05:43 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

مشکل در کیفیت بدنه آیفون 5

بعد از مدتها انتظار برای معرفی آیفون 5 و عدم برآورد نشدن انتظارات ظاهرا تنها بعد از 2 روز که از عرضه آن میگذرد این دستگاه در ساخت بدنه دارای یک مشکل جدی در کیفیت است.

بدنه این گوشی از آلومینیوم نرم درست شده است که طی یک سری آزمایشات صورت گرفته توسط سایت ifixit نشان داده است که بدنه این گوشی خیلی راحت بوسیله اشیا نوک تیز

دارای خط و خش میشود همانطور که میدانید هرساله گوشیهای آیفون دارای مشکلاتی بودند که با اپدیت فریمور مشکل حل شده است مشکلاتی چون ضعف آنتن در آیفون4 یا مصرف

بالای باتری در 4s ولی در آیفون 5 این مشکل چگونه رفع خواهد شد مشکلاتی چون خط و خش و حتی فرو رفتگی در این گوشی مشاهده شده است این مشکلات در دستگاههای به رنگ

مشکی بیشتر دیده شده است .

به هرحال واقعا این یک شوک بسیار بد میتواند برای کسانی باشد که مدتها انتظار این گوشی را میکشیدند.

اکنون این سوال در ذهن ما پیش می اید چرا اپل کیفیت این گوشی را تست نکرده است و باید منتظر بیانیه و جوابی از طرف اپل باشیم.

آپدیت : ظاهرا دستگاههایی سفید هم همانند دستگاههای مشکی این مشکل را دارند.

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

2. 16 کاربر مقابل از Benyamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4S-Black
    تشکر شده 79 بار در 26 ارسال

خب عكس اول رو كه ميشه قبول كرد كه پاك ميشه اما عكس دوم.....مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

4. 2 کاربر مقابل از #*marjan#* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

دوستان من امروز از نزدیک این اعجوبه رو ملاقات کردم تضمین میکنم چنین مشکلی برای رنگ سفید نخواهد بود و از نظر من جنس بدنش اینجوری نبود که زود خش بیفته

6. 3 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 3,944 بار در 949 ارسال

قابل توجه کاربران هم پشت و هم در جلو هیچگونه خشی بروی دستگاه نمیوفته!
    این حرف رو دارم براساس حرف iFixit می زنم!
    خط هایی که در پشت میوفتن رو می شه با دست پاک کرد٬ ولی قسمت فلزی بقل دیوایس این مشکل داره!مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

8. 7 کاربر مقابل از iAlem عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع