01:29 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

iPad2-White
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

سوالات پیرامون بازی clash of clans

با سلام به دوستان عزیز
    با توجه به تمام پست هایی که تاکنون پیرامون بازی کلش اف کلن پرسیده شده است و شما دوستان جواب داده اید سوال اکثریت کاربران این بوده که این بازی هک دارد یا خیر ؟
    سوال من هم همین است که در تاپیک های دیگر هم جوابی شنیدم که برایم خیلی مبهم است . شاید برای دوستان دیگر خیر ولی برای من مبهم است . جواب ها تمامشان از دوستان خوب و با تجربه انجمن بود و اکثریت جواب ها می گفتند که هیچ هکی وجود ندارد و اگر هم وجود داشته باشد اکانت مربوطه توسط سیستم بازی بسته می شود . من در کنار یکی از دوستانم نشسته بودم که برنامه نویسی بلد بود . و او هم علاقه ی زیادی به بازی کلش اف کلن داشت از او پرسیدم هک برای این بازی وجود دارد و او گفت آره در ادامه ازش پرسیدم چگونه جوابم را زیاد واضح نداد ولی گفت اگر از طریق سیستم عامل ios اقدام به هک بازی کنم باید دیوایس من جیلبریک باشد و نرم افزار های سیدیا و ای فایل روی آن نصب شده باشد . قدم اول این است که برنامه سیدیا را باز می کنیم و وارد فایل های بازی کلش اف کلن می شویم و بعد یکی از فایل ها رو انتخاب کرد و یک گزینه از چند گزینه را موجود را زد و و دستگاه خود به خود او را وارد برنامه ای فایل کرد بعد وارد یک قسمت شد که پر از نوشته بود و آن جا یک نوشته که نوشته بود 22 را تغییر داد به 99999 بعد گزینه save را زد . وارد بازی کلش اف کلن شد و وارد قسمت achviments شد . آن جا اچویمنتی را که 99999 تا gem را میداد را cleam revard کرد و 99999 تا gem به اکانت اون اضافه شد . لطفا توشیح دهید که این کار چگونه است ؟ و اکانت آن بسته نشده است .

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 3,613 بار در 1,809 ارسال

دوست عزیز حتما همچین چیزی رو از توی ویدیو های توی شماتیوب دیدند بازم لازم به ذکره که برای این کار دیوایس رو به Airplane مد می برند ولی به محض اینکه وایفای دوباره وصل شه همه چی به حالت اول بر می گرده.

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . لطفا برای نگارش از فونت و سایز مناسب استفاده کنید.این آخرین تذکر به شماست !

iPhone 4S-Black
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

باسلام خدمت دوستان من يه 5aدارم كه لاك اپل ايدي هست اموزش توانجمن ديدم ولي پي سي ندارم ميشه راهنمايي كنيد ميشه كاري كرد كسي كه بتونه درستش كنه معرفي كنيد ممنون ميشم شرمنده نميدونم جاش اينجاس يا نه

ویرایش توسط ebrahim3162 : 05-30-2014 در ساعت 01:41 AM

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 3,613 بار در 1,809 ارسال

منظورتون Activatin iCloud هست؟ اگر اره كه خير فعلا متاسفانه راهي نيست. ضمنا سوال خود را در بخش مربوطه لطفا مطرح كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 5-Black & Slate

سلام دوستان

اقا من 3 روز پیش گیفت کارت itunes خریدم و زدم اپل ایدیم شارج شد
    بعد از داخل بازی clash of clans زدم 1200 جم بخرم ک وارد اپل ایدیم شدو سوال امنیتیو پرسید و 10 دلار از حسابم کم کرد و
    گفت خریداری با موفقیت انام شد اما جم تو بازیه من اضافه نشد
    الان باید پی کار کنم
    از تویه ایتونز کامپیوتر رفتم report problem کردم اما نه از جم خبدی شد نه پول از تویه بازی ایمیل زدم بازم خبری نشده
    یه راهه قوی یه نفر ک وارد باشه داهنمایی کنه لطفا

سایت بدوجم [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] جهت رفاه و حمایت از مشتریان خود اقدام به ارزانتر نمودن بسته های جم کلش اف کلنز نموده است.
    کاهش قیمت شامل بسته های عادی و فوری بوده و بشرح زیر میباشد:
    خرید جم بسته 500 تایی => 17.500 تومان [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    خرید جم بسته 1200 تایی => 36.000 تومان [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    خرید جم بسته 2000 تایی=> 67.500 تومان [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    خرید جم بسته 2500 تایی => 71.000 تومان [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    خرید جم بسته 6500 تایی => 176.000 تومان [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    خرید جم بسته 14000 تایی => 350.000 تومان [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    خرید جم بسته 28000 تایی => 690.000 تومان [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

کلمات کلیدی این موضوع