07:10 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

iPhone 5-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,830 بار در 378 ارسال

عدم فروش محصولات اپل به ایرانیان: نهایت نژادپرستی اپل!

ظاهرا اپل استوری در Georgia از فروش محصولات اپل به یک زن ساکن Alpharetta و دایی آن زن سرباز زده است. علت این امر پارسی صحبت کردن این دو نفر با یکدیگر گزارش شده است(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

سحر ثابت ( Sahar Sabet ) یک شهروند امریکایی 19 ساله بوده و در دانشگاه Georgia مشغول تحصیل میباشد. او و دایی اش به تازگی در حال خرید یک آیپد و آیفون در اپل استوری واقع در مرکز خرید North Pointe بودند و به زبان پارسی با یکدیگر صحبت میکردند. در همین موقع یکی از کارکنان گفتگوی آن ها را شنیده و از آنان پرسید که به چه زبانی صحبت میکنند.

بر طبق گفته WSBTV ، این خانم ایرانی پاسخ داد اما کارمند اپل گفت: " من نمیتوانم این را به شما بفروشم. کشور های ما با یکدیگر روابط بدی دارند. "

ظاهرا مشتری دیگری به نام زاک جعفرزاده ( Zack Jafarzadeh ) در اپل استور دیگری واقع در بازار Perimeter در Atlanta با رفتاری مشابه از سوی کارکنان اپل مواجه شده است. او همراه دوستش قصد خرید یک آیفون را داشت که کارمندان اپل استور از این فروش به آنان سر باز زدند.

جعفرزاده در این باره به WSBTV گفت: " ما به هیچ وجه راجع به برگشت دوستم به ایران یا چیزی مشابه آن با یکدیگر صحب حرفی نزدیم. او فقط در حال صحبت به زبان کامل پارسی بود که کارمند اپل برگشت و فروش به ما را رد کرد. " او ادامه داد: " اگر قصد خرید یک آیفون را دارید ، مهمترین شرط این است که راجع به ایران چیزی به آن ها نگویید. "

سحر ثابت روز دوشنبه همراه با خبرنگار WSBTV به اپل استور North Point بازگشت و به سراغ همان کارمندی رفت که از فروش محصولات اپل به ایرانیان خودداری کرده بود. آن کارمند جلوی دوربین یکی از سیاست های اپل را توضیح داد که از فروش محصولات اپل به ایرانیان جلوگیری میکند. حتی یکی از مدیران اپل این سیاست کمپانی را تایید کرده و گفت فروش یا عرضه محصولات اپل ایالات متحده به ایران بدون اجازه رسمی دولت فدرال ممنوع میباشد. این مدیر اپل افزود اپل استور ها موظف اند نسبت به مشتریان خود صادق باشند.

ثابت و جعفرزاده اپل استور ها را به علت تبعیض نژادی ایرانیان محکوم کردند و این سیاست اپل نیز جای تعجب داشته و حرکتی کاملا غیر اخلاقی است. ثابت حتی با "روابط شرکت ها و مشتریان" نیز تماس گرفت اما تنها با یک معذرت خواهی از سوی آنان مواجه شد و به او پیشنهاد کردند که آیپد خود را به طور آنلاین سفارش دهد.

یکی از نمایندگان امورخارجه ایالات متحده ارسال و وارد کردن لپ تاپ یا تلفن های همراه به ایران را ممنوع اعلام کرده اما اظهار داشته است از اجرای چنین قانونی توسط اپل مطلع نبوده.

ویدیو این خبر:

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

منبع: 9to5mac
    ترجمه: Tornado
    منبع شما: Apple-iOS.ir

ویرایش توسط Tornado : 06-20-2012 در ساعت 01:43 PM

2. 13 کاربر مقابل از Tornado عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,830 بار در 378 ارسال

پست اول آپدیت شد و ویدیو خبر قرار گرفت تا دوستان از درستی خبر مطمئن بشن.

4. 9 کاربر مقابل از Tornado عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4S-Black
    تشکر شده 92 بار در 29 ارسال

خودی ما رو آدم حساب نمی کنه! از غریبه چه انتظار!؟

6. 3 کاربر مقابل از iHamidreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    iPhone 5s-Gold
    تشکر شده 303 بار در 131 ارسال

آقا من تو اون يكي تاپيك هم دليلشو گفتم اگ الان خود سي ان ان هم اينو بگه باور نميكنم!!!!!

تشکر شده 3,944 بار در 949 ارسال

اگر شما به آدرس بالا بروید در زیر جداول به PROHIBITED DESTINATIONS برمی خورید که در آنجا نوشته است که US کشورهای ایران٬کوبا٬سودان٬سوریه و کره شمالی را مورد تحریم قرار داده است.
    صادرات٬فروش یا عرضه٬به طور مستقیم یا غیر مستقیم٬از آمریکا و یا توسط یک فرد که در آمریکا واقع است٬ هر نوع کالا ی اپل٬نرم افزار٬تکنولوژی(مخصوصا اطلاعات فنی)٬یا سرویس و خدمات به این کشور ها بدون اجازه ی دولت آمریکا ممنوع است.این ممنوعیت برای هر کدام از کارکنان اپل که در هر جای دنیا هستند صدق می کند.

ویرایش توسط iAlem : 06-20-2012 در ساعت 07:23 PM

9. کاربر مقابل از iAlem عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1.1
    iPhone 5s-Gold

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iAlem مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

اگر شما به آدرس بالا بروید در زیر جداول به PROHIBITED DESTINATIONS برمی خورید که در آنجا نوشته است که US کشورهای ایران٬کوبا٬سودان٬سوریه و کره شمالی را مورد تحریم قرار داده است.
    صادرات٬فروش یا عرضه٬به طور مستقیم یا غیر مستقیم٬از آمریکا و یا توسط یک فرد که در آمریکا واقع است٬ هر نوع کالا ی اپل٬نرم افزار٬تکنولوژی(مخصوصا اطلاعات فنی)٬یا سرویس و خدمات به این کشور ها بدون اجازه ی دولت آمریکا ممنوع است.این ممنوعیت برای هر کدام از کارکنان اپل که در هر جای دنیا هستند صدق می کند.
    پارسا جان ميگم خودم با دستاي خودم از اپل ايتور بوستون توجنيوري همين سال خريد كردم!

تشکر شده 3,944 بار در 949 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iDanial مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iAlem مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

پارسا جان ميگم خودم با دستاي خودم از اپل ايتور بوستون توجنيوري همين سال خريد كردم!
    این یکی از قوانین اپله و من وضعش نکردم که شما میان به من گیر میدین شما برین خر اپل بچسبین من فقط این وسط این قانون رو ترجمه کردم

12. کاربر مقابل از iAlem عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1.1
    iPhone 5s-Gold

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iDanial مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

این یکی از قوانین اپله و من وضعش نکردم که شما میان به من گیر میدین شما برین خر اپل بچسبین من فقط این وسط این قانون رو ترجمه کردم
    حالا چرا ناراحت ميشين؟ من فقط تجربم رو گفتم همين!!!!

کلمات کلیدی این موضوع