03:24 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 62

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

هکر بزرگ "Pod2g'' گفت : بهتر است از iOS به یک دستگاه اندرویدی نقل مکان کنم

ساعاتی پیش pod2g هکر بزرگی که عضو جدایی ناپذیر گروه بزرک هکران ios بود و همچنین تاثیر بسیار زیادی در انتشار جیلبریک های گذشته داشت پس از کار و تست و کمی وقت گذراندن با ios 7 اعلام نمود "" بهتر است به یک دستگاه اندرویدی نقل مکان کنم ! ""

وی ادامه میدهد:

پس از چند روز که نسخه بتا ios 7 منتشر شد شاید زیاد عجیب نباشد که بگویم رفتن به یک دستگاه اندرویدی ذهن من را مشغول کرده است ! من اعتقاد دارم این نسخه از ios بدترین و بی ملاحظه ترین حرکتی است که اپل در این مدت انجام داده...
    طراحی ios 7 واقعا زشت و نا پسند شده . سیستم بسیار کند است و همچنین عمر باتری از همیشه افتضاح تر ! و تازه نباید یا بهتر بگویم نمیشود از باگ های گرافیکی و کرش ها هم صرف نظر کرد ! من قبول دارم این نسخه بتا 1 است اما با این حال.... ( به این معنی که طبیعی نیست ! )

با تغیرات و ویژگی هایی که در ios 7 دیدم واقعا نا امید شدم ! هیچ انقالابی رخ نداده... هیچ خبر بزرگ و تازه ای نیست ! فقط و فقط نقاشی بچه گانه است !
    من اطمینان دارم که این امر میتواند ضربه ای وحشتناک به جامعه جیلبریک وارد کند... و اعتقاد دارم که با چنین تفاسیری اپل باید به فکر چاره ای باشد زیرا نه تنها اپل بلکه کاربران هم دراینباره نگران هستند.
    به نظرتان pod2g در ابراز احساساتش زیاده روی نکرده؟ شما در مورد ios 7 چه فکری میکنید؟ میپسندید؟ متنفرید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

منبع: iClarified
    ترجمه: iArmin

ویرایش توسط iArmin : 06-18-2013 در ساعت 10:10 AM

2. 26 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 850 بار در 154 ارسال

من نمیدونم اینایی که میگن ios 7 بده چی میخوان؟؟؟ نه واقعا از اپل چی میخواین؟؟ چه انتظاری دارین از یه طراح؟ چجوری باید طراحی کنه؟؟؟؟
    بابا این یه گوشیه موبایله چه انتظاری از یه گوشی دارین
    هرچی هم باشه از هنگروید که بهتره

●▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●
    ░▒▓██▓▒░♥♥♥♥APPLE-IOS.IR ♥♥♥♥░▒▓██▓▒░
    ●▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●

▂ ▃ ▅ ▆ ▇ i LoVe GoD ▇ ▆ ▅ ▃ ▂

4. 4 کاربر مقابل از nima_o2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

دوستان دعوا نداریم که مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اینجا انجمن هست و همینطور که از اسمش پیداست افراد آزادند نظراتشون رو بیان کنند حال خواه اعتراض باشه خواه انتقاد و یا تعریف و تمجدید ! دوستانی که انتقاد میکنند کاملا حق دارند چرا که تفاوت نظر همیشه وجود داشته و خواهد داشت و همیشه همینطور بوده !
    دوستانی که به تعریف و تمجید میپردازند هم حرفشون رو به قولی میزنند و رضایتشون رو بیان میکنند دیگه اینکه منتقدان و طرفداران ios 7 بخواند تو همچین محیطی به جون هم بیافتند و به بقیه بگند حرف شما غلطه و حرف من درسته کار زیاد جالبی نیست ! سعی شده در این انجمن برخورد ها همیشه صمیمی و دوستانه باشه .... دوستان نظر میدند کسانی که تایید میکنند تشکر میزنند کسانی هم که تایید نمیکنند سعی نکنند با دادن پست های خشونت آمیز نوشته شخص رو زیر سوال ببرند !
    پس لطفا جو رو خراب نکنید و اگر کل کل میکنید دوستانه و صمیمی کل کل کنید چون تجربه نشون داده که اینجور تاپیک ها در آخر عاقبت خوشی نداشته مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

6. 8 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 559 بار در 152 ارسال

اپل شرکتی نیست که بخواد با این سابقه درخشان از مایکروسافت کپی کنه.ولی اومده یه طرحی زده که شبیه ویندوز 8 شده.ولی خداییش اگر توی این کاجرا اپل جای مایکروسافت می بود و مثلا طرح وبندوز 8 رو میزد,بعد چند ماه بعد اندروید این iOS رو این شکلی میزد خداییش چند میلیارد نفر میگفتن اندروید کپی کرده؟؟مطمئنا اینقدر زیاده که تو مخ نمیگنجه

8. کاربر مقابل از iSaleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    iOS8
    اکانت گیم سنتر
    farshid maghami
    iPhone 5s-Gray
    iPad Air-Silver
    iMac
    تشکر شده 409 بار در 85 ارسال

دوست عزیز فرقی نمیکنه چه شرکتی کپی برداری میکنه.مهم اینه کهع کپی برداری در هر شرایطی ممنوعه و نباید انجام بشه.مگر خود ما از سامسونگ شکایت نمیکردیم به خاطر کپی برداری؟؟ غیر از اینه که سامسونگ رو به پرداخت جریمه وا داشتیم؟؟ما از کوچکترین کپی برداری سامسونگ از اپل بیشترین و تندترین انتقادها رو کردیم..حالا چرا اپل باید این کار رو بکنه؟؟آقای جابز هرگز کاری نکرد که باعث سرافکندگی مصرف کنندگان باشه و همیشه تلاش کرد چیزی ارائه بده که کاملا متفاوت و قدرتمند باشه و همیشه موفق بود.اما از وقتی که آقای کوک وارد این عرصه شد ما داریم افت میکنم.این رو از سهام شرکت هم کاملا میشه فهمید.ایده آیپد مینی !!! چرا؟؟ مگر غیر از این بود که همیشه اعلام میکردن آیپد همون آیپده مینی چرا؟؟ما داریم به سمتو سوی شرکت های دیگه کشیده میشیم.به خاطر گلکسی نوت آیپد مینی تولید کردیم.و حالا اینم از iOS7 ...

10. 2 کاربر مقابل از farshid.maghami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4S-White
    تشکر شده 920 بار در 382 ارسال

فرشید عزیز به نظر من کوک کاری نکرده که کاربراش سرافکنده بشن.اتفاقا با این طراحی زیباشون و اینکه مدیر اندروید هم خوشش اومده خیلی هم سرفراز شدیم.آیپد مینی رو هم اصلا نمیشه ربط داد به گلکسی نوت.اپل کاری میکنه که کاربرش به هرچی راحته با اون کار کنه.چون بعضی افراد از آیپد بزرگ مثل آیپد 1و2و3و4 و بعضی افراد هم از بزرگی بیش از اندازه هم خوششون نمیاد و آیپد مینی میخرن و برخی از آیپاد استفاده میکنن.پس به هیچ وجه اندازه متفاوت رو نمیتونیم به کوپی کردن ربط بدیم.این اندازه ها به خاطر رفاه افراد و ارزش دادن به عقیده مشتری هستش

ios7 خیلی خوب هستش
    فقط اگه برخی باگ هاش رفع بشه عالی تر هم میشه.

12. 6 کاربر مقابل از iSalar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    iOS8
    اکانت گیم سنتر
    farshid maghami
    iPhone 5s-Gray
    iPad Air-Silver
    iMac
    تشکر شده 409 بار در 85 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iSalar مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    فرشید عزیز به نظر من کوک کاری نکرده که کاربراش سرافکنده بشن.اتفاقا با این طراحی زیباشون و اینکه مدیر اندروید هم خوشش اومده خیلی هم سرفراز شدیم.آیپد مینی رو هم اصلا نمیشه ربط داد به گلکسی نوت.اپل کاری میکنه که کاربرش به هرچی راحته با اون کار کنه.چون بعضی افراد از آیپد بزرگ مثل آیپد 1و2و3و4 و بعضی افراد هم از بزرگی بیش از اندازه هم خوششون نمیاد و آیپد مینی میخرن و برخی از آیپاد استفاده میکنن.پس به هیچ وجه اندازه متفاوت رو نمیتونیم به کوپی کردن ربط بدیم.این اندازه ها به خاطر رفاه افراد و ارزش دادن به عقیده مشتری هستش

ios7 خیلی خوب هستش
    فقط اگه برخی باگ هاش رفع بشه عالی تر هم میشه.
    من سکوت میکنم تا زمان رلیز شدن نهایی iOS7 تمامی صحبت های شما و دوستان عزیز رو تکست کردم و نگه داشتم تا اون موقع.
    به شخصه کاملاً با iOS7 مخالفم.
    موفق باشید

نسخه IOS
    7.0.5
    iPhone 5s-Gray
    Macbook Pro
    تشکر شده 193 بار در 70 ارسال

بابا چرا الکی شلوغش میکنید صبر کنید نسخه فاینال بیاد بعد!
    حالا فعلا این فیلمو ببینید ببینید اپل کجا کم گذاشته؟ منکه متقاعد شدم

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 559 بار در 152 ارسال

من بازم میگم طرح iOS خیلی شبیه به ویندوز هست.بزارین اینطور بهتر بگم که اپل ویندوز 8 رو به سبک و استایل iOS تغییر داده.همین

16. کاربر مقابل از iSaleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iSaleh مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    من بازم میگم طرح iOS خیلی شبیه به ویندوز هست.بزارین اینطور بهتر بگم که اپل ویندوز 8 رو به سبک و استایل iOS تغییر داده.همین
    مطمئن باش اگه اینجوری بود مایکروسافت سریع شکایت میکرد..اپل بخاطر طرح قفل لاک اسکرین ایفون شکایت کرد حالا ماکروسافت ساکت میمونه؟...حرفت اشتباست

●▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●
    ●▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iSaleh مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مطمئن باش اگه اینجوری بود مایکروسافت سریع شکایت میکرد..اپل بخاطر طرح قفل لاک اسکرین ایفون شکایت کرد حالا ماکروسافت ساکت میمونه؟...حرفت اشتباست

●▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●
    ●▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع