12:12 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

iPhone 5-Black & Slate
    iPad2-White
    Macbook Pro
    تشکر شده 4,984 بار در 1,483 ارسال

تغییرات جدید انجمن تخصصی محصولات اپل

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز انجمن

با سپاس و ضمن قدردانی از تمامی تیم مدیریت که این مدت برای انجمن زحمت فراوانی کشیده اند و برای پیشرفت روزافزون انجمن بدون هیچ کم و کاستی فعالیت میکنند و انجمن خود را برای رسیدن به بهترین مقام ها ما را یاری میکنند ، در این راستا تیم مدیریت انجمن تصمیم گرفته است تگ های جدیدی را برای این دوستان تعیین کند که به شرح زیر میباشند .

waxd عزیز به عنوان سرپرست انجمن

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

iArmin عزیز به عنوان مدیر ارشد

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

Tornado عزیز به عنوان سرپرست واحد خبر

iAlem عزیز به عنوان ویراستار و تیم اخبار

Mr.SinA عزیز به عنوان مدیر بخش

و همچنین همکاران عزیز به دلیل فعالیت بیشتر و مفیدشان به عنوان مدیر آزمایشی تگ گرفتند که به صورت زیر است.

همکاران عزیز ( drifter , b.a23 , benyamin , iCloud ) به عنوان مدیر آزمایشی

mahyarnamazi عزیز به عنوان تیم اخبار

ezi2 عزیز به عنوان همکار

و متاسفانه به استحضار کاربران محترم انجمن تخصصی محصولات اپل میرسانیم که جناب آقای amir.mohammad_asadzadeh که به مدتی به عنوان مدیر آزمایشی در انجمن بدون هیچ چشم داشتی فعالیت کرده اند به دلیل داشتن مشکلات شخصی و مشغله های درسی تصمیم به جدایی از تیم مدیریت گرفتند و نهایتا دستور به رفع مسئولیت خود داده که امروز ناچار شدیم علیرغم میل باطنی تک تک اعضائ تیم مدیریت درخواست ایشون را اجابت نماییم و عنوان مدیر بازنشسته را دریافت کردند ما هم امیدواریم بعد از رفع مشکلات شخصی دوباره ایشان را در بین تیم مدیریت ببینیم و از حضور و اطلاعات این عزیز بهره مند شویم.

با آرزوی موفقیت این عزیزان

تیم مدیریت کل انجمن تخصصی محصولات اپل

2. 25 کاربر مقابل از iAmir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

به تمام عزیزان اول از همه یک خسته نباشید و خدا قوت میگم که تو این مدت حتی یک روز ما را تنها نذاشتند و در سخت ترین روزها حامی ما بودند
    بعد هم به این بزرگواران تبریک میگم که توانستند در جایگاه خود پیشرفت نمایند
    این تگ ها صرفا مسئولیت این عزیزان را افزایش میدهد و به هیچ عنوان جایزه و دستمزدی برای حضورشان در انجمن نمیباشد.زیرا ما معتقدیم تنها جایزه و افتخار ما خدمت به تک تک کاربران عزیز میباشد و همین که این توفیق به خدمت ازان ما شده است بزرگترین پاداش برای ما میباشد
    در آخر هم از خداوند بزرگ توفیق روز افزون این عزیزان رو خواستارم...

4. 18 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    soroush.i7
    iPhone 5s-Gold
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,965 بار در 2,019 ارسال

تبریک می گم و براتون آرزوی موفقیت می کنم

6. 17 کاربر مقابل از iSoroush عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    w.a.x.d
    iPhone 4S-White
    iPod Touch 4G-Black
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 12,054 بار در 3,878 ارسال

من هم این موفقیت رو به دوستان عزیز خودم تبریک میگویم و همچنین از مدیریت محترم و تیم ذکر شده و همین طور تمامی کاربران عزیز که من رو یاری کردند و قابل دونستند تشکر میکنم و دست تک تکتون رو میبوسم.
    امیدوارم که بتونم از پس این مسئولیت سنگین هم بر بیایم و رابط خوبی برای شما عزیزان باشم
    همونطور که نریمان عزیز گفت این تگ ها داشتن و نداشتنش هیچ فرقی نمیکنه با یک کاربر عادی ( حداقل در این انجمن اینطوری میباشد و کاربران عزیز هم متوجه شده اند) و تنها بار مسئولیت را سنگین تر میکند برای این افراد.

امیدوارم که هم من و هم دوستان عزیزم که سمت های جدید را گرفته اند بتوانند از پس این مسئولیت سنگین به درستی بر بیایند

باز هم از همه ی شما کاربران عزیز و همینطور کادر مدیریت کمال تشکر را دارم

8. 19 کاربر مقابل از waxd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,368 بار در 2,049 ارسال

ممنون از همه دوستان که در تمام مراحل کمکم کردند تا به اینجا برسم

بدون اغراق عرض می‌کنم که من در این مدتی‌ که در این انجمن فعالیت داشتم تجربه‌های بسیاری آموختم نه صرفاً دربارهٔ محصولات اپل بلکه چیز‌های یاد گرفتم که می‌تونم در زندگی‌ شخصی‌ استفاده کنم و صمیمیتی که در تیم مدیریتی این انجمن دیدم در هیچ انجمن دیگری ندیدم هرچند منم مشکلات درسی زیادی دارم اما سعی‌ می‌کنم همیشه در انجمن حضور داشته باشم و وظیفه خودم رو در حد توان بخوبی انجام بدم...

از مدیریت محترم انجمن که من رو لایق مدیریت دانستن نهایت سپاس رو دارم

و در پایان باید بگم که آقای amir.mohammad_asadzadeh یکی‌ از صمیمی‌‌ترین دوستان من هستند و ما با هم به این انجمن امدیم و از اینکه فعلا در کنار ما نیستند واقعا ناراحت شدم فقط آرزو می‌کنم که در هرجای این کره خاکی که هستند سالم و تندرست باشند و همچنین مشکلاتی که براشون پیش اومده رفع بشه... و ایشالا به زودی در جمع ما حاضر بشند

10. 17 کاربر مقابل از Mr.SinA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

امیدوارم طبق برنامه های از پیش تعیین شده ، این گام رو هم درست برداشته باشیم تا بتونیم با سرعت بیشتری پیشرفت انجمن رو شاهد باشیم .

تغییرات مدیریتی اعمال شده طبیعتا مسئولیت ها این عزیزان رو برای خدمت رسانی به سایر کاربران بیشتر کرده مسلما نیاز هست که وقت و انرژی بیشتری بزارند که امیدوارم مثل گذشته این عزیزان بتونند موفق باشند که نتیجه اون قطعا رضایت هر چه بیشتر کاربران و بازدیدکنندگان گرامی خواهد بود که هدف اصلی ماست . . . مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

به امید گام های بعدی ...

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفونآنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفونآنلاک کردن آیفون و آنلاک آیفون ۶آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکرخرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

12. 16 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    The New iPad-Black
    Macbook Air
    تشکر شده 877 بار در 386 ارسال

به همه‌ی این دوستان تبریک میگم و ارزو میکنم در زندگی و در هر جای دیگه ای موفق و پیروز باشند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. 16 کاربر مقابل از Hosseinnezhad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.1
    iPod Classic
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

من هم تبریک میگم
    انشا الله همه زحمت بکشن برای ارتقا سایتمون
    محبوبیت از ان ماست

16. 16 کاربر مقابل از mk_sq عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

همه حرفا رو تمام دوستان زدند چیزی نمیمونه که من بگم فقط میتونم بگم امیدوارم لیاقت این تگ یا عنوان رو داشته باشم و بتونم در حد نام این انجمن تلاش کنم

و بتونم در کنار همه دوستان باعث پیشرفت سایت و به اون هدفمون که بزرگترین انجمن تخصصی اپل فارسی زبان هست برسیم

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

18. 14 کاربر مقابل از Benyamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

واقعا از همه کاربران و مدیران و همکاران نهایت تشکر رو دارم... مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    امیدوارم که در این سمت هم همچون قبل شما کاربران و میدیران گرامی از من راضی باشید...افتخار میکنم که کمک یار تمامی شما عزیزان در انجمن تخصصی محصولات اپل هستم و دست تک تکتون رو گرچه از هم دوریم ولی با این حال میبوسم...
    بی نهایت خوشحالم و همچون گذشته در فضای گرم و صمیمی انجمن با شما خواهم بود و همیشه افتحار میکنم که کاربرانی شایسته و فهمیده ومدیرانی پر محتوا و کاردرست در این انجمن فقط و فقط به خاطر روی گل تمامی کاربران و بدون هیچ چشم داشتی فعالیت میکنند و از همینجا به همه آنان تبریک و خسته نباشید عرض میکنم. مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

(به تمامی کسانی که سمت جدید دریافت کردند تبریک میگم و تمامی دوستانم مانند:حسین عزیز،نریمان جان،امیر عزیز (waxd)،بنیامین عزیز و احسان جان و مهران و باقی اعضا (اگه نام نبردم بقیه رو ببخشید میترسم از قلم بندازم) از صمیم قلب تشکر میکنم،...مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

و باز هم همه ما با هم با اتحادی شکست ناپذیر فقط و فقط در:

انجمن تخصصی محصولات اپل

20. 13 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع