مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

به گزارش ۹To5Mac ، کنفرانس ۴ اکتبر اپل، قطعی است و در آن، مدیر عامل جدید اپل، تیموفی کوک، آیفون جدید را به دنیا نشان خواهد داد. اما در هفته های گذشته، بحث بر سر این بوده است که آیا در این کنفرانس، ما آیفون پنجی که این همه وقت منتظرش بوده ایم و طراحی کاملا متفاوتی دارد را میبینیم یا فقط آیفونی میبینیم با طراحی ای شبیه به آیفون ۴ اما با تغییراتی در درون آن برای مثال، دوربین ۸ مگاپیکسل یا پروسسور A5 جدید؟

بر اساس این گزارش، این آیفونهای (۴S) با تعداد زیادی در حال تولید هستند و طراحی شان هیچ فرقی با طراحی آیفون ۴ ندارد. یعنی در اصل ممکن است کارمندان اپل که در حال آزمایش این آیفون هستند، آنرا در دست گیرند و هیچکس نخواهد دانست. حتی ممکن است ایفون ۵ که تازگی در یک رستوران در سان فرانسیسکو گم شد، کاملا شبیه یک آیفون ۴ بوده باشد و هیچکس نفهمیده باشد که این آیفون جدید است.

این موضوع در اصل به علت مشکلات تولیداتی-طراحی ای است که اپل به آنها بر خورده است و به این علت، پیشبینی میشود آیفون با طراحی متفاوت، در اوایل ۲۰۱۲ یا اواخر ۲۰۱۱ به بازار بیاید و حتی بعد از شروع فروش، بسیار کمیاب شود.

البته، بر اساس گزارشات مختلف، کنفرانس ۴ اکتبر، فقط آیفون جدید را به همراه نخواهد داشت بلکه پیشبینی میشود تعداد زیادی دستگاه جدید اپل به بازار بیاید و ممکن است آیپادهای جدید به بازار بیایند زیرا اپل، هرساله آیپادها را از نو میکند و معمولا، این اتفاق در سپتامبر یعنی حدود دو ماه بعد از آیفون جدید میفتد. حداقل این سنت ۴ سال گذشته بوده است.

پیشبینی میشود، در کنار آیفون جدید، یک آیپاد تاچ با توانایی ۳G به بازار بیاید که بتواند تلفنها ی اینترنتی یا فیستایم بزند.

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

( ترجمه شده در تیم اخبار [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] )