05:43 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 144

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

انجمن تخصصی محصولات اپل یک ساله شد !

با سلام خدمت همراهان همیشگی Apple-iOS.ir

افتخار این را داریم که اعلام نماییم انجمن تخصصی محصولات اپل یک ساله شد! و تاپیکی که رو به روی شماست تاپیک جشن یکسالگی انجمن خودتان است! این افتخار را تقدیم میکنیم به تک تک شما عزیزان که در این راه دشوار همراه ما بودید و با انتخاب این انجمن برای حضور و فعالیت خود همیشه یار و یاور ما هستید و خواهید بود .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

چرا شروع کردیم؟!...

یک سال پیش در گرمای مرداد 90 تصمیم به راه اندازی انجمنی گرفتیم تا از هر لحاظ با کیفیت باشد . اولین نبودیم اما سعی کردیم بهترین باشیم! متفاوت باشیم! و مکانی برای فعالیت بی دغدغه عزیزان برای شناخت بیشتر اپل به فارسی زبانان ایجاد کنیم ، سعی نمودیم تا مکانی را فراهم نماییم تا همه ما بدون در نظر گرفتن رتبه و درجه در کنار هم برابر بوده و فقط احترام و حفظ حرمت بزرگترها را مد نظر قرار دهیم. جایی که در آن ادمین و باقی مدیران با کاربران جدید نیز هیچ فرقی نداشته باشند و همه ما به یک میزان حق اظهار نظر در همه موارد را داشته باشیم! و این را بارها ثابت کرده ایم... با تصمیم هایی که همیشه کاربران برای انجمن خودشان گرفتند و ما همیشه اجرا کننده ی خواسته های شما کاربران عزیز بودیم . شاید گاهی دیر عمل کرده باشیم اما در نهایت بعد از انجام یک پروژه مهر تایید بزرگان اپلی و همچنین رضایت شما عزیزان نتیجه کار ما بوده است . خلاصه انجمنی کوچک در ابتدای راه و آرمان ها و آرزوهایی بسیار بزرگ!...

تصمیم به دعوت از بزرگانی گرفتیم که سال ها در انجمن های اپل دود چراغ خورده و زحمت کشیده بودند تا از تجربه این سروران ، تازه کاران کمال استفاده را ببرند. مدیران با اخلاقی که اگرچه هر کدام برای اداره یک انجمن به تنهایی کافی بودند اما تصمیم گرفتند منیت ها را کنار گذاشته و به کمک هم در کنار متانت به گسترش علم خود در جامعه بپردازند. در تاپیک یک ساله شدن انجمن جا دارد ازین بزرگواران که به روی دیده ما منت نهادند و بدون هیچ انتظاری با ما همکار شدند تشکر و خسته نباشید عرض نماییم و از آنان برای ادامه مسیر ، کمکی صد چندان بگیریم!

یک سال با تمام خوبی ها بدی ها خستگی ها شادی ها مشکلات دغدغه ها خاطرات تلخ و شیرین گذشت. در طول این مدت این انجمن کمتر از هر انجمن دیگری سختی نکشید ، اما حاصل این همه مشکلات این است که امروز تمام این 13000 کاربر ادعا میکنند جوی صمیمی که در اینجا وجود دارد در هیچ انجمن دیگری وجود ندارد. همین سختی ها باعث شد تا قدر همدیگر را بیشتر بدانیم و خدا را شکر میگوییم و به امید فردایی بهتر گام برمیداریم ...

در این یکسال چکار کردیم!؟ ...

از کارهای بزرگ صورت گرفته در انجمن میتوان به راه اندازی پرتال خبری با ظاهری متفاوت نام برد ، نمیخواستیم با باز کردن پرتال تخصصی محصولات اپل ""Apple-iOS.ir با وب سایتی تکراری مواجه شوید که آن را بارها در اینترنت دیدید! قصد داشتیم با ظاهری متفاوت ، کیفیت را نیز به شما عرضه کنیم! پروژه دیگری که چندی پیش رونمایی شد ایجاد بزرگترین سورس فارسی سیدیاست چون میدانستیم با این کار میتوانیم نیاز دوستداران اپل را در این زمینه رفع کنیم! تدارک مسابقات عکاسی با دیوایس های اپل برای اولین بار در ایران ، برنامه های مفصل نوروزی که در تمام طول عید با لینک های مستقیم اکثر نرم افزار های iOS و Mac را پوشش دادیم، ایجاد پرتال خبری با مترجم هایی که خود مدرس زبان انگلیسی هستند، افزایش آموزش های اختصاصی و معرفی نرم افزار ها در اکثر مواقع برای اولین بار در بین انجمن های فارسی و.... را میتوان نام برد.

آنچه وعده داده بودیم...

به لطف شما عزیزان ، انجمن تخصصی محصولات اپل روز به روز کامل و کامل تر شد. شما پیشنهاد دادید ما جامه عمل پوشاندیم تا امروز که سالروز انجمن هست تنها کاستی انجمن یعنی " بخش ویژه " نیز به درخواست مکرر شما بزرگواران رفع شود .
    بخش ویژه برای آن دسته از کاربرانیست که علاوه بر حمایت از انجمن قصد دارند تا از امکانات فوق العاده ای که برایشان در نظر گرفته ایم استفاده کنند ، انجمن با امکانات فعلی برای کاربران عادی به کار خود ادامه خواهد داد و هیچ کم و کاستی برای کاربران عادی نخواهیم داشت! اما مسلما برای کاربران ویژه ، ویژه هایی در نظر داریم! شما هم دوست دارید ویژه باشید؟

میتوانید تاپیک " [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] " را دنبال کنید .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

ارتباطی راحت تر حق شماست...

همزمان با یکسالگی انجمن ، با راه اندازی سامانه پیام کوتاه ( SMS ) انجمن سعی داریم ارتباط ساده تری با شما کاربران عزیز برقرار کنیم و آن ایده جدیدی است که برای آسودگی بیشتر شما در نظر گرفته شده است . زین پس میتوانید در ارتباط با امور مربوط به انجمن نظیر : مشکلات با سایت (ثبت نام؛پرداخت؛...) ، پیشنهادات ، انتقادات ، تبلیغات و ... را از طریق ارسال پیام کوتاه به شماره 10001000333000 عنوان کنید و منتظر دریافت پاسخ از طریق پیام کوتاه باشید .

این سرویسی است که برای آسودگی بیشتر کاربران انجمن در نظر گرفته شده - علاوه بر موارد گفته شده – در ارتباط با مزایای بیشتر آن میتوان به ارسال آخرین رخدادهای مهم اپلی در انجمن از طریق پیام کوتاه برای کاربران ویژه و ... اشاره کرد .

بزودی سرویس های بیشتری با این سامانه در اختیار کاربران محترم انجمن قرار خواهیم داد .

تاکید می کنیم : سوالات و مشکلات شما در ارتباط با دیوایس های اپل و... بصورت پیام کوتاه پاسخ داده نخواهد شد، برای رفع مشکلات خود با جستجو در انجمن یا مطرح کردن مشکل خود در تاپیک های مربوطه میتوانید در کمترین زمان ممکن به جواب برسید!

یک سال گذشت و یک ساله شدیم و همیشه در کنار شما بودن و همکاری با شما و از اینکه با شما عضو یک انجمن هستیم به خود افتخار میکنیم و تمام سعی خود را میکنیم تا در سال جدید سطح کیفیت خدمات را بیش از پیش افزایش دهیم تا رضایت شما هر چه بیشتر جلب شود .

در نهایت هدیه یکی از کاربران محترم انجمن ( iGraph ) ، مدل سه بعدی از لوگو انجمن که از ایشون متشکریم .

با تشکر
    تیم مدیریت انجمن بزرگ Apple-iOS.ir

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفون
    آنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفون
    آنلاک کردن آیفون و
    آنلاک آیفون ۶
    آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکر
    خرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

2. 239 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#*marjan#*, 13devil, 2220222, 2fun, 50ceny, a.m.i.r.., abbas4833, Ahmad_p1, akbari693, alexy2009, ali.shams, ali77ali77, aliapple373, alijuventusi, alirezagh50, Alireza_1021, ALI_R3ZA, Am!r, amin761, AmiR0020, amirkhamool, amirreisi, amirrezaajalli, amo karim, amolen, apank, arash.pro, arashgsm, arashlinux, armin_60, asm_hero, atena, b.a23, B3hzad, babak1362, babyjoon, bafi, bahram2a, barca2, Behnam00100, behnamt, Behnamzeinaly, Benyamin, bs1367, C engineer, castiel, chelsea, cuipmaster, czoroaster, dagdar, damixx, daryanavard, davood741, Deniro60, Designer, dete, dieeeee, dj ali, Drifter, мєнrαи, ebi2003, ebionline, electroni_c, elenor, emasalari, Eminem, ErfanKing, Ezi2, e_q_sun, fandroid, fantome10, faramarz-vc, farhadpm, farhan, farshid.maghami, fazmetr, fench, fghavi, fmirdamadi, gsmteam, H&7, habib007, Hamesheghayeb, hassan_max, Hesamian, Hidden, hojat.gh, hosseindark, hosseinjoon, Hosseinnezhad, H_zandi, i Mohamad, iAlem, iAmir, ian_1829, iAra$h, iArmin, iCloud, iDanial, iEdris, iGraph, iHamidreza, iKamran, ilia, iMal, iNeveR, iNiyayesh, iPad, ir13, iruni, iSaleh, iSiavash, iSoroush, iTunes, jili, jn_gir, Justified, k.arasb, kalagar, khazai, king, kolZ, koochoo, KOOROSH KING, lania, lord-sh, louse, m117811, mahdi tt, mahyarnamazi, mamali_69, Marvdasht, marzook, mazi_d, megunz, mehdi43211, mehrdad12, mehrshad05, Metida, meytiu, mhsmusic, miilad, milad 001, mina12, mjr3d, mk_sq, mma70, mo4sa66, Moein St, mofaser, Moh3n, Mohammad Amin, mohammad3065, mollaxi, mosbat79, Mr.hoseyni, Mr.SinA, mrafiee, narij, nasersm, navidoo, navid_news, nimajoon69, noorian, Olesius43, omid_j40, opcoir, parhamshad, Parsa.ghorbannia, parsa_pm, pedramsat, Pegasus, pianist1986, pjazebe, Pois0nous, Posiedon, pouya.h, r.sadeghi, Rabid, rahman25, raminxxx, ramtin, reza.s, Reza110, rezaranger, RouzbehM, saebonic, saeed_77, saeid.kazemi86, saeid0919, sajjadmandegar, salizadeh, samaneh2000, saman_rm, saman_tala00, sam_nevada, sasakia, sasan3380, sayad_gsm, sepy007, shahinshahin, shahram mardani, shamali, shan, Shasafaei, shayan95, shayan_ak, sheen14, shirazbooter, Shirintam, siajavan, sibches, sina_el, smh1368, smnsmn19, sm_sm8030, soheil-noori, solasi_iphone, sorosh, steve, Sx200, syamak14, tala_bx, tareq4483, tasadof, the end, Tornado, ultrasn0w, لیلی, مهناا, Vagrik, vahid2026, waxd, Wencher, windows8, wwooodpecker, yoka, ZR-1, شابلون

iPhone 4-White
    تشکر شده 1,961 بار در 915 ارسال

رفقا راستي يه چيز خيلي خوشحالم
    واون اين هست كه
    كاربر ارشد شدن من دقيقا در 1سالگي انجمن اتفاق افتاد
    در پوست خودم نميگنجم كه خادم تمام بچه ها هستم
    شيطون گري هاي گذشته من تموم شد رفقامهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

4. 12 کاربر مقابل از i Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    w.a.x.d
    iPhone 4S-White
    iPod Touch 4G-Black
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 12,053 بار در 3,878 ارسال

واقعا خوشحالم که با شما عزیزان و در این سایت هستم و واقعا از خدمت کردن به شما عزیزان در این انجمن راضی هستم .
    این انجمن برای من بهترین انجمن بوده از هرجای دیگه . چه تو رعایت ادب چه تو پیدا کردن دوستای خوبی مث شما و ...
    من خیلی جاهای دیگه بودم از جمله یه فروم دیگه که شاید همکارا بدونن. من اونجا تقریبا ۱ سال وقتمو گذاشتم اما وقتی فهمیدم مدیرای اینجا همچین سایتی رو تاسیس کردن و همه گرد هم اومدن اونجا رو ول کردم و اومدم اینجا. تا آخرشم با شما عزیزان میمونم و خدمت رسانی میکنم
    برترشدنمون هم خیلی دور نیست. به زودی این اتفاق با کمک شما عزیزان خواهد افتاد. این رو بهتون قول میدیم.
    جا داره اول از کاربرای عزیز تشکر کنم که این انجمن رو لایق دونستند و بعد هم تیم مدیریت و همکارای عزیزمون که ترکوندن مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

موفق باشید. کوچیک شما امیر

6. 19 کاربر مقابل از waxd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    iPad
    Macbook Pro
    تشکر شده 892 بار در 341 ارسال

افتخار میکنم که از اعضای این انجمن هستم و مخصوصاً جز دویست نفر اول ثبت نام شده

خیلی دوستون دارم
    مصی

8. 13 کاربر مقابل از F0X عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.1.2
    اکانت گیم سنتر
    mahyarnamazi
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 4,260 بار در 924 ارسال

سلام

منم با اینکه کوچکترررررررررررررررررییی یییییییننننننننننننن عضو این انجمن هستم و خیلی نمیشه توی این انجمن هستم ولی انگار خیلی وقته توی این انجمن و کنار بچه ها هستم و خیلی خوشحالم که انجمن با کمک همه بچه ها به اینجا رسید و حتی به جاهای بهتر هم خواهد رسید......

ایشاالله که بتونیم در کنار هم بهترینها رو بسازیم......... تبریک منم بپذیرید......

بهترین انجمن فارسی اپل

10. 15 کاربر مقابل از mahyarnamazi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5s-Gray
    iPod Shuffle
    تشکر شده 4,987 بار در 1,368 ارسال

به به ... بابا دمتون گرم ... من هروز که میام که یه پیشرفت بزرگ میبینم ... خدا قوت

واقعا از ته دل خوشحالم که عضو کوچکی از این انجمن نه دیگه نباید گفت انجمن باید بگم جزو این خانواده بزرگ هستم ،،‌ خیلی خوشحالم ... امیدوارم همینطور در صفا و صمیمیت به موفقیت های بزرگ برسیم.

به تیم فوق العاده مدیریت و همه عزیزانی که بدون هیچ چشم داشتی دارن به پیشرفت انجمن کمک میکنن تبریک میگم و از خداوند منان برای همه عزیزان ارزوی سلامتی دارم .

با تشکر :

کامران

12. 16 کاربر مقابل از iKamran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    iPadMini-White & Silver
    تشکر شده 1,766 بار در 500 ارسال

تبریک منم مفتخرم که در 6 ماهگی انجمن عضو شدم و الان به انجمن معتاد شدم و بیشتر اوقاتم رو در انجمن میگذرونم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

14. 11 کاربر مقابل از Am!r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 660 بار در 192 ارسال

منم به نوبه خودم این موفقیت های بزرگی که در مسیر یک سالگی پیش اومده رو به همه ، از جمله دوست خوبم احسان مستکین تبریک میگم و امیدوارم Apple-iOS در راه پیشرفتی که پیش رو داره ، با سرعت بیشتری ادامه بده و هرچه زودتر شاهد سورپرایزها و موفقیت های بیشتری در این راستا باشیم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

منم به عنوان عضو کوچکی از این خانواده بزرگ ، طرح سه بعدی لوگوی انجمن رو طراحی کردم و به عنوان هدیه به همه کاربران انجمن تقدیم میکنم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

16. 16 کاربر مقابل از iGraph عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 2,016 بار در 723 ارسال

تولد یک سالگیمون رو به تمامی کاربران انجمن تبریک میگم .

ایشالا که بتونیم با کمک همدیگه پیشرفت کنیم و راهمون رو ادامه بدیم .

Real Eyes , Realize Real Lies

18. 15 کاربر مقابل از Hidden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 410 بار در 126 ارسال

منم تولد یک سالگی انجمن رو به همه ی کسایی که تو این مدت زحمت کشیدند تا انجمن به اینجا برسه تبریک میگم
    خسته نباشید

فقط یه سوال دارم
    شعار انجمن فکر کنم این بود: خدمت بدون هیچ چشم داشت

اگه جواب اینه که انجمن هزینه های خودشو داره و باید تامین بشه.باید شعار انجمن عوض بشه.
    بخش ویژه در بیشتر انجمن ها چه اپل و غیره وجود داشته و داره.اما تجربه نشون داده زیاد مفید نیست و حتی بعضی وقتا باعث شکست یه فروم میشه
    من از محصولات اپل هیچی ندارم.پس وجود یا عدم وجود این بخش فرقی به حال من نداره.
    من از اوایل تولد فروم اینجا عضو هستم و تا امروز تمام تاپیکهای اینجا رو دونه دونه خوندم.چون یه جای خاص هست.اما از نظر من متمایز کردن خدمات برای تامین مالی کار درستی نیست.

یا علی

20. 12 کاربر مقابل از ish3ll عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 660 بار در 192 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Mr.sh3ll مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    منم تولد یک سالگی انجمن رو به همه ی کسایی که تو این مدت زحمت کشیدند تا انجمن به اینجا برسه تبریک میگم
    خسته نباشید

فقط یه سوال دارم
    شعار انجمن فکر کنم این بود: خدمت بدون هیچ چشم داشت

اگه جواب اینه که انجمن هزینه های خودشو داره و باید تامین بشه.باید شعار انجمن عوض بشه.
    بخش ویژه در بیشتر انجمن ها چه اپل و غیره وجود داشته و داره.اما تجربه نشون داده زیاد مفید نیست و حتی بعضی وقتا باعث شکست یه فروم میشه
    من از محصولات اپل هیچی ندارم.پس وجود یا عدم وجود این بخش فرقی به حال من نداره.
    من از اوایل تولد فروم اینجا عضو هستم و تا امروز تمام تاپیکهای اینجا رو دونه دونه خوندم.چون یه جای خاص هست.اما از نظر من متمایز کردن خدمات برای تامین مالی کار درستی نیست.

یا علی
    من فکر میکنم این شعار همچنان ادامه داره ، اما بخش ویژه ربطی به این قضیه نداره ... در واقع کسی رو به زور وادار به عضویت تو بخش نمیکنن که بخواد خلاف چشمداشت باشه ... و همونطوری که تو پست اول تاپیک هم عنوان شده ، از لحاظ خدمت رسانی به کاربران هیچ تفاوتی با قبل نخواهد داشت و اوضاع مانند قبل ادامه پیدا خواهد کرد ... مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

22. 14 کاربر مقابل از iGraph عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع