03:28 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

iPhone 4S-Black
    iPod Touch 4G-White
    The New iPad-White
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,125 بار در 274 ارسال

آیفونتان رابا حرکت دادن سرتان کنترل کنید!

هر چه از منتشر شدن iOS 7 دور تر می شویم، امکاناتی بیشتری از این سیتم عامل جدید را کشف می کنیم. به تازگی مشخص شده که دوربین در iOS 7 توانایی تشخیص چهره های خندان و چشم های باز و بسته را دارد. اما یک قابلیت جدید دیگر نیز وجود دارد که شما را به شگفتی وا خواهد داشت. قابلیتی که به شما امکان کنترل ایپد یا ایفونتان با حرکت سرتان را می دهد.

A
    [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

در جدید ترین ورژن منتشر شده از iOS 7 بتا در قسمت Accessibility

شما می توانید قابلیت کنترل دستگاه با حرکت سر خود را فعال کنید. بعد از فعال سازی، با حرکات ساده از جمله حرکت سر خود به چپ و راست یا بالا و پایین بردن ان امکان کنترل دستگاه را خواهید داشت.
    اما به دلیل دقت بسیار بالا استفاده از این روش اسان نیست و مدتی طول خواهد کشید تا به ان عادت کنید.
    درست است که این تکنولوژی در گلکسی اس ۴ معرفی شده بود، اما این امتیاز مثبتی برای اپل برای گسترش فناوری های به کار رفته در ای دیوایس ها است.

ترجمه : iRayan
    منبع :

idownloadblog.com

Dead men lying on the bottom of the graveWondering when savior comes, is he gonna be savedMaybe you're a sinner into your alternate lifeMaybe you're a joker, maybe you deserve to dieThey were crying when their sons leftGod is wearing blackHe's gone so far to find no hopeHe's never coming back

فوق العاده: اجرای برنامه ها و بازی های ویندوز بر روی مکینتاش!!!

بررسی جامع و حرفه ای iMac های اپل ویژه ی [apple-ios.ir]

2. 20 کاربر مقابل از iRayan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPad2-White
    تشکر شده 263 بار در 101 ارسال

من به شخصه اينو توs4 ديدم خيلي خوشم اومد ، خوشحالم اپلم اينو دريغ نكرد !

4. کاربر مقابل از Navidtab عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    8.3
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 4G-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,235 بار در 366 ارسال

دقیقا من اومدم این مورد سوییچ کردم روی آیپد اما دیگه کنترل از دست من خارج شد به این معنی که گزینه به صورت اتوماتیک اجرا میشدن وبه صورت کادری آبی رنگ رو تمام اجزای صفحه منجمله گزینه ها کادرهای میانی و فقط میتونستی روی اون مورد رو لمس کنی گزینه حرکت سر رو هم روی سیری تنظیم کرده بودم هر وقت سرم رو میچرخوندم سیری فعال میشد خلاصه حالت خنده داری پیش اومده بودمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اخر سر مجبور شدم ریستور مجدد کنم .

6. 5 کاربر مقابل از Deniro60 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

حالا اگه اینو سامسونگ از رو ایفون کپی کرده بود.... مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

iPhone 4-Black
    iPad
    تشکر شده 12 بار در 1 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Deniro60 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دقیقا من اومدم این مورد سوییچ کردم روی آیپد اما دیگه کنترل از دست من خارج شد به این معنی که گزینه به صورت اتوماتیک اجرا میشدن وبه صورت کادری آبی رنگ رو تمام اجزای صفحه منجمله گزینه ها کادرهای میانی و فقط میتونستی روی اون مورد رو لمس کنی گزینه حرکت سر رو هم روی سیری تنظیم کرده بودم هر وقت سرم رو میچرخوندم سیری فعال میشد خلاصه حالت خنده داری پیش اومده بودمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مثل من
    من فعال کردم 1-2 دقیقه خوب کار کرد و الان دیگه کار نمیکنه ( لازم یاداور بشم تاچ را غیر فعال میکنه)
    الان نه میتونم خاموش کنم نه هیچ کار دیگه ای ---> راهی بجز ریستور ندارم

نسخه IOS
    8.3
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 4G-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,235 بار در 366 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط M.h مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Deniro60 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مثل من
    من فعال کردم 1-2 دقیقه خوب کار کرد و الان دیگه کار نمیکنه ( لازم یاداور بشم تاچ را غیر فعال میکنه)
    الان نه میتونم خاموش کنم نه هیچ کار دیگه ای ---> راهی بجز ریستور ندارم
    متاسفانه من نتونستم راه دیگه ای پیدا کنم جالب اینجاست حتی از طریق ایتونز هم خواستم ریست کلی کنم نشد فقط با ریستور درست شد.

نسخه IOS
    7.1.1
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 3G
    iPad Air-Silver
    تشکر شده 6 بار در 3 ارسال

یه راه بجز restore داره ... گوشی رو خاموش کنید و دوباره روشن کنید.... با روشن شدن گوشی این قابلیت چند ثانیه دیر تر از خود گوشی روشن میشه !!! یعنی چند ثانیه زمان دارید تا به ستینگ برید و قابلیت رو قیر فعال کنید ... نکته مهم هم اینه که کادر آبی هر جا باشه زدن روی صفحه به معنی لمس گزینه داخل کادر آبی هستش ... پس موفق باشید الیته به سرعت مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

11. 3 کاربر مقابل از sajjaad-k1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 3G
    iPad Air-Silver

من فکر کنم تنها کسی باشم که بعد از امتحان این کار restore نکردم وتونستم گوشی رو به حالت اول برگردونم پس خواستم به شما دوستان هم اطلاع بدم !
    وقتی این گزینه فعال میشه کادر آبی به این معنیه که هرجای صفحه رو لمس کنید انگار روی کادر ابی و گزینه داخل کادر لمس میکنید ! پس با این شیوه وارد setting میشودی ...اما نمیتوانید صفحه را پایین بیاورید تا وارد generan و بعد Accessibility شوید و switch control را off کنید پس راح حل چیه ؟! راهش اینه که شمادوبار پشت سر هم روی صفحه که مدام کادر آبی را جابجا میکنه ضربه میزنید تا یک menu کوچک وسط صفحه باز بشه ...یک سری گزینه میبینید که باز کادر ابی روی آنها متحرک شده سه تا هم تیتر داره که هر کدوم یکسری آپشن به شما میده ... گزینه scroll که برای بالا پایین کردن صفحه است رو پیدا کنید و وقتی کادر آبی اومد روی آن صفحه را یک بار لسمس کنید و آپشن های آن که scroll up و scroll down هست فعال میشه ... خلاصه تا اینجا شما متونید صفحه Setting رو پایین بکشید و دو باره کادر آبی که اومد روی general صفحه رو لمس کنید و وارد Accessibility یشوید ...حالا مجدادا scroll را بیاورید تا صفحه به پاییدن کشیده شود و گزینه switch control که پایین ترین کادر Accessibility هست رو ببینید و به محض اینکه کادر آبی اومد روش صفحه رولمس کنید و آخرین مرحله هم لمس گزینه on/off هست که باز تا کادر ابی اومد روش صفحه رو لمس میکنید.... تبریک میگم شما موفق شدید بدون restore گوشی خود رو نجات بدید ...
    شادی روح همه اموات صلوات مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    در بعضی موارد ممکنه کادر آبی روی switch control نیاد که اینجا شما باید دو بار روی صفحه بزنید تا منوی کوچک مجدادا باز بشود حالا با دو گزینه قابل تغییر روبه رو میشوید...اگر به نوشته زیر آن دقت کنید poin نوشته که با تغییرش grid میشه !!! شکل آیکونش هم از چهار تا دایره کنار هم تبدیل به یک جدوا خطوط متقاطع میشه ... دقت کنید اولی در سطر اول و گزینه سمت چپ هستش ... دومی در سطر دوم و گزینه سمت راست هستش که این تغییر روش اعمال میشه که طبیعتا باید کادر آبی روی آن سطر بیاد و صفحه رو لمس کنید سپس روی گزینه بیاد و صفحه را لمس کنید تا تغییر کند ... این کار به شما یک نوار متحرک عمودی و یک نوار متحرک افقی میده که با لمس صفحه نوار ها متوقف میشوند و محل تقاطع نوار ها همان محلیست که شما خواستید لمس کرده باشید ! و با این کار شما وارد switch control میشودی و آن را off میکنید...
    امید وارم که متوجه شده باشید و این متن مفید باشه ... تا شما باشید که هر چیزی رو الکی امتحان نکنید مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    شادی روح همه اموات بلند صلوات مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

13. 2 کاربر مقابل از sajjaad-k1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7
    اکانت گیم سنتر
    KiarashTheGreat
    iPhone 5-Black & Slate
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 392 بار در 106 ارسال

دوستان اینقدر زحمت نکشید، دکمه هوم رو سه بار بزنید خاموش میشه! مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

15. 6 کاربر مقابل از iKTG عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 3G
    iPad Air-Silver

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iKTG مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوستان اینقدر زحمت نکشید، دکمه هوم رو سه بار بزنید خاموش میشه! مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    بله به شرط اینکه قبلا با گوشی ور نرفته باشیم وتیک این گزینه switch control رو از اونجا حذف نکرده باشیم ! مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

کلمات کلیدی این موضوع