08:48 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 , از مجموع 11

The New iPad-Black
    تشکر شده 3,131 بار در 751 ارسال

پایان شایعات: Galaxy Note 2 معرفی شد

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

سامسونگ بالاخره از گلکسی نوت ۲ رونمایی کرد. همانطور که پیش از این در شایعاتشنیده شده بود، این فبلت، صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی دارد و با یک پردازنده ۱٫۶ گیگاهرتزی ۴ هسته کار می کند. از ویژگی های این اسمارت فون جدید سامسونگ می توان به اندروید ۴٫۱ آبنبات ژله ای، ۲ گیگابایت رم و قلم لمسی بزرگتر نسبت به گلکسی نوت نسل اول اشاره کرد.
    از لحاظ اندازه ای گلکسی نوت ۲ تقریباً هم اندازه گلکسی نوت نسل یک است که سامسونگ با هوشمندی توانسته صفحه نمایش آن را بزرگتر کند. قرار است این فبلت عظیم الجثه در دو رنگ سفید و خاکستری و در حافظه های ۱۶/۳۲/۶۴ گیگابایت به بازار عرضه شود.

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

صفحه نمایش گلکسی نوت ۲ از نوع سوپر اچ دی امولد Super HD AMOLED با رزولوشن ۱۲۸۰×۷۲۰ می باشد. این صفحه نمایش را فقط یک باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری می تواند روشن نگاه دارد که سامسونگ در آن جای داده است.

کره ای ها می گویند که نوت ۲ از نوت ۱ بیشتر شارژ نگه می دارد. نوت ۲ دارای اتصالات ۴ جی، ان اف سی، وای فای و بلوتوث هم هست. هنوز سامسونگ چیزی در مورد قیمت و زمان عرضه گلکسی نوت ۲ چیزی نگفته اما فکر می کنم آن را در سه ماهه اول ۲۰۱۳ روانه بازار کند

خب بی هیچ نتیجه گیری و قضاوتی از جانب خودم می خواهم بدانم نظر شما در مورد این فابلت! جدید سامسونگ چیست؟ایا به نظر شما دنیای تکنولوژی به همچین محصولی نیاز دارد؟ایا راقب به خرید چنین دستگاهی هستید یا هنوز محصولات اپل با کیفیت و نواوری خارقالعاده شان را ترجیح می دهید؟نظر خود را با ما در میان بگزارید

BY KOOROSH KING
    IN APPLE-IOS
    CNET

ویرایش توسط KOOROSH KING : 08-30-2012 در ساعت 01:05 AM
    اقایون,خانوما,عزیزان بیدار شید لطفا
    بیدار شوید از این خواب

هرگز نخواب کوروش

2. 11 کاربر مقابل از KOOROSH KING عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.3
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 4G-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,235 بار در 366 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط i Mohamad مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mahyarnamazi مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط i Mohamad مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Am!r مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ولي به نظر من طراحيش خيلي معموليه و گوشي قشنگي نيست

Sent from iPhone 5 by tapatalk
    امير جان حالا مثلا اپل تا حالا چه طرح خوبي براي5زده؟؟
    جك هدفون زير اوردن پيشرفت؟؟
    طول گوشي از٣.٥به٤افزايش پيدا ميكنه ولي در مقابل با پهناي٣.٥عرضه ميشه كه شاهد يه چيز دراز و بي پهنا هستيم پيشرفت؟؟؟قشنگ؟؟؟
    من بازم منتظر5ميمونم ولي اين هم يكي از گزينه هاي خريد من است
    نميدونم چرا به ايفون نسل اينده اميدوار نيستم؟؟؟
    هنوز طرحهایی که از ایفون 5 اومده اپل تایید نکرده که شما با این اطمینان حرف میزنید محمدجان....
    اخه مهيار جان حدود يكسال كه طرح هايي كه ميان داراي همين مشخصاتي كه من گفتم
    بازم اميدوارم حرف من درست از اب در نياد ودر5چيز متفاوتي شاهد باشيم وارتقا در حد4/4sنباشه
    دوست عزیز به نظرم اگر اپل باز هم تغییر خاص و شگفتی در آیفون نسل بعد نده باز هم طرفداران خاص خودش رو داره چون این محصولات از کیفیت ساخت فوق العاده بالایی دارن حتی در صورتی که تمام لوازم و اجزای دستگاه ساخت شرکت های مختلف باشه. در مورد نرم افزار هم باید بگم سیستم ios تنها سیستم عاملی بوده که تونسته من رو قانع بکنه از زمانی که اولین گوشیم رو با نام زیمنس اس ۵۰۰ خریدم تا امروز که با آیفون ۴ اس کار میکنم حدود ۸ سال میگذره اما سیستم عاملی به جالبی سیستم عامل ios ندیدم بهترین برنامه ها و نرم افزارها در این سیستم موجود هست. ختم کلام سعی کنیم در توهم این نباشیم که اپل ابر فونی تولید کنه که کارایی ما فوق زمینی داشته باشه وگرنه هر انسانی با توجه به اطلاعات و تجربه ی کار با محصولات قبلی اون شرکت میتونه محصول تولید شده ی روز اون شرکت رو خریداری کنه. انتخاب با شماست نه هیچکس دیگری.

4. 2 کاربر مقابل از Deniro60 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع