10:31 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 49 , از مجموع 49

iPhone 5-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,830 بار در 378 ارسال

20 طراحی ناب که سامسونگ از اپل ربود!

امشب Nicklazilla عکس هایی از کپی های سامسونگ از اپل منتشر کرد که در فضای وب جنجالی به پا نمود!

فکر کردم کار جالبی خواهد شد اگر تعدادی از طراحی های بی نظیر اپل که توسط سامسونگ کپی شده است را لیست کرده و به تصویر کشم. این ها فقط کپی هایی است که من به یاد می آورم و توانستم 20 عدد از آن ها را به خاطر آورم! البته در نظر سامسونگ این ها همه یک تصادف ساده بیش نیست و همانطور که داستانش را شنیده اید سامسونگ طراحی محصولاتش را از کاسه های آب الهام میگیرد!!!

تعدادی از این عکس های جالب را میتوانید در زیر مشاهده کنید. جهت تماشای ادامه ی این 20 طراحی به [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] مراجعه فرمایید.

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

ترجمه: Tornado
    منبع شما: Apple-iOS.ir

ویرایش توسط Tornado : 08-11-2012 در ساعت 10:51 PM

2. 16 کاربر مقابل از Tornado عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    Beta 0.2.1
    نسخه Mac
    0.4.2 Beta
    اکانت گیم سنتر
    The Dark Pois0n Rises
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 3,176 بار در 876 ارسال

فکر کردید برای چی بیشتر مردم طرفدار s3 هستن؟چون سامسونگ رفته اونو از ایفون کپی کرده!محصولات اپل هم که کمی گرون هستن برای همین می روند s3 رو به عنوان جایگزینی برای ایفون می خرند!!!!

iPhone 5-White & Silver
    The New iPad-Black
    تشکر شده 2,485 بار در 840 ارسال

اخه این تفاوت قیمت فقط توایران وجود داره و کلا تو اونور اب نسخه های انلاکش تفاوت قیمت انچنانی ندارن.
    بعدا فکر نکنم تو ظاهر s3 تقلیدی از ایفون باشه فقط این تقلید تو یوزر اینترفیسش قرار داره و بیشتر کسانی که گیک نیستن فقط موقع خرید به ظاهر گوشی توجه می کنن پس معلومه که این امار فروش بالا به خاطر ظاهر زیبا ترشه نه این که به عنوان جایگزینی برای ایفون به خاطره قیمت بالای ایفون باشه

Sent from my ipad

نسخه IOS
    7.0.1
    iPod Classic
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

محدودیت داره اما در عوض کار کردن باهاش شیرینه.زندان رو هم که با هک درست میشه.مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

6. کاربر مقابل از mk_sq عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 4-White
    تشکر شده 1,961 بار در 915 ارسال

من بيشتر از قيافه اين محصولات اپل خسته شدم 2gتا4 اصلا قيافه تغيير خاصي نداشته
    بدشم دوستان در پست هاي قبلي منو متهم كردن طرفدار اندرويدم.من ٤سال كه دارم باiosكار ميكنم وديگه از اين سيستم عامل خوب خسته شدم.وقتي ارتقا اندرويد4.1باios6مقايسه ميكنم ارتقا اندرويد بدون نعصب تو اين نسخه خيلي بيشتر
    همه ما ميدونيم كه سريoneX/slllحداقل 5نه ولي بعض4sولي باز ميگيم4sچون متعصبيم
    ومتعصب هميشه ضرر ميكنه چون اپل ١١٠٠كه بزنه بايد مصرف كنه چون متعصب
    دقت كنيد كس جرعت نميكرد اين حرفا رو٣سال پيش مال اپل ارتقا سيستم عاملش بزنه
    ولي بااومدن تيم كوك...
    من مطمعنم كه اپل اگر5مثلnewipad:4sبده بيرون ضربه بدي ميخوره وتمام ما شايد يه يورز در فروم اندرويدي داشته باشيم
    موفق باشيد

ویرایش توسط i Mohamad : 08-15-2012 در ساعت 08:33 AM

8. 2 کاربر مقابل از i Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4S-Black
    تشکر شده 30 بار در 18 ارسال

دوستان از تجربه خودم بگم ایفون محدوده نبود دلیوری نبود هشدار برای پشت خط بودن نبود برنامه ی ضبط مکالمات و ... ولی از حق هم نباید گذشت سه چیز خوب داره نسبت به اندروید طراحی فوق العاده ی اپلیکشن ها و اولین سیستمی که اپ میاد واسش ای او اس هست دوم تاچ بی نظیرش و آخر جی پی اسش که زیر سقف هم جواب میده اگه اینها نبود یک ثانیه صبر نمی کردم گالکسی اس ۳ میخریدم

10. کاربر مقابل از Soharbz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 4-White
    تشکر شده 1,961 بار در 915 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Soharbz مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوستان از تجربه خودم بگم ایفون محدوده نبود دلیوری نبود هشدار برای پشت خط بودن نبود برنامه ی ضبط مکالمات و ... ولی از حق هم نباید گذشت سه چیز خوب داره نسبت به اندروید طراحی فوق العاده ی اپلیکشن ها و اولین سیستمی که اپ میاد واسش ای او اس هست دوم تاچ بی نظیرش و آخر جی پی اسش که زیر سقف هم جواب میده اگه اینها نبود یک ثانیه صبر نمی کردم گالکسی اس ۳ میخریدم
    ولي اگر مثل من٤سال استفاده كني شك نكن زده ميشي با اين كه عاشقiosولي ميخوام تنوع تجربه كنم وبا اندرويد كاركنم تو اندرويد هم فقطslllگرچه ميدونم iosبهتره ولي اين مهاجرت مال تنوع

iPhone 4S-Black
    تشکر شده 30 بار در 18 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط i Mohamad مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Soharbz مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ولي اگر مثل من٤سال استفاده كني شك نكن زده ميشي با اين كه عاشقiosولي ميخوام تنوع تجربه كنم وبا اندرويد كاركنم تو اندرويد هم فقطslllگرچه ميدونم iosبهتره ولي اين مهاجرت مال تنوع
    ولی مولتی تسکینگ واقعی رو تو اندروید تجربه میکنید

iPhone 5-White & Silver
    The New iPad-Black
    تشکر شده 2,485 بار در 840 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط i Mohamad مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ولی مولتی تسکینگ واقعی رو تو اندروید تجربه میکنید
    اخ گل گفتی شما
    یه چیز ios که خیلی منو اذیت می کنه این که بیشتر برنامه ها رو وقتی مینی مایز می کنید اون برنامه فریز میشه و ادامه کار خودشو انجام نمی ده
    مثل سافاری که وقتی می زنی چند تا صفحه با هم باز شن و چون طول میکشه و از سافاری می خوای بیای بیرون ولی اگه بیای بیرون از سافاری لود اون صفحه ها پاز میشه

Sent from my ipad

iPhone 3GS
    MacPro
    تشکر شده 389 بار در 153 ارسال

از همه جالب تر شکل شارژر و سوکت شارژ و سیم رابطش هست که اون رو هم کپی آیفون آیپد زده!!!!یعنی این طراح ها یه ذره عقل ندارند که یه تغییر بدن تو کارها؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

کلمات کلیدی این موضوع