12:44 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 18 از 49 نخستنخست ... 8161718192028 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 481

موضوع: پیشنهادات

iPhone 4-Black
    iPad
    تشکر شده 3,357 بار در 1,200 ارسال

پیشنهادات

دوستان پیشنهاداتشون رو میتونن تو این تاپیک مطرح کنند تا ما ازش استفاده کنیم
    با تشکر

2. 31 کاربر مقابل از hosseindark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPad
    تشکر شده 3,357 بار در 1,200 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط benyamin مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ببخشید آخه تو قسمت اطلاعیه ها بوده ندیده بودم ولی بهتره به قسمت قوانین سایت منتقل بشه

بازم تصمیم گیری با شماست
    اينم يه پيشنهاديه
    چشم راجع به اين موضوع با ساير مديران مشورت ميشه...

4. 2 کاربر مقابل از hosseindark عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,950 بار در 447 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط benyamin مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ببخشید آخه تو قسمت اطلاعیه ها بوده ندیده بودم ولی بهتره به قسمت قوانین سایت منتقل بشه

بازم تصمیم گیری با شماست

چشم بنیامین عزیز از حضور مکرر شما در انجمن و کمک به کاربران انجمن و پر بار کردن انجمن و از توجه شما به انجمن خودتون بی نهایت سپاسگزاریم

6. 2 کاربر مقابل از iEdris عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-White
    Macbook Air
    تشکر شده 2,635 بار در 807 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط KOOROSH KING مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    چند پیشنهاد دیگه:
    1-می تونید به بخش تنظیمات پروفایل گزینه اکانت imessage یا google talk ویا حتی شماره موبایل رو هم قرار بدید تا کسانی که خودشون می خوان با دیگران به اشتراک بگزارند
    2-لطفا ظرفیت پیام های خصوصی رو کمی افزایش بدید خودم گاهی اوقات واقعا اذیت می شم
    3-و دیگر هیچ...عالی هستید.
    1:دوست من از اونجایی که ما مایل هستیم برای پیشرفت سایت همه فعالیت ها بین اعضا فقط در محیط انجمن باشه تا دوستان مدام به سایت سر بزنند فعلا اجازه بدید این قابلیت نباشه.اما بهتون قول میدم بعد رسیدن به هدفون(قرار گرفتن در رتبه 1 بین انجمن های اپل فارسی زبان)حتما شاهد اجرای این پروژه خواهیم بود
    2:چشم بررسی میکنیم
    3:ممنون کروش عزیز شما خودتون خوب هستید و به ما لطف دارید دوست عزیزم
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Ezi2 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    خواهش میکنم ولی 300 فکر میکنم ایده ال باشه نریمان جان
    به روی چشم امیر عزیز حتما بررسی های لازم انجام خواهد شد دوست من
    نریمان جان این قضیه برسی شد؟ الان فکر میکنم همه ی کاربران مشکل صندوق پیغام خصوصی رو دارند

iPad2
    تشکر شده 82 بار در 56 ارسال

دوستان خواهشا در قسمت. پروفايل كاري كنيد كه تو قسمت محل سكونت نشه هر چيزي نوشت ، شهر ها مشخص باشه كه انتخاب كنيم چون تو قسمت فروشگاه خيلي كمك ميكنه شايد بخوايم يه محصولي بخريم و چون نميدونيم فروشنده كجاست شايد زياد مايل نباشيم ، ولي اگه ببنيم همشهري خودمون هست ديگه نميترسيم كه اگه با پست اومد و معيوب باشه و نشه برگردوند ، ممنون

9. کاربر مقابل از Sinsali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Sinsali مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوستان خواهشا در قسمت. پروفايل كاري كنيد كه تو قسمت محل سكونت نشه هر چيزي نوشت ، شهر ها مشخص باشه كه انتخاب كنيم چون تو قسمت فروشگاه خيلي كمك ميكنه شايد بخوايم يه محصولي بخريم و چون نميدونيم فروشنده كجاست شايد زياد مايل نباشيم ، ولي اگه ببنيم همشهري خودمون هست ديگه نميترسيم كه اگه با پست اومد و معيوب باشه و نشه برگردوند ، ممنون
    این مورد رو بررسی می کنم اما حالت پیشفرض در هر انجمنی به همین شکل هست ، چون خیلی شهر داریم ، از طرفی خیلی ها دوست دارند مثلا منطقه ای رو زندگی میکنند ذکر کنند یا ...

از طرفی جز فیلدهای ضروری هنگام ثبت نام هم نمیشه قرار داد چون شاید بعضی ها مایل نباشند

بهترین کار این هست که خود کاربران ( مخصوصا کسانی که قصد فعالیت بیشتر دارند ) خودشون محل زندگی رو در "[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] " ذکر کنند .

میتونید با خود کاربری که قصد فروش داره از طریق پی ام ، پیام بازدیدکننده و ... در ارتباط باشید

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفونآنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفونآنلاک کردن آیفون و آنلاک آیفون ۶آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکرخرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

11. 5 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Ezi2 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط KOOROSH KING مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    چند پیشنهاد دیگه:
    1-می تونید به بخش تنظیمات پروفایل گزینه اکانت imessage یا google talk ویا حتی شماره موبایل رو هم قرار بدید تا کسانی که خودشون می خوان با دیگران به اشتراک بگزارند
    2-لطفا ظرفیت پیام های خصوصی رو کمی افزایش بدید خودم گاهی اوقات واقعا اذیت می شم
    3-و دیگر هیچ...عالی هستید.
    1:دوست من از اونجایی که ما مایل هستیم برای پیشرفت سایت همه فعالیت ها بین اعضا فقط در محیط انجمن باشه تا دوستان مدام به سایت سر بزنند فعلا اجازه بدید این قابلیت نباشه.اما بهتون قول میدم بعد رسیدن به هدفون(قرار گرفتن در رتبه 1 بین انجمن های اپل فارسی زبان)حتما شاهد اجرای این پروژه خواهیم بود
    2:چشم بررسی میکنیم
    3:ممنون کروش عزیز شما خودتون خوب هستید و به ما لطف دارید دوست عزیزم
    خواهش میکنم ولی 300 فکر میکنم ایده ال باشه نریمان جان
    به روی چشم امیر عزیز حتما بررسی های لازم انجام خواهد شد دوست من
    نریمان جان این قضیه برسی شد؟ الان فکر میکنم همه ی کاربران مشکل صندوق پیغام خصوصی رو دارند
    اندکی صبر سحر نزدیک استمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . به زودی جواب تمام این سوالات رو خواهید گرفت امیر عزیز...

13. 4 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Nano
    The New iPad-White
    تشکر شده 336 بار در 137 ارسال

سلام دوستان
    با تشکر از دوستان که به مشکل سریعا رسیدگی کردند
    به نظرم اگر یه قسمت کلی مربوط به بازی ها قرار داده بشه خیلی خوب میشه به طوری که لینک ها به روز رسانی بشه چون من امروز می خواستم چند تا بازی دانلود کنم که متاسفانه تمام لینک ها یا فیلتر بود یا برنامه پاک شده بود
    ممنون

ویرایش توسط Moaragorn : 05-30-2012 در ساعت 06:09 PM

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Moaragorn مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام دوستان
    به نظرم اگر یه قسمت کلی مربوط به بازی ها قرار داده بشه خیلی خوب میشه به طوری که لینک ها به روز رسانی بشه چون من امروز می خواستم چند تا بازی دانلود کنم که متاسفانه تمام لینک ها یا فیلتر بود یا برنامه پاک شده بود
    ممنون
    ساعت درست است دوست عزیز و من مشکلی نمیبینم!

iPod Nano
    The New iPad-White
    تشکر شده 336 بار در 137 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iArmin مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Moaragorn مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام دوستان
    ممنون
    ساعت درست است دوست عزیز و من مشکلی نمیبینم!
    درسته اشتباه از من بود
    معذرت میخوام

17. 2 کاربر مقابل از Moaragorn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

سلام دوستان
    به نظرم اگر یه قسمت کلی مربوط به بازی ها قرار داده بشه خیلی خوب میشه به طوری که لینک ها به روز رسانی بشه چون من امروز می خواستم چند تا بازی دانلود کنم که متاسفانه تمام لینک ها یا ف - ی + ل + ت - ر بود یا برنامه پاک شده بود
    ممنون
    مدتی هست که در حال بروز رسانی همه آموزش های انجمن هستیم.که دقت کنید در تاپیک آیتونز جیلبرک ریستور و...خیلی تغییرات رو داده و به روز رسانی شدند.بعد آموزش ها مطمئنا نوبت پیشنهاد شما خواهد بود دوست عزیزم

19. 2 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 18 از 49 نخستنخست ... 8161718192028 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع