09:42 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 136

iPhone 5-White & Silver
    iPad2-White
    Macbook Pro
    تشکر شده 71 بار در 22 ارسال

سرویس سایت : ثبت udid دستگاه شما با شرایط ویژه

دوستان فعلا اکانت دولوپر رو تمام کرده ایم و تا شارژ بعدی شکیبا باشید و واریز نکنید.

از کنفرانس اخیر اپل در 20 خرداد چند روزی گذشته است ، شبی که iOS 7 انقلابی بر پا کرد! شبی که میلیون ها نفر تصمیم گرفتند جز اولین کسانی باشند که قبل از ارائه عمومی آن را تجربه کنند ... هم اکنون می توانید با ثبت UDID دستگاه خود ، به عنوان برنامه نویس به نسخه های بتای آن iOS پرطرفدار بروید و حسی متفاوت از کار با محصولات اپل داشته باشید ...

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

بد نیست بدانید :

بطور کلی UDID دستگاه با هدف های متفاوتی ثبت میشود ، گاهی صرفا با هزینه هایی نسبتا کمتر فقط امکان رفتن به نسخه های بتای برنامه نویسان برای شما امـکان پذیر می شود ، اما واقـــعیت اینجاست که کارهای بیشتری با ثبت udid دستگاه قابل انجام است . فرضا نصب برنامه های کرک شده روی دستگاه های جیلبریک نشده ، یکی دیگر از قابلیت هایست که شاید کمتر کسی از آن اطلاعی نداشته باشد ... با این کار میتوانید در ورژن هایی که امکان جیلبریک دستگاه برای دیوایس شما وجود ندارد ، بدون نیاز به جیلبریک برنامه های مورد نظر خود را نصب نمایید .

در این تاپیک تصمیم داریم که با ثبت udid دیوایس شما ، هر دو امکان را برای شما فراهم کنیم .

با توجه به توضیحات داده شده ، تعرفه های در نظر گرفته شده به شرح زیر است :

ثبت udid ( هر دو قابلیت ذکر شده ) برای یک دستگاه : 15 هزار تومان
    ثبت udid ( هر دو قابلیت ذکر شده ) برای دو دستگاه : 25 هزار تومان

بعد از پرداخت

لازم به ذکر است که میتوانید در هنگام پرداخت در قسمت توضیحات udid خود را قرار داده و یا udid خود را همراه با شماره تراکنش در تاپیک و یا بصورت پیام خصوصی ارسال کنید .

آموزش ها و تاپیک های مرتبط :

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

دوستان فعلا اکانت دولوپر رو تمام کرده ایم و تا شارژ بعدی شکیبا باشید و واریز نکنید.

ویرایش توسط Supporter : 08-05-2013 در ساعت 08:33 PM

2. 27 کاربر مقابل از Supporter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط sajjaad-k1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Supporter مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط sajjaad-k1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    آقا من پرداخت کردم udid رو هم توی توضیحات کپی کردم ... حالا چیکار باید بکنم و چقدر طول میکشه تا انجام بشه ؟
    دوست عزیز udid شما ثبت شد.
    همین الان میتونید خیلی راحت به ios 7 برید.
    اقا خیلی ممنون من نصب کردم ولی اون گزینه ای که میگفتید باید توی Setting قسمت general اومده باشه نیومده بود !!! حالا من یه سوال دارم چون برای یه نفر دیگه هم میخوام این کار رو بکنم خواستم ببینم فقط apple id باید داشته باشه یا apple id باید دولوپر بوده باشه چون مال من بود که این کار رو کردم !
    اصلا نیاز به اپل آیدی هم نیست دوست من! فقط باید محصولات اپل داشته باشه برای ثبت udid!

4. 2 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    iPad2-White
    Macbook Pro
    تشکر شده 4,984 بار در 1,483 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Supporter مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    آقا من پرداخت کردم udid رو هم توی توضیحات کپی کردم ... حالا چیکار باید بکنم و چقدر طول میکشه تا انجام بشه ؟
    دوست عزیز udid شما ثبت شد.
    همین الان میتونید خیلی راحت به ios 7 برید.
    اقا خیلی ممنون من نصب کردم ولی اون گزینه ای که میگفتید باید توی Setting قسمت general اومده باشه نیومده بود !!! حالا من یه سوال دارم چون برای یه نفر دیگه هم میخوام این کار رو بکنم خواستم ببینم فقط apple id باید داشته باشه یا apple id باید دولوپر بوده باشه چون مال من بود که این کار رو کردم !
    شما فایل provision رو به آیتونز اضافه کردید؟

6. کاربر مقابل از iAmir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 5-White & Silver
    iPad2-White
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Saliphone مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    وضعیت تراکنش پرداخت شما با موفقيت انجام شد
    شماره تراکنش 1315444
    مبلغ تراکنش : 150,000

لطفا ایمیلتون رو چک کنید.

8. 2 کاربر مقابل از Supporter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 3,613 بار در 1,809 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Saliphone مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    وضعیت تراکنش پرداخت شما با موفقيت انجام شد
    شماره تراکنش 1315444
    مبلغ تراکنش : 150,000

لطفا ایمیلتون رو چک کنید.
    همین الان فرستاده شد با تشکر

10. کاربر مقابل از Saliphone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    8.3
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 4G-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,235 بار در 366 ارسال

وضعیت تراکنش :پرداخت شما با موفقيت انجام شد
    شماره تراکنش :1327450
    مبلغ تراکنش :150,000

سلام خدمت ساپورتر عزیز . زحمت ثبت udid دستگاه من رو هم بکشید . با تشکر

Sent from my iPad using Tapatalk

12. 3 کاربر مقابل از Deniro60 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.3
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 4G-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,235 بار در 366 ارسال

یک سوال من فایل provision رو از طریق آیتیونز روی آیپد سینک کردم الان در تنظیمات آیپد هم پروفایل مربوطه نصب شده حالا سوالم این هست حتما باید فریمور بتا رو دانلود و ریستور کنم یا از طریق خود دستگاه هم این امکان وجود داره؟ البته در حال حاضر روی گزینه اپدیت رو میزنم میگه آخرین ورژن حال حاضر برای دستگاه شما 6.1.3 هست .

iPhone 5-White & Silver
    iPad2-White
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Deniro60 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    یک سوال من فایل provision رو از طریق آیتیونز روی آیپد سینک کردم الان در تنظیمات آیپد هم پروفایل مربوطه نصب شده حالا سوالم این هست حتما باید فریمور بتا رو دانلود و ریستور کنم یا از طریق خود دستگاه هم این امکان وجود داره؟ البته در حال حاضر روی گزینه اپدیت رو میزنم میگه آخرین ورژن حال حاضر برای دستگاه شما 6.1.3 هست .
    udid شما ثبت و فایلهای مورد نیاز ایمل شد.

15. 2 کاربر مقابل از Supporter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    iPad2-White
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Deniro60 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ۱۰۰٪ fباید فریمویر رو دانلود کنید.

17. کاربر مقابل از Supporter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPad2-White
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام.برای نصب ios 7 آیا باید دیوایسم unjail کنم یا نه؟

iPhone 5-Black & Slate
    iPad2-White
    Macbook Pro
    تشکر شده 4,984 بار در 1,483 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط faraz_gorji مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام.برای نصب ios 7 آیا باید دیوایسم unjail کنم یا نه؟
    اصلا اصطلاحی به نام unjail نداریم !! .

شما وقتی که به ios 7 ریستور کنید گوشی شما از حالت جیلبریک خارج میشه.

20. 3 کاربر مقابل از iAmir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع