06:46 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا از اپگريد انجمن رضايت داريد?

رأی دهندگان
29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • رضايت دارم

26 89.66%
  • رضايت ندارم

3 10.34%
صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

iPod Touch 4G-White
    Macbook Air
    تشکر شده 2,635 بار در 807 ارسال

آيا از اپگريد انجمن رضايت داريد

با سلام
    انجمن به تازگي اپديت شده و قطعا هدف تيم مديريت پيشرفت انجمن هست حال از شما كاربران تقاضا دارم با شركت در اين نظرسنجي رضايت يا عدم رضايت خود را نسبت به اين اپگريد اعلام فرماييد

2. 6 کاربر مقابل از Ezi2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط i Mohamad مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط b.a23 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    رضایت !
    البته با tapatallk که چیزی معلوم نیست ولی خوب چند بخشی رو که دیدم خوب بود که اضافه شد !
    از محمد عزیز هم دخواست میکنم که دیگه به این کارهاشون خاتمه بدن ! من ۱۰-۲۰ هزار تا تشکر تو کل زندگی اینترنتیم گرفتم چی شد !؟!؟!!
    دوستان دیگه شما رو با امار پست هاتون یا تشکر هاتون نمیشناسن با معلومات و رفتارتون میشناسن ! اینجا رقابتی بین امار تشک ها نیست!
    اولا مشكل من تشكر نيست بعدشم رفتار و معلومات من چه اشكالي
    داره؟؟ طرز تفكرتون درست كنيد.
    من معذرت میخوام اگه منظورم رو بد گفتم نمیگم رفتار شما بد یا معلوماتتون کم میگم دوستان شما رو با این ۲ میشناسن ( دارم تعریف میکنم )
    خوش حال میشم در باره طرز تفکرم پیغام خصوص بدید من هر انتقادی رو میپذیرم و در جهت بهبودش عمل میکنم !

4. کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1.1
    iPhone 5s-Gold
    تشکر شده 303 بار در 131 ارسال

اين كه هرچي مينويسيم سيو ميكنه واسه متن هاي طولاني خيلي خوبه! كلا" امكانات جديد انجمن خيلي خوب شده ولي اون تاپيك هدفون بيتسي كه زده بودم خيلي حيف شد ولي در كل خوبه!

6. 3 کاربر مقابل از iDanial عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Bad Boy مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Ezi2 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    بد بوي عزيز گفتم كه اگر به اين تيم ايمان داشته باشيد و بدانيد كه مزد زحماتتان را ميدهند خود را درگير اين مسايل نميكنيد و در غير اين صورت...
    نميخواستم اين را بگويم ولي مجبورم كرديد
    همين نريماني كه ميبينيد و ميدانيد چه قدر با دانش هست در انجمني كه نميخواهم نامش را ببرم 4000 پست بسيار مفيد داشت ولي از همان ابتدا فقط همكار انجمن بود تا اين كه مدير ازمايشي شد و سرانجام به دليل مسايل ديگه اي از اون انجمن خارج شد ولي در مدتي كه همكار بود يك بار هم اعتراض نكرد و هميشه انگيزه داشت چون هدفش تگ نبود

اين رو دارم از دلم ميگم:همچين كساني را الگوي خود قرار دهيد
    من حرفم اینکه که انگیزه میخواد کنار کاری که میکنیم نظر خوبی هست که یه راهی برای انکیزه دادن باشه
    علی جان خودت میدونی شخص من بهت علاقه خاصی دارم.حتی جز کاربرانی هستی که من بهشون آدرس فیس book خودم رو که چیزی کاملا شخصی هست و خیلی ها ندارند رو دادم.چون واقعا مثل خیلی از دوستان برای من زحمت کشیدید و خیلی هم با شخصیت بودید.در مورد انگیزه هم من فکر نمیکنم هیچ انگیزه ای بیشتر از دعای مردم که بدرقه راه آدم باشه وجود داشته باشه.شخص من هرچی دارم خدا شاهده فقط از دعای خیر کاربرانی هست که براشون انجام وظیفه کردم(و نه هیچی بیشتر)
    اما باز هم شما انگیزه ای دیگر میخواهید چشم شما پیشنهاد بدید من روی چشم میزارم انجام میدم تا امثال شما که بزرگان و قدیمی های انجمن هستند بی انگیزه نشن.شما چه پیشنهاد دارید علی عزیز؟

iPhone 4-White
    تشکر شده 1,961 بار در 915 ارسال

من اقا نريمان مشكلاتم حل شد يكم اند رفتم معذرت ميخوام. موفق باشيد

9. 3 کاربر مقابل از i Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط i Mohamad مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    من اقا نريمان مشكلاتم حل شد يكم اند رفتم معذرت ميخوام. موفق باشيد
    خواهش میکنم محمد جان.تند ترین انتقادات شما هم برای ما شیرین ترین هست.چون شما برای این انجمن دل میسوزونید که انتقاد میکنید.ضمنا شخص من کسایی که در سخت ترین شرایط به ما کمک کردند و همیشه یاور ما بودند هیچ وقت یادم نمیره.منتظر جواب علی هستم همچنان...

11. 2 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 859 بار در 288 ارسال

نريمان جان ىوست من اگه اخر هر هفته از زحمات كاربران تو يك تايپيك قدرداني بشه خيلي خوب ميشه چون باعث دلگرمي ميشه
    يا اگه كارش انقدر خوب بود كه بتونه صاحب پستي بشه هم ميتونه خوب باشه
    البته نظر منه بازم شما ميدوني نريمان جان كه اين كار رو بكني يا نه من فقط نظر دادم

13. 3 کاربر مقابل از Bad Boy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Bad Boy مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    نريمان جان ىوست من اگه اخر هر هفته از زحمات كاربران تو يك تايپيك قدرداني بشه خيلي خوب ميشه چون باعث دلگرمي ميشه
    يا اگه كارش انقدر خوب بود كه بتونه صاحب پستي بشه هم ميتونه خوب باشه
    البته نظر منه بازم شما ميدوني نريمان جان كه اين كار رو بكني يا نه من فقط نظر دادم
    ما همین الان هم به صورت ماهیانه از کاربران فعال و مفید با تگ کاربر خاص حمایت میکنیم.اما نظر جالبی هست و میتونه بررسی بشه.تمام پست های اون کاربر در طول هفته در نظر گرفته میشه و در صورت اینکه هر کاربری انتخاب شد یک هفته با تگ کاربر منتخب هفته فعالیت میکنه تا رای گیری بعدی...
    چیز جدید و جالبی هست.اجازه بدید با تیم مدیریت مشورت کنیم.در صورت صلاح دید جمع حتما عملی خواهد شد...

15. 2 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    The New iPad-White

ممنون از اين كه نظرمو مفيد دونستي من در راستاي بهبود انجمن نظر دادم

17. 6 کاربر مقابل از Bad Boy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-White
    Macbook Air
    تشکر شده 2,635 بار در 807 ارسال

واقعا بسيار خرسند و خوش حالم كه همه چيز به خوبي و خوشي تمام شد و بين دوستان صلح و دوستي و ارامش برقرارشد. اميدوارم با كمك كاربران انجمن به پيشرفتش ادامه بده
    به نظرم حالا كه اختلافات برطرف شده پيشنهاد ميكنم تاپيك پاك سازي شود و ديگه هيچ اثري از اين مسايل در انجمن باقي نمونه

iPhone 4-Black
    The New iPad-White

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Ezi2 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    واقعا بسيار خرسند و خوش حالم كه همه چيز به خوبي و خوشي تمام شد و بين دوستان صلح و دوستي و ارامش برقرارشد. اميدوارم با كمك كاربران انجمن به پيشرفتش ادامه بده
    به نظرم حالا كه اختلافات برطرف شده پيشنهاد ميكنم تاپيك پاك سازي شود و ديگه هيچ اثري از اين مسايل در انجمن باقي نمونه
    داداش من أينا شيريني كاره
    مديران اگه پاك سازي كنن بهتره

20. 2 کاربر مقابل از Bad Boy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع