11:24 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,592 بار در 247 ارسال

سو استفاده و تخریب اسم جعلی من در سایت همسایه

سو استفاده و جاسوسی از id من در سایت همسایه!

داستان از اونجایی شروع میشه که بنده با نام iHamid-1 در این بازی calsh of clan با مدیر کل این بازی نریمان عزیز narij که یه بحث کوچیکی بین ما شکل میگیره که باعث سو استفاده سایت همسایه میشه. به این صورت که سایت همسایه کاربریو با نام مستعار وارد کلن ما میکنن که معلومه اینا از قبل برنامه ریزی شده بوده !!! واقعا خجالت آوره !!! بعد از جاسوسی در کلن بازی ما از این موضوع سو استفاده کرده و در سایت همسایه نامی به همین نام من در سایت خودشون ایجاد میکنن iHamid-1 که شما آواتار منو ببینین اصلا به این شکلی که اینجا هست نیست! (یادش رفته بزاره!!! مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .) و دقیقا مثل بنده اطلاعات کاربری رو هم پر کرده آیفون مشکی 4 و آیپد 3 سفید ! و جالبتر از همه از نام بنده در game center هم استفاده کرده برای نفاق انداختن بیشتر در ما مثکه خیلی تلاش کردن !!! نام گیم سنتر من iHamid-1 هم ذکر کرده ! در تصویر زییر میتونید ببینین :

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

جواب این جور کارهارو نمیدونم چطور میشه داد یا به کجا میشه شکایت کرد؟! آیا قصد تخریب کردن و جاسوسی در سایت همسایه اونم به هر طریقی کار پسندیده ای هست؟ یا خراب کردن مدیریت کل سایت؟ یا خود بنده؟ با چه هدفی؟

بنده با ناظم اون سایت همسایه به خوبی آشنا هستم و از تمام اخلاقیات ایشون آگاهی دارم که چطور با کاربرانشون برخوردهای بسیار خشنی انجام میدن بنده خیلی وقته که در اون سایت هیچ فعالیتی ندارم و خودم اینو به همه اعلام کردم خیلی وقت پیش در سایت همسایه تا اینکه به درخواست خودم و دوست خوبم نیما nima_o2 (خیلی وقت پیش درخواست دادیم تا عضوی کوچکی از سایت بزرگ و جو بسیار صمیمانه ی apple-ios.ir باشیم. که به درجات خوبی با کمک تمام مدیران خوب این سایت رسیدیم) نیما رو هم که خیلی ها میشناسن از کاربرای فوق العاده زحمت کش و شایسته ای که چه برخوردهای زشت و خشنی با او شد در سایت همسایه همه ی ما شاهد آنها بودیم حالا چی شده که دور خودشونو انقدر خلوت دیدن کجان اون کاربرای زحمتکشی مثل : narij - nima_o2 - iHamid و خیلیهای دیگه !!! که به جمع ما اومدن و جو بسیار صمیمی و دوستانه ای اینجا همه با هم تشکیل دادیم تا ثابت کنیم بهترین ها هنوز هم باهم هستن که بهترین جو صمیمیو میتونن در سایت بزرگ apple-ios.ir ایجاد کنن و این کار هم شد

به اطلاع اون مدیران همسایه برسونم که من از همکاریم و دوستیم با کاربران و مدیران زحمت کش این سایت دست نکشیدم و پر قدرت تر از همیشه به راه خودمون ادامه میدیم. و نریمان عزیز میدیریت کل زحمت کش و دلسوز این سایت هم با این کارها و این چیزهای بچگانه ناراحت نخواهد شد و من همینجا اعلام میکنم بین من و نریمان عزیز رابطه ی دوستی و برادری و همکاری فوق العاده ای هست که با این بادها نخواهد لرزید.

از سایت و جو صمیمی سایت بزرگ Apple-ios.ir لذت ببرید و موفق باشید بهترینها اینجا با شمان iHamid.

ویرایش توسط iHamid-1 : 07-29-2013 در ساعت 06:31 PM

2. 25 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 410 بار در 126 ارسال

دوست عزيز.. متخلفان و عوام فريبان هميشه بايد دستشون رو بشه و در ملا عام رسوا بشن و چهره ي واقعيشون براي همه نمايون بشه...در ضمن ما و مديران به مشكلات تك تك كاربران رسيدگي ميكنيم..!! و در اين زمينه خدارو شكر مشكلي نيست..[/quote]

در این که شما به مشکلات رسیدگی میکنید شکی نیست.منظور من این بود که به حاشیه پرداخت نشه
    اما در مورد رو کردن دست این قشر:
    1.ما تو میدون جنگ نیستیم.هدف انجمن ما خدمت به کاربران و کمک به پیشرفت کاربران اپلی هست.
    2.ما با این کار داریم جواب تخریب بی منطق اونا رو با تخریب منطقی میدیم.که این اصلا در شان انجمن نیست
    3.هر کاربری شعور م عقل داره.و اگه ببینه یه جا بهش بی احترامی میشه یا به خواستش نمیرسه.مطمئنا اونجا رو ترک میکنه
    4.همه جایزالخطا هستن.حتی من و شما و تریمان.رو کردن دست همدیگه باشه.من بعد هیشکی نمیتونه از شرمندگی سرشو بالا بگیره

به هر حال اینا نظر شخصی من بودن و مصلحت انجمن رو مدیران بهتر میدونند

iPhone 5-Black & Slate
    iPod Touch 4G-Black
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 65 بار در 6 ارسال

من با تک تک مدیران این انجمنی که میگید آشنایی دارم. از زمانی که در انجمن همسایه دیگری فعالیت می کردند و با وضع خرابی بیرون افتادند میشناسمشون. بعد از اونجا برای عقده گشایی(ببخشید این کلمه رو به کار می برم) این انجمنشون رو زدند. اصلا حرفشون رو جدی نگیرید مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

5. 9 کاربر مقابل از IranDarou عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPad2-White
    تشکر شده 135 بار در 64 ارسال

اخه یعنی چی این چه حرکتیه؟؟؟

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 850 بار در 154 ارسال

اینا کارشون همینه دیگه
    همه ی کاربرای قدیمی دارن یکی یکی ار اونجا میرن بیرون
    منتظرن تا ببینن یکی یکم بحثش شده زود واسش جو سازی میکنن
    کارت عالیه ما پشتتیم حمید جان

8. 6 کاربر مقابل از nima_o2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

شرمم میاد در مورد این موضوع صحبت کنم.به خدا خجالت آوره ... تا امروز ندیده بودم کسی از اسم کس دیگه برای تخریب سو استفاده کنه ... اگر ذره شعور و شخصیت در وجود مدیران اون انجمن بود این کار کثیف رو انجام نمیداند که با اسم حمید عزیز که یکی از بهترین و محبوب ترین اعضای انجمن هست بازی کنند
    از اینکه جو اینجا صمیمی هست احساس حسادت میکنند و اینکه روز به روز بیشتر جایگاهشون رو از دست میدن ... حمید عزیز بارها تعصبش رو به انجمن ثابت کرده و همیشه یکی از با غیرت ترین عزیزان ما بوده و خواهد بود ...
    چقدر ذات آدم باید کثیف باشه که با آبروی دیگران بازی کنه ... چقدر آدم باید پست فطرت باشه تا بخاطر یه انجمن و مسائلش بخواد آبروی کسی رو ببره ... متاسفانه بچه بازی این آقایون عقده ای تمومی نداره و هر روز شاهد یک فتنه دیگر ازشون هستیم ...
    جایی که مدیر کل و ناظمش به کاربرهاش و خانواده هاشون بی احترامی کنند و ناسزا بگن آخر و عاقبتش همین میشه ... ده ها سایت دارند در اپل فارسی فعالیت میکنند که همه باهم رابطه خوبی و دارند اما این سایت با همه مشکل داره و همه رو کلافه کرده و ذره ننگی برای جامعه اپل فارسی هست ...
    خدارو شکر باز هم حق به حق دار رسید و آبروی برادر و دوست عزیزم حمید ریخته نشد ... از همین جا اعلام میکنم که حمید عزیز همیشه جاش روی چشم ماست و همه خیلی دوستش دارند ...
    مطمئنا حماقت و بچه بازی این افراد تمومی نداره و باید به زودی شاهد یک ماجرای جدید باشیم از طریف این افراد ... بارها گفتم که ما به هیچ کس کار نداریم و فقط کار خودمون رو میکنیم اما هر بار با حقه بازی کلک و دزدی به نوعی با اسم انجمن ما بازی میکنند و عقده گشایی میکنند ...
    ممنون از همه عزیزانی که از ما حمایت میکنید ...

10. 11 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 668 بار در 206 ارسال

منم نوشتم واسشون( البته نمیدونستم واقعا خود حمید اقا نیست)
    در جواب اون کسایی که پست دادن بعدش یه چیزایی گفتم
    کاراشون دیگه بچه بازی شده این همه سلول خاکستری که خرج میکنن تا رقبا رو خراب کنن (که نمیتونن) به سایتشون برسن
    اولش نوشتم بچه بازیه خودتون و انجمنتونو به خاشیه نکشونید ببندین تاپیک و این کارارو نکنید همه کلی چیز به من گفتن
    تا دیدن داره سه میشه یک رده بالا اومد گفت بحثو ادامه ندیم و حاشیه درست میشه همه لایک کردن و تایید کردن
    بعدم که قفلش کردن
    خودشون با خودشون هماهنگ نیستن جالبه
    ((:

12. 2 کاربر مقابل از fmirdamadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط fmirdamadi مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    منم نوشتم واسشون( البته نمیدونستم واقعا خود حمید اقا نیست)
    در جواب اون کسایی که پست دادن بعدش یه چیزایی گفتم
    کاراشون دیگه بچه بازی شده این همه سلول خاکستری که خرج میکنن تا رقبا رو خراب کنن (که نمیتونن) به سایتشون برسن
    اولش نوشتم بچه بازیه خودتون و انجمنتونو به خاشیه نکشونید ببندین تاپیک و این کارارو نکنید همه کلی چیز به من گفتن
    تا دیدن داره سه میشه یک رده بالا اومد گفت بحثو ادامه ندیم و حاشیه درست میشه همه لایک کردن و تایید کردن
    بعدم که قفلش کردن
    خودشون با خودشون هماهنگ نیستن جالبه
    ((:
    فرزاد عزیز شما هم از کاربرهایی هستی که شخص من بهت ارادت خاصی دارم و از قدیمی ترین افرادی هستی که در اپل حضور داری و بعد احداث این انجمن قدم روی چشم ما گذاشتی و پیش ما اومدی و روی این سایت تعصب داشتی ... ما هر چی داریم مدیون امثال شما و شخص خودت هستیم و هرگز گذشته خودمون رو فراموش نمیکنیم که به کمک شما عزیزان پیشرفت کردیم ...
    ما بارها نشون دادیم که با هیچ کس کاری نداریم و فقط کار خودمون رو میکنیم و حواسمون روی سایت خودمون و مدیرهای خودمون و کاربرهای خودمون هست اما متاسفانه این ها برای پیشرفت سایت خودشون دوست دارند تخریب کنند که همیشه شما کاربرهای عزیز جلوشون رو میگیرد ...

14. 3 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,592 بار در 247 ارسال

مجتبی جان منظور من از khodkar این بود که اون هم خیلی وقته بی سرو صدا رفته از سایت همسایه تا جایی که میدونم فعالیتی نداره خیلی وقته اما بی سرو صدا این کارو کردن که حالا معلوم نیست خدا داند که چه بلایی سر اون آوردن جدا با چه هدفی؟!!!! بجای رقابت سالم دست به تخریب میزنن تا جایی که میدونم همکاران من و دوستان بسیار صمیمی من و کاربران بسیار فهیم این سایت دست به این کارهای بچگانه نمیزنن ادامه صحبت درباره این موضوع واقعا در شن سایت ما نیست و از دوستان خواستارم که این موضوع رو اصلا جدی نگیرن. این طور که معلومه دنباله خاله بازین ما به جاهای خیلی فراتری فکر میکنیم و نتیجه ی این تصمیمات جدید رو هم خواهید دید که حتی نسبت به گذشته با قدرت بیشتری کار میکنیم.

نریمان جان دوست خوبم ممنونم از پستی که دادی واقعا خیلی منت گذاشتی که پست زدی درباره این مسله واقعا انتظار نداشتم و ازت ممنونم چون در شن شما نیست که بخوای صحبتی در باره این موضوعات احمقانه داشته باشی اونها هم فکر خاله بازی هستن. به تو نریمان جان افتخار میکنم که مدیر توانمند با غیرت و مهربون سایت که جوی که توی هیچ سایتی و فروم فارسی زبانیو ندیدم برای ما و تمام کاربران عزیز سایت ایجاد کردی و تمام مدیران زحمت کش از همه ممنونم منم عضو کوچکی هستم که با عشقو علاقم کار میکنم به خودم و این سایت میبالم که در کنار کسایی هستم که درکشون شعورشون فهمشون ادبشون و... خیلی از دیگران بالاتره.

با تشکر از تمام کاربران و همکاران خوبم که برای این موضوع بی اهمیت پست زدن واقعا ممنونم و از همکارانم میخوام در صورت صلاح دیدشون این تاپیکو قفل کنند تا موضوع به این بی اهمیتی وقت با ارزش کاربران و مدیرانو نگیره ممنونم از همه کوچیک همتون حمید. iHamid

ویرایش توسط iHamid-1 : 07-29-2013 در ساعت 11:31 PM
    http://forum.apple-ios.ir/images/signaturepics/sigpic18586_2.gif

16. 2 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iHamid-1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مجتبی جان منظور من از khodkar این بود که اون هم خیلی وقته بی سرو صدا رفته از سایت همسایه تا جایی که میدونم فعالیتی نداره خیلی وقته اما بی سرو صدا این کارو کردن که حالا معلوم نیست خدا داند که چه بلایی سر اون آوردن جدا با چه هدفی؟!!!! بجای رقابت سالم دست به تخریب میزنن تا جایی که میدونم همکاران من و دوستان بسیار صمیمی من و کاربران بسیار فهیم این سایت دست به این کارهای بچگانه نمیزنن ادامه صحبت درباره این موضوع واقعا در شن سایت ما نیست و از دوستان خواستارم که این موضوع رو اصلا جدی نگیرن. این طور که معلومه دنباله خاله بازین ما به جاهای خیلی فراتری فکر میکنیم و نتیجه ی این تصمیمات جدید رو هم خواهید دید که حتی نسبت به گذشته با قدرت بیشتری کار میکنیم.

نریمان جان دوست خوبم ممنونم از پستی که دادی واقعا خیلی منت گذاشتی که پست زدی درباره این مسله واقعا انتظار نداشتم و ازت ممنونم چون در شن شما نیست که بخوای صحبتی در باره این موضوعات احمقانه داشته باشی اونها هم فکر خاله بازی هستن. به تو نریمان جان افتخار میکنم که مدیر توانمند با غیرت و مهربون سایت که جوی که توی هیچ سایتی و فروم فارسی زبانیو ندیدم برای ما و تمام کاربران عزیز سایت ایجاد کردی و تمام مدیران زحمت کش از همه ممنونم منم عضو کوچکی هستم که با عشقو علاقم کار میکنم به خودم و این سایت میبالم که در کنار کسایی هستم که درکشو شعورشون فهمشون ادبشون و... خیلی از دیگران بالاتره.

با تشکر از تمام کاربران و همکاران خوبم که برای این موضوع بی اهمیت پست زدن واقعا ممنونم و از همکارانم میخوام در صورت صلاح دیدشون این تاپیکو قفل کنند تا موضوع به این بی اهمیتی وقت با ارزش کاربران و مدیرانو نگیره ممنونم از همه کوچیک همتون حمید. iHamid
    حمید عزیز برادر و دوست گلم که ماه هاست میشناسمت و افتخار دارم باهات کار کنم من هم مثل تو از این قضیه خیلی نارحت شدم ... چون شما توی سایت ما هستید و اینجا راحت هستید این افراد عقده ای سعی در تخریب شما دارند و چشم ندارند راحتی شما رو ببینند ... مطمئن باش اونقدر بزرگ و با شخصیت هستی که برای تو همچین پاپوشی درست کردند و بابت این موضوع ما بهت افتخار میکنیم که همچین شخصی در کنار ماست ... بهت تبریک میگم با تیزهوشی جلوی تخریب دشمنان رو گرفتی و طوری عمل کردی که برای همه ماجرا روشن شه ...
    بحث توی هر مجموعه ای پیش میاد حتی توی اعضای خانواده ... میخواستند از یک بحث ساده و من شما کمال سو استفاده و آبرو ریزی رو کنند و تا به هدفشون برسند غافل از اینکه رفاقت و دوستی من و شما خیلی بیشتر از این سایت و انجمن هست و مدت زیادی هست مثل برادر هم میمونیم ...
    در ماجرای دیشب هم من و حمید باهم همون دیشب صحبت کردیم و ماجرا به خیر و خوشی تموم شد و من ازش معذرت خواستم حمید عزیز هم لطف کرد و ایشون هم معذرت خواهی کردن از من و به همین زیبایی مسئله تموم شد... غافل از اینکه یک عده عقده ای و کلاه بردار میخوان از این ماجرا سو استفاده کنند و به نفع خودشون اوضاع رو تغییر بدن که تا زمانی که رفاقت توی انجمن هست و همه مثل برادر هم می مونیم همیشه پوزه این افراد به سنگ مالیده و میشه و آبروشون جلوی همه میره ...

18. 4 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    Arman 512
    iPhone 5s-Silver
    iPod Shuffle
    iPadMini 2-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,795 بار در 639 ارسال

همونطور که میدونید شهرت سایت ما همه جا رسیده و فروم های دیگه راهی جز تفرقه انداختن بین کاربران ندارن./
    شما موضوع رو پیگیری کن ببین به کجا میرسه ... چون واقعا حرکتیه به دور از اخلاق و انسانیت./
    واسه خود منم تو همین انجمن مشکل پیش اومد که با همکاری نریمان جان مشکل حل شد./
    قصد فقط تخریب هستش که همونطور که میدونید به هیچ جا نمیرسه./

20. 3 کاربر مقابل از Arman 512™ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع