08:53 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

تغییر سرور سایت

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما کاربران مدیران و دوستان عزیز

بنا به درخواست فوق العاده زیاد شما دوستان گرامی مبنی بر اینکه سرعت سایت پایین بوده و بعضی دوستان در ورود به انجمن مشکل داشتن تیم ما تصمیم گرفت تغییر سرور دهیم و سرور سایت را به قوی ترین سرور موجود ایران یعنی hostdl انتقال دادیم که اگر دقت کرده باشید در کمترین زمان ممکن صفحات سایت باز میشوند

این پروسه امری زمان گیر میباشد اما با پیگیری های مداوم دوست و برادر عزیز مدیر کل سایت apple این پروسه فقط در عرض 1 شب انجام شد تا شما کاربران گرامی هیچ گونه مشکلی برای ورود به سایت نداشته باشید

در آخر هم از همه شما عزیزان تشکر میکنم که با ورود خود به این سایت باعث دلگرمی تیم apple ios میشوید

به امید روزهای بهتر....

تیم مدیریت

2. 6 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 2,487 بار در 746 ارسال

منم جا داره به نوبه خودم از زحمات دوست عزیزم " narij " کمال تشکر رو داشته باشم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

همچنین از همکاری و صبر و بردباری شما عزیزان در این مدت سپاسگذاری میکنم ... امیدوارم ازین پس در کنار یکدیگر فضایی متفاوت از دیگر سایت ها و جمعی دوستانه داشته باشیم و روز به روز شاهد پیشرفت و ترقی سایت مون باشیم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

4. 2 کاربر مقابل از Apple عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کلمات کلیدی این موضوع