11:25 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 61

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

رونمایی از قالب جدید انجمن با ظاهر iPad Mini - انتظارات و ایرادات

با سلام خدمت تمامی کاربران انجمن Apple-iOS.ir

همانطور که قطعا مشاهده کردید ، یکی از تغییراتی که 2 روز پیش در تاریخ 20 مرداد در جشن 2 سالگی انجمن حس کردید استایل و قالب جدید انجمن تخصصی محصولات اپل بود ، شاید برای این موضوع مقداری بد قولی از جانب ما و تیم طراحی صورت گرفت اما مسلما بدلیل حجم و کیفیت کار بوده ، تغییراتی که بعضا شاهدش هستید و یا بزودی شاهد آن خواهید بود !

در قالب جدید انجمن که ظاهر iPad Mini با منو و ساختار iOS 7 است تغییرات بسیار زیادی نسبت به قالب قبلی داشته است . از تغییراتی که بوجود آمده است میتوانیم به نقل ها اشاره کنیم که ظاهر iMessage را برای آن در نظر گرفتیم ، یا علامت Settings در کنار جست و جو که میتوانید قالب انجمن را بسته به سلیقه خود از آیپد مینی سفید رنگ به مشکی تغییر بدید ، داکی که در پایین آیپد قرار گرفته ، استایلی که برای Login در انجمن در نظر گرفته شده و بسیاری از جزییات بیشتر اشاره کرد . حتی اگر دقت کرده باشید صفحات انجمن با یک افکت خاصی باز خواهند شد .

و بسیاری نکات ریز دیگری که برای بهینه سازی و ... در نظر گرفته شده و حالت ظاهری محسوب نمیشود اما در راحتی شما بسیار موثر است .

اما این پایان ماجرا نیست ، تا اینجا سعی ما بر آن بوده که تک تک پیشنهادات شما در صورت تایید اجرایی شوند ، مدت محدودی زمان دارید تا در صورتی که باز هم نظری در خصوص قالب دارید چه بصورت خصوصی و چه عمومی در این تاپیک به ما بگویید ، مسلما در صورت امکان اضافه خواهیم نمود .

حرف پایانی اینکه ، قالب جدید مسلما دارای ایرادات جزیی است ، که در پی رفع این ایرادات هستیم ، اما اگر دوست دارید در رفع این ایرادات سهیم باشید میتوانید ایرادات مشاهده شده توسط خود را در این تاپیک با تیم مدیریت در میان بگذارید .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

با تشکر از همراهی همیشگی شما

تیم مدیریت

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفون
    آنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفون
    آنلاک کردن آیفون و
    آنلاک آیفون ۶
    آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکر
    خرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

2. 22 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac

ضمن تشکر از دوستانی که در پیام خصوصی و تاپیک مشکلات و پیشنهادات خودشون رو مطرح کردن ، در گام اول در حال رفع ایرادات قالب جدید هستیم و با اتمام این مشکلات جزیی ، به سراغ پیشنهادات شما دوستان خواهیم رفت ..

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفون
    آنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفون
    آنلاک کردن آیفون و
    آنلاک آیفون ۶
    آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکر
    خرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

4. 7 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.10
    اکانت گیم سنتر
    sinaviero
    iPod Shuffle
    iPad 4-Black
    تشکر شده 2,798 بار در 1,446 ارسال

دوستان من یک مشکل دارم
    وقتی می خوام به تاپیکی که پست قبلیش رو خودم زدم جواب بدم خود به خود دو تا پست ادغام می شن
    این قابلیت در کل خوبه ولی در تاپیک ها معرفی که هر پست یک بازی هست مشکل ایجاد می کنه
    مثلا" من توی تاپیک [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] به مشکل خوردم
    راهی برای غیر فعال کردنش نیست؟!
    ممنون

6. کاربر مقابل از viero عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

The New iPad-White
    تشکر شده 33 بار در 12 ارسال

بهتره اون بالا که عکس اپل رو زده صفحه اصلی انجمن رو روش لینک کنید.. اینجوری دسترسی جالب تر و راحتر میشه.. با تشکر..

8. کاربر مقابل از امیرفول عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط viero مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوستان من یک مشکل دارم
    وقتی می خوام به تاپیکی که پست قبلیش رو خودم زدم جواب بدم خود به خود دو تا پست ادغام می شن
    این قابلیت در کل خوبه ولی در تاپیک ها معرفی که هر پست یک بازی هست مشکل ایجاد می کنه
    مثلا" من توی تاپیک [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] به مشکل خوردم
    راهی برای غیر فعال کردنش نیست؟!
    ممنون

پست های متوالی ارسال شده توسط یک شخص ، در صورتی که کمتر از 1 ساعت ارسال شده باشند بصورت اتوماتیک ادغام خواهند شد .

95% عملکرد مطلوبی داره ، چون باعث میشه ارسال های اسپم به حداقل برسه اما گاهی مثل موردی که اشاره کردید دور از انتظار خواهد بود .

10. 3 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.10
    اکانت گیم سنتر
    sinaviero
    iPod Shuffle
    iPad 4-Black

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iPhone مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    پست های متوالی ارسال شده توسط یک شخص ، در صورتی که کمتر از 1 ساعت ارسال شده باشند بصورت اتوماتیک ادغام خواهند شد .

95% عملکرد مطلوبی داره ، چون باعث میشه ارسال های اسپم به حداقل برسه اما گاهی مثل موردی که اشاره کردید دور از انتظار خواهد بود .
    ممنون بابت توضيحتون
    راهي براي اين كه هر كاربر خودش فعال يا غير فعالش كنه نداره؟
    آخه وقتي با نرم افزار TapaTalk پست مي ذارم اين ادغام صورت نمي گيره
    با تشكر

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط radikal0120 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    این مشکل +شکلک ها هنوز خرابه!
    [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Arman 512™ مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    این مشکل در مرورگر های Safari و Chrome و Fire Fox در ویندوز برای منم وجود داره./
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط viero مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهم تر از همه اين كه خيلي از دوستان با safari ديوايس اپل خودشون ني يان و اونجا هم مشكل داره!
    آقا این مشکل کی حل میشه؟!!!

iPhone 4S-White
    تشکر شده 920 بار در 382 ارسال

دوست عزیز مدیریت که تا به حال همش در تلاش بودن و بسیاری از باگ هارو رفع کرد که من نهایت تشکر رو از تیم مدیریت و به ویژه احسان جان که خیلی برای این قالب زیبا زحمت کشیده میکنم.
    این باگ هم به احتمال زیاد یا از مرورگر شما هست و یا از قالب جدید آیپد مینی انجمن هست که من با تیم مدیریت حرف زدم.مثل اینکه برخی از باگ ها فعلا با ما خواهند بود.
    به هر حال باید شکیبا و صبور باشیم.
    موفق باشید.

ویرایش توسط iSalar : 09-13-2013 در ساعت 02:22 PM

نسخه IOS
    8.3
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 4G-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,235 بار در 366 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط retina مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    آقا این مشکل کی حل میشه؟!!!
    سلام دوستان. ضمن خسته نباشید به مدیریت انجمن و تمام دوستان عزیز هم انجمنی. مشکلی که مدتی بود در قسمت جستجو وجود داشت در حال حاضر از بین رفته پس با اینحساب میتونیم بهتر و سریعتر به مطالب مورد نظرمون دست پیدا کنیم . دست همه عوامل اینکار درد نکنه.

15. کاربر مقابل از Deniro60 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.10
    اکانت گیم سنتر
    sinaviero
    iPod Shuffle
    iPad 4-Black

قالب يك سري تغييرات جديد هم بهش اضافه شده
    مشكل لود شدن قالب قبلي هم حل شده!
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

17. کاربر مقابل از viero عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 4S-White
    تشکر شده 920 بار در 382 ارسال

علاوه بر آن بسیاری از باگ ها مثل چراغ online بودن یک فرد هم درست شده که یه نظر من مشکل بزرگی بود.
    و علاوه بر اون شکلک ها و خیلی از امکاات دیگه هم میان که دیگه خیلی عالی شده.
    بنده به نوبه ی خودم از تیم مدیریت نهایت سپاس رو دارم.
    با تشکر فراوان از اساتید.

ویرایش توسط iSalar : 09-14-2013 در ساعت 08:44 PM

19. کاربر مقابل از iSalar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع