: اونچه که pod2g معنا کرده اینه که failbreak تنها برای جلبریک دولوپرز میباشد مانند @iphone_dev, @chronicdevteam و ....
    این نظر ما هست که failbreak کار ما را آسان تر خواهد کرد برای منتشر سازی جلبریک در هر ورژنی از ios 6 برای عموم مردم

نظر شما چیست؟ آیا جلبریک را خواهیم دید در این ورژن ios 6؟؟

مترجم: waxd
    ترجمه اختصاصی از : Apple-ios.ir

2. 13 کاربر مقابل از waxd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-White
    iMac
    تشکر شده 86 بار در 37 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط benyamin مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mehran_kabus مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط benyamin مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Soharbz مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط waxd مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    به نظر من که جلبریک آیفون ( مخصوصا 5 ) سخت تر و سخت تر داره میشه. توسعه دهندگان یا همون دولوپرز دارن محتاتانه در روش جلبریک خود عمل میکنند زیرا آینا هیچ نقشه و راه دیگه ای ندارند . تنها برگ برندشون همین failbreak هست. اپل در حال برنده شدن هست به نظرم و واقعا و متاسفانه داره جلوی این جلبریک رو میگیره. اگه اینجوری بشه من نظرم روی آیفون برمیگرده و واقعا نا امید میشم.
    آیفون ــ جلبریک = یک گوشی دیگر مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    جیلبریک نباشه چرا مردم برن کلی پول بدن میرن اندروید میخرن من خودم اگه تا یک ماه دیگه جیلبریک نیاد نوت 2 میخرم راحت عصاب آدم هم راحت تره
    واسم خیلی جالبه که وقتی یه گوشه از کارمون با اپل گره میخوره سریع چپ میکنیم و میریم سمت آندروید سیستم عامل واقعا مزخرف از نظر من البته نظر شخصیه

سیستم عاملی که برای نصب یه بازیه hd دین آدمو در میاره من به شخصه اگه زمانی قرار باشه از محصولات اپل استفاده نکنم میرم سمت گوشیهای نوکیا
    البته به این نکته هم توجه داشته باشید که همه چیز بازی HD نیست ... اینکه به راحتی با هر دستگاهی میتونید با گوشی تبادل اطلاعات داشته باشید . منظورم در حالت معمول و بدون نصب برنامه ای هست . که تو اپل نیاز به pwntunes دارید که باید پول بدید و بخرید . بالاخره هر چیزی یک ایراداتی هم با خودش داره ... اینجوری باشه آندروید بلوتوث مجانی داره ولی واسه بلوتوث اپل باید نرم افزارش رو با این وضع دلار با قیمت های بالایی خریداری کنید ...

در کل هر کس سلیقه ای داره و هیچ چیز هم کامل نیست ... همه iOS نقص های خودش رو داره و هم اندروید ...
    در کل بله سلیقه ایه ولی شما که این همه پول میدید و همچین گوشی با همچین سخت افزاری میگیرید باید برنامه یا حالا نرم افزاری باشه که بشه این سخت افزار قوی رو نشون داد
    خب شما مجبور نیستید برید اس ۳ با این سخت افزار قوی رو بخرید ... میتونید گوشی های دو هسته ای سونی یا همون سامسونگ رو خریداری کنید مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

لازم نیست در هر شرایطی جدیدترین تکنولوژی روز رو استفاده کنید ...

در ضمن به نظر من بازی هایی که تو کنفرانس هم معرفی شد نیازی به پردازنده ۴ هسته ای آیفون ۵ ندارن و فکر میکنم با آیفون ۴ اس به راحتی اجرا شن ... و در واقع فکر میکنم این ارتقای سخت افزاری اپل واسه کم نیاوردن بوده . وگرنه هنوز بازی آنچنان قوی ای تولید نشده که نیاز به پردازنده ۴ هسته ای داشته باشه

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iNiyayesh مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Soharbz مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط waxd مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    به نظر من که جلبریک آیفون ( مخصوصا 5 ) سخت تر و سخت تر داره میشه. توسعه دهندگان یا همون دولوپرز دارن محتاتانه در روش جلبریک خود عمل میکنند زیرا آینا هیچ نقشه و راه دیگه ای ندارند . تنها برگ برندشون همین failbreak هست. اپل در حال برنده شدن هست به نظرم و واقعا و متاسفانه داره جلوی این جلبریک رو میگیره. اگه اینجوری بشه من نظرم روی آیفون برمیگرده و واقعا نا امید میشم.
    آیفون ــ جلبریک = یک گوشی دیگر مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    جیلبریک نباشه چرا مردم برن کلی پول بدن میرن اندروید میخرن من خودم اگه تا یک ماه دیگه جیلبریک نیاد نوت 2 میخرم راحت عصاب آدم هم راحت تره
    واسم خیلی جالبه که وقتی یه گوشه از کارمون با اپل گره میخوره سریع چپ میکنیم و میریم سمت آندروید سیستم عامل واقعا مزخرف از نظر من البته نظر شخصیه

سیستم عاملی که برای نصب یه بازیه hd دین آدمو در میاره من به شخصه اگه زمانی قرار باشه از محصولات اپل استفاده نکنم میرم سمت گوشیهای نوکیا
    بنیامین جان شما با چه گوشی اندرویدی کار کردید که این قدر از اندروید متنفرید؟
    این قدر ها هم که شما میگین بد نیست به نظر من اندروید از لحاظ نرم افزاری و راحتی استفاده برای من تو بخش موبایل از ios بهتره اما تو بخش تبلت هنوز با ایده ال خیلی فاصله داره
    من متنفر نیستم حقیقتیه که بهش رسیدم چون کارم اینه و با انواع گوشیهای آندرویدی سر و کار داشتم

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

5. کاربر مقابل از Benyamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPod Touch 4G-Black
    iPad
    Macbook Pro
    تشکر شده 892 بار در 341 ارسال

من بعد از عرضه ios5 دیگه ج ب نکردم
    و هیچ مشکلی هم ندارم با ۲۰۰$ هم تمام اپ های مورد نیازم رو خریدم

Tapatalk
    -------------------

نسخه IOS
    Beta 0.2.1
    نسخه Mac
    0.4.2 Beta
    اکانت گیم سنتر
    The Dark Pois0n Rises
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 3,176 بار در 876 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط F0X مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    من بعد از عرضه ios5 دیگه ج ب نکردم
    و هیچ مشکلی هم ندارم با ۲۰۰$ هم تمام اپ های مورد نیازم رو خریدم

Tapatalk
    -------------------

مگه هر کی جیلبرک کرده برنامه کرک نصب می کنه؟
    جیلبرک خودش دنیاییه!من خودم شخصا بدون nc setting یا grooveshark یا crackulous یا ifile یا... نمی تونم با ایپاد کار کنم!!!

ویرایش توسط Pois0nous : 09-30-2012 در ساعت 04:36 PM

8. 5 کاربر مقابل از Pois0nous عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-White
    iMac

بیچاره برنامه نویس ها ... ایشاا... خدا یه کاری کنه نسل این کرک و کرک کردن از رو زمین برداشته شه ...

به خاطر همینه تعداد برنامه نویس ها کمه و کمتر کسی سراغ برنامه نویسی میره ...

10. کاربر مقابل از mehran_kabus عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

F0X

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    w.a.x.d
    iPhone 4S-White
    iPod Touch 4G-Black
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mehran_kabus مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    بیچاره برنامه نویس ها ... ایشاا... خدا یه کاری کنه نسل این کرک و کرک کردن از رو زمین برداشته شه ...

دوست من غصه برنامه نویس های خارجی رو نخورید. این شرکت های معروف این قدر در آمد دارند که کسایی که کرک استفاده میکنند اصلا به حساب نمیاند.
    خوشبختانه برنامه نویس های کشورمون هم که در ساپورت کامل هستند و رسم شده که کسی برنامه های ایرانی رو کرک نکنه و خوشبختانه تا الان کسی کرک نکرده و نخواهد کرد

12. 5 کاربر مقابل از waxd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    w.a.x.d
    iPhone 4S-White
    iPod Touch 4G-Black
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . تاپیک پاکسازی شد. لطفا با کنایه با هم حرف نزنید. !

14. 4 کاربر مقابل از waxd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-White
    iMac

دوست من غصه برنامه نویس های خارجی رو نخورید. این شرکت های معروف این قدر در آمد دارند که کسایی که کرک استفاده میکنند اصلا به حساب نمیاند.
    خوشبختانه برنامه نویس های کشورمون هم که در ساپورت کامل هستند و رسم شده که کسی برنامه های ایرانی رو کرک نکنه و خوشبختانه تا الان کسی کرک نکرده و نخواهد کرد
    شاید شما اینجوری تصور میکنید . اما من با چشمای خودم کرک شده چند نرم افزار ایرانی مثل Persian Cal Pro یا Ashpazi رو با چشمای خودم دیدم ...

کلا ایرانی جماعت حاضر به پول دادن واسه چیزی که مجانیش باشه نیست هیچوقت ... این چیزیه که خودم کاملا بهش رسیدم ... مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

16. 2 کاربر مقابل از mehran_kabus عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    w.a.x.d
    iPhone 4S-White
    iPod Touch 4G-Black
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

شاید شما اینجوری تصور میکنید . اما من با چشمای خودم کرک شده چند نرم افزار ایرانی مثل Persian Cal Pro یا Ashpazi رو با چشمای خودم دیدم ...

کلا ایرانی جماعت حاضر به پول دادن واسه چیزی که مجانیش باشه نیست هیچوقت ... این چیزیه که خودم کاملا بهش رسیدم ... مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    تمام این هایی رو که میگید ورژن های قدیمی هستند که از قبل بوده اند و ورژن های جدید رو کس دیگه ای کرک نکرده مثل همین ashpazi , hokm و ....
    الان دیگه انجمنی اجازه نمیده این کار رو بکنه از جمله انجمن ما

Sent from my iPhone

18. 8 کاربر مقابل از waxd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    iPad
    Macbook Pro
    تشکر شده 892 بار در 341 ارسال

اگر شما هم يكي از كساني هستيد كه به دنبال اخبار جيلبريك iOS 6 هستيد بايد عرض كنم كه اين جيلبريك در حال حاضر آماده نميباشد.شايد براي شما نا اميد كننده باشد اما آماده سازي و انتشار آن هفته ها و ماه ها زمان ميبرد.<br />در تازه ترين توييتي كه از Pod2g‌ منتشر شده است به اين نكته اشاره شده كه جيلبريك iOS 6 آماده نميباشد. اين ممكنه كه هفته ها و يا ماه ها طول بكشد. لطفا درباره جيلبريك از من نپرسيد.

Tapatalk
    -------------------
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط f0x
    [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع