11:24 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,592 بار در 247 ارسال

سو استفاده و تخریب اسم جعلی من در سایت همسایه

سو استفاده و جاسوسی از id من در سایت همسایه!

داستان از اونجایی شروع میشه که بنده با نام iHamid-1 در این بازی calsh of clan با مدیر کل این بازی نریمان عزیز narij که یه بحث کوچیکی بین ما شکل میگیره که باعث سو استفاده سایت همسایه میشه. به این صورت که سایت همسایه کاربریو با نام مستعار وارد کلن ما میکنن که معلومه اینا از قبل برنامه ریزی شده بوده !!! واقعا خجالت آوره !!! بعد از جاسوسی در کلن بازی ما از این موضوع سو استفاده کرده و در سایت همسایه نامی به همین نام من در سایت خودشون ایجاد میکنن iHamid-1 که شما آواتار منو ببینین اصلا به این شکلی که اینجا هست نیست! (یادش رفته بزاره!!! مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .) و دقیقا مثل بنده اطلاعات کاربری رو هم پر کرده آیفون مشکی 4 و آیپد 3 سفید ! و جالبتر از همه از نام بنده در game center هم استفاده کرده برای نفاق انداختن بیشتر در ما مثکه خیلی تلاش کردن !!! نام گیم سنتر من iHamid-1 هم ذکر کرده ! در تصویر زییر میتونید ببینین :

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

جواب این جور کارهارو نمیدونم چطور میشه داد یا به کجا میشه شکایت کرد؟! آیا قصد تخریب کردن و جاسوسی در سایت همسایه اونم به هر طریقی کار پسندیده ای هست؟ یا خراب کردن مدیریت کل سایت؟ یا خود بنده؟ با چه هدفی؟

بنده با ناظم اون سایت همسایه به خوبی آشنا هستم و از تمام اخلاقیات ایشون آگاهی دارم که چطور با کاربرانشون برخوردهای بسیار خشنی انجام میدن بنده خیلی وقته که در اون سایت هیچ فعالیتی ندارم و خودم اینو به همه اعلام کردم خیلی وقت پیش در سایت همسایه تا اینکه به درخواست خودم و دوست خوبم نیما nima_o2 (خیلی وقت پیش درخواست دادیم تا عضوی کوچکی از سایت بزرگ و جو بسیار صمیمانه ی apple-ios.ir باشیم. که به درجات خوبی با کمک تمام مدیران خوب این سایت رسیدیم) نیما رو هم که خیلی ها میشناسن از کاربرای فوق العاده زحمت کش و شایسته ای که چه برخوردهای زشت و خشنی با او شد در سایت همسایه همه ی ما شاهد آنها بودیم حالا چی شده که دور خودشونو انقدر خلوت دیدن کجان اون کاربرای زحمتکشی مثل : narij - nima_o2 - iHamid و خیلیهای دیگه !!! که به جمع ما اومدن و جو بسیار صمیمی و دوستانه ای اینجا همه با هم تشکیل دادیم تا ثابت کنیم بهترین ها هنوز هم باهم هستن که بهترین جو صمیمیو میتونن در سایت بزرگ apple-ios.ir ایجاد کنن و این کار هم شد

به اطلاع اون مدیران همسایه برسونم که من از همکاریم و دوستیم با کاربران و مدیران زحمت کش این سایت دست نکشیدم و پر قدرت تر از همیشه به راه خودمون ادامه میدیم. و نریمان عزیز میدیریت کل زحمت کش و دلسوز این سایت هم با این کارها و این چیزهای بچگانه ناراحت نخواهد شد و من همینجا اعلام میکنم بین من و نریمان عزیز رابطه ی دوستی و برادری و همکاری فوق العاده ای هست که با این بادها نخواهد لرزید.

از سایت و جو صمیمی سایت بزرگ Apple-ios.ir لذت ببرید و موفق باشید بهترینها اینجا با شمان iHamid.

ویرایش توسط iHamid-1 : 07-29-2013 در ساعت 06:31 PM

2. 25 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    Beta 0.2.1
    نسخه Mac
    0.4.2 Beta
    اکانت گیم سنتر
    The Dark Pois0n Rises
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 3,176 بار در 876 ارسال

مطمئنید کار خودشون بوده؟شاید یکی از کاربرا بوده باشه! با اینکه ما رو با ۱۲۰۰ تا پست بن کردن ولی فک نکنم دیگه اینقدر نامرد باشن!

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Pois0nous مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مطمئنید کار خودشون بوده؟شاید یکی از کاربرا بوده باشه! با اینکه ما رو با ۱۲۰۰ تا پست بن کردن ولی فک نکنم دیگه اینقدر نامرد باشن!
    خیلی بیش تر از چیزی که فکر میکنید نا مرد هستند دوست عزیز ... تشریف ببرید تاپیک رو مشاهده کنید ناظم انجمن و یکی از مدیربخش هایش که سر پارتی بازی و زدن زیراب این انجمن به درجه مدیریت دست پیدا کرده آتیش بیار ماجرا بودند ... ضمنا هیچ کاربری از حمید عزیز و ما خاطره ای بد نداره که بخواهد همچین بازی بچه گونه ای در بیاره ... فقط کار مدیران اون سایت هست که هر کاری ازشون بر میاد ...

5. 2 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع