01:08 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 25 از 49 نخستنخست ... 15232425262735 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 481

موضوع: پیشنهادات

iPhone 4-Black
    iPad
    تشکر شده 3,357 بار در 1,200 ارسال

پیشنهادات

دوستان پیشنهاداتشون رو میتونن تو این تاپیک مطرح کنند تا ما ازش استفاده کنیم
    با تشکر

2. 31 کاربر مقابل از hosseindark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 136 بار در 29 ارسال

[QUOTE=prp-e;40011]
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط yona1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط prp-e مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط yona1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ali.shams مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iKamran مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ali.shams مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوستان امکانش هست چتباکس برای انجمن فراهم شود؟چند روز هست که دنبال این هستم با روشی فضای انجمن و شاد تر کنیم.اما چیزی به ذهنم جز چتباکس خطور نکرد.به نظر شما با این روش خیلی جو صمیمی تر نخواهد شد؟
    به نظر من سطح و کیفیت انجمن میاد پایین . من توی انجمن های دیگه که نگاه کردم حرف های فکاهی زیاد زده میشه.
    به نظر شما نمیشه فرهنگ سازی کرد؟طوری که دوستانه اونجا بحث کنیم ما کاربرها؟و باهم بیشتر آشنا بشیم؟کلی میشه تفریح کرد از این طریق و خوش میگذره.دوستان کسی پیشنهاد بهتری در این مورد نداره؟یه چیزی مثل اتاق استراحت یا...
    ضمنا ممنون که محترمانه و دوستان به عقاید همه احترام میزارید...
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ........................

فقط در بخش گفتمان آراد روان گردان پخش نکنید مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    جو انجمن خیلی خوب هست و سیاست های بسیار مزخرف انجمنهایی که از 5-6 سال پیش شروع کردند اینجا نیست. خب اینا نتیجه چیه؟
    اینه که با بخشی مثل متفرقه - که عملا آزادی صد در صد کاربر توی حرف زدن رو تضمین میکنه - و در کنارش محدود کردن کاربر به یک بحث خاص ؛ نیومده وجهه رو خراب کنه.
    من خودم به مباحث لینوکسی علاقه دارم. توی هیچ انجمنی به اندازه اینجا نتیجه مفید واسم نداشته.
    چون عملا یه سری مباحث متفرقه - مثلا معرفی سیستن عامل جبیر- میشه محل اشتراک گذاری عقده های کاربرانی که از کودکی کمبود داشتند مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    پس با همین ساختار هم میشه تنوع داد به انجمن.
    سلام.اگه توجه کرده باشین اینجا قسمت پیشنهاداته منم فقط پیشنهاد دادم.دور از ادب و منش انجمنه .به انجمنای دیگه توهین کنین یا زبونتون به نظر انقدر توهین آمیز باشه.در ضمن تخصص من روانشناسی بالینی بود و دوست داشتم اگر ذره ای بیشتر میشه مفید واقع شد کوتاهی نکرده باشم .لازم نیست برای اینکه خودتون و مطرح کنین به دیگر انجمنا توهین کنین همین جور که دوست نداریم این اتفاق برای این انجمن بیفته.محض اطلاع شما من از طریق یه انجمن روانشناسی با این انجمن آشنا شدم.برای این زبان بسیار زشت واقعا متاسفم.
    دوست عزیز من عادت ندارم به کسی توهین کنم یا کسی رو کوچک کنم.
    همیشه عین واقعیت رو بیان میکنم. اون صحبت من هم عین واقعیت هست.
    اینجا همه بنده رو میشناسند و میدونن که از هرجا هرچی میگم یا بیان میکنم چهره واقعی اونه
    یکی از بزرگترین خوبی های این انجمن ، همینه که ادعاهای دهن پرکن نداره.
    پبشنهادات هم همه کارشناسی شده پاسخ داده میشه.
    در مورد تخصص ها هم هرکسی یک تخصصی داره و دوست داره از تمام امکانات استفاده کنه برای استفاده از تخصصش!
    این مطالب بلند و بالا رو صرفا جهت این مینویسم که توی بیش از هفتادتا انجمن فعال بودم و کاملا با جو انجمنی فارسی آشنا هستم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    موفق باشید.
    از من و شما خواسته شد ادامه ندیم. منم احترام میذارم به نظر دوستمون وادامه نمیدم.نظر من کمه کمش برای خودم محترمه.اگه نگاهتون به انجمن خاصه ؟نگاه منم خاصه..با تمامه ناراحتی که برای من پیش اومد همین جا نقطه پایان میذارم.پایدار باشید

4. کاربر مقابل از Raha1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    6.1.6
    اکانت گیم سنتر
    prp-e
    iPod Touch 4G-White
    تشکر شده 530 بار در 175 ارسال

[QUOTE=yona1;40023]
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط prp-e مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iKamran مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوستان امکانش هست چتباکس برای انجمن فراهم شود؟چند روز هست که دنبال این هستم با روشی فضای انجمن و شاد تر کنیم.اما چیزی به ذهنم جز چتباکس خطور نکرد.به نظر شما با این روش خیلی جو صمیمی تر نخواهد شد؟
    به نظر من سطح و کیفیت انجمن میاد پایین . من توی انجمن های دیگه که نگاه کردم حرف های فکاهی زیاد زده میشه.
    به نظر شما نمیشه فرهنگ سازی کرد؟طوری که دوستانه اونجا بحث کنیم ما کاربرها؟و باهم بیشتر آشنا بشیم؟کلی میشه تفریح کرد از این طریق و خوش میگذره.دوستان کسی پیشنهاد بهتری در این مورد نداره؟یه چیزی مثل اتاق استراحت یا...
    ضمنا ممنون که محترمانه و دوستان به عقاید همه احترام میزارید...
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ........................

فقط در بخش گفتمان آراد روان گردان پخش نکنید مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    جو انجمن خیلی خوب هست و سیاست های بسیار مزخرف انجمنهایی که از 5-6 سال پیش شروع کردند اینجا نیست. خب اینا نتیجه چیه؟
    اینه که با بخشی مثل متفرقه - که عملا آزادی صد در صد کاربر توی حرف زدن رو تضمین میکنه - و در کنارش محدود کردن کاربر به یک بحث خاص ؛ نیومده وجهه رو خراب کنه.
    من خودم به مباحث لینوکسی علاقه دارم. توی هیچ انجمنی به اندازه اینجا نتیجه مفید واسم نداشته.
    چون عملا یه سری مباحث متفرقه - مثلا معرفی سیستن عامل جبیر- میشه محل اشتراک گذاری عقده های کاربرانی که از کودکی کمبود داشتند مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    پس با همین ساختار هم میشه تنوع داد به انجمن.
    سلام.اگه توجه کرده باشین اینجا قسمت پیشنهاداته منم فقط پیشنهاد دادم.دور از ادب و منش انجمنه .به انجمنای دیگه توهین کنین یا زبونتون به نظر انقدر توهین آمیز باشه.در ضمن تخصص من روانشناسی بالینی بود و دوست داشتم اگر ذره ای بیشتر میشه مفید واقع شد کوتاهی نکرده باشم .لازم نیست برای اینکه خودتون و مطرح کنین به دیگر انجمنا توهین کنین همین جور که دوست نداریم این اتفاق برای این انجمن بیفته.محض اطلاع شما من از طریق یه انجمن روانشناسی با این انجمن آشنا شدم.برای این زبان بسیار زشت واقعا متاسفم.
    دوست عزیز من عادت ندارم به کسی توهین کنم یا کسی رو کوچک کنم.
    همیشه عین واقعیت رو بیان میکنم. اون صحبت من هم عین واقعیت هست.
    اینجا همه بنده رو میشناسند و میدونن که از هرجا هرچی میگم یا بیان میکنم چهره واقعی اونه
    یکی از بزرگترین خوبی های این انجمن ، همینه که ادعاهای دهن پرکن نداره.
    پبشنهادات هم همه کارشناسی شده پاسخ داده میشه.
    در مورد تخصص ها هم هرکسی یک تخصصی داره و دوست داره از تمام امکانات استفاده کنه برای استفاده از تخصصش!
    این مطالب بلند و بالا رو صرفا جهت این مینویسم که توی بیش از هفتادتا انجمن فعال بودم و کاملا با جو انجمنی فارسی آشنا هستم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    موفق باشید.
    از من و شما خواسته شد ادامه ندیم. منم احترام میذارم به نظر دوستمون وادامه نمیدم.نظر من کمه کمش برای خودم محترمه.اگه نگاهتون به انجمن خاصه ؟نگاه منم خاصه..با تمامه ناراحتی که برای من پیش اومد همین جا نقطه پایان میذارم.پایدار باشید
    ببخشید. از مدیران هم عذر خواهی میکنم که دارم بحث رو ادامه میدم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ولی یه سری چیزا هست که اگه گفته نشه و توی دل آدم بمونه بعدها مشکل ساز میشه.
    در مورد تخصصتون هم به بنده پ خ بزنید جهت ساخت اپلیکیشن روانشناسی بالینی برای آیفون مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

6. 3 کاربر مقابل از prp-e عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    iPadMini-White & Silver
    تشکر شده 1,766 بار در 500 ارسال

با درود میخواستم پیشنهاد بدم که این انجمن بسیار خوب بهتر نیست بیشتر از این پارسی باشه مثلا به جای تشکر بنویسید سپاس یا ...
    البته این فقط یه پیشنهاده

8. 2 کاربر مقابل از Am!r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-White
    The New iPad-White
    تشکر شده 14 بار در 4 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط amir1376 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    با درود میخواستم پیشنهاد بدم که این انجمن بسیار خوب بهتر نیست بیشتر از این پارسی باشه مثلا به جای تشکر بنویسید سپاس یا ...
    دوست عزيز صلاح اين كار با مديران عزيز ولي مثلا كلمه اي مثل تشكر فكر كنم ديگه نيازي به معادل خود مثلا سپاس نداشته باشه

10. 2 کاربر مقابل از i mohamad سابق عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 136 بار در 29 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط i mohamad سابق مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط amir1376 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوست عزيز صلاح اين كار با مديران عزيز ولي مثلا كلمه اي مثل تشكر فكر كنم ديگه نيازي به معادل خود مثلا سپاس نداشته باشه
    دوست عزیز..ممنون از پیشنهادتون این توجه شما رو نشون میده و قابل احترامه .این کار انجام شده .به کنترل پنلتون یه نگاه بندازید قسمتی که امتیاز دریافت میکنید از دوستان ,به جای تشکر از معادل سپاس شده استفاده میشه به عبارتی این کار صورت گرفته.با تقدیم احترامات
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

12. 3 کاربر مقابل از Raha1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    iPadMini-White & Silver

چرا قسمت appcenter انجمن که فضایی به این زیبایی داره رو آپدیت نمیکنید ؟ من که حاضرم در روز چند تا برنامه برای appcenter بذارم ...

نسخه IOS
    6.1.6
    اکانت گیم سنتر
    prp-e
    iPod Touch 4G-White
    تشکر شده 530 بار در 175 ارسال

چرا قسمت appcenter انجمن که فضایی به این زیبایی داره رو آپدیت نمیکنید ؟ من که حاضرم در روز چند تا برنامه برای appcenter بذارم ...
    ظاهرا برای برنامه های ایرانی هست فقط مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

15. 3 کاربر مقابل از prp-e عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    iPadMini-White & Silver

خوب مگه چقدر برنامه ايرانى داريم ؟؟ فكر كنم اگه معرفي برنامه و بازي در اين محيط صورت بگيره و از موضوعات ديگه انجمن مثل مشكلات و يا چيزهاي تخصصي تر جدا بشه انجمن زيباتر و با نظم تر ميشه البته صلاح كار با مدايران گرامي است .

---
    - Sent from my iPod touch using Tapatalk

iPhone 5-Black & Slate
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,368 بار در 2,049 ارسال

منظورتون اين هست كه در انجمن معرفي بشه خب اكه دقت كنيد الان هم اين طور هست و برنامه هاي ايراني در انجمن معرفي ميشه...

18. 4 کاربر مقابل از Mr.SinA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    iPadMini-White & Silver

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Mr.SinA مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    منظورتون اين هست كه در انجمن معرفي بشه خب اكه دقت كنيد الان هم اين طور هست و برنامه هاي ايراني در انجمن معرفي ميشه...
    نه منظورم اینه که تو بخش app center انجمن همه برنامه ها هم ایرانی و هم خارجی با معرفی با زبان پارسی صورت بگیره

20. کاربر مقابل از Am!r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 25 از 49 نخستنخست ... 15232425262735 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع