08:54 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

برنده مسابقه عکاسی نوروز 91

با عرض سلام خدمت کاربران محترم انجمن Apple-iOS

همانطور که دنبال کردید مسابقه عکاسی ویژه نوروز با همکاری کاربران انجمن برگزار شد .
    و در نهایت به سه تصویر نهایی رسیدیم که به نظرسنجی گذاشته شد و کاربران عزیز در نظرسنجی انتخاب بهترین تصویر ارسالی شرکت کردند .

تصاویر نهایی از طرف ErfanKing , mrsh_1365 , hapali ارسال شده بودند که به ترتیب آرای زیر را بدست آوردند :

تصویر hapali با 134 رای

تصویر mrsh_1365 با 130 رای

تصویر ErfanKing با 93 رای

و در نهایت تصویر یوزر برنده :

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

طبق قولی که داده بودیم جایزه برنده " پکیج گلچین شده نرم افزار و بازی iPhone / iPod یا iPad " که شامل 20 DVD هست + برنامه AirBlue Sharing و یا Celeste (بلوتوث اپل!) خواهد بود ...

طبق هماهنگی های انجام شده این دوست عزیز ( hapali ) برای دریافت پکیج گلچین شده به ناظم محترم [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] و برای دریافت AirBlue / Celeste به مدیر ارشد انجمن جناب[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] پیام خصوصی ارسال کنند

در نهایت از تمام کاربرانی که تصاویر خودشون رو ارسال کردند و یا در نظرسنجی نهایی شرکت کردند تشکر می کنیم ، یوزر hapali در صورتی که تمایل دارند میتونند در مورد تصویر ارسالی خودشون توضیحاتی رو برای کاربران انجمن بدند ...

با آرزوی سالی خوش برای شما
    تیم مدیریت

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفون
    آنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفون
    آنلاک کردن آیفون و
    آنلاک آیفون ۶
    آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکر
    خرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

2. 20 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 3GS
    MacPro
    تشکر شده 389 بار در 153 ارسال

منم به جناب hapali تبریک میگم واقها عکس فوق العاده ای بود.اما یک نکته که الان فکر من رو درگیر کرده و جالب بود با اینکه عرفان جان جزو تیم مدیریت بود و روش خیلی امید میرفت اما سوم شد که این نشون میده واقعا چقدر انتخابات در محیط سالم برگذار شد که جا داره از همه اینجا تشکر کنم.انشالا در آینده باز هم شاهد اینگونه مسابقات در انجمن باشیم...

4. 4 کاربر مقابل از ali.shams عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ali.shams مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    منم به جناب hapali تبریک میگم واقها عکس فوق العاده ای بود.اما یک نکته که الان فکر من رو درگیر کرده و جالب بود با اینکه عرفان جان جزو تیم مدیریت بود و روش خیلی امید میرفت اما سوم شد که این نشون میده واقعا چقدر انتخابات در محیط سالم برگذار شد که جا داره از همه اینجا تشکر کنم.انشالا در آینده باز هم شاهد اینگونه مسابقات در انجمن باشیم...

بله کاملا حق با شماست دوست عزیز...انجمن ما از سالم ترین و پر بارترین انجمن ها است و بر خلاف انجمن های دیگر به رتبه و مقام و تگ و غیره اهمیتی نمیدهد و تمامی کاربران را مقدم میشمارد و بهترین امکانات را در اختیار آنها میگذارد.

6. 4 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 3GS
    MacPro
    تشکر شده 389 بار در 153 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Bazinetha مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

بله کاملا حق با شماست دوست عزیز...انجمن ما از سالم ترین و پر بارترین انجمن ها است و بر خلاف انجمن های دیگر به رتبه و مقام و تگ و غیره اهمیتی نمیدهد و تمامی کاربران را مقدم میشمارد و بهترین امکانات را در اختیار آنها میگذارد.
    دقیقا باهتون مواقم دوست من(شرمنده اسم شما رو هم نمیدونم)من الان چند ماه عضو هستم و از بودن در کنار بچه ها واقعا راضی هستم و خشنود.با اینکه سن ما ازین کارها گذشته اما اینجا کوچکترین بی احترامی به هیچ کی ندیدم و با این سن و سال هر روز به انجمن شما سر میزنم.
    پایدار باشید...

8. 3 کاربر مقابل از ali.shams عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,950 بار در 447 ارسال

دوست عزیز hapali جهت دریافت جایزه خود با من از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید

10. 7 کاربر مقابل از iEdris عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,368 بار در 2,049 ارسال

تبریک میگم به شما دوست عزیز

12. 3 کاربر مقابل از Mr.SinA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    اکانت گیم سنتر
    ali.rsp
    iPhone 4-Black
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 223 بار در 53 ارسال

من از همه ي كاربراي گل واز مديران بي مانند متشكرم واز اينكه عكس منو انتخاب كردين ممنونم وهمچنين از تبريكاي قشنگتونم ممنونم
    اين عكسو من از مسجد اياصوفيا (ayasofya) در استانبول تركيه گرفتم كه مهم ترين كليساييست كه در دوره ي بيزانس مابين سال هاي ٣٢٥-٣٦٠ ساخته شده
    كه توسط مسلمانان فتح شده وبه مسجد تبديل شده

14. 10 کاربر مقابل از hapali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط hapali مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    من از همه ي كاربراي گل واز مديران بي مانند متشكرم واز اينكه عكس منو انتخاب كردين ممنونم وهمچنين از تبريكاي قشنگتونم ممنونم
    اين عكسو من از مسجد اياصوفيا (ayasofya) در استانبول تركيه گرفتم كه مهم ترين كليساييست كه در دوره ي بيزانس مابين سال هاي ٣٢٥-٣٦٠ ساخته شده
    كه توسط مسلمانان فتح شده وبه مسجد تبديل شده
    ممنون بابت اطلاعات مفید تون دوست من.امیدوارم زین پس بیش از پیش فعالیت شما دوست گرامی رو در انجمن خودتون ببینیم.
    برای دریافت هدیه به ادریس عزیز مدیر ارشد انجمن و حسین عزیز ناظم انجمن پیغام خصوصی بدید تا هماهنگی های لازم انجام شود
    پیشاپیش هدیه هم مبارکتون باشه.چیز قابل داری نیست اما هدیه ای هست به رسم یاد بود مسابقه نوروز 91 و شما که اولین برنده کل مسابقات [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]بودید

دوستدار شما کاربر محترم.

کل تیم مدیریت انجمن....

16. 8 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    اکانت گیم سنتر
    ali.rsp
    iPhone 4-Black
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 223 بار در 53 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ممنون بابت اطلاعات مفید تون دوست من.امیدوارم زین پس بیش از پیش فعالیت شما دوست گرامی رو در انجمن خودتون ببینیم.
    برای دریافت هدیه به ادریس عزیز مدیر ارشد انجمن و حسین عزیز ناظم انجمن پیغام خصوصی بدید تا هماهنگی های لازم انجام شود
    پیشاپیش هدیه هم مبارکتون باشه.چیز قابل داری نیست اما هدیه ای هست به رسم یاد بود مسابقه نوروز 91 و شما که اولین برنده کل مسابقات [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]بودید

دوستدار شما کاربر محترم.

کل تیم مدیریت انجمن....
    من افتخار ميكنم كه اولين برنده ي مسابقه ي بهترين انجمن فارسي زبان محصولات اپل هستم
    و همچنين به ٢ دوست ديگمون بابت عكس هاي قشنگشون تبريك ميگم

18. 5 کاربر مقابل از hapali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    w.a.x.d
    iPhone 4S-White
    iPod Touch 4G-Black
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 12,053 بار در 3,878 ارسال

من هم به شما hapali عزیز تبریک میگم امیدوارم که خوشتون اومده باشه و راضی باشید
    همون طور که شما و همین طور بقیه میدونید کل مدیریت و همینطور بقیه عزیزان که در این انجمن فعالیت مفیدی دارند تمام تلاششون بر این هست که شما کاربران عزیز که واقعا لطف دارید و این انجمن رو قابل میدونید ،به بهترین نحو احسن انجمن و سایت رو مدیریت کنند و همیشه به روز نگه دارند.

واقعا از همه ی شما عزیزان جای تقدیر داره که مارا همراهی کرده و واقعا با کمک شما بوده که تا به اینجا رسیدیم

امیدواریم که تا الان تمام نیاز های شما رو جواب داده باشیم و به تمام جواب هایتان رسیده باشید

موفق باشید

20. 5 کاربر مقابل از waxd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع