12:15 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

iPhone 3G
    Macbook Pro
    تشکر شده 355 بار در 140 ارسال

برنامه Siri0us از Cydia حذف شد.

برنامه Siri0us که برنامه ای مشابه با Siri برای آیفون های نسل گذشته بود، از لیست برنامه های Cydia حذف شد. طبق شواهد، علت حذف این برنامه به خاطر مشکلات به وجود آمده در License برنامه بود. افرادی که قبلا این برنامه را دانلود کرده اند، هنوز می توانند از آن استفاده کنند، اما به زودی این برنامه از دسترس این افراد هم خارج می شود.

ترجمه شده در تیم اخبار[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

منبع: Mac Rumors

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

2. 2 کاربر مقابل از TECHMAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    تشکر شده 4,438 بار در 1,642 ارسال

برنامه نویسی به نام Eric Day برنامه Siri0us را ساخته بود که امکان گفتن دیکته به آیفون ۴ را در SMS یا هرجای دیگری را فراهم میکرد اما امروز او این برنامه را از سورس خود حذف کرد
    او در ت.و.ی.ت.ر خود اعلام کرد که این برنامه را از سیدیا حذف کرده و دنبال دردسر هایی که از سوی اپل به وجود میآید نمی گردد.
    سایت من داون شده همچنین من اون پکیج رو حذف کردم دیگه سعی نکنید دوباره وارد سایت من بشید من باید سایت خودم رو رو برای اکتیو کردن ibuleEver سرپا نگه دارم
    لطفا سورس apt.if0rce.com را از میان سورس های خود پاک کنید
    او از @MyRepoSpace درخواست کرده تا این پکیج را از سرور های خود پاک کنید و نگذارد که وی به دردسر بیوفتد
    @myRepoSpace میتوانی این پکیج را پاک کنی اون از سرویس های غیر قانونی استفاده میکنه نذار من دچار مشکل بشم مرسی
    این برنامه نویس دنبال سرویس دیگری میگردد تا این برنامه را با استفاده از آن دوباره برگرداند اگر بتواند یکی را پیدا کند.او در جای دیگری نیز گفته که سرویس بهتری پیدا کرده که اگر مسولان آن موافقت کنند دوباره این برنامه را منتشر خواهد کرد.
    من یک سرویس شناسایی صدای بهتر پیدا کردم
    سرویسی که Nuance ارایه خیلی عالی هست اگر مسولان آنها موافقت کنند دوباره همین برنامه باز خواهد گشت اگر آنها قبول کنند که سرویسشان به یک برنامه سیدیا تبدیل شود و همچنین پول مورد نیاز آنرا نیز ذکر کنند.ولی آنها فقط سوال من را نادیده گرفتند
    [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    ترجمه شده در تیم اخبار[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

4. 3 کاربر مقابل از vampire74 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کلمات کلیدی این موضوع