06:27 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 18 از 21 نخستنخست ... 81617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 207

موضوع: انتقادات

تشکر شده 28 بار در 7 ارسال

انتقادات

دوستان و کاربران عزیز می توانند در این تاپیک انتقادات خود را در جهت بهتر شدن انجمن به گوش مدیران سایت برسانند .

2. 12 کاربر مقابل از Paramidox عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 410 بار در 126 ارسال

خب فقط متن رو اجازه داشته باشن

نسخه IOS
    Beta 0.2.1
    نسخه Mac
    0.4.2 Beta
    اکانت گیم سنتر
    The Dark Pois0n Rises
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 3,176 بار در 876 ارسال

از قسمت ادمین سی پی- گروه های کاربری- ویرایش گروه های کاربری
    می شه تنظیم کرد!!!
    می تونین کاری کنید کاربرای عادی فقط متن بذارن ولی ویژه های متن-عکس-ویدیو بذارند!
    حتی می شه محدودیت کاراکتر گذاشت!

ویرایش توسط ErfanKing : 11-09-2013 در ساعت 03:45 PM

5. 3 کاربر مقابل از Pois0nous عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Pois0nous مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اتفاقا همچین امکانی رو هم داره!
    از قسمت ادمین سی پی- گروه های کاربری- ویرایش گروه های کاربری
    می شه تنظیم کرد!!!
    می تونین کاری کنید کاربرای عادی فقط متن بذارن ولی ویژه های متن-عکس-ویدیو بذارند!
    حتی می شه محدودیت کاراکتر گذاشت!

بله امکانش هست

اما فعلا برنامه ای در این خصوص نداریم ، با این حال من در جلسه بعدی مدیریت اعلام میکنم اگر کسی نظرش تغییر کرده بود این دسترسی رو به کاربران میدیم
    هر چند همونطور که گفتن بیشتر هدف راحتی خود کاربران در لود صفحات هست

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفون
    آنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفون
    آنلاک کردن آیفون و
    آنلاک آیفون ۶
    آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکر
    خرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

7. 5 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.1
    iPod Classic
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

منو ببخشید اما جدیدا اسپم ها خیلی زیاد شده.دوستان هر کی هر چی میگه مینوسین درسته.بله امکان داره.حتما باید یه چیزی بنویسن.اگه میخوان میانگین پستهاشون بالا بره مطالب مفید بنویسن.
    اسم نبرم بهتره.با یک نگاه میشه فهمید

9. 6 کاربر مقابل از mk_sq عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,368 بار در 2,049 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mk_sq مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    منو ببخشید اما جدیدا اسپم ها خیلی زیاد شده.دوستان هر کی هر چی میگه مینوسین درسته.بله امکان داره.حتما باید یه چیزی بنویسن.اگه میخوان میانگین پستهاشون بالا بره مطالب مفید بنویسن.
    اسم نبرم بهتره.با یک نگاه میشه فهمید
    بله مجتبی‌ جان حق با شماست ...
    به زودی به این افراد تذکر جدی داده می‌شه و در صورت عدم رعایت برخورد خواهیم کرد
    زیرا نظم در انجمن از همه چی‌ مهم تره برای ما ...

11. 7 کاربر مقابل از Mr.SinA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 83 بار در 49 ارسال

با سلام خدمت مديران
    نقدي كه دارم در خصوص نحوه پاسخگويي به سوالات هست. نميدونم پروسه آگاهي مديران از سوالاتي كه در تاپيكهاي مختلف مطرح ميشه چيه. ولي هر چي هست بنظر ميرسه داراي اشكال هست. يه مدتي هست كه واسه دريافت پاسخ سوالت بايد زياد صبر كني تا اگر شانس آوردي يكي از دوستان لطف كنه و جواب بده، و در آخر هم بايد بيخيال بشي و بري تو سايتهاي ديگه و يا منابع ديگه دنبال جواب سوالت بگردي تا شايد به جواب برسي.
    قبلاً عملكرد سايت اينگونه نبود، با توجه به اينكه بنده از كابرهاي قديميه سايت هستم بدفعات ديده بودم كه جواب سوالات در زمان كم داده ميشد. حداكثر تو همون روز فرد به جوابش ميرسيد، ولي الان متاسفانه از يكي دو روز هم رد شده. حداقل طي چند ماه اخير براي من اينگونه بوده شايد هم شانس من اينطوريه و بقيه زود جوابشونو ميگيرن، نميدونم.
    راستش تو اين مدت اين نقد رو از طريق پيام خصوصي هم به برخي از مديران اطلاع دادم كه قول دادند پيگيري كنند، ولي متاسفانه همچنان برقرار هست.
    ممنون ميشم طوري منو راهنمايي كنيد كه در حال حاضر چطور ميتونم پيگير جواب سوالاتم باشم.
    انتظار از اين سايت بالاست.
    ممنون

نسخه IOS
    iOS 8
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    -!Arshia!-
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    iMac
    تشکر شده 5,384 بار در 1,435 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mrafiee مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    با سلام خدمت مديران
    نقدي كه دارم در خصوص نحوه پاسخگويي به سوالات هست. نميدونم پروسه آگاهي مديران از سوالاتي كه در تاپيكهاي مختلف مطرح ميشه چيه. ولي هر چي هست بنظر ميرسه داراي اشكال هست. يه مدتي هست كه واسه دريافت پاسخ سوالت بايد زياد صبر كني تا اگر شانس آوردي يكي از دوستان لطف كنه و جواب بده، و در آخر هم بايد بيخيال بشي و بري تو سايتهاي ديگه و يا منابع ديگه دنبال جواب سوالت بگردي تا شايد به جواب برسي.
    قبلاً عملكرد سايت اينگونه نبود، با توجه به اينكه بنده از كابرهاي قديميه سايت هستم بدفعات ديده بودم كه جواب سوالات در زمان كم داده ميشد. حداكثر تو همون روز فرد به جوابش ميرسيد، ولي الان متاسفانه از يكي دو روز هم رد شده. حداقل طي چند ماه اخير براي من اينگونه بوده شايد هم شانس من اينطوريه و بقيه زود جوابشونو ميگيرن، نميدونم.
    راستش تو اين مدت اين نقد رو از طريق پيام خصوصي هم به برخي از مديران اطلاع دادم كه قول دادند پيگيري كنند، ولي متاسفانه همچنان برقرار هست.
    ممنون ميشم طوري منو راهنمايي كنيد كه در حال حاضر چطور ميتونم پيگير جواب سوالاتم باشم.
    ممنون
    با سلام خدمت کاربر و دوست عزیز.
    در ابتدا باید خدمتتون عرض کنم که ابتدای دانشگاه ها هست و طبیعتا کمتر حضور ما مدیران حس میشه جدای از این بعضی از کاربران اسپم میدن و نمیزارن که ما همه ی پستارو بخونیم چندی پیش کاربری حدود ۱۳ صفحه رو اسپم داده بود واسه لگ ios 7 که موجب میشد پست کاربران دیگر معلوم نشه و بره صفحه قبل... به جرئت میگم که 97 % این مشکل شما بخاطر این است.... از طرفی دیگر بعضی از سوالا هستن که واقعا تخصصی هست... و نیاز به کارشناس بخش داره که شاید بازم در مرور زمان از چشم بیوفته ...
    راه حل شما این است که اگر مشکلتون حیاتی هست و خیلی مهمه ٬‌ تاپیک باز کنید
    دوست عزیزم ٬ من و تمام همکارانم سعی در متعادل نگه داشتن رضایت شما داریم... امیدوارم قانع شده باشید ...
    با احترام ,

نسخه IOS
    ios 7.1.1
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 323 بار در 201 ارسال

منظورتون از اسپم همون پست تکراری است

15. کاربر مقابل از farzad 12345 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 4S-Black
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mrafiee مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    با سلام خدمت مديران
    ممنون
    داداش منم چند وقت بیشتر نیست عضو شدم اون اوایل طی همون روز جواب میگرفتم اما الان اگه اشتب نکنم ۱ ماه میشه به هیچ سوالی جواب داده نشده خیلی ممنون که این تاپیک رو ایجاد کردی امیدوارم مدیران یه گوشه چشمی داشته باشن

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iAr$hia مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    با سلام خدمت کاربر و دوست عزیز.
    در ابتدا باید خدمتتون عرض کنم که ابتدای دانشگاه ها هست و طبیعتا کمتر حضور ما مدیران حس میشه جدای از این بعضی از کاربران اسپم میدن و نمیزارن که ما همه ی پستارو بخونیم چندی پیش کاربری حدود ۱۳ صفحه رو اسپم داده بود واسه لگ ios 7 که موجب میشد پست کاربران دیگر معلوم نشه و بره صفحه قبل... به جرئت میگم که 97 % این مشکل شما بخاطر این است.... از طرفی دیگر بعضی از سوالا هستن که واقعا تخصصی هست... و نیاز به کارشناس بخش داره که شاید بازم در مرور زمان از چشم بیوفته ...
    راه حل شما این است که اگر مشکلتون حیاتی هست و خیلی مهمه ٬‌ تاپیک باز کنید
    دوست عزیزم ٬ من و تمام همکارانم سعی در متعادل نگه داشتن رضایت شما داریم... امیدوارم قانع شده باشید ...
    با احترام ,
    اگه ناراحت نمیشید باید بگم اگه گاهی وقتا هم اگه تاپیک جدید باز کنیم یکی میاد جوری جواب میده لطفا تاپیک ایجاد نکنید که دیگه آدم از عضو شدن تو انجمن پشیمون میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نسخه IOS
    iOS 8
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    -!Arshia!-
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    iMac
    تشکر شده 5,384 بار در 1,435 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Ali.mz مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    داداش منم چند وقت بیشتر نیست عضو شدم اون اوایل طی همون روز جواب میگرفتم اما الان اگه اشتب نکنم ۱ ماه میشه به هیچ سوالی جواب داده نشده خیلی ممنون که این تاپیک رو ایجاد کردی امیدوارم مدیران یه گوشه چشمی داشته باشن

اگه ناراحت نمیشید باید بگم اگه گاهی وقتا هم اگه تاپیک جدید باز کنیم یکی میاد جوری جواب میده لطفا تاپیک ایجاد نکنید که دیگه آدم از عضو شدن تو انجمن پشیمون میشه

Sent from my iPhone
    خیلی خوش امدید به انجمن ...
    واقعا نمیدونم شوخی میکنید یا جدی عرض میفرمایید! ۱ ماه؟ دوست عزیزم تشریف ببرید و تاپیک سوالات و مشکلات رو مشاهده فرمایید تا خودتون ببینید که ما وقتی که سوال رو ببینیم درجا پاسخ میدیم ...
    در مورد تاپیک جدید باز کردن هم عرض کردم دوست گلم که سوالات مهم رو بعضی از دوستان کم لطفی میکنند و تاپیک باز میکنند برای سوالی مثل :
    '' سلام دوستان من میخوام اپل ۴ امو جیلبریمگ کنم کی میتونه کمک کنه؟ '' که در این حالات همکاران من ابتدا در کمال ادب به ایشون میگند که
    'سلام کاربران گرامی , ابتدا باید بگم که حیلبریک درسته و دستگاهی به اسم اپل ۴ موجود نیست و اسمش iPhone است. ضمن تبریک به ورود شما به انجمن خواهشا برای سوال های ابتدایی تاپیک باز نکنید و در ناپیک های از پیش تعیین شده سوال بپرسید...تاپیک بسته و به مطالب مردود انتقال یافت '
    نمونه: ٖ[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

18. 3 کاربر مقابل از iAr$hia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 18 از 21 نخستنخست ... 81617181920 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع