01:08 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 61415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 207

موضوع: انتقادات

تشکر شده 28 بار در 7 ارسال

انتقادات

دوستان و کاربران عزیز می توانند در این تاپیک انتقادات خود را در جهت بهتر شدن انجمن به گوش مدیران سایت برسانند .

2. 12 کاربر مقابل از Paramidox عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1
    اکانت گیم سنتر
    M_
    iPhone 5s-Gold
    iPod Touch 4G-White
    The New iPad-Black
    تشکر شده 4,649 بار در 1,314 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط the end مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    یه انتقادی نسبت به مدیرای عزیز دارم که اینقدر تو پستاشون نگن ما اولینیم... ما بهترینیم... یا تو امضا هاشون
    شما اینجا میزبانید میزبان که هی از خودش تعریف نمیکنه اینجوری همه فکر میکنن اینا حتما یه ضعفی دارن که هی از خودشون تعریف میکنن اون کسی که باید تعریف کنه کاربرا هستن

این صحبت من دلیل بر این نیست که خدایی نکرده اینجا ضعیفه یا بده نه اتفاقا خیلی قوی و به روز هستین...
    لپ کلام این که اولین بودن برای یه انجمنی تو این سطح هنر نیست...

امیدوارم از دست من ناراحت نشید

با سلام..خیلی ممنون از شما کاربر محترم..بابت اینکه انجمن خودتون رو قابل دونستید و براتون مهم بود ...که ازش نقد و انتقاد کردید..تمام مدیران این انجمن از تمام انتقادات به جا و درست با روی باز استقبال میکنند..چرا که انتقادات شما کاربران فهیم هست که سبب بی نقص بودن انجمن میشه..اما در رابطه با موضوعی که مطرح کردید باید بگم من بالشخصه ندیدم که مدیران از خودشون تعریف کنن و بگن ما بهترین هستیم..اما اگه از انجمن تعریف کنن بحث جداست چون شخص مطرح نیست...بحث راجع به یک تیم هست...تیمی که واقعا در هیچ جا ندیدیم..خوبه که آدم ضعف ها رو قبول داشته باشه..اما قبول داشتن خوبی ها و نقاط مثبت انجمن به مدیران اعتماد به نفس و به کاربران احساس راحتی میده...هرچند که بازم میگم من تا حالا ندیدم مدیران از خودشون تعریف کنن که اگه احیانا شما دیدی..بازم تعریفاتشون به جا بوده با این همه زحمتی که میکشن و تلاش و اطلاعات فوق العاده ای که دارن.اگه تعریفم کنن از خودشون خیلیم خوبه(که من تا حالا ندیدم تعریف کنن)ببخشید دیگه این همه طولانی شد...باز هم خیلی خیلی از شما تشکر میکنم که به انجمن خودتون توجه کردید ...

4. 5 کاربر مقابل از mina12 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط the end مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    یه انتقادی نسبت به مدیرای عزیز دارم که اینقدر تو پستاشون نگن ما اولینیم... ما بهترینیم... یا تو امضا هاشون
    شما اینجا میزبانید میزبان که هی از خودش تعریف نمیکنه اینجوری همه فکر میکنن اینا حتما یه ضعفی دارن که هی از خودشون تعریف میکنن اون کسی که باید تعریف کنه کاربرا هستن

این صحبت من دلیل بر این نیست که خدایی نکرده اینجا ضعیفه یا بده نه اتفاقا خیلی قوی و به روز هستین...
    لپ کلام این که اولین بودن برای یه انجمنی تو این سطح هنر نیست...

امیدوارم از دست من ناراحت نشید
    از شما انتظار این حرف رو نداشتیم هم به عنوان کاربر فعال و هم به عنوان اینکه زمانی خود شخص شما عضو تیم خبر ما بودید و با تلاشهایی که اینجا انجام میشد کم و بیش آشنا و اینکه ما بهترینیم و تو امضاهامون میزنیم یک چیز کاملا شخصیه (در صورتی که من هنوز با این موضوع برخورد نکردم که ما از خودمون تعریف کنیم )در روز هزاران تبلیغ در مورد خیلی چیزها میشه ولی با تصمیم گیرنده خودش قدرت تصمیم گیری داره و میتونه خوب رو از بد تشخیص بده و اینکه شما میگید نشان دهنده ضعف اگه اینجور باشه که باید تبلیغات سر تا سر دنیا جمع بشه چون هر کی تبلیغ میکنه ضعف داره حتما ولی به هر حال ما به کار خودمون ایمان داریم و باز هم میگیم بهترینم حالا چه به عنوان تبلیغ و چه واقعیت که تونستیم بارها ثابت کنیم .
    در مورد سطح انجمن هم خیلی دلایل محکم میشه ارایه داد که چرا اتفاقا اولین بودن در این سطح واقعا هنره که خیلیا بعد از گذشت چندین سال هنوز نتونستن خودشون جمع کنن .
    امیدوارم قانع شده باشید و از دستم ناراحت نباشیدمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

ویرایش توسط Benyamin : 04-12-2013 در ساعت 12:27 PM

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

6. 8 کاربر مقابل از Benyamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه Mac
    Mavericks
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,373 بار در 308 ارسال

من منظورم این نیست که کسی از خودش تعریف میکنه منظورم خود انجمن بود که هی نگید بهترینه اولینه این دیگه باید یه چیز بدیهی باشه ( اگه کاربرا بگن بحثش فرق میکنه) دیگه رقابت شما صرفا با انجمن های فارسی زبان نیست. سطح اینجا خیلی بالاتر رفته باید حرفه ای تر فکر کنید

iPhone 5-Black & Slate
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,368 بار در 2,049 ارسال

من منظورم این نیست که کسی از خودش تعریف میکنه منظورم خود انجمن بود که هی نگید بهترینه اولینه این دیگه باید یه چیز بدیهی باشه ( اگه کاربرا بگن بحثش فرق میکنه) دیگه رقابت شما صرفا با انجمن های فارسی زبان نیست. سطح اینجا خیلی بالاتر رفته باید حرفه ای تر فکر کنید
    شما پاسخ خودتون رو خودتون دادید!!

سطح اینجا رفته بالا و بالاتر هم خواهد رفت و اعضای مدیریت هم از ابتدا تاسیس کاملا حرفه ایای فکر میکردند که به اینجا رسیدیم و اگه دقت کنید کاربران اینجا هم خیلی‌ از انجمن تعریف میکنند چون هر مشکلی‌ که داشته باشند در هر سطحی که باشه سریعاً پاسخ داده می‌شه و اگه اینجا رو بخواید با انجمن‌های دیگه مقایسه کنید می‌بینید که مدیران در هر ساعت از شبانه روز هستند و به مشکلات کاربران رسیدگی میکنند...

9. 7 کاربر مقابل از Mr.SinA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه Mac
    Mavericks
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,373 بار در 308 ارسال

آقا من عذر میخوام ببخیشید طبق معمول اشتباه از منه فلک زده بود

میگم چرا اینقد کم انتقاد میشه نگو واقعا هیچ مشکلی نیست اصلا منه کاربر بیجا کردم بیام انتقاد کنم منو نگا پرو پرو دارم انتقاد میکنم عجب زمونه ای شده ها کابرا میان انتقاد میکنن...

11. کاربر مقابل از the end عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

F0X

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

آقا من عذر میخوام ببخیشید طبق معمول اشتباه از منه فلک زده بود

میگم چرا اینقد کم انتقاد میشه نگو واقعا هیچ مشکلی نیست اصلا منه کاربر بیجا کردم بیام انتقاد کنم منو نگا پرو پرو دارم انتقاد میکنم عجب زمونه ای شده ها کابرا میان انتقاد میکنن...
    علت فرافکنی شما رو نمیدونم دوست من...16 صفحه انتقاد شده که با اینکه خیلی ها از دشمنان بودن و ما میشناختیمشون اما با احترام برخورد شده و کاملا منتطقی پاسخ دادیم...
    جواب شما هم بسیار دوستانه و با حفظ احترام مدیران عزیز دادند انصاف نیست جای تشکر به علت پاسخ گوشیی این طور کم لطفی کنید... مطمئن باشید همه انتقادهای های به جا و صحیح روی چشم ما جا داره و اگر انتقاد نباشه پیشرفتی در کار نیست...
    موفق باشید

13. 7 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    تشکر شده 129 بار در 37 ارسال

مشاالله 16 صفحه نتونستم همشو بخونم ببخشید اگه سوالم تکراری بود احیانا
    خیلی خوب میشد کلا ظاهر سایت یک تغییری کنه
    عالی میشه تنوع میشه تنوع هم لازمه
    البته نظر شخصی
    باطن سایت خوب منظورم با باطن مدیریت حرف نداره
    ی دستی به ظاهر سایت هم بکشید عالیه

15. 2 کاربر مقابل از R-E-Z-A 66 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 2,429 بار در 733 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط R-E-Z-A 66 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    البته نظر شخصی
    رضا جان مدیران سخت مشغول این کار هستن و قرار هست تغییر بسیار بزرگی انجام بشه به همین دلیل هست که کمی دیر شدهمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

17. 7 کاربر مقابل از iAra$h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط R-E-Z-A 66 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    البته نظر شخصی
    با اجازه آرش جان اظافه کنم رضای عزیز که قطعا یک ماه دیگه از قالب جدید و شگفت انگیز انجمن پرده برداری میشه... همان چیزی که شما کاربرها دوست داشتید و در شان و لیاقت همه شما بزرگوارهاست...
    بابت این مدت بد قولی هم از همه معذرت میخوایم اما قول میدم اونقدر قالب جدید جذاب و شگفت انگیز هست که همه شما سروران عزیز به بزرگی خودتون این مدت تاخیر رو مارو میبخشید

19. 8 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    iPad
    Macbook Pro
    تشکر شده 892 بار در 341 ارسال

سلام
    آقا نریمان من به احترام شما به این انجمن سر میزنم و بسیار می آموزم
    و اینجا رو خیلی دوست دارم
    ولی خواهشاً بر روی مترجمین و تیم اخبار بیشتر نظارت کنید تا کلاس انجمن حفظ بشه
    با تشکر

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط me
    [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

ویرایش توسط F0X : 04-12-2013 در ساعت 11:08 PM

21. 6 کاربر مقابل از F0X عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 61415161718 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع