11:24 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

نسخه IOS
    iOS 8
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    -!Arshia!-
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    iMac
    تشکر شده 5,384 بار در 1,435 ارسال

بتا : خدمتی جدید از Apple-ios برای اولین بار در جهان !

با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن Apple-ios.ir
    خوشحالم که امروز میخواهم برترین روش نصب برنامه ی کرک بدون نیاز به جیلبریک را از طریق دوربین به شما اطلاع دهم
    لازم به ذکر میباشد که این نسخه بتا میباشد و مشکلاتی دارد پس از دادن توضیحات اضافی پرهیز میکنم و امروز 1 عدد qr در خدمت شما قرار میدم که تست کنید و نظرتون رو بگید .

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

در ابتدا میگم که اپ های کرک شده ورژن 25pp میباشند و توسط ما کرک نشده اند

همیشه یکی از قابلیت های فوق العاده ی اندروید این بود که توسط یک ارم و نشان دادن ان به دستگاه برنامه ی مشخص اقدام به دانلود میکرد و این بار Apple-ios این ویژگی رو برروی ios اورده ! ان هم بدون نیاز به جیلبریک

در واقع شما با نشان دادن کد qr به دوربین دستگاه ٬ میتوانید اپلیکیشن را در دستگاه دانلود کنید چه پولی چه رایگان .

برای دومین بار میگم دوستان : این ورژن بتا میباشد ! توضیحات اضافی داده نشده و فقط برای ان است که شما تست نمایید و نظرتان را بگید
    (در ضمن sygic iran هم برای این روش در حال اماده شدن است و در مراحل پایانی قرار دارد)

در ابتدا شما برنامه ی qr code reader رو دانلود نمایید

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

کار تمام هست حالا میتوانید از سرویس ما استقاده نمایید

برای تست 1 برنامه برای شما عزیزان تقدیم میکنیم ( برای تست (!))
    برنامه whats app
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

ویرایش توسط iAr$hia : 10-20-2013 در ساعت 04:19 PM
    If you think you can do a thing or think you can't do a thing, you're right.

2. 24 کاربر مقابل از iAr$hia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    iOS 8
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    -!Arshia!-
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    iMac

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iTorbat مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوست گرامی من احتمالا درست متوجه نشدم میشه لطف کنید مزایای این روش رو هم بگید و بگید چه برتری نسبت به برنامه هایی مثل تانگبو یا حتی دانلود دستی اپلیکیشن ها با گوشی داره ؟ همچنین در مورد جمله زیر

تا جایی که بنده میدونم qr reader خیلی خیلی وقت هست که در اپ استور وجود داره شاید خیلی قبل تر از اندروید و مشخصه که با اسکن هر کد لینکی که داخل کد مخفی شده هست رو میخونه و باز میکنه . حالا میخواد لینک عکس باشه یا میخواد لینک دانلود آهنگ یا اپلیکیشن
    سلام دوست عزیز
    اول باید تبریک بگم به داناییتون خوشحالم که میدونید qr ریدر خیلی وفت هست که در اپ استور هست.
    شما به سایت های دانلود بازی های اندروید برید یه qr کد کنار هر بازی میبینید! این ها کار همین رو میکنه حالا به سایت های دانلود اپ های ios برید همچین چیزی میبینید؟ خیر! این یکی از محدودیت های iOS بود که رفع شد.
    در ضمن qr های این قسمت توسط من کد نویسی و رمز نگاری متنی شده و مرجعی ندارد

4. 2 کاربر مقابل از iAr$hia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    6.1.3
    اکانت گیم سنتر
    *H4m3d*
    iPhone 4-Black
    iPad2-White
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iAr$hia مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام دوست عزیز
    اول باید تبریک بگم به داناییتون خوشحالم که میدونید qr ریدر خیلی وفت هست که در اپ استور هست.
    شما به سایت های دانلود بازی های اندروید برید یه qr کد کنار هر بازی میبینید! این ها کار همین رو میکنه حالا به سایت های دانلود اپ های ios برید همچین چیزی میبینید؟ خیر! این یکی از محدودیت های iOS بود که رفع شد.
    در ضمن qr های این قسمت توسط من کد نویسی و رمز نگاری متنی شده و مرجعی ندارد

مرسی دوست گرامی منم به داناییتون تبریک میگم که تونستید یه لینک بدید به برنامه و الان بگید که توسط خودتون کد نویسی و رمز نگاری شده
    به هر حال ممنون که دارید زحمت میکشید
    دوستان عزیز اگه 25pp رو به idm معرفی کنید میتونید من بعد لینک مستقیم تمام اپها رو داشته باشید . اگه این لینکها رو به هر برنامه qr code بدید بهتون code که به قول مدیر محترم زحمت کشیدن و رمزنگاری متنی کردن رو بهتون میده

ویرایش توسط iTorbat : 10-21-2013 در ساعت 10:31 PM

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.10
    اکانت گیم سنتر
    sinaviero
    iPod Shuffle
    iPad 4-Black
    تشکر شده 2,798 بار در 1,446 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iTorbat مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مرسی دوست گرامی منم به داناییتون تبریک میگم که تونستید یه لینک بدید به برنامه و الان بگید که توسط خودتون کد نویسی و رمز نگاری شده
    به هر حال ممنون که دارید زحمت میکشید
    دوست عزيز ، فكر نكنيد كه كار به اين راحتي هست كه شما لينك برنامه ي كرك رو تبديل كنيد به QR و همه چي حل بشه!
    اينجوري باشه كه ديگه براي اپل محدوديتي نمي مونه ، QR ها بايد رمز نگاري شده باشند تا iDevice ها نتونن تشخيص بدن كه QR دايركت مي شه به لينك دانلود برنامه
    مي تونيد خودتون اين قضيه رو امتحان كنيد

7. 3 کاربر مقابل از viero عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    6.1.3
    اکانت گیم سنتر
    *H4m3d*
    iPhone 4-Black
    iPad2-White
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط viero مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوست عزيز ، فكر نكنيد كه كار به اين راحتي هست كه شما لينك برنامه ي كرك رو تبديل كنيد به QR و همه چي حل بشه!
    اينجوري باشه كه ديگه براي اپل محدوديتي نمي مونه ، QR ها بايد رمز نگاري شده باشند تا iDevice ها نتونن تشخيص بدن كه QR دايركت مي شه به لينك دانلود برنامه
    مي تونيد خودتون اين قضيه رو امتحان كنيد
    والا من از ایشون در کمال احترام یه سوال پرسیدم اما ایشون بجای اینکه جواب بدن به بنده توهین کردن . میتونستن از اول همین جواب رو بدن و من رو قانع کنن
    من از شما ممنونم که راهنمایی کردید

نسخه IOS
    Ios 7
    نسخه Mac
    Os x mountaion lion 10.8.4
    اکانت گیم سنتر
    AMIN+93
    iPhone 5s-Silver
    iPad2-White
    تشکر شده 340 بار در 168 ارسال

والا من از ایشون در کمال احترام یه سوال پرسیدم اما ایشون بجای اینکه جواب بدن به بنده توهین کردن . میتونستن از اول همین جواب رو بدن و من رو قانع کنن
    درود
    من مطمئنم كه ارشيا همچين قصدي نداره ، اصلا براش چه سودي داره كه بخواد به كسي توهين كنه؟
    اينجا يه فضاي مجازي هست و بچه ها با دل و جون دارن تلاش ميكنند تا مشكلات كاربران رو حل كنند در حالي كه اصلاً همديگه رو نميشناسند پس دليلي به توهين نيست

10. 3 کاربر مقابل از I AMIN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    iOS 8
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    -!Arshia!-
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    iMac

دوست گلم من به شما توهین کردم ؟ اشتباه دریافت کردید
    باید بهتون بگم که شما اون لینک pp رو qr کن وارد دستگاه کن ببین دانلود میشه یا نه .....

12. 2 کاربر مقابل از iAr$hia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع