04:22 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

نسخه Mac
    Mavericks
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,373 بار در 308 ارسال

مشکلات عرضه ناگهانی جیلبریک ios 7

سلام خدمت کاربران عزیز و فهیم apple-ios
    دوستان عزیز همانطور که شاهد بودید دیروز به طور خیلی ناگهانی جیلبریک تیم Evad3rs به صورت آنتدر برای ios 7 عرضه شد در مورد اینکه چرا این جیلبریک اینقدر ناگهانی عرضه شد در تاپیک های بعدی خدمت شما توضیح خواهم داد
    ولی دوستان عزیز اولا من اخطار میکنم برای جیلبریک کردن دستگاه خودتون عجله نکنید هنوز substrate آپدیت نشده یعنی cydia برای نسخه ios 6 بر روی دستگاه نصب میشه و بسیاری از توییک ها هم همینطور اصلا با ios 7 سازگاری ندارند
    هنوز یه سری از مشکلات وجود داره
    ظاهرا خود saurik هم در جریان این عرضه نبوده و این نشون میده اکسپلویت های این جیلبریک از خیلی وقت پیش آماده بوده و فقط به خاطر رسیدن به سود بیشتر از عرضه اون خودداری میشده چون با ios7.1 هم این جیلبریک سازگاری کامل داره...
    اگر میخواین که در جریان داستان این عرضه و اتفاقات پشت آن قرار بگیرید در تاپیک های بعدی با ما همراه باشید

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

2. 11 کاربر مقابل از the end عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

اکانت گیم سنتر
    samtz-iran
    iPhone 5-White & Silver
    تشکر شده 67 بار در 32 ارسال

با تشکر از تاپیک
    یک سوال . من ایفون ۵ و 7.0.2 دارم . میتونم با software update به 7.0.4 ببرم و بعد جیل کنم؟ یا ریستور باید بکنم؟

4. کاربر مقابل از samtz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 3,613 بار در 1,809 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط samtz مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    با تشکر از تاپیک
    یک سوال . من ایفون ۵ و 7.0.2 دارم . میتونم با software update به 7.0.4 ببرم و بعد جیل کنم؟ یا ریستور باید بکنم؟
    باید ریستور کنید با آپدیت جیلبریک با مشکل مواجه میشه.

کلمات کلیدی این موضوع