05:54 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما خرید مک با توجه به شرایط ایران عاقلانه است؟

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله, مک با توجه به شرایط ایران هم ارزش خرید دارد

17 80.95%
  • خیر, ویندوز و یا لینوکس را بیشتر میپسندم

4 19.05%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

iPod Touch 4G-White
    Macbook Air
    تشکر شده 2,635 بار در 807 ارسال

به نظر شما خرید مک با توجه به شرایط ایران عاقلانه است؟

سلام دوستان تو تاپیک [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] دو تا از کاربران تو این قضیه اختلاف نظر داشتن و بیان شد که خریدن مک در ایران کار مناسبی نیست حالا این نظر سنجی رو ایجاد کردم تا ببینیم کدوم دسته بیشتر هستند فقط خواهش میکنم شرایط نامناسب محصولات اپل را در ایران را مد نظر بگیرید

تو تاپیکی که در بالا بهش اشاره شد سیستم عامل iOS با اختلاف زیادی بر مک پیروز شد حال تو این نظر سنجی رقابت اصلی بین مک و ویندوز میباشد

نظرات و حضور پر شورتان در نظر سنجی باور کنید قوت قلب من است

کلا در یک کلام مک یا ویندوز؟

ویرایش توسط Ezi2 : 04-08-2012 در ساعت 05:07 PM

2. 2 کاربر مقابل از Ezi2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch
    The New iPad-White
    تشکر شده 62 بار در 35 ارسال

معذرت ميخواهم اين قضيه شرايط ايران متوجه نميشم از چه نظر ميفرماييد خريد برنامه اصل يا كلا كاركردن با سيستم مك؟

4. 2 کاربر مقابل از i-mahyar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط i-mahyar مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    معذرت ميخواهم اين قضيه شرايط ايران متوجه نميشم از چه نظر ميفرماييد خريد برنامه اصل يا كلا كاركردن با سيستم مك؟
    کلا تو ایران منظورشون این هست که ساپورت مک کمتر از ویندوز هست که البته الان خیلی بهتر شده و در همین انجمن نیز خیلی آموزش و نرم افزار برای مک موجود هست...

6. 3 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-White
    Macbook Air
    تشکر شده 2,635 بار در 807 ارسال

در تکمیل سخنان دوست عزیزم میشه به:
    قیمت بسیار بالا با توجه به شرایط حاکم در ایران
    ساپرت کمتر به نسبت ویندوز
    دیر ریلیز شدن بازی ها نسبت به ویندوز
    سیستم مک که عالی هست منظور من چیزه دیگه ای بود

8. 2 کاربر مقابل از Ezi2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch
    The New iPad-White
    تشکر شده 62 بار در 35 ارسال

لبته من جسارت نميكنم چون دوستان استاد بنده هستند اما مگه الان قيمت لب تاپ سوني يا اچ پي بر پايه ويندوز خوبه؟ همه چي گرون شده محصولات اپل هم به تبعش
    بعد ساپورت كه فرمودين الان كه خداروشكر گوش شيطون ( البته تحريم) كر!!! مشكل برطرف شده آپديت راحت تره
    راجع به بازي هم كنسول از هر دوتاش بهتره

10. 6 کاربر مقابل از i-mahyar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,368 بار در 2,049 ارسال

بدون شک مک هست دیگه!!!!

12. 2 کاربر مقابل از Mr.SinA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Macbook Pro
    تشکر شده 11 بار در 4 ارسال

Red face

سلام خدمت همگیه دوستان ! نظرات همه عزیزان رو مطالعه کردم بنده هم به عنوان کسی که سالیانه سال هست دارم با ویندوز به صورت حرفه ای کار میکنم هم گیم میزنم نظرم رو میگم‌ / امیدوارم که بدرد بخور باشه ! ...

ویندوز سیستم عامل بسیار عالی هست ! البته خودتون میدونید که بحث کرک و .... در ویندوز یه مشکلیه که کم و بیش بعضی وقتها مشکل ساز میشه ! به هر حال بنده مدتهاست دارم از انواع ویندوز استفاده میکنم ! باید بگم سیستم عامل خیلی خوب و کاملا کار امد و همه جوره کار راه انداز هست ! زیبا سازیش که واقعا عالی هست ! بنده کار tuning ویندوز هم انجام میدادم‌ ! اینم خدمت دوستان بگم که نیان بگن ویندوز اریجینال یه چیز دیگس و ... که اونم دارم و باهاش کار کردم و همچنان هم درگیرشم ! یکی از بزرگترین مشکلات ویندوز این وسعت بیش از حد اونه ! یعنی هر کسی به هر صورت میتونه همه چیز اون رو دستکاری کنه ! و به راحتی همه دسترسی دارند ! این باعث خیلی از مشکلات ریز میشه که شاید به چشم نیان ! ولی بعد از مدتی میبینید که سرعت ویندوز کم شده ..... دومین مشکل DONT SEND هست اررور معروف که همه شاید بیش از ۱۰۰۰۰۰ بار در ویندوز مشاهده کردیمش ! یه چیز جالب باید بگم خدمتتون اونم اینه که ویندوز اریجینال و کرک شده از نظر ارور ها و .... فرقی نمیکنند ! برنامه ها توی ویندوز بهمراه کلی مشکلات اجرا میشن ! امکان از بین رفتن خود بخودیه اطلاعات در ویندوز بسیار زیاد هست ! فقط کافیه یه ویروس کوچولو بیاد و خراب کاری کنه ! (ویروس یاب هم باز تا حدی میتونه جلوی ویروس هارو بگیره‌!) بازی ها همانطور که دوستان هم گفتند در مقابل سیستم عامل مک یا کلا OSX باید بگم که ویندوز بازی هایی رو اجرا میکنه که CODEC گذاریش توی مک مدتها طول میکشه این میشه دلیلش که دیرتر از ویندوز میاد !!! البته توی مک خبری از مشکلات بازی نسخه ویندوزش نیست !

در کل من ویندوز رو سیستم عاملی خوب میدونم اما عمر داره ! یعنی بعد از مدتی باید ویندوز رو عوض کنید و الا بقدری اذیت میکنه که ..... / به ویندوز از ۱۰ امتیاز ۷ رو میدم !

حالا برم سر سیستم عامل مک ! خودم الان چند ماهی میشه مک بوک پرو خریداری کردم ! باید بگم اولش بشدت خوشحال بودم جوری که منو از نزدیک میدیدید فکر میکردید تا بحال چیزی از دنیای اطلاعات ندیدم و یهو بهم مک بوک پرو رو نشون دادن !مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . گذشته از شوخی ! واقعا عالیه تجربه داشتن مک بوک پرو من یکی از با ارزش ترین تجربه های بنده در زمینه دنیای سیستم بود ! هنوز که هنوزه هر روز صبح که از خواب بیدار میشم با شوق و اشتیاق خاصی مک رو روشن میکنم ! کار با مک بسیار لذت بخش هست ! وقتی شما با سیستم عاملش کار میکنید براحتی متوجه ضعف ویندوز میشید ! توی OSX خبری از DONT SEND نیست ! خبری از ارور های اذیت کننده نیست ! در OSX خبری از ویروس نیست ! واقعا کار تمیزی هست ! شرکت اپل واقعا تونست یه سیستم عامل کاملا شخصی درست کنه ! این سیستم عامل وسعت ویندوز رو نداره برای همین خیلی از ویندوز سرپا تر و سرحال تره ! قدرتش واقعا چشم گیره ! از نظر ثاپرت برنامه باید بگم اون زمان که تازه اومده بود بله واقعا اذیت میکرد ولی الان شما به راحتی میتونید هر برنامه ای رو که در ویندوز داشتید در مک نیز داشته باشید (تازه بدون مشکلات ویندوز ! منظورم مثلا یهو از برنامه ای که باهاش دارید کار میکنید خارج میشه خودش ! ) .... روون هست خیلی روون ! محیطش واقعا زیبا هست ! دلنشین هست .....

میتونید ساعتها باهاش کار کنید و باز هم خستگی رو حس نکنید ! در مورد بازی باید بگم امتیازی که مک نسبت به ویندوز داره علاوه بر بازی هایی که در ویندوز میاد در این هم میاد ! شما بازی های خاص خود مک رو دارید که از بازی کردنشون واقعا لذت میبرید ! شما میتونید به راحتی ویندوز رو در کنار مک خود داشته باشید و هر موقع خواستید برید داخل ویندوز و بازی هایی که تحت ویندوز هست رو بازی کنید ! (خودم تست نکردم ولی ویدیو تا دلتون بخواد دیدم) !

من داخل OSX برنامه هایی رو دیدم که در ویندوز وجود ندارن ! چیزایی دیدم که واقعا الان با PC خودم گیم میزنم و اصلا دلم نمیخواد داخل ویندوز چرخی بزنم یا مثل قدیم به رخش برسم ! .... شما در مک با چند کلیک میتونید به راحتی ایکونهارو با کیفیت بسیار بالا عوض کنید ولی در ویندوز برای اینکار به برنامه مخصوص خودش نیاز دارید ! که باید کلی بگردید تا کرک شدش رو پیدا کنید تازه اگه کرکش کار کنه و .... که خودتون بهتر میدونید ! بنده الان ۱۳ ساله که تجربه کار با کامپیوتر رو دارم و الان ۳ ماهی میشه بطور کامل تجربه کار با OSX رو پیدا کردم در همین ۳ ماه من میتونم بگم واقعا تجربه بینظیری هست و به همه پیشنهاد میکنم که تجربش کنند ! البته میگم شما بخوایید سیستم عاملش رو روی سیستم خونگی یا لپ تاپ نصب کنید نمیتونید ازش نهایت لذت رو ببرید نیازش حتما داشتن یه دستگاهی هست که خودش سیستم عامل OSX روش باشه ! من از ۱۰ به سیستم عامل مک امتیاز ۸.۵ رو میدوم برای این ۹ یا ۱۰ نمیدنم چون هنوز جا داره که پیشرفته تر بشه ! منظورم OSX 10.8 و بعد IOS هست ! که قراره برای تمامیه محصولات مک عرضه بشه ۱۰.۸ در تابستان و IOS بعد از اون ! ....

اینم از عکس لپ تاپ های بنده و سیستم خانگی که عنوان کرده بودم (ویندوز اریجینال هم تجربش رو دارم) !!!!
    [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

ویرایش توسط Olesius43 : 04-09-2012 در ساعت 03:03 AM

14. 3 کاربر مقابل از Olesius43 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 3GS
    MacPro
    تشکر شده 389 بار در 153 ارسال

الان دیگه قدیم نیست و مک خیلی تو ایران جا افتاده دوست من.من خودم الان 2 سال هست ازش استفاده میکنم و اصلا مشکل کمبود ساپورت ندیدم/واقعا مک دنیایی جداست.مک برای آدم های خاص هست زیرا مردم عامیانه از ویندوز استفاده میکنند.اگر شما نیز خاص هستید حتما از مک استفاده نمایید...

16. 3 کاربر مقابل از ali.shams عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.10
    اکانت گیم سنتر
    sinaviero
    iPod Shuffle
    iPad 4-Black
    تشکر شده 2,798 بار در 1,446 ارسال

يكي از مهم ترين دلايل برتري مك ترك پدش هست
    من خودم CoD رو با ترك پد مك تموم كردم ، از موس هم راحت تره!

کلمات کلیدی این موضوع