10:27 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 15 از 21 نخستنخست ... 51314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 207

موضوع: انتقادات

تشکر شده 28 بار در 7 ارسال

انتقادات

دوستان و کاربران عزیز می توانند در این تاپیک انتقادات خود را در جهت بهتر شدن انجمن به گوش مدیران سایت برسانند .

2. 12 کاربر مقابل از Paramidox عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 660 بار در 192 ارسال

من یه انتقاد نسبت به انجمن داشتم . اونم اینکه سرعت لود تاپیک ها خیلی پایینه و بعضی وقت ها هر تاپیک نزدیک 1 یا 2 دقیقه طول میکشه باز شه . در صورتی که همون لحظه صفحات دیگه درجا باز میشه ... ممنون میشم به این موضوع رسیدگی کنید ...

iPhone 5s-Gray
    iPod Shuffle
    تشکر شده 4,987 بار در 1,368 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iGraph مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    من یه انتقاد نسبت به انجمن داشتم . اونم اینکه سرعت لود تاپیک ها خیلی پایینه و بعضی وقت ها هر تاپیک نزدیک 1 یا 2 دقیقه طول میکشه باز شه . در صورتی که همون لحظه صفحات دیگه درجا باز میشه ... ممنون میشم به این موضوع رسیدگی کنید ...
    با سلام خدمت شما کاربر گرامی .

باز شدن تاپیک ها به سرعت نت شما در وهله اول ، و حجم اون تاپیک بستگی داره . مثلا تاپیک سوالات و مشکلات آیفون از دیگر تاپیک حجمش بیشتر و سنگین تره .

در وهله دوم شما سعی کنید سایت رو با چیز پی ان باز نکنید .

و در آخر در قسمت RUN عبارت ping goole.com -t رو تای1 کنید و اینتر بزنید و ببینید که آیا Replay میده یا نه ، زمانی که Requet time out میده یعنی در همون ثانیه نت شما قط شده .

همانند شکل زیر :

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

5. 5 کاربر مقابل از iKamran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 660 بار در 192 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iKamran مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iGraph مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    با سلام خدمت شما کاربر گرامی .

باز شدن تاپیک ها به سرعت نت شما در وهله اول ، و حجم اون تاپیک بستگی داره . مثلا تاپیک سوالات و مشکلات آیفون از دیگر تاپیک حجمش بیشتر و سنگین تره .

و در آخر در قسمت RUN عبارت ping goole.com -t رو تای1 کنید و اینتر بزنید و ببینید که آیا Replay میده یا نه ، زمانی که Requet time out میده یعنی در همون ثانیه نت شما قط شده .

همانند شکل زیر :

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    اینارو من خودم میدونم دوست عزیز ! سرعت اینترنت من در حال حاضر بالای 600 کیلوبایت در ثانیه هست .... این سرعت کمیه ؟ قالب انجمن یا سایر موارد مشکلاتی دارن کهباید رفع بشه ... برای هیچ انجمنی من این مشکل رو ندارم ...

iPhone 5s-Gray
    iPod Shuffle

[QUOTE=iGraph;59848]
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iKamran مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

و در آخر در قسمت RUN عبارت ping goole.com -t رو تای1 کنید و اینتر بزنید و ببینید که آیا Replay مید

اینارو من خودم میدونم دوست عزیز ! سرعت اینترنت من در حال حاضر بالای 600 کیلوبایت در ثانیه هست .... این سرعت کمیه ؟ قالب انجمن یا سایر موارد مشکلاتی دارن کهباید رفع بشه ... برای هیچ انجمنی من این مشکل رو ندارم ...

دوست عزیز اینگونه موارد تاکنون گذارش نشده بود . چشم حتما بررسی میشه .

با تشکر از شکیبایی شما .

8. 4 کاربر مقابل از iKamran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4S-Black
    تشکر شده 20 بار در 9 ارسال

سلام.من 2 هفته هستش که درخواست ساخت اپل آی دی دادم،به درخواست کاربرهایی که بعد از من گفتن رسیدگی شد،حتی کاربر جدید.اما درخواست من اصلا جواب نداده شد.اصلا انگار چیزی ننوشتم.در صورتی که من قوانین ساخت اکانت آیتونز رو رعایت کردم،و خیلی بیشتر از 3 روز هم منتظر موندم.اما شما انگار به قوانینی که خودتون گذاشتید هم متعهد نیستید.جای تاسفه،اگه وقت همچنین کاری رو ندارید لااقل تاپیک درخواست رو بردارید تا وقت کاربرها گرفته نشه،یا اینکه لاقل تعهد 3 روز رو ندید.موفق باشید.

10. 4 کاربر مقابل از capricorn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط capricorn مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام.من 2 هفته هستش که درخواست ساخت اپل آی دی دادم،به درخواست کاربرهایی که بعد از من گفتن رسیدگی شد،حتی کاربر جدید.اما درخواست من اصلا جواب نداده شد.اصلا انگار چیزی ننوشتم.در صورتی که من قوانین ساخت اکانت آیتونز رو رعایت کردم،و خیلی بیشتر از 3 روز هم منتظر موندم.اما شما انگار به قوانینی که خودتون گذاشتید هم متعهد نیستید.جای تاسفه،اگه وقت همچنین کاری رو ندارید لااقل تاپیک درخواست رو بردارید تا وقت کاربرها گرفته نشه،یا اینکه لاقل تعهد 3 روز رو ندید.موفق باشید.

مسلما تیم هم محدودیت هایی دارند ...
    وگرنه قبلا بدون قوانین برای همه ساخته میشد .
    اما این موردی که میگید اکانت های بعد از شما ساخته شده حتما اتفاقی بوده ...

به هر حال ، امروز اکانت شما ساخته میشه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفونآنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفونآنلاک کردن آیفون و آنلاک آیفون ۶آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکرخرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

12. 6 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5s-Gray
    iPod Shuffle

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط capricorn مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوست عزیز پیغام خصوصی تون رو چک کنید .

14. 6 کاربر مقابل از iKamran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4S-Black
    تشکر شده 20 بار در 9 ارسال

سلام،من یک انتقاد دارم،الان یک هفته هستش که توو قسمت درخواست برنامه ها 2 تا برنامه خواستم،اما هیچکس رسیدگی نمیکنه،در صورتیکه درخواست بعد از من جواب داده شده.دفعه قبل هم یک همچین انتقادی رو اینجا کردم تا به سوالم جواب دادن،اما انگار این قسمت از سایت صرفا اسم انتقاد رو یدک میکشه و این انتقادها در عملکرد و اصلاح این بی توجه ای ها تاثیری نداره.
    یعنی ما بعد از هر درخواستی باید بیایم اینجا داستان بنویسیم تا رسیدگی کنید؟یا بعد یک مدتی همین انتقادها هم عادی میشه و بعد این هم به مشکل کاربرها رسیدگی نمیشه.
    همینطور که ما قوانین سایت رو رعایت میکنیم از شما هم انتظار متقابل داریم.لطفا یک جواب قانع کننده بدید.ممنون.

16. 5 کاربر مقابل از capricorn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    w.a.x.d
    iPhone 4S-White
    iPod Touch 4G-Black
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 12,054 بار در 3,878 ارسال

سلام،من یک انتقاد دارم،الان یک هفته هستش که توو قسمت درخواست برنامه ها 2 تا برنامه خواستم،اما هیچکس رسیدگی نمیکنه،در صورتیکه درخواست بعد از من جواب داده شده.دفعه قبل هم یک همچین انتقادی رو اینجا کردم تا به سوالم جواب دادن،اما انگار این قسمت از سایت صرفا اسم انتقاد رو یدک میکشه و این انتقادها در عملکرد و اصلاح این بی توجه ای ها تاثیری نداره.
    یعنی ما بعد از هر درخواستی باید بیایم اینجا داستان بنویسیم تا رسیدگی کنید؟یا بعد یک مدتی همین انتقادها هم عادی میشه و بعد این هم به مشکل کاربرها رسیدگی نمیشه.
    همینطور که ما قوانین سایت رو رعایت میکنیم از شما هم انتظار متقابل داریم.لطفا یک جواب قانع کننده بدید.ممنون.
    حرف شما کاملا متین و درست هست و اشتبا از تیم ما بوده . متاسفانه به دلیل درخواست های زیاد طبیعتا بعضی از درخواست ها جا می افتند که این بدشانسی شما بوده که دوبار پشت سر هم شده براتون . مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

اما در صورتی که درخواستتون رسیدگی نشد میتونید همون پستتون رو نقل قول بزنید تا دوباره یاد آوری شه .

ممنون از شما

18. 12 کاربر مقابل از waxd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه Mac
    Mavericks
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,373 بار در 308 ارسال

یه انتقادی نسبت به مدیرای عزیز دارم که اینقدر تو پستاشون نگن ما اولینیم... ما بهترینیم... یا تو امضا هاشون
    شما اینجا میزبانید میزبان که هی از خودش تعریف نمیکنه اینجوری همه فکر میکنن اینا حتما یه ضعفی دارن که هی از خودشون تعریف میکنن اون کسی که باید تعریف کنه کاربرا هستن

این صحبت من دلیل بر این نیست که خدایی نکرده اینجا ضعیفه یا بده نه اتفاقا خیلی قوی و به روز هستین...
    لپ کلام این که اولین بودن برای یه انجمنی تو این سطح هنر نیست...

امیدوارم از دست من ناراحت نشید

20. کاربر مقابل از the end عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 15 از 21 نخستنخست ... 51314151617 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع