10:23 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 9 از 25 نخستنخست ... 789101119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 250

iPod Touch 4G-White
    Macbook Air
    تشکر شده 2,635 بار در 807 ارسال

سوالات و مشكلات پيرامون انجمن

با توجه به وجود هاي تاپيك هايي مانند انتقادات و پيشنهادات كه براي ارتباط با تيم مديريت وجود داره
    و بار ها تو اين تاپيك ها سوالات و مشكلاتي پيرامون انجمن بوده كه نه انتقاد بوده و نه پيشنهاد. اين تاپيك براي همين مسايلي كه ميخاييد با مديريت در ارتباط باشيد و حرفتون انتقاد يا پيشنهاد نبوده ايجاد شده

2. 14 کاربر مقابل از Ezi2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Macbook Pro
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ErfanKing مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ehsan 360 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام
    میشه لطفا یوزر و پسورد فایلهای دانلودی رو بگین؟
    سلام دوست عزیز اگه فایل اختصاصی برای انجمن ما باشید پسوردش [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] یا apple-ios.ir است !
    خب مشکل دقیقا همینجاست من وقتی میخوام یه فایلی رو دانلود کنم یوزر و پسورد رو میخواد و من همین که شما عرض کردید رو وارد میکنم اما متاسفانه مورد قبول نیست.

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    w.a.x.d
    iPhone 4S-White
    iPod Touch 4G-Black
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 12,054 بار در 3,878 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ehsan 360 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ErfanKing مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام
    سلام دوست عزیز اگه فایل اختصاصی برای انجمن ما باشید پسوردش [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] یا apple-ios.ir است !
    خب مشکل دقیقا همینجاست من وقتی میخوام یه فایلی رو دانلود کنم یوزر و پسورد رو میخواد و من همین که شما عرض کردید رو وارد میکنم اما متاسفانه مورد قبول نیست.
    اگر از سایت ما دانلود کردید که [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] هست. اگر کار نکرد لینک رو نشون بدید

5. کاربر مقابل از waxd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

سلام
    پسورد معمول رو که دوستان گفتند . اما اگر منظور شما OS X Mountain Lion از [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] هست ، باید عرض کنم که برای اون سایت اگر لینک رو مستقیما به idm بدید گاهی اوقات یوزر پسورد میخواد در این صورت باید روی لینک کلیک کنید در صفحه ای که باز میشه چند ثانیه صبر کنید تا لینک جدید به شما بده و اون دیگه یوزر پسورد نمیخواد .

و یا اینکه از لینک های پست بعدی همون تاپیک استفاده کنید .

موفق باشید .

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفونآنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفونآنلاک کردن آیفون و آنلاک آیفون ۶آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکرخرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

7. کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 4S-White
    تشکر شده 4 بار در 1 ارسال

ba salam man ye iphone 4s daram
    rafte ru halate SAFE MODE mikham komakam konin ke kharejesh konam
    MAMNUN

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط yazdan مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ba salam man ye iphone 4s daram
    rafte ru halate SAFE MODE mikham komakam konin ke kharejesh konam
    MAMNUN
    دوست من طبق قوانین انجمن لطفا فارسی تایپ کنید،
    به دلیل آشنا نبودن شما با قوانین اینبار جواب شما داده میشود دوست من: مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    کافی است آخرین برنامه ای که از سیدیا نصب کرده اید را پاک کنید و یکبار ریبوت کنید. (در صورتی که جیلبریک نکرده اید بر روی عبارت safe mode در نوار بالای دستگاه کلیک کنید و سپس در صفحه باز شده بر روی restart کلیک کنید.

موفق باشید

10. 3 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    iPadMini-White & Silver
    تشکر شده 1,766 بار در 500 ارسال

دوستان چجوری میتونم زیر پستهام امضا داشته باشم؟

نسخه IOS
    7.1
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    soroush.i7
    iPhone 5s-Gold
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,965 بار در 2,019 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط amir1376 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوستان چجوری میتونم زیر پستهام امضا داشته باشم؟
    امضا فعلا فقط برای اعضای تیم مدیریت می باشد و به زودی با افتتاح بخش ویژه افراد این بخش قابلیت امضا را دارا می باشند

13. 6 کاربر مقابل از iSoroush عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    iPadMini-White & Silver
    تشکر شده 1,766 بار در 500 ارسال

چجوری میتونم نام کاربری رو عوض کنم ؟؟؟؟؟؟؟

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط amir1376 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    چجوری میتونم نام کاربری رو عوض کنم ؟؟؟؟؟؟؟
    به یکی از مدیران کل انجمن پیغام خصوصی بدید تا رسیدگی کنند دوست من مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

16. 3 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-White
    تشکر شده 1,961 بار در 915 ارسال

دوستان با دادن چه تعداد پست تگ كاربر حرفه اي به كاربر خاص تغغير ميكنه؟

18. 2 کاربر مقابل از i Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 9 از 25 نخستنخست ... 789101119 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع