08:54 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 33 از 45 نخستنخست ... 23313233343543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 445

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.10
    اکانت گیم سنتر
    sinaviero
    iPod Shuffle
    iPad 4-Black
    تشکر شده 2,798 بار در 1,446 ارسال

سوالات و مشکلات پیرامون بازی محبوب Clash of Clans

دوستان عزیز میتونند از این به بعد سوال ها و مشکلاتشون در رابطه با این بازی جذاب رو در این تاپیک پیگیر باشند تا افراد با تجربه پاسخ شما دوستان رو در اسرع وقت بدهند ...

قابل توجه دوست داران این بازی محبوب! اگر تروفی شما بالای 1500 است:
    به کلن APPLE-IOS.IR بپیوندید!تشکیل قوی ترین اتحاد ایرانی دنیا در بازی clash of clans!

قصد داریم تا بزرگترین اتحاد ایرانی های دنیا رو بسازیم و کنار هم به یکی از قطب های بزرگ این بازی در دنیا تبدیل شویم!

همین الان به کلن APPLE-IOS.IR بپیوندید! و دوستانتان رو نیز دعوت نمایید!

ویرایش توسط viero : 10-22-2013 در ساعت 12:18 PM

2. کاربر مقابل از viero عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    w.a.x.d
    iPhone 4S-White
    iPod Touch 4G-Black
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 12,054 بار در 3,878 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Farbod.fs مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام من يك سؤال داشتم من وقتي ميخواهم بازي را هك كنم از من يك كد ميخواهد من آن كد رچي بزنم باتشكر.
    دوست من هکی برای این بازی وجود نداره

نسخه IOS
    7.0.1
    iPod Classic
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط waxd مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوست من هکی برای این بازی وجود نداره
    imod برای اخرین ورژن کار میکنه.اما بعدش چی میشهمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    Mostafa.Xi
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 48 بار در 26 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Farbod.fs مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام من يك سؤال داشتم من وقتي ميخواهم بازي را هك كنم از من يك كد ميخواهد من آن كد رچي بزنم باتشكر.
    دوست عزیز بارها گفتیم که این بازی هک نداره اگه هم داشته باشه وارد بازی که بشید سیستم اکانت شما رو مسدود میکنه.

iPhone 4S-Black
    تشکر شده 20 بار در 9 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Benyamin مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    تا جایی که من میدونم امکان همچین کاری وجود نداره نه از اپل به آندروید و نه بالعکس دو سیستم عامل مختلف که فکر نکنم بتونید موفق بشید به هرحال راهی بود اعلام میکنیم
    من این کار رو انجام دادم و از روی آیفون به گلکسی تب لینک کردم!راهی هست!

---------- Post added at 10:36 AM ---------- Previous post was at 10:31 AM ----------

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mojtaba2011 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام دوست عزیز چون سیستم عامل ها فرق میکنه و این که بازی ها روی سرور های خود سیستم عامل ها ذخیره میشه نمیشه بازی کرد مثلا اپل توی گیم سنتر ذخیره میشه و اندروید توی گوگل پلی برای همین نمیشه باید زحمت بکشی از اول بازی کنی
    همچین چیزی نیست دوست عزیز،من این کار رو انجام دادم خلاصه و ربط به گیم سنتر و گوگل پلی نداره.هرکس نیاز داشت بگه تا راهش رو بگم.

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 10:36 AM ----------

سلام.من به مدت دو سا هست که یه 4s دارم،چند وقتی هست که میزنم به شارژ در حین شارژ باطری بد جور داغ میشه،چند تا سوال داشتم :
    1. این طبیعی هستش؟
    2. باطری آیفون میانگین چند سال کار میکنه؟
    3. ممکن این داغ شدن به جای دیگه گوشی آسیب بزنه؟
    4. چطور باید فهمید باطری دیگه تعطیل هستش؟الان با یه استفاده متوسط رو به زیاد بالای 12 ساعت برام کار میکنه.ممنون.

---------- Post added at 11:13 AM ---------- Previous post was at 11:09 AM ----------

دوستان با عرض پوزش من حواسم نبود سوال آخر رو بد جایی مطرح کردم،لطفا پاک کنید.ممنون.

The New iPad-White
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

سلام من تازه به این تاپیک رسیدم. و واقعا به درد بخور هست دو سوال از دوستان داشتم
    ۱.هزینه ی ارتقا دارک باراکس به لول بالا چنده
    ۲.ایا مپم خوبه و به نظرتون چیمو ارتقا بدم
    ببخشید عکسمو نتونستم بذارم میشه بگین چه جور از ایپدم عکس بذارم
    ممنون

نسخه IOS
    8.0.2
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    ahmadifaraz0@gmail.com
    iPhone 5s-Silver
    iPod Nano
    iPad 4-Silver
    MacPro
    تشکر شده 275 بار در 138 ارسال

هزینش 1250000 اکسیر هست
    برای عکس گرفتن از صفحه یک بار همزمان دکمه هوم و پاور رو فشار بدید

The New iPad-White
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

ممنون ولی سوال دوم این بود که چجوری اینجا بذارم با ایپد

نسخه IOS
    Ios8.1
    تشکر شده 98 بار در 56 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Awqszx مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام دوست عزيز بايد توي قسمت اپلود سنتر عكستو اپلود كني بعد از قسمتinsert image لينكشو ميزاري عكست مياد اينجا

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] گیفت کارت 25$ مجانی

iPhone 5s-Gray
    The New iPad-Black
    تشکر شده 2,405 بار در 829 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Awqszx مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    با ایپد باید با برنامه ی tapatalk بذارین
    از طریق اپلود سنتر انجمن نمیشه با ایپد گذاشت

صفحه 33 از 45 نخستنخست ... 23313233343543 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع