08:54 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 2 از 13 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 127

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

معرفی سورس رسمی انجمن تخصصی محصولات اپل [ جامع ترین سورس فارسی ]

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما کاربران گرامی Apple-iOS.ir

مفتخرم امروز به شما سروران سورس رسمی انجمن تخصصی محصولات اپل را معرفی کنم :

در پی تلاش های تیم Apple-iOS در برطرف کردن نیاز کاربران گرامی سورسی فارسی با بیش از 400 پکیج آماده سازی شده که هم اکنون می توانید آن را به لیست سورس های خود در Cydia اضافه کنید و از برنامه ها آن استفاده کنید.

برای افزودن سورس انجمن به لیست سورس های Cydia , وارد Cydia شده به بخش Manage بروید و وارد sources شوید از گوشه سمت راست صفحه گزینه Edit را انتخاب کنید سپس از گوشه سمت چپ Add را بزنید و در نوار ظاهر شده آدرس سورس را وارد کنید و بر روی Add Source بزنید و منتظر بمانید تا سورس اضافه شود در پایان Return to Cydia را بزنید.

Cydia.Apple-iOS.ir

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    .
    .
    .

امکانات سورس :

1- توضیحات سورس به صورت فارسی هستند.

2- امکان دسترسی سریع به آموزش و توضیحات مربوط به پکیج از طریق بخش More Information در هر پکیج.

3- ساپورت سورس :

میتوانید مشکلات در مورد سورس و یا پکیج ها را به ما گزارش دهید :

کافیست از داخل پکیج مورد نظر بخش [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] را انتخواب کنید و یک ایمیل به ساپورت سورس ارسال نمایید تا در اولین فرصت به مشکل رسیدگی شود.

- لطفاٌ برای رعایت نظم و افزایش سرعت رسیدیگی به مشکلات سورس از دادن پیشنهاد ویا انتقاد از طریق این بخش خود داری کنید (با تشکر) .

- برای درمیان گذاشتن انتقادات و پیشنهادات ارجمندتان میتوانید از راه های زیر با من در تماس باشید :

1- از طریق سورس :
    کافیست زمانی که در Cydia هستید داخل یکی از پکیج ها شده و از قسمت Author استفاده کنید و برای من یک [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] ارسال نمایید.

2- از طریق پیغام خصوصی در انجمن [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

با تشکر از دوستانی که من رو در انجام این کار حمایت کردند به خصوص نریمان عزیز (narij) و همچنین احسان گل (iPhone) و امیر جان (iAmir) که این چند وقته خیلی بهشون زحمت دادم.

امیدوارم با حمایت دوستان بتوانیم سورس انجمن رو به یکی از بهترین سورس ها فارسی تبدیل کنیم .

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

کاربرانی که عضو انجمن تخصصی محصولات اپل نمی باشند نیز میتوانند با اضافه کردن سورس Cydia.Apple-iOS.ir به سورس های خود ، از تمامی امکانات ذکر شده بصورت رایگان و بدون نیاز به عضویت در انجمن استفاده کنند ، اما بهتر است جهت استفاده از تمامی امکانات موجود ( از جمله : نمایش تصاویر مربوط به آموزش ها ، نمایش لینک دانلود برنامه ها و بازی ها و همچنین توانایی بیان مشکلات و ... ) در انجمن نیز عضو شوند .

بخش های جدید سورس :

ویرایش توسط b.a23 : 01-26-2013 در ساعت 09:21 PM

2. 231 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

a111111, a15341, ABC00, abdolla1356, ahmad318, Ahmadff, alfaa, Ali iphone, ali-rahimi-mansoob, ali-sky, ali.shams, ali60, ali8621, Alirezadoh, ali_sozan88, Am!r, amin67, Amir hossain, amir.mohammad_asadzadeh, AmiR0020, amir2005, amirf705, amirreisi, Amirrezanaij, anamis, apank, ara6, aramini, arashpanahi, aref01, aren2008, arfo, Arman 512™, armin_60, atena, Azad-Dlpak, azarbai, ™DARKSHADOW, badrap, bahram_milad, Benyamin, bs1367, carbons, daneshjoometal, deewana, del66, Deniro60, Designer, Drifter, мєнrαи, ebionline, EBI_RAM1, ef_3pehr, Ehsanboy88, ehsan_28, ELEVIN, ELI3P, emilis, EmpireOfKurdistan, ErfanKing, Esafb52, essiano, Ezi2, fantome10, farhan, faridz, farshid.maghami, faryf, farzadasa, farzad_mt, fghavi, fmirdamadi, gha, gharib, ghkia, gimiamir, hamed_billiard, hamham.com, hapali, hi160, Hidden, HOD HOD, hosseindark, hosseinfsf, hva8, H_zandi, i Mohamad, iAlem, ialestoon, iAmir, iAra$h, iArmin, iBinam, iCloud, iEdris, iHamid-1, iHamidreza, iKamran, iKTG, iMal, iNiyayesh, iPhone, iradj, iSalar, iSaleh, iSoroush, iTunes, jamil5545, javadhashemi, jili, jn_gir, jupitar, kambizonline, kamivh1, kank, kasra74, KianTO, komar20, KOOROSH KING, kurdish, l3al34k, lightstar, LoRDAmMaR, lord_m69, lovejvm, m36414, m4ziy4r, maboodi, macintash, mahdi tt, mahdi360, mahdi62, mahdibayat, mahtel, mahyarnamazi, mamadshah, manteghi, markar, Maryam_J, masi6502, masoudj, maximus, mehrdad12, memo, MHM_ID, mina12, mk_sq, mo4sa66, mobail 121, modern_239, mohamadreza_kha, Mohammad Amin, Mohammad.RK, mohammad3065, mohammaddo, mohammadqaderi, Mohsen guetta, mohsen12251, mojtaba sh, mollaxi, mosiomm, mossaffer, Mr.hoseyni, Mr.SinA, mrsh_1365, My-Apple, nader98, narij, navidah, nilson, Olesius43, op0008, opcoir, Parsa.ghorbannia, Parsi Boy, parviz, Pedram_21, persian_kb, persim, Pois0nous, prp-e, R-E-Z-A 66, Raha1, ramin@123, ramtin, reza.apple, reza.gx5, reza.s, rockfa, saba-70, sabzak, sadeq008, saeed_karaj2000, saeed_kiss, saeid vesal, saeid.yas, saeid1362, saied_alaie, saman_rm, sasan3380, sepy007, shafisoftware, shahrokh_f, shan, shayan95, sinaalmasi, Sinsali, smms_62, sm_sm8030, solin-1385, spyhunter, thral, tnt5124, Tornado, Trainer, ultrasn0w, usefkey, vahid6630, vahidmx, verizon, vidool, viero, VIP3R, vp4197, waxd, wookman, x777, X7un, yazdan, zeus, عبدل قشمي

نسخه IOS
    7.1
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    soroush.i7
    iPhone 5s-Gold
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,965 بار در 2,019 ارسال

تبریک می گم به تمامی کسانی که زحمت کشیدند واقعا کار ارزشنمدی و انجام دادند در این مدت زمان کوتاه عالی و کامل

ویرایش توسط iSoroush : 07-24-2012 در ساعت 11:51 PM

4. 9 کاربر مقابل از iSoroush عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

بابک و احسان گفتنی ها رو گفتن چیزی برای ما نموند!مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    واقعا بابک برای این سورس مثل یه مرد زحمت کشید.خیلی کار بزرگی بود.سختی های کار اونقدر هست که بخوام صحبت کنم شاید حدود 6 ماه طول بکشه!یعنی همین زمانی که ایشون صرف ساخت کردند تقریبا.چندین ماه سختی کشید مطالعه کرد وقت گذاشت تا بهترین رو برای شما که بهترین هستید آماده کنه.
    ضمنا احسان عزیز من مثل همیشه نقش خودش رو نگفت و شکست نفسی کرد.در این پروژه به نظر من بعد بابک احسان خیلی زحمت کشید.از کارهای گرافیکی سورس گرفته تا تمام جزیات آپلود روی هاست و تمام کارهای مربوط به سرور.واقعا دست ایشون هم درد نکنه و امیدوارم با دعاهای خیبرتون تو این ماه عزیز این دو سرور گرامی رو فراموش نکنید...

6. 14 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

واقعا منو شرمنده کردید باید بگم
    کاری که احسان گل کرد کم از کار من نداشت پیگیری های ایشون ایکون ها که شب تا صبح براشون وقت گذاشتن مشکلاتی که در روز های اول پیش اومد همه رو احسان جان پیگیری کردند از مشکلات عجیب من برای دسترسی به هاست , تست های اولیه تا همین الان انجام کار ها معرفی مهم کردن موضوع و .... همه این کار ها رو احسان عزیز انجام دادند همچنین دل گرمی و حمایت های نریمان گل و امیر عزیز در سختی های کار کمک کرد تا بتونم زودتر این کار رو به سرانجام برسونم کمک های هردو برای تست سورس نظرات و پیشنهادات واقعا کمکم کرد همچنین بقیه کاربران و مدیران ازمایشی در جمع اوری و باز کردن تاپیک های اموزش پکیج ها برای این سورس به نحوی تلاش کردند.
    این پروژه همونطور که نریمان جان گفتند کار یک نفر نبوده و کار یک هفته دو هفته هم نبوده کار چند ماه زحمتی که همه دوستان پای این سورس کشیدند فقط اسم من سرپرست سورس در رفته مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    واقعا از همه شما بزرگواران سپاس گذارم

ویرایش توسط b.a23 : 07-24-2012 در ساعت 11:28 PM

8. 17 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    تشکر شده 75 بار در 60 ارسال

عالی بود دستون درد نکنه خسته نباشین خیلی وقت بود دنبال همچین سورسی بودم

10. 11 کاربر مقابل از mohammaddo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 559 بار در 152 ارسال

منم به اندازه ی خودم به بابک جان و تمام همکاران این انجمن تبریک میگم.واقعا جا داره یه خسته نباشی به همه کسانی که توی انجمن کار میکنند بگم.برادرانه دوستون دارم.

12. 11 کاربر مقابل از iSaleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    اکانت گیم سنتر
    ali.rsp
    iPhone 4-Black
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 223 بار در 53 ارسال

وقان بازم باید به این انجمنه فوق لاده تبریک گفت با این شاه کارشون ما که از اول تو این انجمن بودیم فقط پیشرفته این انجمنو دیدیم
    دیگه چی بگم؟مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

14. 11 کاربر مقابل از hapali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

تبریک به بابک عزیز بالاخره دلیل غیبت این مدت ایشون لو رفت مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    یه خسته نباشید جانانه میگم به داداش گلم و سمت جدیدشم تبریک میگم ایشالله که همیشه موفق و سر بلند باشی بابک جان

16. 12 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 2,016 بار در 723 ارسال

واقعا خوشحال شدم
    خدايي ساختن سورس كار خيلي وقت گير ي هستش ،مخصوصا فارسي سازي كه بچه ها به خوبي از پسش بر اومدن
    دستتون درد نكنه و خسته نباشيد

Real Eyes , Realize Real Lies

18. 10 کاربر مقابل از Hidden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه Mac
    Maveresk
    اکانت گیم سنتر
    Amir  iPhone 5s
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 175 بار در 71 ارسال

اول سلام و درودی که واقعا برشما باد:
    دوم خدمت همتون واقعا بهتون تبریک میگم،
    سوم به خودم هم تبریک هم میگم چون دوستانی چون شماها دارم،
    چهارم امیدوار به پیشرفت بیشتر شما هستیم.
    پنجم متشکرم و خسته نباشید.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

در اسرع وقت آیپد میگیرم احساس روزی را دارم که آیفونم را خریدم.

ویرایش توسط amirreisi : 07-25-2012 در ساعت 01:53 AM

20. 9 کاربر مقابل از amirreisi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه Mac
    Maveresk
    اکانت گیم سنتر
    Amir  iPhone 5s
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 175 بار در 71 ارسال

سلام
    ایا برنامه های ضروری رو کامل داره؟
    میشه تنها همین سورس را بزاریم دیگه از این همه سورس مختلف و برنامه هایی ناشناس و بدون توضیح فارسی که exite safe mode میکنن و سرعت پایین میارن خسته شدم.

22. 4 کاربر مقابل از amirreisi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 13 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع