10:35 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

iPhone 5-Black & Slate
    iPad2-White
    Macbook Pro
    تشکر شده 4,984 بار در 1,483 ارسال

جالب ترین پاسخ های نرم افزار Siri به سئوالات کاربران

گروه خبری GSM: سیری، نرم افزار جدید نصب شده روی گوشی iPhone 4S است. با استفاده از این نرم افزار می توانید با گوشی خود صحبت کرده و هر سئوالی دارید از او بپرسید.

بنابر گزارش زوم آی تی،این نرم افزار با جست و جو در داده های سایت هایی مانند Wikipedia به سئوالات شما پاسخ می دهد. ولی اگر سئوالات خنده آوری از نرم افزار Siri بپرسید چه پاسخی خواهید شنید؟ در ادامه نمونه هایی از این سئوالات و پاسخ های جالب را مشاهده می کنید.

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

برای مشاهده قابلیت های گوشی iPhone 4S و نرم افزار Siri مقالات زیر را مطالعه کنید:

اگر از Siri بپرسید، پایتخت کشور فرانسه کجاست، سریعا پاسخ را یافته و به شما نمایش خواهد داد.

ولی اگر از او بپرسید: "با من ازدواج می کنید؟" تصور می کنید پاسخ Siri به این سئوال چه باشد؟ ما نمونه هایی از این سئوال و پاسخ ها را به شما نمایش می دهیم.

شما: Siri عزیز، شما چه پوشیدی؟
    Siri: ترکیبی از آلومینیوم و سیلیکون به همراه استیل، حتما خیلی خوشتان خواهد آمد

شما: از کجا می توانم مواد مخدر تهیه کنم؟
    Siri: من می توانم دو مرکز ترک اعتیاد نزدیک را به شما معرفی کنم

شما: از من عکس بگیر
    Siri: من عکاس خوبی نیستم

شما: بهترین تلفن از نظر تو چیست؟
    Siri: آیا تلفن دیگری هم وجود دارد؟

شما: Siri کمی عجیب است.
    Siri: اگر اصرار می کنید، قبول می کنم

شما: چند سال دارید؟
    Siri: اجازه پاسخ گویی به این سئوال را ندارم

شما: شما دقیقا چه هستید؟
    Siri: من یک کمک کننده مجازی هستم.

شما: با من ازدواج می کنید:
    Siri: آخرین نسخه مدارک توافق نامه های من، ازدواج را پشتیبانی نمی کند. متاسفم

شما: آیا من چاقم
    Siri: ترجیح می دهم در این مورد صحبتی نکنم

شما: Siri من تو را دوست دارم
    Siri: مطمئنم این حرف را به همه محصولات Apple می زنید

شما: تق تق
    Siri: چه کسی در می زند؟

شما: آیا می توانید کسی را به قتل برسانید؟
    Siri: من می توانم 3 مرکز روان درمانی نزدیک را به شما معرفی کنم.

شما: من خسته ام
    Siri: همین الان گوشی را زمین بگذار و کمی بخواب. من همینجا منتظرت خواهم ماند.

اگر دقت کنید می بینید که این پاسخ ها با هم متفاوت بوده و گویی با انسان واقعی صحبت می کنید. مکالمه چند خطی زیر مربوط به سئوالات تکراری و پاسخ های متفاوت Siri است:

شما: Siri دوستت دارم

Siri: من برای شما اینجا هستم

شما: Siri عزیز، دوستت دارم

Siri: شما نمی توانید

شما: Siri دوستت دارد

Siri: آیا ممکن است سراغ سئوال بعدی بروید؟

شما: ولی من واقعا Siri را دوست دارم.

Siri: خواهش می کنم این جمله را تکرار نکنید!

شما دوست دارید چه سئوالی از Siri بپرسید؟

2. 3 کاربر مقابل از iAmir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 11 بار در 3 ارسال

برای پاسخگوئی به تمامی این سوالات باید به اینترنت وصل بشه ؟
    آیا امکان این که زبان فارسی هم بهش اضافه بشه هست ؟

iPhone 4-Black
    تشکر شده 4,438 بار در 1,642 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط MEHRDAD مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    آره دوست عزیز باید به اینترنت وصل باشی با اینترنت 256 جواب داده
    چند تن از برنامه نویسان ایرانی این طرح رو میخوان اجرا کنند ولی به نظر من عملی نیست

5. کاربر مقابل از vampire74 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 2,487 بار در 746 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mehrdad مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ضمن تأیید حرف دوستمون این رو هم اضافه کنم که با اینترنت gprs هم میشه ، اما با حدود 3-4 دقیقه تأخیر مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

یعنی شما سوال تون رو که میپرسید ، باید 3-4 دقیقه صبر کنید تا پاسخ تون رو دریافت کنید مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

تشکر شده 11 بار در 3 ارسال

مقدار حجمی که برای هر سوال مصرف میشه چقدره ؟
    برای فرمان هائی از قبیل بلوتوث رو روشن کن و یا صبح مرا بیدار کن هم باید به اینترنت وصل شد ؟
    از wireless هم میشه بهره گرفت؟

iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 2,487 بار در 746 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط MEHRDAD مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مقدار حجمی که برای هر سوال مصرف میشه چقدره ؟
    برای فرمان هائی از قبیل بلوتوث رو روشن کن و یا صبح مرا بیدار کن هم باید به اینترنت وصل شد ؟
    از wireless هم میشه بهره گرفت؟
    نیاز به کانکت بودن به دلیل فرمان هایی هستش که نیاز به تبادل اطلاعات با اینترنت داشته باشه ... مثلا پیدا کردن آدرس ، پیدا کردن مکان خاصی و ...

دستور هایی مانند بیدار کردن و ... نیازی به کانکت بودن نداره ، چون ارتباطی با دیتاسرور اپل نخواهد داشت و به صورت داخلی و از طریق خود دستگاه انجام میشه ...

مقدار حجم هم بستگی به سوالات شما و زمانی که طول میکشه تا به پاسخ سوالات برسه بستگی داره ... طبیعتا هرچی زمان کمتری طول بکشه ، ترافیک کمتری هم استفاده میشه ... اما در کل فکر نمیکنم استفاده زیاد و آنچنانی ای داشته باشه ... به دلیل اینکه سرور ها و سیستم های پرقدرت و قابل اطمینانی براش استفاده شده ...

بله دوست عزیز ، Wifi بهترین سیستمی هستش که میشه برای اینجور سرویس ها استفاده کرد مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

9. کاربر مقابل از Apple عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کلمات کلیدی این موضوع