03:28 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

The New iPad-Black
    تشکر شده 3,131 بار در 751 ارسال

پایان شایعات: Galaxy Note 2 معرفی شد

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

سامسونگ بالاخره از گلکسی نوت ۲ رونمایی کرد. همانطور که پیش از این در شایعاتشنیده شده بود، این فبلت، صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی دارد و با یک پردازنده ۱٫۶ گیگاهرتزی ۴ هسته کار می کند. از ویژگی های این اسمارت فون جدید سامسونگ می توان به اندروید ۴٫۱ آبنبات ژله ای، ۲ گیگابایت رم و قلم لمسی بزرگتر نسبت به گلکسی نوت نسل اول اشاره کرد.
    از لحاظ اندازه ای گلکسی نوت ۲ تقریباً هم اندازه گلکسی نوت نسل یک است که سامسونگ با هوشمندی توانسته صفحه نمایش آن را بزرگتر کند. قرار است این فبلت عظیم الجثه در دو رنگ سفید و خاکستری و در حافظه های ۱۶/۳۲/۶۴ گیگابایت به بازار عرضه شود.

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

صفحه نمایش گلکسی نوت ۲ از نوع سوپر اچ دی امولد Super HD AMOLED با رزولوشن ۱۲۸۰×۷۲۰ می باشد. این صفحه نمایش را فقط یک باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری می تواند روشن نگاه دارد که سامسونگ در آن جای داده است.

کره ای ها می گویند که نوت ۲ از نوت ۱ بیشتر شارژ نگه می دارد. نوت ۲ دارای اتصالات ۴ جی، ان اف سی، وای فای و بلوتوث هم هست. هنوز سامسونگ چیزی در مورد قیمت و زمان عرضه گلکسی نوت ۲ چیزی نگفته اما فکر می کنم آن را در سه ماهه اول ۲۰۱۳ روانه بازار کند

خب بی هیچ نتیجه گیری و قضاوتی از جانب خودم می خواهم بدانم نظر شما در مورد این فابلت! جدید سامسونگ چیست؟ایا به نظر شما دنیای تکنولوژی به همچین محصولی نیاز دارد؟ایا راقب به خرید چنین دستگاهی هستید یا هنوز محصولات اپل با کیفیت و نواوری خارقالعاده شان را ترجیح می دهید؟نظر خود را با ما در میان بگزارید

BY KOOROSH KING
    IN APPLE-IOS
    CNET

ویرایش توسط KOOROSH KING : 08-30-2012 در ساعت 12:05 AM
    اقایون,خانوما,عزیزان بیدار شید لطفا
    بیدار شوید از این خواب

هرگز نخواب کوروش

2. 11 کاربر مقابل از KOOROSH KING عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Nano
    The New iPad-White
    تشکر شده 336 بار در 137 ارسال

همچین محصولی بیشتر به درد پز دادن می خوره چون فکر نکنم هنوز برنامه یا بازی ای نوشته شده باشه که هر ۴ هسته ی این فابلت رو نیاز داشته باشه یا فکر نکنم هنوز بازی یا برنامه ای نوشته شده باشه که از رم ۱ گیگ نیو آیپد تمام استفاده رو ببره چه برسه به ۲ گیگ رم. مثل این میمونه که شما یه ابر کامپیوتر داشته باشی ولی روش ویندوز سون بریزی و فقط باهاش شطرنج بازی کنی. آخه این همه ارتقا سخت افزار برای چی؟

ویرایش توسط KOOROSH KING : 08-29-2012 در ساعت 11:40 PM

4. 3 کاربر مقابل از Moaragorn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

The New iPad-Black
    تشکر شده 3,131 بار در 751 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Moaragorn مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    همچین محصولی بیشتر به درد پز دادن می خوره چون فکر نکنم هنوز برنامه یا بازی ای نوشته شده باشه که هر ۴ هسته ی این فابلت رو نیاز داشته باشه یا فکر نکنم هنوز بازی یا برنامه ای نوشته شده باشه که از رم ۱ گیگ نیو آیپد تمام استفاده رو ببره چه برسه به ۲ گیگ رم. مثل این میمونه که شما یه ابر کامپیوتر داشته باشی ولی روش ویندوز سون بریزی و فقط باهاش شطرنج بازی کنی. آخه این همه ارتقا سخت افزار برای چی؟
    بله دقیقا همین طوره و این مسئله ای هست که بسیاری از کارشناسان و هم خریداران به اون اشاره می کنند.مانند همون استفاده از صفحه نمایش های غول اسا و بی مصرف که فقط کار با محصول رو سخت تر می کنه.از اون جا که همه این گوشی ها و تبلت ها و ... از اندروید استفاده می کنند تولید کنندگان مجبور به بالا بردن بی هدف سخت افزار برای متمایز کردن محصولشون می شن .حتی دقت و ظرافت کافی هم در طراحی به کار برده نشده و شباهت این دستگاه با گلکسی اس 3 کاملا مشهوده.یک طراحی ضعیف و زمخت...

اقایون,خانوما,عزیزان بیدار شید لطفا
    بیدار شوید از این خواب

هرگز نخواب کوروش

6. 6 کاربر مقابل از KOOROSH KING عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

تو نگاه اول واقعا شبیه اس3 هست این به اصطلاح گوشی!

واقعا نمیدونم با چه هدفی اینو تولید کردن این همه سخت افزار رو بالا بگیرن بعد نتونن نرم افزاری رو که قدرت این سخت افزارو نشون بده رو بسازن

شما ببینید اس 2 یا اس3 یا همون گالکسی نوت نسل اول هیچ نرم افزاری ارائه نشده که بتونه سخت افزار این گوشیا رو نشون بده چه برسه به این گوشی رو تو بهترین حالت باید

بتونید بازیهای hd رو اجرا کنید که وقتی بخواید یه بازی hd رو نصب کنید پشیمون میشید پس واقعا بنظر من این گوشی یا تبلت یا هر چیز دیگه نمیتونه موفق باشه

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

8. 2 کاربر مقابل از Benyamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-White
    تشکر شده 1,961 بار در 915 ارسال

ديديم كه نسل اول نوت تركوند
    اين نسل هم اميد هاي زيادي بهش هست مخصوصا كه با قلم سريSسامسونگ اراعه ميشه
    من تا ابان ماه به شخصه ميخوام گوشيم ٤عوض كنم .اين هم يكي از گزينه هاي منه
    طراحيشم من مشكلي
    بهش نميبينم وپشتش شيك تر ازslll
    منتظر5.....

10. کاربر مقابل از i Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 4-Black
    iPad
    تشکر شده 3,357 بار در 1,200 ارسال

اصلا رزولیشن این گوشی ها استاندارد نیست
    هنوز خیلی از برنامه ها و بازی ها باهاش سازگار نیست
    نه تنها این
    بلکه نوت و اس 3 هم همین
    من که تجربه کردم چون مشتریام تو مغازه زیاد میارن پیشم واسه ریختن برنامه

12. 2 کاربر مقابل از hosseindark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    iPadMini-White & Silver
    تشکر شده 1,766 بار در 500 ارسال

ولي به نظر من طراحيش خيلي معموليه و گوشي قشنگي نيست

Sent from iPhone 5 by tapatalk

14. 3 کاربر مقابل از Am!r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-White

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Am!r مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

امير جان حالا مثلا اپل تا حالا چه طرح خوبي براي5زده؟؟
    جك هدفون زير اوردن پيشرفت؟؟
    طول گوشي از٣.٥به٤افزايش پيدا ميكنه ولي در مقابل با پهناي٣.٥عرضه ميشه كه شاهد يه چيز دراز و بي پهنا هستيم پيشرفت؟؟؟قشنگ؟؟؟
    من بازم منتظر5ميمونم ولي اين هم يكي از گزينه هاي خريد من است
    نميدونم چرا به ايفون نسل اينده اميدوار نيستم؟؟؟

16. 2 کاربر مقابل از i Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.1.2
    اکانت گیم سنتر
    mahyarnamazi
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 4,260 بار در 924 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط i Mohamad مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Am!r مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

طول گوشي از٣.٥به٤افزايش پيدا ميكنه ولي در مقابل با پهناي٣.٥عرضه ميشه كه شاهد يه چيز دراز و بي پهنا هستيم پيشرفت؟؟؟قشنگ؟؟؟
    هنوز طرحهایی که از ایفون 5 اومده اپل تایید نکرده که شما با این اطمینان حرف میزنید محمدجان....

بهترین انجمن فارسی اپل

iPhone 4-White

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mahyarnamazi مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط i Mohamad مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

هنوز طرحهایی که از ایفون 5 اومده اپل تایید نکرده که شما با این اطمینان حرف میزنید محمدجان....
    اخه مهيار جان حدود يكسال كه طرح هايي كه ميان داراي همين مشخصاتي كه من گفتم
    بازم اميدوارم حرف من درست از اب در نياد ودر5چيز متفاوتي شاهد باشيم وارتقا در حد4/4sنباشه

19. کاربر مقابل از i Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع