اپل شروع به توقف تولید نرم افزارهای داخل جعبه کرده است. Lion به عنوان اولین سیستم عامل اپل می باشد که تنها به صورت دانلودی ارائه شده است و اپل مشتریان خود را به استفاده از Mac App Store تشویق می کند تا مشتریان آن را به عنوان راه اصلی بدست آوردن نرم افزارهای مک بشناسند.

محصولات بزرگ دیگر اپل نظیر Final Cut Pro X نیز به صورت اختصاصی در Mac App Store ارائه شدند.

نرم افزارهای پرفروش اپل شامل iLife ٬ iWork و Aperture دیگر در اپل استورها به صورت فیزیکی ارائه نمی شوند. انتظار می رود شرکت های تولید کننده ی نرم افزار دیگر نظیر مایکروسافت نیز دیگر محصولات خود را به صورت فیزیکی در اپل استورها به فروش نرسانند.

تعداد بازی هایی که اپل در فروشگاه های خود به صورت فیزیکی به فروش می رساند نیز در چند ماه اخیر از ۳۲ به ۸ کاهش یافته است. بیشتر بازی های معروف PC هم اکنون در داخل Mac App Store نیز به فروش می رسند. عنوان هایی نظیر Call of Duty و Bioshock

اگر راستش را بخواهید از نظر من هم نرم افزارهایی جعبه ای و به صورت فیزیکی می بایست دیگر تولید نشوند و این بسیار خوشحال کننده و هیجان انگیز است که اپل این کار را شروع کرده است. زنده باد App Store!مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .