12:44 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 36 از 49 نخستنخست ... 26343536373846 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 481

موضوع: پیشنهادات

iPhone 4-Black
    iPad
    تشکر شده 3,357 بار در 1,200 ارسال

پیشنهادات

دوستان پیشنهاداتشون رو میتونن تو این تاپیک مطرح کنند تا ما ازش استفاده کنیم
    با تشکر

2. 31 کاربر مقابل از hosseindark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,592 بار در 247 ارسال

سلام دوستان عزیزم من در تایید دوست خوبم Nima_o2 باید چندین مشکل فروم گزارش کنم. برای پیشرفت و بهبودی انجمن

1.اولین چیزی که خیلی زجر آور هستش لیست ارسالهای اخیر هستش که در پایین فروم قرار داره. باید عرض کنم که نیما عزیز درست گفت کسی از کاربران نیازی داشته باشه حتما به پایین تر فروم مراجعه میکنه تا نیازهای خودشو بر طرف کنه چون همه چیز فروم که در بخش ارسلهای آخر نیست ! از مدیران باز هم خواهش میکنم نسبت به این مهم تغییرات لازم رو اعمال کنن سیرت خوشی هم برای فروم نداره - ما کاری با فرومهای همسایه نداریم هرکی راه خودشو میره اون فرومی که تونست فضای دوستی و صمیمی میان کاربرای خودش ایجاد کنه همیشه پایدار میمونه اینو هممون میدونیم پس همگی از دل و جون برای فروم خودمون مایه میزاریم تا به پیشرفتش ادامه بده به امید خدا

2.چیزی که خیلی تعجبم بر انگیخت نبود قسمت های بحث آزاد در فروم خودمون دیدم! و بعدیش نبود قسمت نظر سنجی این دو قسمت برای یه فروم خیلی مهمه لطفا نسبت به رفع آن اقدام کنید

3.نبود قسمت تعیین اپراتور در قسمت تنظیمات شخصی کاربر مانند : همراه اول . ایرانسل . رایتل که این هم برای زیباتر شدن و آگاهی دوستان کاربر از اپراتور استفاده کننده لازم هستش

4.آیکونهای فروم صورت خوشی نداره من وقتی وارد فروم میشم یکم گنگم براتون توضیح میدم شما آیکونهارو به وسط انتقال دادین و در کنار عنوان ها عکس اپل هستش این برای من گیج کننده هست پیشنهاد میدم جای آیکون اپل آیکونهایی که در وسط قرار گرفتن جایگزین بشن

5.قسمت کامنتها خیلی کشیده هستش منظورم قسمت مشخصات کاربر الان به صورت عمودی هستش به صورت افقی و جمعو جور تر در بیاد خیلی خوش آیندتر و راحتر میشه

6.زیباتر کردن استایل فروم در قسمت اول فروم اون بالا یکم بیشتر باید کار بشه روی استایل فروم رنگو لاعاب جذاب تری باید بخودش بگیره دوستانه بگم یکم از این حالت بی روحی در بیاد

-اینها مشکلاتی بود که در نگاه خودم خواستم تیز بینانه نگاه کنم به تمام بخشها سر زدم نتیجه چند ساعت وقت گذاشتنمو در اختیار مدیران عزیز قرار میدم تا به پیشرفت انجمن باهم و در کنار هم کمک کنیم با فضای دوستانه و صمیمی میانه خودمون بازم تاکیید میکنم ما راه خودمونو میریم به کسی کاری نداریم

-ممنون میشم از مدیران روی این 5 عنوان پیشنهادی که من دادم فکر کنن و تغییراتو اعمال کنن برای پیشرفت انجمنمون

-من برای پیشرفت این انجمن با وجود دوستان عزیزم در محیطی واقعا گرم و صمیمی تمام تلاشمو میکنم تا بهترین پستهارو در اختیار کاربران این فروم محبوب قرار بدم

- موفق باشید iHamid

ویرایش توسط iHamid-1 : 11-30-2012 در ساعت 11:38 AM

4. 5 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 2,535 بار در 726 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ihamid-1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام دوستان عزیزم من در تایید دوست خوبم nima_o2 باید چندین مشکل فروم گزارش کنم. برای پیشرفت و بهبودی انجمن

1.اولین چیزی که خیلی زجر آور هستش لیست ارسالهای اخیر هستش که در پایین فروم قرار داره. باید عرض کنم که نیما عزیز درست گفت کسی از کاربران نیازی داشته باشه حتما به پایین تر فروم مراجعه میکنه تا نیازهای خودشو بر طرف کنه چون همه چیز فروم که در بخش ارسلهای آخر نیست ! از مدیران باز هم خواهش میکنم نسبت به این مهم تغییرات لازم رو اعمال کنن سیرت خوشی هم برای فروم نداره - ما کاری با فرومهای همسایه نداریم هرکی راه خودشو میره اون فرومی که تونست فضای دوستی و صمیمی میان کاربرای خودش ایجاد کنه همیشه پایدار میمونه اینو هممون میدونیم پس همگی از دل و جون برای فروم خودمون مایه میزاریم تا به پیشرفتش ادامه بده به امید خدا

2.چیزی که خیلی تعجبم بر انگیخت نبود قسمت های بحث آزاد در فروم خودمون دیدم! و بعدیش نبود قسمت نظر سنجی این دو قسمت برای یه فروم خیلی مهمه لطفا نسبت به رفع آن اقدام کنید

3.نبود قسمت تعیین اپراتور در قسمت تنظیمات شخصی کاربر مانند : همراه اول . ایرانسل . رایتل که این هم برای زیباتر شدن و آگاهی دوستان کاربر از اپراتور استفاده کننده لازم هستش

4.آیکونهای فروم صورت خوشی نداره من وقتی وارد فروم میشم یکم گنگم براتون توضیح میدم شما آیکونهارو به وسط انتقال دادین و در کنار عنوان ها عکس اپل هستش این برای من گیج کننده هست پیشنهاد میدم جای آیکون اپل آیکونهایی که در وسط قرار گرفتن جایگزین بشن

5.قسمت کامنتها خیلی کشیده هستش منظورم قسمت مشخصات کاربر الان به صورت عمودی هستش به صورت افقی و جمعو جور تر در بیاد خیلی خوش آیندتر و راحتر میشه

6.زیباتر کردن استایل فروم در قسمت اول فروم اون بالا یکم بیشتر باید کار بشه روی استایل فروم رنگو لاعاب جذاب تری باید بخودش بگیره دوستانه بگم یکم از این حالت بی روحی در بیاد

-اینها مشکلاتی بود که در نگاه خودم خواستم تیز بینانه نگاه کنم به تمام بخشها سر زدم نتیجه چند ساعت وقت گذاشتنمو در اختیار مدیران عزیز قرار میدم تا به پیشرفت انجمن باهم و در کنار هم کمک کنیم با فضای دوستانه و صمیمی میانه خودمون بازم تاکیید میکنم ما راه خودمونو میریم به کسی کاری نداریم

-ممنون میشم از مدیران روی این 5 عنوان پیشنهادی که من دادم فکر کنن و تغییراتو اعمال کنن برای پیشرفت انجمنمون

-من برای پیشرفت این انجمن با وجود دوستان عزیزم در محیطی واقعا گرم و صمیمی تمام تلاشمو میکنم تا بهترین پستهارو در اختیار کاربران این فروم محبوب قرار بدم

- موفق باشید ihamid
    حمید جان ممنون از وقتی که گذاشتی.....

من حدودا باهاتون موافقم....

ولی شما قبلا تو فروم های دیگه بودین و با اونها کار کردین و تازه اومدین با این شکل و شمایل عادت ندارین.....همین طوری که شما میگین قالب اینجا مشکل داره وقتی من میرم تو یه فروم دیگه اونجا واسم گنگه یه جورایی سر گیجه میگیرم....

به نظر بنده اینایی که شما گفتین عیب نیستش همه بسته به سلیقه داره..مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید ......در ضمن من فکر میکنم که رنگ انجمن و قالبش واقعا آرامش بخشه....تیم این انجمن بیشتر وقتشون رو در روز اینجا صرف میکنن و قالب باید جوری باشهه اذیتشون نکنه.....اگه تغییراتی در بخش ظاهری انجمن اعمال بشه یقینا مدتی طول میکشه که دوستان عادت کنن و یکم زجر آوره....

تعریف از انجمن خودمون نباشه ولی این حقیقته من توی هر فرومی میرم وقتی می خوام تاپیک ها رو ببینم سر گیجه میگیرم و سریع میزنم بیرون...مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . این تنها فرومیه که از قالبش خوشم اومده....

البته بگم اینا نظر شخصی من بود بازم مدیران عزیز تصمیم میگیرن هر چیزی به نفع انجمن و کاربران عزیز باشه انجام میدن.

موفق باشید......بابت پیشنهادتون هم خیلی ممنونمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

A Good Day Will Come

6. 4 کاربر مقابل از AmiR0020 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 2,487 بار در 746 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iHamid-1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام دوستان عزیزم من در تایید دوست خوبم Nima_o2 باید چندین مشکل فروم گزارش کنم. برای پیشرفت و بهبودی انجمن

- موفق باشید iHamid
    ممنون از پیشنهاداتون مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

در مورد گزینه اول که خب صحبت خیلی زیاد شده و خیلی پیشنهاد شده در این زمینه که تیم مدیریت در حال فکر روی این موضوع هست .

گزینه دو : ماهیت و فعالیت این انجمن در مورد اپل هست ، پس بهش متفرقه و اینجور مسائل نیازی نیست وجود داشته باشه . برای نظرسنجی هم بخش مربوطه وجود داره که میتونید از این قسمت ببینید : [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

گزینه سه : همونطوری که اشاره فرمودین ، در صورتی که گزینه های اپراتور اضافه بشن عرض پست بیت زیاد شده و ظاهر زیاد جالبی پیدا نخواهد کرد .

گزینه چهار : این مورد یکی از تفاوت های آشکار این انجمن با سیار انجمن ها هست . به دلیل اینکه اگر آیکون های انجمن ها به سمت راست انتقال داده بشه ، نوعی هرج و مرج به وجود میاد و هنگام خوندن اسم بخش ها چشم واقعا اذیت میشه که صلاح دیده شده به این صورت باشه .

گزینه پنج : این مورد هم یکی از تفاوت های دیگه این انجمن با انجمنی که شما بودین هست . در حال حاضر تمامی انجمن ها به صورت عمودی هستن و اون استایل افقی ، استایل ابتدایی و کاملا از چرخه روزگار محو شده هست و هیچ جایی دیگه ازش استفاده نمیکنه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

گزینه شش : در مورد استایل و قالب انجمن هم مطمئنن تغییراتی داده خواهد شد ، اما زمانش دقیق مشخص نیست . کارهای مهم تری در اولویت هست که به مرور بهشون پرداخته میشه و مطمئنا سورپرایز خواهید شد مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

8. 5 کاربر مقابل از Apple عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    The New iPad-Black
    تشکر شده 2,485 بار در 840 ارسال

سلام
    دوستان از مدت ها قبل من تو فکر این بودم که اینو بگم ولی تنبلیم میومد گفتم حالا که بحثش باز شده منم نظرمو بدم.
    تو این انحمن فکر میکنم 70% اعضا فقط قسمت اخرین ارسال ها رو می بینن و کاری با بقیه ی بخش ها ندارن .
    به نظر من باکس اخرین ارسال ها که در پایین انجمن وجود دارد را علاوه بر این که در جای خودش باقی می ماند را در یک لینک در انجمن به صورت تنها بزارید تا مدیر های انجمن و افراد دیگر کارشون راحت تر بشه و مستقیم برایشان یک صفحه باز شود که در ان فقط باکس اخرین ارسال ها است .
    میشه این لینک به این صورت در این جا قرار دهید

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

و با کلیک روی ان صفحه ی مقابل باز شود که در ان فقط باکس اخرین ارسال ها است. و کاربرای حرفه ای که فقط برای مشاهده باکس اخرین ارسال ها وارد سایت میشن با بوکمارک کردن این لینک مستقیم وارد این صفحه بشن.

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

10. 2 کاربر مقابل از iNiyayesh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 2,487 بار در 746 ارسال

چیزی که شما میفرمایید به صورت معمول تو هر انجمنی وجود داره و نیاز به بوک مارک نیست دوست من مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

همچین چیزی به صورت اتوماتیک بالای فروم ، در کنار فعالیت های اخیر موجود هست . اگر هم نیاز به بوکمارک دارید ، این آدرس رو بوکمارک کنید :

کد:
    http://forum.apple-ios.ir/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post

12. 3 کاربر مقابل از Apple عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    The New iPad-Black
    تشکر شده 2,485 بار در 840 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Apple مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    چیزی که شما میفرمایید به صورت معمول تو هر انجمنی وجود داره و نیاز به بوک مارک نیست دوست من مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

همچین چیزی به صورت اتوماتیک بالای فروم ، در کنار فعالیت های اخیر موجود هست . اگر هم نیاز به بوکمارک دارید ، این آدرس رو بوکمارک کنید :

کد:
    http://forum.apple-ios.ir/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post
    بله من از بخش خبر داشتم ولی اصل کاربرد نداره
    چون اون سادگی خود باکس پایین انحمن رو نداره و من ترجیح میدم استفاده نکنم و دوما قابلیت رفرش نداره

14. 2 کاربر مقابل از iNiyayesh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPad2-White
    تشکر شده 135 بار در 64 ارسال

سلام مي گم تم انجمن رو عوض كنيد بد نيست يك تم بهتر بزاريد اين جوري باعث تنوع ميشهمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

16. 3 کاربر مقابل از Parsa.ghorbannia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Parsa.ghorbannia مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام مي گم تم انجمن رو عوض كنيد بد نيست يك تم بهتر بزاريد اين جوري باعث تنوع ميشهمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    چشم ...

تو برنامه هامون هست ، به تغییر قالب هم می رسیم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفونآنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفونآنلاک کردن آیفون و آنلاک آیفون ۶آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکرخرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

18. 7 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 2,429 بار در 733 ارسال

سلام.اگر واسه ی کریسمس امکان نغییر نام کاربری رو هم قرار بدید خیلی خوب میشه و هر ساله میشه ازش استفاده کردمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    باتشکرمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

20. کاربر مقابل از iAra$h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    soroush.i7
    iPhone 5s-Gold
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,965 بار در 2,019 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ارش77 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام.اگر واسه ی کریسمس امکان نغییر نام کاربری رو هم قرار بدید خیلی خوب میشه و هر ساله میشه ازش استفاده کردمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    باتشکرمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    منظورتون اينه كه هركس بتونه خودش نام كاربريشو تغيير بده؟

22. 3 کاربر مقابل از iSoroush عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 36 از 49 نخستنخست ... 26343536373846 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع