06:02 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 5 از 49 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 481

موضوع: پیشنهادات

iPhone 4-Black
    iPad
    تشکر شده 3,357 بار در 1,200 ارسال

پیشنهادات

دوستان پیشنهاداتشون رو میتونن تو این تاپیک مطرح کنند تا ما ازش استفاده کنیم
    با تشکر

2. 31 کاربر مقابل از hosseindark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Ezi2 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    متاسفانه مثل این که به پیشنهادات کاربران دیگه توجهی نمیشه!
    دوست عزیز تمام پیشنهادات شما عزیزان مورد بررسی مدیران قرار میگیرد و اگر پیشنهادی عملی و اجرا نشود حتما مدیران کل انجمن صلاح ندونستند وگرنه تمامی نظرات شما عزیزان برای ما قابل احترام میباشد و سعی بر این داریم که کمال استفاده را از نظرات و پیشنهادات شما ببریم.
    با تشکر...

iPod Touch 4G-White
    Macbook Air
    تشکر شده 2,635 بار در 807 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Bazinetha مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوست عزیز تمام پیشنهادات شما عزیزان مورد بررسی مدیران قرار میگیرد و اگر پیشنهادی عملی و اجرا نشود حتما مدیران کل انجمن صلاح ندونستند وگرنه تمامی نظرات شما عزیزان برای ما قابل احترام میباشد و سعی بر این داریم که کمال استفاده را از نظرات و پیشنهادات شما ببریم.
    با تشکر...
    اگر هم عملی نمیشه یکی از مدیران بگن که ما حداقل فکر کنیم که به پیشنهادمون توجه شده
    ببخشید شما اومدی قسمت مشاوره و راهنمایی پیش از خرید محصولات اپل داخل قیمت محصولات اپل گذاشتی تو همون انجمنی که شما فرار کردین هم این دو جدا بودند من نمیدونم این دو تا چه ربطی به هم دارن نمیدونم چرا باید عملی نشه؟

ویرایش توسط Ezi2 : 03-06-2012 در ساعت 04:29 PM

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Ezi2 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اگر هم عملی نمیشه یکی از مدیران بگن که ما حداقل فکر کنیم که به پیشنهادمون توجه شده
    ببخشید شما اومدی قسمت مشاوره و راهنمایی پیش از خرید محصولات اپل داخل قیمت محصولات اپل گذاشتی من نمیدونم این دو تا چه ربطی به هم دارن نمیدونم چرا باید عملی نشه؟
    دوست عزیز ربطش خیلی هم واضحه...از اونجا که اسم بخش مشاوره قبل از خرید محصولات اپل هست پس قیمت هم یک نوع مشاوره محسوب میشه...در واقع میشه همان مشاوره قیمت.خوب دیگه از این با ربط تر میخواید؟
    دوست عزیز هر دلیلی که داشته باشه این پیشنهاد هنوز از طرف مدیران کل انجمن تایید نشده و همانطور که قبلا گفتم حتما صلاحی در آن بوده که تایید نشده صلاحش هم من نه میدونم و نه اگه میدونستم میتونستم بگم.به هر حال باید ببینید که نظر مدیران راجب به این پیشنهاد چی هست وگرنه کسی از پیشنهادات ناراحت نمیشه و کسی هم که پیشنهادی میده نباید توقع داشته باشه که حتما عملی بشه...
    به هر حال من راجب به این موضوعات با مدیران کل صحبت میکنم و در صورتی که به نتیجه رسیدیم حتما پیشنهاد شما را عملی میکنیم.
    با تشکر...

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

ببخشید شما اومدی قسمت مشاوره و راهنمایی پیش از خرید محصولات اپل داخل قیمت محصولات اپل گذاشتی تو همون انجمنی که شما فرار کردین هم این دو جدا بودند من نمیدونم این دو تا چه ربطی به هم دارن نمیدونم چرا باید عملی نشه؟
    با عرض سلام و تشکر خدمت دوست عزیزم!

خدمت شما عرض کنم تمامی پست هایی که توسط کاربران داده میشه از سوالات گرفته تا انتقاد پیشنهاد و ... توسط تیم مدیریت خوانده میشه و هرگز اجاره نمیدیم کاربری دست خالی از انجمن بره!مطمئن باشید اینجا به کاربران کمال احترام

رو میزاریم چون اعتقاد داریم کاربران ما بهترین کاربران دنیا هستند که به ما افتخار میدن و ما رو قابل میدونند تا در انجمن ما فعالیت کنند...

7. 2 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-White
    Macbook Air
    تشکر شده 2,635 بار در 807 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    با عرض سلام و تشکر خدمت دوست عزیزم!

خدمت شما عرض کنم تمامی پست هایی که توسط کاربران داده میشه از سوالات گرفته تا انتقاد پیشنهاد و ... توسط تیم مدیریت خوانده میشه و هرگز اجاره نمیدیم کاربری دست خالی از انجمن بره!مطمئن باشید اینجا به کاربران کمال احترام

رو میزاریم چون اعتقاد داریم کاربران ما بهترین کاربران دنیا هستند که به ما افتخار میدن و ما رو قابل میدونند تا در انجمن ما فعالیت کنند...
    نریمان عزیز من نمیگم حتما باید عملی شه من میگم اگه منه کاربر یک پیشنهادی رو میدم مدیران اگه مخالف اند دلیل بیارن اگه موافقن بازم اعلام کنن و پیشنهاد کاربری رو که با عشق و علاقه میاد فعالیت میکنه و وقتش رو میذاره تا مفید واقع باشه رو رها نکنه این طوری دیگه این سو تفاهم ها هم دیگه پیش نمیاد

9. کاربر مقابل از Ezi2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

نریمان عزیز من نمیگم حتما باید عملی شه من میگم اگه منه کاربر یک پیشنهادی رو میدم مدیران اگه مخالف اند دلیل بیارن اگه موافقن بازم اعلام کنن و پیشنهاد کاربری رو که با عشق و علاقه میاد فعالیت میکنه و وقتش رو میذاره تا مفید واقع باشه رو رها نکنه این طوری دیگه این سو تفاهم ها هم دیگه پیش نمیاد

کاملا حق با شماست و در این مورد کم کاری از ما بود که نظر ندادیم.بله کاملا درسته شما از روی دلسوزی و علاقه پیشنهاد میدید و ما هم باید قدر امثال شما رو بدونیم تا پیشرفت کنیم.فکر میکنم با شناختی که از من دارید میدونید

که به تمام کاربران علاقه دارم و همشون مثل برادر من هستند اما ازین به بعد بیشتر توجه خواهیم کرد.

ممنون از تذکر شما دوست عزیزم...

11. کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1
    اکانت گیم سنتر
    M_
    iPhone 5s-Gold
    iPod Touch 4G-White
    The New iPad-Black
    تشکر شده 4,649 بار در 1,314 ارسال

ببخشید من پیشنهادی ندارم اما یه سوال دارم که چون نمیدونستم کجا باید بپرسم میخوام اینجا مطرحش کنم... توی سایت چطور میشه کاربر فعال شد وچطور میشه همکار انجمن و یا مدیر انجمن شد .... ممنون میشم جواب منو بدید...

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mina12 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ببخشید من پیشنهادی ندارم اما یه سوال دارم که چون نمیدونستم کجا باید بپرسم میخوام اینجا مطرحش کنم... توی سایت چطور میشه کاربر فعال شد وچطور میشه همکار انجمن و یا مدیر انجمن شد .... ممنون میشم جواب منو بدید...
    دوست عزیز تگ های کاربر فعال و غیره مربوط به تعداد پست ها میباشد...
    مثلا :

30 تا پست کاربر انجمن
    100 تا پست کاربر فعال
    500 تا پست کاربر حرفه ای
    1000 تا پست کاربر ارشد

و اما در رابطه با همکار انجمن شدن در صورتی که فعالیت شما موجب جلب توجه مدیران شود آن ها شما را زیر نظر داشته و با بررسی شرایط شما از شما به عنوان همکار انجمن دعوت می نمایند و پس از مدتی در صورتی که فعالیت شما بهتر و البته موثر تر واقع شد از شما در انجمن به عنوان مدیر دعوت میشود.

14. 5 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPad
    تشکر شده 3,357 بار در 1,200 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mina12 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    با فعالیت زیاد و مفید واقع شدن

16. 2 کاربر مقابل از hosseindark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5s-Gray
    iPod Shuffle
    تشکر شده 4,987 بار در 1,368 ارسال

سلام
    بنظره من اگه اين مربع هاي سبزه امتيازه هر شخص رو در زيره اسمش قرار بديد بهتر ديده ميشه
    با تشكر

18. 4 کاربر مقابل از iKamran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 5 از 49 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع