10:34 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

iPhone 5-Black & Slate
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,368 بار در 2,049 ارسال

برنامه فوق‌العاده Semi-Restore ریلیز شد....!

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

لحظاتی پیش انتظار‌ها به پایان رسید و برنامه Semi-Restore ریلیز شد

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

در تاپیک زیر کمی‌ توضیح دادیم که Semi-Restore چیست و چه کاری انجام خواهد داد (با تشکر از عزیز)

به طور خلاصه با استفاده از این برنامه میتونید از iOS 5.0 تا 6.1.2 به راحتی‌ ریستور کنید .!

تمام دستگاه‌های جیلبریک شده شامل iPhone ، iPod و iPad پشتیبانی‌ میشند البته از iOS 5.0 تا 6.1.2

اگر خواندید که خواندید اگر نخواندید پشیمان میشوید! (نکات بسیار مهم است !)

اما نکات مهم:

-برنامه از iOS 5.0 تا 6.1.2 پشتیبانی‌ می‌کنه

یعنی‌ 6.1.3 و 6.1.4 (iPhone 5) و iOS 7 Beta پشتیبانی‌ نمیشوند.

- برای رفع مشکلات احتمالی‌ با Safe Mode به طور مثل میتونید با uninstall کردن Mobile Substrate از سیدیا مشکل حل کنید.

-حتما Backup بگیرید مثل زمانی‌ که تصمیم به ریستور دارید پس بهتر است که دستگاه را ابتدا به آیتونز متصل کرده و Backup بگیرید.!

توجه!!!!

-هنگام ریستور کردن با برنامه Semi-Restore ایتونز و XCode رو ببندید و اصلا از این ۲ برنامه استفاده نکنید!!!!

-این نوع ریستور کردن با ریستور کردن توسط ایتونز فرق داره پس اگه دستگاه شما دچار مشکلات نرم افزاری هست این برنامه پاسخ گو مشکلات شما نیست!

-در هنگام ریستور دستگاه شما چند بار reboot یا respring می‌شه که اصلا جای نگرانی نیست

و نکته پایانی!!

ابتدا مطمئن شوید که دستگاه شما مشکلات نرم افزاری نداره و بعد اقدام به ریستور توسط برنامه Semi-Restore کنید.

این نکته بسیار مهم هست و همچنین فقط iOS 5.0 تا 6.1.2 پشتیبانی‌ میشوند...!

خوب این نکات بسیار مهم بود و حتما باید رعایت بشه تا مشکلی‌ پیش نیاد.

به سراغ برنامه میریم که ثانیه هایی پیش ریلیز شد...

و اما لینک‌های دانلود...

(ابتدا مطمئن شوید که سیستم عامل کامپیوتر شما برنامه رو ساپورت می‌کند)

این سیستم‌ها پشتیبانی‌ می‌شه:

Windows XP SP3 or higher, OS X 10.6 or higher, and Ubuntu 12.10 or higher (or the equivalent Linux).

Windows:

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

لینک دانلود مستقیم (Uploaded By Mr.SinA)

OS X:

Linux:

فعلا منتشر نشده است.

SSH:

به زودی لینک‌های مستقیم و آموزش کار با برنامه (در صورت نیاز) اضافه خواهد شد...

لینک‌های دانلود هم مثل زمانی‌ که جیلبریک iOS6 ریلیز شد بسیار شلوغ هستند اما به زودی لینک‌های مستقیم هم اضافه می‌شه....!

و در پایان:

حتما به نکات ابتدا تاپیک دقت کنید که بسیار مهم است....!

اون قدر که سایت [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] (سایت سازنده) هم بسیار تاکید کرده است.

سوالات ، مشکلات یا هرگونه مطلبی که به این برنامه ارتباط داره را در همین تاپیک مطرح کنید.

آموزش کار:

توجه کنید کسانی که از ویندوز استفاده میکنند حتما روی برنامه راست کلیک و Run as Administrator رو بزنند

بعد از اجرای برنامه با پیغامی مانند زیر مواجه میشید و بروی Ok کلیک کنید

دستگاه خود را (آیپد ، آیپاد و آیفون ) خود را وصل کنید دقت کنید حتما ورژن دستگاهتون باید 5.0 تا 6.1.2 باشد و بعد بروی Semi restor کلیک کنید

در این مرحله چندین بار دستگاه ریست میشود پس نگران نباشید

و در پایان هم با پیغام کمک مالی به این تیم مواجه میشوید و عملیات ریستور با موفقیت به پایان رسیده است

ویرایش توسط Benyamin : 06-23-2013 در ساعت 09:52 AM

2. 26 کاربر مقابل از Mr.SinA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 850 بار در 154 ارسال

گوشی جیلبریک باقی میمونه یا بعد از ریستور باید جیل بشه؟؟؟

●▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●
    ░▒▓██▓▒░♥♥♥♥APPLE-IOS.IR ♥♥♥♥░▒▓██▓▒░
    ●▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●

▂ ▃ ▅ ▆ ▇ i LoVe GoD ▇ ▆ ▅ ▃ ▂

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Deniro60 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Benyamin مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Deniro60 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Benyamin مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط deniro60 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    یک سوال ریستور با این برنامه مشکلی برای گوشیهایی که با گوی سیم آنلاک شدن ایجاد نمیکنه؟
    بستگی به گیوی داره و الان گیویهایی که تو بازار هستند برای تمامی بیس باندهای 4s و 5 ساپورت میشند و از این بابت میشه گفت که مشکلی پیش نمیاره این حرف شما فقط برای 4 صدق میکنه که فکر نکنم این عملیات بیس باند رو آپدیت کنه چون اصلا به سرور اپل وصل نمیشه
    به دوستانی که گوشی لاک دارم توصیه میکنم به هیچ عنوان از این برنامه واسه ریستور مجدد استفاده نکنن چون در حال حاضر این برنامه روی گوشی خودم تست کردم و الان متاسفانه دستگاه تو حالت اکتیو مونده و فعال نمیشه گوی سیم هم غیر فعال شده .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دستگاه شما چی هست ؟
    آیفون 4 اس ورژن 5.0.1 . خوشبختانه بعداز اینکه چند بار موقع اکتیو ارور داد آنتن برگشت و دستگاه اکتیو شد. ممنون بابت پیگیری شما بنیامین جان
    پس مشکلی ایجاد نمیکه برای گوشیهای لاک !!

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

نسخه IOS
    8.3
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 4G-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,235 بار در 366 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط deniro60 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    یک سوال ریستور با این برنامه مشکلی برای گوشیهایی که با گوی سیم آنلاک شدن ایجاد نمیکنه؟
    بستگی به گیوی داره و الان گیویهایی که تو بازار هستند برای تمامی بیس باندهای 4s و 5 ساپورت میشند و از این بابت میشه گفت که مشکلی پیش نمیاره این حرف شما فقط برای 4 صدق میکنه که فکر نکنم این عملیات بیس باند رو آپدیت کنه چون اصلا به سرور اپل وصل نمیشه
    به دوستانی که گوشی لاک دارم توصیه میکنم به هیچ عنوان از این برنامه واسه ریستور مجدد استفاده نکنن چون در حال حاضر این برنامه روی گوشی خودم تست کردم و الان متاسفانه دستگاه تو حالت اکتیو مونده و فعال نمیشه گوی سیم هم غیر فعال شده .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دستگاه شما چی هست ؟
    آیفون 4 اس ورژن 5.0.1 . خوشبختانه بعداز اینکه چند بار موقع اکتیو ارور داد آنتن برگشت و دستگاه اکتیو شد. ممنون بابت پیگیری شما بنیامین جان
    پس مشکلی ایجاد نمیکه برای گوشیهای لاک !!
    البته تمام ریسک استفاده از این برنامه بر عهده نصب کننده برنامه هست که صد البته من این ریسک رو قبول کردم . حالا دوستانی که گوشی لاک دارن خودشون میدونن.

نسخه IOS
    8.3
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 4G-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,235 بار در 366 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط nima_o2 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    گوشی جیلبریک باقی میمونه یا بعد از ریستور باید جیل بشه؟؟؟

من که تست کردم مشکلی واسه جلبریک ایجاد نکرد میشه گفت کار این برنامه دقیقا مثل روش ilexinfo هست .

ویرایش توسط Deniro60 : 06-23-2013 در ساعت 01:02 PM

7. 3 کاربر مقابل از Deniro60 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7
    اکانت گیم سنتر
    KiarashTheGreat
    iPhone 5-Black & Slate
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 392 بار در 106 ارسال

دوستان سوالی که منو مشغول خودش کرده اینه که میشه تو ایفون 5 ( که پیش فرض ای او اس6 داره) ای او اس5 ریخت؟ یا ممکن نست؟

iPad2-White
    تشکر شده 263 بار در 101 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iKTG مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوستان سوالی که منو مشغول خودش کرده اینه که میشه تو ایفون 5 ( که پیش فرض ای او اس6 داره) ای او اس5 ریخت؟ یا ممکن نست؟
    دوست عزيز شما بنوعي تو سوالتون جواب رو هم گفتين ! ببينين لازمه ي دانگريد ش ش هست و ايفون ٥ هم كلا از اي او اس ٦ اومده پس از ٥ ش ش نمي تونه داشته باشه پس دانگريد فعلا امكان پذير نيست مگر روشي غير از ش ش پيدا بشه انشالاه !

iPhone 3GS
    تشکر شده 32 بار در 17 ارسال

سلام من 3gs لاک دارم با این برنامه میتونم به 6.1.2 برم و اینکه انتنش میاد؟؟؟مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط sheen14 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام من 3gs لاک دارم با این برنامه میتونم به 6.1.2 برم و اینکه انتنش میاد؟؟؟مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    لطفا سوالاتتون رو در یک تاپیک بیان کنید...
    در تاپیک قبل جواب شما رو دادم:

12. 2 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

سلام.من برنامه رو دانلود کردم هم از خود سایت و هم از این تابیک.ولی نصب یا اجرا نمیشه.هم ویندوز اکس پی 2
    هم ویندوز 7.مشکل از کجاست.دان از ادمینیستور رو هم اجرا کردم

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ashkim مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام.من برنامه رو دانلود کردم هم از خود سایت و هم از این تابیک.ولی نصب یا اجرا نمیشه.هم ویندوز اکس پی 2
    هم ویندوز 7.مشکل از کجاست.دان از ادمینیستور رو هم اجرا کردم
    عکس از اررور قرار بدید احتمالا مشکل از dll هست

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع