03:24 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 62

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

هکر بزرگ "Pod2g'' گفت : بهتر است از iOS به یک دستگاه اندرویدی نقل مکان کنم

ساعاتی پیش pod2g هکر بزرگی که عضو جدایی ناپذیر گروه بزرک هکران ios بود و همچنین تاثیر بسیار زیادی در انتشار جیلبریک های گذشته داشت پس از کار و تست و کمی وقت گذراندن با ios 7 اعلام نمود "" بهتر است به یک دستگاه اندرویدی نقل مکان کنم ! ""

وی ادامه میدهد:

پس از چند روز که نسخه بتا ios 7 منتشر شد شاید زیاد عجیب نباشد که بگویم رفتن به یک دستگاه اندرویدی ذهن من را مشغول کرده است ! من اعتقاد دارم این نسخه از ios بدترین و بی ملاحظه ترین حرکتی است که اپل در این مدت انجام داده...
    طراحی ios 7 واقعا زشت و نا پسند شده . سیستم بسیار کند است و همچنین عمر باتری از همیشه افتضاح تر ! و تازه نباید یا بهتر بگویم نمیشود از باگ های گرافیکی و کرش ها هم صرف نظر کرد ! من قبول دارم این نسخه بتا 1 است اما با این حال.... ( به این معنی که طبیعی نیست ! )

با تغیرات و ویژگی هایی که در ios 7 دیدم واقعا نا امید شدم ! هیچ انقالابی رخ نداده... هیچ خبر بزرگ و تازه ای نیست ! فقط و فقط نقاشی بچه گانه است !
    من اطمینان دارم که این امر میتواند ضربه ای وحشتناک به جامعه جیلبریک وارد کند... و اعتقاد دارم که با چنین تفاسیری اپل باید به فکر چاره ای باشد زیرا نه تنها اپل بلکه کاربران هم دراینباره نگران هستند.
    به نظرتان pod2g در ابراز احساساتش زیاده روی نکرده؟ شما در مورد ios 7 چه فکری میکنید؟ میپسندید؟ متنفرید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

منبع: iClarified
    ترجمه: iArmin

ویرایش توسط iArmin : 06-18-2013 در ساعت 10:10 AM

2. 26 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    The New iPad-Black
    Macbook Air
    تشکر شده 877 بار در 386 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mostafataieby مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    هنگروید؟! s4?! ایرانی بازی بازم؟ هیچی نمیگم.روتو برم بابا.شما نگاهی کامل بندازی میفهمی ios7 فقط از هر چیزه اندروید و ویندوز و نوکیا دزدیده.بورو یه نگاه به اونا کن تا ماجرا دست بیاد.ios شده سایپا که چراغ عوض میکنه میشه یه مدل.شمام شکل عوض کنید.تازه چیزاییم که این 7 داره که قبلا اندروید داشت.اره اندروید یه زمان هنگ زیاد داشت اما خیلی وقته اینجور نیست.من اپل داشتم اندرویدم همینطور پس ادعا پولم نزارید.الان یه نگاه کنید همه جا از 7 نا رازی هستن.جهان سوم بازی بسه دیگه.
    من با بقیه صحبتاتون کاری ندارم ولی قسمت اخر بذارید نسخه نهایی iOS 7 بیاد بعد ببینید چقدر تعریف میشه ازش.

4. 3 کاربر مقابل از Hosseinnezhad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.3
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 4G-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,235 بار در 366 ارسال

متاسفانه بعضی از دوستان از مرحوم استیو جابز یک بت بی همتا و دست نیافتنی ساختن که زمانی که فوت شد این موضوع رو پیش کشیدن که کار اپل تمومه اولا این توضیح رو بدم من هم از علاقمندان همیشگی استیو جابز مرحوم هستم اما دلیل نمیشه چون ایشون فوت شدن و مدیریت اپل به دست یک نفر دیگه داده شده باید بگیم نه فقط وفقط استیو جابز میتونست طرح ها و مکانیزم اپل رو پیش ببره . راجع به ورژن ۷ بتا که اپل به تازگی ارایه کرده باید بگم همونطور که بعضی از دوستان گفتن این نسخه بتا هست و برای برنامه نویس ها در مورد اون دسته از عزیزان هم که میگن از فلان سیستم عامل تقلید کرده ذکر این ضرب المثل خالی از لطف نیست که هر گردی که گردو نیست . شما میگید تقلید کرده نظرتون محترم اما به نظرم از همون سیستم عامل ها استفاده کنید در ضمن اگر کسی هم ناراضی هست هیچ اجباری نیست از این سیستم عامل استفاده کنه همه آزادن با توجه به درک و شناختشون از هر سیستم عاملی که دوست دارند استفاده کنند.

Sent from my iPad using Tapatalk

6. 8 کاربر مقابل از Deniro60 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 668 بار در 206 ارسال

هکر بزرگ "Pod2g'' گفت : بهتر است از iOS به یک دستگاه اندرویدی نقل مکان کنم

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط nima_o2 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط fmirdamadi مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    منم موافق با پادتوجی ام
    جالب پیش نمیره دیگه
    چیز قابل توجهی عوض نشده فقط محیط گرافیکی
    دیگه همش اپل داره خلاقیت میدزده
    خلاقیتای سازندگان توویک ها رو کپی میکنه میزاره واسه اپدیت ای او اس بعدی
    یعنی از تویک ها استفاده میکنه همش
    و کارجدیدی نمیده بیرون
    الان دیگه انقدر توییک اومده میتونی رو همین ۶ بمونی و اونا رو نصب کنی و ورژن دستگاه رو عین همون ۷ بکنی
    بنظر منم خوب پیش نمیره
    مثلا شما از یه گوشی چه انتظاری داری داداش؟؟
    شما پیشنهاد بده اپل چیکار کنه؟؟
    بهتر بود میگفتم با کدوم قسمت
    با اون قسمتی که زیاد خوب پیش نمیره و مث قبل نمیشه
    چیز جدیدی نمیده
    حتما یه چیزای دیگه ای میخواستم که براورده نکرده که خوشم نیومده هر کی یه انتظارای داره
    قرارم نشد تعصبی بودن رو شروع کنیدا
    لطفا به نظر بقیه هم احترام بزارید
    ولی اینکه بااین مشکلات بخوام نقل سیستم عامل کنم نه
    به هیچ وجه با اینکه بعضی خواسته هام از سیستم عامل براورده نشده این کارو نمیکنم
    مگه دنیا به اخر رسیده و قیامت شده!؟!؟

راستی یادم رفت بگم میدونمم این نسخه بتا هست وباگ رفع میشه من نظری در اون مورد ندارم ولی در کل ورژن اصلی بیاد چیز جدیدی اضافه نمیشه که
    درکل نظرمو دادم گفتم حرکت خفنی مثل ورژن های قبلی ای او اس نکرد ولی بازم نگفتم بدم میاد
    ((:

ویرایش توسط fmirdamadi : 06-20-2013 در ساعت 12:15 AM

تشکر شده 16 بار در 9 ارسال

فكر كنم دوست ان از ios ٧ انتظار دارند براشون اب هويج هم بكيره دربست تا يه جايي هن برسونتت.
    دوست ان كوشي يه موبايله با يه سيستم عامل كه نه هنك ميكنه نه داغ ميكنه هم كرافي كشو هم ديزاينش خوبه فقط جند تا مشكل كوجيك مصل مصرف باطري زياد داره أرنم تو أبديت هاي بعدي حل ميشه. نميدونم از يه كوشي جي مي خواين؟؟؟؟ ميخواين قاتل برؤسلي هم بر أتون بيدا كنه؟؟
    اما در كل iOS 7شاهكار نيست تكرار بشت تكرار.
    اما در كل من با ios6 كه جلبريك باشه خيلي بيشتر حال ميكنم
    در كل ابل يك سري كم كاري هايي داره ميكنه كه اين كم لطفي ها يا همون به فكرو نفع خود بودن هايي ميكنه
    كه به لطف جلبريك حل ميشه

نسخه IOS
    iOS8
    اکانت گیم سنتر
    farshid maghami
    iPhone 5s-Gray
    iPad Air-Silver
    iMac
    تشکر شده 409 بار در 85 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Saliphone مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اون دسته از عزیزانی که از ios 7 خوششون نمیاد می تونن توی 6 بمونن.
    به نظرم شما یه چیز فرا زمینی می خواید بابا مگه چشه تمام توانشو گزاشته دیگه.
    همه ایرانی ها کپی رو فقط می بینن شما به من بگید چی کپی شده ؟؟ایکون چهار گوش شده؟؟کنترل سنتر اضافه شده؟؟رادیو اضافه کرده؟؟به نظر شما اینار رو میشه کپی حساب کرد خیلی عجیبه!!!
    عرض سلام خدمت شما دوست عزیز.
    خواهش میکنم اگر کسی مثل من انتقاد میکنه اینقدر تو کلمات از ایرانی بودن استفاده نکنید.ایرانی بودن ما چه ربطی به انتقاد کردنه داره؟؟؟ امریکایی ها یا اروپایی ها خیلی میفهمن که ایرانی بودن افراد رو مورد سرزنش قرار میدین؟؟
    کسی نگفت app کپی برداری شده.توجه کنید بنده هم عرض کردم رنگبندی و طرح آیکون ها کپی برداری شده و هم شما و هم بقیه با اولین نگاه به ios7 فکرها به سمت win8 رفت.
    به اطلاع جنابعالی برسونم بنده 7 ساله دارم از محصولات اپل استفاده میکنم و حتی دکمه home آیفون رو با هیچ محصول دیگه عوض نمیکنم.من انتقاد میکنم چون از نظر من اپل در IOS7 کم کاری کرده.

10. کاربر مقابل از farshid.maghami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    iOS8
    اکانت گیم سنتر
    farshid maghami
    iPhone 5s-Gray
    iPad Air-Silver
    iMac

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط pooria_481 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    فكر كنم دوست ان از ios ٧ انتظار دارند براشون اب هويج هم بكيره دربست تا يه جايي هن برسونتت.
    دوست ان كوشي يه موبايله با يه سيستم عامل كه نه هنك ميكنه نه داغ ميكنه هم كرافي كشو هم ديزاينش خوبه فقط جند تا مشكل كوجيك مصل مصرف باطري زياد داره أرنم تو أبديت هاي بعدي حل ميشه. نميدونم از يه كوشي جي مي خواين؟؟؟؟ ميخواين قاتل برؤسلي هم بر أتون بيدا كنه؟؟
    اما در كل iOS 7شاهكار نيست تكرار بشت تكرار.
    اما در كل من با ios6 كه جلبريك باشه خيلي بيشتر حال ميكنم
    در كل ابل يك سري كم كاري هايي داره ميكنه كه اين كم لطفي ها يا همون به فكرو نفع خود بودن هايي ميكنه
    كه به لطف جلبريك حل ميشه
    دوست عزیز 2 ساعت با وای فای گوشی در IOS7 کار کنید ببینید داغ میکنه یا نه.بازی most wanted رو بازی کنید ببینید هنگ میکنه یا نه (آیفون 5) .البته حرف شما صحیح که همه اینا در نسخه اصلی حل میشه.ولی انتقاد من و بقیه دوستان در مورد این بود که شکل و رنگبندی آیکونها کاملاً کپی برداری شده.از اپل انتظار چنین کاری نبود

نسخه IOS
    iOS8
    اکانت گیم سنتر
    farshid maghami
    iPhone 5s-Gray
    iPad Air-Silver
    iMac

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Deniro60 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    متاسفانه بعضی از دوستان از مرحوم استیو جابز یک بت بی همتا و دست نیافتنی ساختن که زمانی که فوت شد این موضوع رو پیش کشیدن که کار اپل تمومه اولا این توضیح رو بدم من هم از علاقمندان همیشگی استیو جابز مرحوم هستم اما دلیل نمیشه چون ایشون فوت شدن و مدیریت اپل به دست یک نفر دیگه داده شده باید بگیم نه فقط وفقط استیو جابز میتونست طرح ها و مکانیزم اپل رو پیش ببره . راجع به ورژن ۷ بتا که اپل به تازگی ارایه کرده باید بگم همونطور که بعضی از دوستان گفتن این نسخه بتا هست و برای برنامه نویس ها در مورد اون دسته از عزیزان هم که میگن از فلان سیستم عامل تقلید کرده ذکر این ضرب المثل خالی از لطف نیست که هر گردی که گردو نیست . شما میگید تقلید کرده نظرتون محترم اما به نظرم از همون سیستم عامل ها استفاده کنید در ضمن اگر کسی هم ناراضی هست هیچ اجباری نیست از این سیستم عامل استفاده کنه همه آزادن با توجه به درک و شناختشون از هر سیستم عاملی که دوست دارند استفاده کنند.

با عرض سلام خدمت شما

باید خدمت شما عرض کنم دقیقاً آقای جابز برای ما که 10 ساله از محصولات اپل استفاده میکنیم یک بت هست.تمام سرمایه و محبوبیت اپل مدیون آقای جابز بوده و هست.چرا آقای جابز سیستم عامل رو تغییر نداد؟؟نمیتونست؟؟ قدرت این کار رو نداشت؟؟؟نه دوست عزیز در آیفون 4 میتونست سیستم عامل رو تغییر بده.این کار رو نکرد به دلیل اینکه میدونست با کوچکترین تغیراتی در سیستم عامل تمام توجهات به کپی برداری ار iOS میره.!!
    شما فقط کاربر اپل نیستین که میفرمایید هرکس دوست نداره آپدیت نکنه.اپل موظفه به تمام سلایق احترام بزاره و این وظیفه ما کاربران هم هست که نسبت به انتقادات هم احترام بزاریم.

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 3,613 بار در 1,809 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط farshid.maghami مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Saliphone مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اون دسته از عزیزانی که از ios 7 خوششون نمیاد می تونن توی 6 بمونن.
    به نظرم شما یه چیز فرا زمینی می خواید بابا مگه چشه تمام توانشو گزاشته دیگه.
    همه ایرانی ها کپی رو فقط می بینن شما به من بگید چی کپی شده ؟؟ایکون چهار گوش شده؟؟کنترل سنتر اضافه شده؟؟رادیو اضافه کرده؟؟به نظر شما اینار رو میشه کپی حساب کرد خیلی عجیبه!!!
    عرض سلام خدمت شما دوست عزیز.
    خواهش میکنم اگر کسی مثل من انتقاد میکنه اینقدر تو کلمات از ایرانی بودن استفاده نکنید.ایرانی بودن ما چه ربطی به انتقاد کردنه داره؟؟؟ امریکایی ها یا اروپایی ها خیلی میفهمن که ایرانی بودن افراد رو مورد سرزنش قرار میدین؟؟
    کسی نگفت app کپی برداری شده.توجه کنید بنده هم عرض کردم رنگبندی و طرح آیکون ها کپی برداری شده و هم شما و هم بقیه با اولین نگاه به ios7 فکرها به سمت win8 رفت.
    به اطلاع جنابعالی برسونم بنده 7 ساله دارم از محصولات اپل استفاده میکنم و حتی دکمه home آیفون رو با هیچ محصول دیگه عوض نمیکنم.من انتقاد میکنم چون از نظر من اپل در IOS7 کم کاری کرده.
    هنگروید؟! s4?! ایرانی بازی بازم؟
    بنده در جواب ایشون گفتم.در ضمن من مورد سرزنش قرار ندادم بنده فقط خصلت خودمون رو گفتم که اول کپی رو می بینیم.
    شما اگه تونستی یک مورد از شباهت آیکون ios7 رو توی ویندوز 8 نشون بدی من حرفتون رو قبول دارم.(در ضمن اینم یگم که رنگ بندی کپی حساب نمیشه !!!مثلا یه اندروید میاد از رنگ سبز توی سیستم عاملش استفاده می کنه بعدش دیگه هیچ کس حق نداره رنگ سبز رو جزو رنگ بندی هاش بیاره؟؟)

نسخه IOS
    7.0.5
    iPhone 5s-Gray
    Macbook Pro
    تشکر شده 193 بار در 70 ارسال

از تظر داغ كردن و كند بودنو هنگ كردن فقط فقط بايد منتظر نسخه فاينال بشينيم من تا بحال از نسخه هاي بتا استفاده نكرده بودم اما حس ميكنم ios7 سنگينتر از ios6 هستش و اپل روند بهينه بودن رو ديگه بهش وفادار نبوده

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

15. کاربر مقابل از an apple عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    8.3
    iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 4G-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,235 بار در 366 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط farshid.maghami مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Deniro60 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

با عرض سلام خدمت شما

باید خدمت شما عرض کنم دقیقاً آقای جابز برای ما که 10 ساله از محصولات اپل استفاده میکنیم یک بت هست.تمام سرمایه و محبوبیت اپل مدیون آقای جابز بوده و هست.چرا آقای جابز سیستم عامل رو تغییر نداد؟؟نمیتونست؟؟ قدرت این کار رو نداشت؟؟؟نه دوست عزیز در آیفون 4 میتونست سیستم عامل رو تغییر بده.این کار رو نکرد به دلیل اینکه میدونست با کوچکترین تغیراتی در سیستم عامل تمام توجهات به کپی برداری ار iOS میره.!!
    شما فقط کاربر اپل نیستین که میفرمایید هرکس دوست نداره آپدیت نکنه.اپل موظفه به تمام سلایق احترام بزاره و این وظیفه ما کاربران هم هست که نسبت به انتقادات هم احترام بزاریم.

دوست عزیز بنده به شخصه فکر نمیکنم بی احترامی نسبت به شخص خاصی کرده باشم اینجا انجمن هست و معنیو مفهمومش همونطور که همه میدونن یعنی تالار گفتگو و نظرات مختلف,. نظر شما هم مثل بقیه نظرات قابل احترام هست . سیاستی که اپل در پیش گرفته از زمان استیو جابز تا همین حالا مبتنی بر مشتری محوری هست اما نه از هر لحاظ چون اپل مثل بعضی از شرکت ها که فقط به کمیت اهمیت میدن نیست شرکت اپل توامان به کیفیت و کمیت اهمیت میده .

17. 2 کاربر مقابل از Deniro60 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع