11:26 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

iPadMini-White & Silver
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

نصب ناموفق بر روی آیپد مینی

ملت به دادم برسید.
    بعد کلی تعریف شنیدن از آیپد مینی رفتم خریدمش( البته نه کاملا نو، از یکی دیگه خریدم که دو سه ماهی باهاش کار کرده بود یه سری برنامه و نرم افزار روش نصب بود) .
    اومدم آی بوک نصب کنم که از اون اپ های رایگان هست ، خوب رفتم اول با آیتونز یه اپل آدی درست کردم و اونو دانلود کردم و بعد از اتورایز شدن سیستمم،ایبوکو نصب کردم. جلوی

اپ
    will instal
    میومد و اپلای هم می زدم ولی هیچ اتفاقی نمی افتاد.
    خلاصه اینترنتو شخم زدم، برنامه
    itools
    رو گیر آوردم. از طریق اون شروع کردم به نصب کردن ،نصب می شد ولی کرش می شد.بلافاصله که برنامه رو اجرا می کردم سریع ازش خارج می شد با برنامه
    Tongbu
    هم این کار رو انجام ولی بازم همین نتیجه رو گرفتم.
    آیپد مینی من جیلبریک نشده ولی چون برنامه
    itu
    روش نصبه ،میشه نتیجه گرفت برنامه های هک شده روش نصبه رفتم سراغ
    25pp
    با اونم کاری از پیش نبردم . سورس ایبوکی که از اپل استور گرفته بودمو ریختم توی این برنامه تا از این طریق نصب کنم بازم نشد.
    از طریق برنامه
    itu
    که روی آیپد مینی نصب بود آی بوک رو نصب کردم
    waiting
    می اومد و همینطور می موند . خاموش و روشن هم که می کردم باز
    waiting
    بود و پاک هم نمی شد. فهمیدم که اول باید سورس برنامه رو از
    itu
    پاک کنم بعد از آیپدم پاکش کنم. از این طریق تونستم پاک کنم
    سرتونو درد نیارم خلاصه مطلب اینکه دهنم سرویس شده نتونستم حتی یه برنامه روی آیپد مینی نصب کنم.
    خواهشا به من عاجز یه کمک کاربردی کنید

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 159 بار در 67 ارسال

الان مشکل کاملاً نصب iBooks هست؟ اپلیکیشن iBooks رو فقطِ فقط میتونید با آیتونز نصب کنید. وقتی Install رو زدید و Will Install اومد ، از بخش پایین سمت راست Apply رو کلیک کنید تا اپلیکیشن مورد نظر نصب شه

3. کاربر مقابل از SasyMankan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPadMini-White & Silver

نه عزیزم چن تا نرم افزار دیگه هم نصب کردم. اونا هم همین مشکلو داشتن

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

در ضمن تو توضیحاتم عرض کردم که apply رو زدم

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:40 PM ----------

ولی نصب نشد

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 159 بار در 67 ارسال

چون جیلبریک نیست و دستگاه رو تازه گرفتید و اطلاعات مهمی هم ندارید ، به نظرم به جای تلف کردن وقت یه ریستور بکنید. یا هم صبر کنید تا 6 روز دیگه به نسخه نهایی iOS 7 ریستور کنید

iPadMini-White & Silver

ینی چون جیلبریک نیست، ایبوکو نمی تونه از طریق ایتونز نصب کنه؟؟؟؟؟!!!!!!!فک نکنم اینطور باشه
    ویژگی 25pp هم اینه که بدون جیلبریک یه سری نرم افزار می تونی نصب کنی.
    هرچند یکی از دوستان گفت از نصب 25pp ممکنه یه همچین مشکلی پیش بیاد.ولی دیگه میخوام قبل از اینکه کاری انجام بدم مطمئن بشم. خسته شدم از بس نرم افزارای مختلف گیر اوردم و جواب نگرفتم.
    ایهاالناس، یکی که همچین تجربه ای داشته بگه دقیقا چه کار کرده.
    آین آیپد مینی ما رو کاملا از اپل نا امید کرده

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

یه سری نرم افزار و بازی جالب روش نصبه نمی خوام اونا از بین بره.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    Arman 512
    iPhone 5s-Silver
    iPod Shuffle
    iPadMini 2-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,795 بار در 639 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط tarbiat مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ینی چون جیلبریک نیست، ایبوکو نمی تونه از طریق ایتونز نصب کنه؟؟؟؟؟!!!!!!!فک نکنم اینطور باشه
    ویژگی 25pp هم اینه که بدون جیلبریک یه سری نرم افزار می تونی نصب کنی.
    هرچند یکی از دوستان گفت از نصب 25pp ممکنه یه همچین مشکلی پیش بیاد.ولی دیگه میخوام قبل از اینکه کاری انجام بدم مطمئن بشم. خسته شدم از بس نرم افزارای مختلف گیر اوردم و جواب نگرفتم.
    ایهاالناس، یکی که همچین تجربه ای داشته بگه دقیقا چه کار کرده.
    آین آیپد مینی ما رو کاملا از اپل نا امید کرده

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

یه سری نرم افزار و بازی جالب روش نصبه نمی خوام اونا از بین بره.
    بعد از استفاده از 25pp قسمت App آیتیونز دچار مشکل میشه ولی میتونید از قسمت های دیگه استفاده کنید./
    برای اضافه کردن کتاب به دیوایس هم نرم افزار هایی مثل adobe reader رو نصب کنید که قابلیت خواندن فایل های PDF رو دارند./
    مشکل خودتون رو هر طور بود حل میکنیم دوست من./

iPadMini-White & Silver

اصن هیچ نرم افزاری نه از طریق آیتونز نه از طریق آیتولز نه 25pp و نه از طریق Tongbu ونه از طریق itu نصب نمیشه.

---------- Post added at 12:24 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

دقیق تر اینکه از آیتونز عملا چیزی روی آیپد مینی نصب نمیشه.(هرچند 'گزینه will instal می آد ولی بعد از زدن apply هیچ اتفاقی نمی افته)
    بوسیله آیتولز و Tongbu که نصب می کنم نصب میشه و لی نرم افزار کرش هست(نرم افزار رو که نصب می کنم خیلی سریع می پره بیرون)
    بوسیله 25pp هم نصب نمیشه.
    بوسیله itu که روی آیپد قبلا بوده نصب می کنم waiting می آید و دیگه نمی ره (حتی اگه آیپدمینیو خاموش و روشن کنم)

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.10
    اکانت گیم سنتر
    sinaviero
    iPod Shuffle
    iPad 4-Black
    تشکر شده 2,798 بار در 1,446 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط tarbiat مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اصن هیچ نرم افزاری نه از طریق آیتونز نه از طریق آیتولز نه 25pp و نه از طریق Tongbu ونه از طریق itu نصب نمیشه.

---------- Post added at 12:24 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

دقیق تر اینکه از آیتونز عملا چیزی روی آیپد مینی نصب نمیشه.(هرچند 'گزینه will instal می آد ولی بعد از زدن apply هیچ اتفاقی نمی افته)
    بوسیله آیتولز و Tongbu که نصب می کنم نصب میشه و لی نرم افزار کرش هست(نرم افزار رو که نصب می کنم خیلی سریع می پره بیرون)
    بوسیله 25pp هم نصب نمیشه.
    بوسیله itu که روی آیپد قبلا بوده نصب می کنم waiting می آید و دیگه نمی ره (حتی اگه آیپدمینیو خاموش و روشن کنم)
    دوست عزيز فريمورتون چي هست؟

iPadMini-White & Silver

version 6.1.3 (10B329) hast

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.10
    اکانت گیم سنتر
    sinaviero
    iPod Shuffle
    iPad 4-Black
    تشکر شده 2,798 بار در 1,446 ارسال

version 6.1.3 (10B329) hast
    احتمالً مشكل از آيتونزتون هست ، چون ساير نرم افزار ها هم به كمك آيتونز كار مي كنن
    شما آيتونزتون آپديت هست؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع