به نقل از : redmondpie.com

در ادامه طوفان تلفن های همراه هوشمند ، اپل توانسته در صدر جدول محبوبترین تلفن های همراه قرار بگیرد . این آمار ها و ارقام نشان دهنده این است که اپل توانسته در 3 ماهه گذشته به راحتی در بالای جدول پرفروش ترین گوشیها قرار بگیرد . (از ماه می تا ژولای)

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

اطلاعات آماری موسسه ComScore نشان میدهد که جمعیتی معادل 76 میلیون نفر در این بازه زمانی کوتاه در آمریکا صاحب تلفن همراه هوشمند شده اند که از این جمعیت حدود 26.8% سهم ، متعلق به شرکت اپل میباشد ، این آمار با وجود داشتن تنها 2 گوشی هوشمند در بازار بد هم به نظر نمیرسد .

پشت سر کمپانی اپل شرکت RIM رتبه دوم را به خود اختصاص داده طوری که 24.7% از سهم را در اختیار دارد و در رتبه سوم هم کمپانی HTC با 11.8% رتبه سوم را در جدول از آن خود کرده است .


اپل با داشتن تنها 2 مدل گوشی که شامل آیفون 4 12 ماهه و آیفون 3GS با عمر 2 سال میباشد در این نمودار وجود دارد . این دستاورد را نباید دست کم گرفت .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

با توجه به رقابت اپل با کمپانی HTC که گوشی های مختلف با سیستم عامل های مختلف را ارائه میدهد ، انتظار میرفت تا HTC توانایی پشت سر گذاشتن اپل را داشته باشد ، اما هرگز این اتفاق رخ نداده است .

در طول این مدت یعنی شروع ماه می 2011 تا کنون 76 میلیون نفر در آمریکا تلفن های هوشمند خریداری کردند 26.6% درصد را به خود اختصاص دادند . ضمنا موتورولا با 11.4% از سهم فورش بازار در رده چهارم و سامسونگ نیز با 8.9% در مکان پنجم جای دارد .

از زمان تولید آیفون ها همیشه شایعه نیز با این دستگاه بوده و همواره مطالبی منتشر میشود . در این میان گفته میشود که گوگل نیز تمایل بسیاری برای نزدیک شدن به آیفون دارد . گوگل در حال حاظر به سیستم عامل آندروید اجازه میدهد تا از ویژگیهای گوگل در آنها استفاده شود . در تمامی گوشی های هوشمند و تبلتها .

اگر شایعه انتشار آیفون 5 صحت داشته باشد ، اپل باز هم میتواند به صدر نشینی ادامه دهد . آیا بازهم باد به سمت اپل میوزد یا نه ؟