07:03 PM


آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 51 از 102 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1017
 1. #1

  تاریخ عضویت
  Jun 2011
  محل سکونت
  Apple-iOS
  نوشته ها
  1,135
  iPadMini-White & Silver
  iMac
  تشکر
  933
  تشکر شده 2,487 بار در 746 ارسال

  Post تولد اعضای انجمن


  در این تاپیک ، تولد اعضای انجمن تبریک گفته میشه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . اگر تاریخ تولدتون رو در پنل کاربریتون درست وارد کنید ، در قسمت پایین فروم روز تولد شما اعلام میشه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .


  به نوبه خودم تولد دوستان عزیز رو تبریک میگم و سالی پر از موفقیت رو براشون آرزو میکنم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
 2. #501

  تاریخ عضویت
  Nov 2011
  محل سکونت
  marand
  نوشته ها
  2,686
  iPhone 4-Black
  تشکر
  13,337
  تشکر شده 6,913 بار در 2,373 ارسال

  من هم تولد دوست و برادر عزیزم احسان جان رو بهش تبریک میگم
  احسان جان نه فقط در انجمن , بلکه در زندگی شخصیم هم خیلی به من کمک کرده و خیلی از مشکلاتم رو تونستم با مشورت ایشون , حل کنم ... هیچ وقت لطف هایی که به من کرده رو از یاد نخواهم برد و همیشه خودم رو مدیون ایشون میدونم
  تولدت مبارک احسان جان ... امیدوارم هرچه قدر از خدا عمر بخوای , بهت بده و زندگی با عزت و با افتخاری داشته باشی ...مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .  با تشکر _ مهران 3. 10 کاربر مقابل از Drifter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


 4. #502

  تاریخ عضویت
  Feb 2012
  محل سکونت
  بلژیک
  نسخه IOS
  7.1.1
  نسخه Mac
  10.9.3
  اکانت گیم سنتر
  w.a.x.d
  نوشته ها
  4,615
  iPhone 4S-White
  iPod Touch 4G-Black
  iPad Air-Silver
  Macbook Pro
  تشکر
  8,580
  تشکر شده 12,054 بار در 3,878 ارسال

  احسان جان . تبریک من رو هم بپذیر. امیدوارم هر کجا که هستی موفق و پیروز باشی و سایه ات بالا سر این سایت باشه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .


 5. 10 کاربر مقابل از waxd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


 6. #503

  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  محل سکونت
  Tehran
  نسخه IOS
  7.0
  نسخه Mac
  Mavericks
  اکانت گیم سنتر
  Eh3an
  نوشته ها
  2,917
  iPhone 5s-Gold
  iPad Air-Space Gray
  iMac
  تشکر
  9,073
  تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  امروز تولد برادر و همکار بسیار بسیار عزیزم احسان عزیز هستش.کسی که نبود به جرات apple-ios خیلی از اینی که هست عقب تر بود و هر چه داریم بخش عظیمیش رو مدیون احسان هستیم.کسی که زندگی شخصیش رو فدای این سایت کرده و شبانه روز در حال کار کردن روی سایت هست.هم پشت صحنه خیلی فعال هست و هم جلوی صحنه...واقعا به همکاری باهاش احساس افتخار میکنم و در همه موارد زندگی ( نه فقط سایت) بزرگترین مشاور راهنمای من هست که خیلی چیز ها ازش یاد گرفتم و یکی از شانس های زندگی من آشنا شدن با احسان عزیز هست...همین جا بهش تولدش رو بتریک میگم و از خدای بزرگ میخوام همیشه بهترین هارو نصیبش کنه چون کسی که بهترین دوران زندگیش یعنی سنین جوانی رو برای خدمت به مردم میزاره شخصیت بسیار شریف و بالایی داره.

  احسان جان تولد مبارم عزیزم.همیشه شاد و پیروز و سر بلند باشی!  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  ممنون نریمان جان
  همکاری با تو و امیرم باعث افتخار منه
  سر ساعت 24 (!) کار خودتو کردی ها ...
  امیدوارم همیشه موفق باشی ، همینطور که هستی


  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط HNK7 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  آقا احسان تولدتون مبـــــــــــــارک
  همیشه موفق و سلامت باشید
  ممنون حسین عزیز
  شما هم همینطور

  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iNiyayesh مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  احسان عزیز تولدت رو تبریک میگم....
  امیدوارم همیشه موفق باشی..مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  مرسی
  تو هم همینطور نیایش جان

  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط HNK7 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  آقا احسان تولدتون مبـــــــــــــارک
  همیشه موفق و سلامت باشید
  ...

  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iSoroush مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  احسان جان تبریک می گم بهتون و یک خسته نباشید حسابی برای زحماتی که برای انجمن می کشید و امیدوارم که همیشه در زندگی موفق باشید و به چیز هایی که می خواید برسید مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  چیزی که من میخوام موفقیت همه خانواده Apple-iOS.ir هست
  ممنون سروش جان

  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mahyarnamazi مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  من هم به دوست و همکار عزیزم احسان جان تولدشون رو تبریک میگم و یه خخخخخخخخخخخسسسسسسسسسسسسسس سسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتتتت هههههههههههههه نباشید هم میگم و دستشون بابت زحماتی که تا به امروز کشیدن درد نکنه..... ایشاالله که همیشه موفق و پیروز باشید
  ممنون مهیار جان
  دستمم خوبه درد نمیکنه! : دی

  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط vida مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  داداش احسان تبریک
  ایشالا ۱۰۰۰۰۰۰ به توان n سالگیت مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .  We The Best

  چه خبره وحید جان
  علاقه زیادی به ریاضی داری ها ...

  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iKamran مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

  امروز خورشید شادمانه‏ ترین طلوعش را خواهد کرد و دنیا رنگ دیگری خواهد گرفت
  قلبها به مناسبت آمدنت خوشامد خواهند گفت
  فرشته آسمانی سالروز زمینی شدنت مبارک . . .


  [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
  نورانی کردی کامران جان
  مرسی

  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Benyamin مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  منم به دوست خوبم احسان عزیز تولدش رو تبریک میگم و براش آرزوی سلامتی و سربلندی دارم و واقعا برای باعث سرافرازی که دوست و برادری مثه احسان دارم ، این مدت که در کنار این عزیز بودم چیزهای زیادی رو یاد گرفتم که باعث افتخارمه و امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق و سربلند باشی که میدونم 100% هستی ، داداش من بازم میگم تولدت مبارک
  برای منم باعث افتخاره بنیامین گل
  تو که دو تولد داری یادم باشه تلافی کنم : دی

  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iAmir مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  بابت تاخیرم معذرت احسان جان.
  منم تولد بهترین و عزیزترین رفیق چه در دنیای مجازی چه در دنیای واقعی تبریک میگم.
  احسان از همون اول در کنار ما بوده هم در زمانی که انجمن به این مقام نرسیده بود و هم الان و برای این انجمن خیلی زحمت کشیده و من شخصا از تجربیات احسان عزیز خیلی استفاده کردم از همین جا یه خسته نباشید هم بهت میگم و امیدوارم صد سال دیگه هم زنده باشی و برای انجمن خودت مدیریت کنی.

  ممنون امیر
  همیشه لطف داشتی نسبت به من
  تو هم برای انجمن کم زحمت نکشیدی

  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط sm_sm8030 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  احسان جان تولدت مبارک داداش . ..

  ایشالله همیشه پیروز و سر بلند باشی داداش..

  ........................... این کارو نکن . (( کادو رو بچسب داداش ))

  مرسی
  مگه کسی کادو میده رضا جان!؟ : دی
  کدوم کارو ؟!


  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Black Death مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  احسان عزیز تولدت مبارک
  ایام به کام و همیشه سربلند و موفق باشی
  با ارزوی بهترین ها

  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  ممنون امین جان
  شما هم همیشه پیروز باشی


  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط b.a23 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .احسان جان تولدت مبارک دادش گلم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  انشاالله همیشه در تمام مراحل زندگی موفق باشی!
  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  ممنون بابک گل
  تو هم همینطور عزیز


  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط b.a23 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .احسان جان تولدت مبارک دادش گلم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  انشاالله همیشه در تمام مراحل زندگی موفق باشی!
  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  ....

  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Drifter مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  من هم تولد دوست و برادر عزیزم احسان جان رو بهش تبریک میگم
  احسان جان نه فقط در انجمن , بلکه در زندگی شخصیم هم خیلی به من کمک کرده و خیلی از مشکلاتم رو تونستم با مشورت ایشون , حل کنم ... هیچ وقت لطف هایی که به من کرده رو از یاد نخواهم برد و همیشه خودم رو مدیون ایشون میدونم
  تولدت مبارک احسان جان ... امیدوارم هرچه قدر از خدا عمر بخوای , بهت بده و زندگی با عزت و با افتخاری داشته باشی ...مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

  با تشکر _ مهران
  ممنون مهران جان
  به هر حال ارتباط خارج از فروم هم با شما لذت بخشه


  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط waxd مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  احسان جان . تبریک من رو هم بپذیر. امیدوارم هر کجا که هستی موفق و پیروز باشی و سایه ات بالا سر این سایت باشه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
  چشم مال شما رو هم میپذیریم : دی
  مرسی امیر جان  در نهایت ، خوشحالم که در بین شما هستم ... از همه شما مجددا ممنونم ، امیدوارم هر کجا هستید موفق و سربلند و پیروز باشید .


 7. 16 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


 8. #504

  تاریخ عضویت
  Feb 2012
  محل سکونت
  تهران
  نسخه IOS
  7.0.1
  نوشته ها
  804
  iPod Classic
  iPad 4-Silver
  تشکر
  3,664
  تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

  درسته دیر رسیدم ولی تولدتون مبارک اقا احسان


 9. 12 کاربر مقابل از mk_sq عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


 10. #505

  تاریخ عضویت
  Feb 2012
  محل سکونت
  urmia
  نوشته ها
  1,398
  iPhone 5s-Gold
  تشکر
  2,527
  تشکر شده 4,959 بار در 1,191 ارسال

  آقا احسان گل تولدت مبارک.

  امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی!  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .iphoneمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . 11. 10 کاربر مقابل از Ehsanboy88 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


 12. #506

  تاریخ عضویت
  Mar 2012
  محل سکونت
  shiraz
  نسخه IOS
  7.0.4
  نسخه Mac
  10.9
  نوشته ها
  215
  iPhone 5s-Gold
  iPod Touch 4G-Black
  iPad Air-Silver
  iMac
  تشکر
  1,539
  تشکر شده 925 بار در 187 ارسال

  آقا احسان من هم به نوبه خودم تولدتون رو تبریک میگم و امید وارم در تمام مراحل زندگی تون موفق باشیدمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .


 13. 7 کاربر مقابل از ramtin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


 14. #507

  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  نسخه IOS
  7
  نوشته ها
  181
  iPhone 5s-Gray
  تشکر
  550
  تشکر شده 381 بار در 95 ارسال

  آقا احسان بیا شمع هارو فووووووووووووووووووت کنمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .


  مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .


 15. 7 کاربر مقابل از amir2005 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


 16. #508

  تاریخ عضویت
  Aug 2012
  محل سکونت
  رشت
  نوشته ها
  844
  تشکر
  4,927
  تشکر شده 2,535 بار در 726 ارسال

  احسان جان منم به نوبه خودم تولدت رو تبریک میگم.مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

  ایشالله همیشه شاد و خرّم باشی.مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .


  A Good Day Will Come

 17. 8 کاربر مقابل از AmiR0020 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


 18. #509

  تاریخ عضویت
  Mar 2012
  نوشته ها
  393
  iPod Touch 4G-Black
  تشکر
  3,843
  تشکر شده 1,488 بار در 332 ارسال

  منم به عنوان کوچکترین عضو این خانواده تولدت رو تبریک میگم احسان جان و امیدوارم هر جا که هستی سالم و سرحال و شاد باشی.

  این شعر زیبای شیخ بهایی رو هم به خاطر زحمات زیادت تقدیم میکنم بهت چون کارت کمتر از شاد کردن مردم نیست! : (یکی نیست بگه باو از خودت مایه بزار!مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . )


  همه شب نماز خواندن، همه روز روزه رفتن

  همه ساله از پی حج سفر حجاز کردن

  ز مدینه تا به کعبه سر و پا برهنه رفتن

  دو لب از برای لبیک به گفته باز کردن

  شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن

  ز وجود بی نیازش طلب نیاز کردن

  به مساجد و معابد همه اعتکاف کردن

  ز ملاهی و مناهی همه احتراز کردن

  به حضور قلب ذکر خفی و جلی گرفتن

  طلب گشایش کار ز کارساز کردن

  پی طاعت الهی به زمین جبین نهادن

  گه و گه به آسمان ها سر خود فراز کردن

  به مبانی طریقت به خلوص راه رفتن

  ز مبادی حقیقت گذر از مجاز کردن

  به خدا قسم که هرگز ثمرش چنین نباشد

  که دل شکسته ای را به سرور شاد کردن

  به خدا قسم که کس را ثمر آن قدر نبخشد

  که به روی ناامیدی در بسته باز کردن  ----------------------------------


  Don't be ashamed of your old clothes, Be ashamed of your old thinking

  " Albert Einstein "

 19. 8 کاربر مقابل از Mohammad Amin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


 20. #510

  تاریخ عضویت
  Feb 2012
  محل سکونت
  TehRaN
  نوشته ها
  2,922
  iPhone 5-Black & Slate
  iPadMini-Black & Slate
  Macbook Pro
  تشکر
  3,435
  تشکر شده 5,368 بار در 2,049 ارسال

  سلام

  من هم تبریک میگم احسان جان ایشالا همیشه و همه جا موفق باشید

  با آرزوی بهترین‌ها برای احسان عزیز


 21. 6 کاربر مقابل از Mr.SinA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.


صفحه 51 از 102 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •