03:24 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 62

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

هکر بزرگ "Pod2g'' گفت : بهتر است از iOS به یک دستگاه اندرویدی نقل مکان کنم

ساعاتی پیش pod2g هکر بزرگی که عضو جدایی ناپذیر گروه بزرک هکران ios بود و همچنین تاثیر بسیار زیادی در انتشار جیلبریک های گذشته داشت پس از کار و تست و کمی وقت گذراندن با ios 7 اعلام نمود "" بهتر است به یک دستگاه اندرویدی نقل مکان کنم ! ""

وی ادامه میدهد:

پس از چند روز که نسخه بتا ios 7 منتشر شد شاید زیاد عجیب نباشد که بگویم رفتن به یک دستگاه اندرویدی ذهن من را مشغول کرده است ! من اعتقاد دارم این نسخه از ios بدترین و بی ملاحظه ترین حرکتی است که اپل در این مدت انجام داده...
    طراحی ios 7 واقعا زشت و نا پسند شده . سیستم بسیار کند است و همچنین عمر باتری از همیشه افتضاح تر ! و تازه نباید یا بهتر بگویم نمیشود از باگ های گرافیکی و کرش ها هم صرف نظر کرد ! من قبول دارم این نسخه بتا 1 است اما با این حال.... ( به این معنی که طبیعی نیست ! )

با تغیرات و ویژگی هایی که در ios 7 دیدم واقعا نا امید شدم ! هیچ انقالابی رخ نداده... هیچ خبر بزرگ و تازه ای نیست ! فقط و فقط نقاشی بچه گانه است !
    من اطمینان دارم که این امر میتواند ضربه ای وحشتناک به جامعه جیلبریک وارد کند... و اعتقاد دارم که با چنین تفاسیری اپل باید به فکر چاره ای باشد زیرا نه تنها اپل بلکه کاربران هم دراینباره نگران هستند.
    به نظرتان pod2g در ابراز احساساتش زیاده روی نکرده؟ شما در مورد ios 7 چه فکری میکنید؟ میپسندید؟ متنفرید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

منبع: iClarified
    ترجمه: iArmin

ویرایش توسط iArmin : 06-18-2013 در ساعت 10:10 AM

2. 26 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    iOS 8
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    -!Arshia!-
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    iMac
    تشکر شده 5,385 بار در 1,435 ارسال

ولی به هر حال خیلی ها راضی بودن و اکثرا راضی هستن

If you think you can do a thing or think you can't do a thing, you're right.

4. کاربر مقابل از iAr$hia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه Mac
    Mavericks
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,373 بار در 308 ارسال

pod2g الان زندگیش داره با اپل میچرخه چند تا app فقط تو appstore داره میفروشه کلی از سیدیا داره میخوره جاهای دیگش بماند حالا اومده دم از آندروید میزنه؟
    این الان داره الکی جو میده پس فردا دوباره توییتاش میاد که داره رو جیلیش کار میکنه و باگ جدید پیدا کرده و از این حرفا در کل بین هکرها یه خورده شیش میزنه زیاد حرفاشو جدی نگیرین مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . به قول نریمان احساساتیه
    در مورد آیکون ها هم فقط سلیقس یکی دوست داره یکی نداره ولی در کل من چون ارادت خاصی به جانی آیو دارم از این طرح خوشم اومده ولی باز تا نسخه نهایی خیلی راه داره به نظر من تغییر میکنه

6. 5 کاربر مقابل از the end عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7
    اکانت گیم سنتر
    KiarashTheGreat
    iPhone 5-Black & Slate
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 392 بار در 106 ارسال

تا یه حدی قبول دارم ـش!
    مشکل آیکو ها رو میشه با یه wallpaper قشنگ و زیبا حل کرد، ( ولی اون طوری خوب نمیشه)
    سرعتش هم پایین اومده، به خاطر افکت هاش ـه! ( مثل وقتی برنامه باز می کنی، زوم میشه رو برنامه و ...) یکم به خاطر اینا سرعت ( یکم که بهتره بگم50%) پایین اومده، طوری که من وقتی به خاطر عدم وجود voice memo مجور به دانگرید شدم، انگار از اپادتاچ3کوچ کردم به ایفون 5اس!
    فقط میگم امیدوارم درست بشه، وگرنه خیلی پسرفت داشته از نظر طراحی! ( اینجا مجبورم اعتراف کنم که جانی آیو همون به درد طراحی بدنه میخوره تا طراحی نرم افزار! شرمندم که به فن هاش( از جمله خودم، من ایشون رو بهترین و لایق ترین فرد تو اپل می دونم!) بی احترامی شد
    از همه هم تر این که طراحیـش بخ رنگ سیاه ایفون نمیاد، پس یعنی ایفون های بعدی سفید هستند!

ویرایش توسط iKTG : 06-18-2013 در ساعت 12:26 PM

8. 2 کاربر مقابل از iKTG عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 559 بار در 152 ارسال

دقیقا فکری که من موقع دیدن iOS 7 با خودم کردم.واقعا این iOS دیگه iOS نیست.خدارو شکر الان S4 - 16 گیگ خریدم و خداییش با یه آیفون 5 64 گیگم عوض نمیکنم.روز به روز بیشتر عاشقش میشم.

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 2,429 بار در 733 ارسال

به نظر من که فوق العادست!
    دلیل رفتن pod2g هم احتمالا یا به این خاطر بوده که با استفاده از ورژن بتا متوجه امنیت بالا و غیر ممکن بودن جیلبریک شده یا به این خاطر بوده که برخی از قابلیت هایی رو که سیدیا واسه کاربرا فراهم میکرده رو اپل توی این نسخه جا داده!
    در کل اصلا رفتنش مهم نیستمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

11. 3 کاربر مقابل از iAra$h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPad2-White
    تشکر شده 135 بار در 64 ارسال

ولی خداییش تا یک جا هایی حق داره ایکون هاش خیلی بچه گانه است کیبورد۶ قشنگ تر از کیبورد۷ من ios6رو به۷ بیشتر ترجیح میدم

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 850 بار در 154 ارسال

منم اول که ios 7 رو دیدم خیلی حال کردم ولی دیروز تمش رو نصب کردم کاملا گوشیم شده بود ios 7
    فقط 1 ساعت رو گوشیم بود خستم کرد و پاکش کردم
    رنگهاش خیلی سرد و بچه گانه شده ولی هرچی باشه ios هست و من عاشقشم.

دوستم چند روز پیش یه galaxy s4 خریده بود بخدا فقط 1 ساعت دستش بود زنگ زد گفت بیا با 4s 64 عوض کن 350 هم سر میدم با یه رم 16 و گارد .
    دوستانی که میخوان برن به سمت هنگروید ما به شدت ازشون استقبال میکنیم ...هرچی یوزر کمتر امکانات و سرعت بیشتر
    من خیلیا رو تشویق میکنم گوشیه هنگرویدی بخرن..ایفون خوب نیست بلوتوث نداره

ویرایش توسط nima_o2 : 06-18-2013 در ساعت 10:06 PM

14. 5 کاربر مقابل از nima_o2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط nima_o2 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    منم اول که ios 7 رو دیدم خیلی حال کردم ولی دیروز تمش رو نصب کردم کاملا گوشیم شده بود ios 7

دوستم چند روز پیش یه galaxy s4 خریده بود بخدا فقط 1 ساعت دستش بود زنگ زد گفت بیا با 4s 64 عوض کن 350 هم سر میدم با یه رم 16 و گارد .
    دوستانی که میخوان برن به سمت هنگروید ما به شدت ازشون استقبال میکنیم ...هرچی یوزر کمتر امکانات و سرعت بیشتر
    تمام یوزرها روی چشم ما هستند و آرزو میکنیم به هم وطنان عزیز بیشتری سرویس دهیم نیما جان ... اگر این یوزرها نبودند قطعا apple-ios.ir در کار نبود و ما هر چه داریم مدیون همین کاربرهاست

16. 9 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 850 بار در 154 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط nima_o2 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

تمام یوزرها روی چشم ما هستند و آرزو میکنیم به هم وطنان عزیز بیشتری سرویس دهیم نیما جان ... اگر این یوزرها نبودند قطعا apple-ios.ir در کار نبود و ما هر چه داریم مدیون همین کاربرهاست
    منظورم یوزرهای انجمن نیست نریمان جان
    خیلیا هستن ایفون میخرن ولی چون بلد نیستن باهاش کار کنن میگن :

اه این که همش محدودیته
    اه این که بلوتوث نداره
    چرا صفحش اینقدر کوچیکه
    چرا ویجت نداره
    چرا نمیشه همه مخاطبا رو حذف کرد
    چرا چرا چرا
    بعدش همین ادما میرن یه s3 یا نوت یا یه گوشیه هنگرویدی دیگه میخرن و میان میگن:
    به به صفحه بزززررررررگ
    بلوتوووووث
    رم
    .....

نریمان جون اینا چه میدونن وقتی میخوان یه بازی اسفالت نصب کنن باید از 8 خان رستم بگذرن ولی ios با 1 کلیک نصب میشه
    اینا چه میدونن ایفون اصلا هنگ نمیکنه
    اینا چه میدونن گوگل پلی چیلتره ولی ما راحت از اپ استور دانلود میکنیم
    اینا چه میدونن وقتی یه گوشیه اندرویدی میخرن 1 هفته بعد باید با 700 800 تومن ضرر بفروشن ولی ایفون روز به روز گرونتر میشه

وقتیم راهتماییشون میکنی میگن تو برو ایفون بخر واسه کلاسش
    یکی نیست بهشون بگه وقتی بلد نیستی با ایفون کار کنی چرا حرف میزنی
    فقط این افتاده رو زبونشون که اپل تو ایران محدودیت داره
    والا به قران محدودیت های هنگروید خیلی خیلی بیشتره

من به این افراد همیشه پیشنهاد میدم که برن یه گوشیه هنگرویدی بخرن و تو عالم زیبای خودشون سیر کنن چون این افراد چون سواده استفاده از ایفون رو ندارن بقیه رو گمراه میکنن
    چیزی که کم باشه کلاشم بیشتره

پرچم اینقدر بالاست که حالا حالاها باید برید بالا تا بهش برسین

ویرایش توسط nima_o2 : 06-18-2013 در ساعت 11:57 PM
    ●▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●
    ░▒▓██▓▒░♥♥♥♥APPLE-IOS.IR ♥♥♥♥░▒▓██▓▒░
    ●▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●

▂ ▃ ▅ ▆ ▇ i LoVe GoD ▇ ▆ ▅ ▃ ▂

18. 11 کاربر مقابل از nima_o2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 668 بار در 206 ارسال

منم موافق با پادتوجی ام
    جالب پیش نمیره دیگه
    چیز قابل توجهی عوض نشده فقط محیط گرافیکی
    دیگه همش اپل داره خلاقیت میدزده
    خلاقیتای سازندگان توویک ها رو کپی میکنه میزاره واسه اپدیت ای او اس بعدی
    یعنی از تویک ها استفاده میکنه همش
    و کارجدیدی نمیده بیرون
    الان دیگه انقدر توییک اومده میتونی رو همین ۶ بمونی و اونا رو نصب کنی و ورژن دستگاه رو عین همون ۷ بکنی
    بنظر منم خوب پیش نمیره

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع