11:25 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 41 از 102 نخستنخست ... 3139404142435191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1017

iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 2,487 بار در 746 ارسال

Post تولد اعضای انجمن

در این تاپیک ، تولد اعضای انجمن تبریک گفته میشه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . اگر تاریخ تولدتون رو در پنل کاربریتون درست وارد کنید ، در قسمت پایین فروم روز تولد شما اعلام میشه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

به نوبه خودم تولد دوستان عزیز رو تبریک میگم و سالی پر از موفقیت رو براشون آرزو میکنم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

The New iPad-Black
    تشکر شده 1,449 بار در 335 ارسال

منم به نوبه ی خودم زاد روز استاد عزیزم نریمان گل رو بهشون تبریک می گم و براشون ارزوی بهترین ها رو دارم

3. 9 کاربر مقابل از Black Death عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

تولد داداش عزیزم رو تبریک میگم،،، نریمان جان خیلی واسه من زحمت کشید و خیلی چیز ها بهم یاد داد چه در زمینه فنی و چه در زندگی... تمام دانش فنی و همچنین اخلاق و معرفتم رو مدیون این استاد عزیز هستم،،، کسی که اگه نمیشناختمش شاید هیچ وقت اپل رو هم نمیشناختم!
    تو تمام موقعیت ها دستم رو گرفت برای همین آرزو میکنم که همیشه موفق باشی داداش گلم،،، تو تمام مراحل زندگیت همه ما واست آرزوی خوشبختی میکنیم،،،

تولدت مبارک دوست همیشگی من

5. 7 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iPhone مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    خب .... نوبت رسید به نریمان عزیز .

تولد نریمان گل رو که من رو مثل بردار خودش میدونه و البته (!) منم مثل برادر بزرگم قبولش دارم و خیلی جاها به من کمک کرده و باعث پیشرفت من شده رو تبریک میگم ...
    خیلی برای این ثانیه ، لحظه شماری کردم .... امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی نریمان عزیز .
    مرسی احسان گل.خیلی خیلی ممنون بابت اینکه مثل همیشه به یاد من بودی و من رو شرمنده کردی.البته احسان گل شکسته نفسی میکنه و خیلی چیزا رو توی همه ضمینه ها به من یاد داده من خیلی خیلی مدیونش هستم.داداش گل خودمه...
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Hosseinnezhad مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    به به ..بلاخره تولد یکی از بهترین مدیر کل انجمن های ای تو عمرم دیدم شد. تولدتون مبارک نریمان جون امید وارم همیشه و همه جا در تمام مراحل زندگی موفق باشید.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    مرسی جناب حسین نژاد،شما خودتون خوبید من رو خوب میدونید.از دوستانی هستید که همیشه از من حمایت کردید و باعث پیشرفت من شدید...خیلی ممنون عزیزم
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iAmir مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    تولد دوست و همکار عزیزم جناب آقای نریمان اخوان رو بهشون تبریک میگم و امیدوارم همیشه و همه جا موفق و سربلند باشن.
    مرسی امیر عزیزم.امیرم خیلی بهم توی همه مراحل زندگی چه توی سایت و چه توی زندگی شخصی کمک کرده و یکی از بهترین دوستان و عزیزان من هست.همیشه برات آرزوی موفقیت و سلامتی دارم داداش من...
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط nima_o2 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    نریمان جون تولدت مبارک ایشالا هر روز بهتر از دیروز باشه برات و در تمام مراحل زندگیت شاد و سربلند و سلامت و پولدار باشی ...

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    فدات نیما عزیزم.مثل همیشه پر انرژی دوستداشتنی هستی.امیدوارم بتونم لطفت رو جبران کنم.روزهایی خوبی تو راه نیمای عزیز
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Apple مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    به به ، به به ، تا باشه از این مراسمــــــــــــــــــــ ـــا مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

نریمان عزیز ، تولدت مبارک باشه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . ایشاا... تو تمامی مراحل زندگیت موفق باشی و هر روز خبرهای خوب تو زندگیت بشنوی .... تو این چند روز ، مشغول بودم و حالا این کیک کارش تموم شد مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

این کیک رو به عنوان هدیه ای از طرف کل بچه ها تقدیمت میکنیم ، با آرزوی بهترین آرزوها :

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

دیگه خودت زحمت قسمت کردن ایناشو بکش و تقسیم کن بین بچه ها ، دور هم بخوریم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهدی عزیزم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .‌به به عجب کیکی.هم آرم سایت هم اسم من و هم کیک!چه شود.خیلی خیلی زحمت کشیدی و طرح گرافیکیت بی نظیره عزیزم.واقعا ممنون از لطفت.انشالا این کادوی خوشکلت رو روز تولدت برای جبران کنم

7. 7 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iHamid-1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    نریمان جان دوست خوبم تولدتو تبریک میگم ایشالا در نمام مراحل زندگیت موفق باشی عزیز بهترینهارو برات آرزو میکنم - iHamid مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    بچه ها میدونند من کیک دوست دارم من رو غافل گیر میکنند.به به آقا حمید عجب کیک باحالیه!فدات بشم حمید جان.خیلی خیلی خوشحالم که توی با معرفت و با شخصیت رو توی جمع خودمون میبینم.همیشه دوست داشتم تو و نیما در کنار ما باشید که خدارو شکر کمی قبل تولدم این اتفاق افتاد و به ما افتخار دادین دوتایی...بابت تبریکت هم ممنونم عزیزم
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Drifter مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    نریمان عزیز تولدت رو تبریک میگم و آرزو میکنم هر آرزویی که داری برآورده شه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

بچه ها زحمت کشیدن این همه کیک دادن ... حالا تو زحمتش رو بکش بین خودمون دوتایی تقسیم کن مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

یادت نره من بیشتر از همه تبریک گفتم ها ! مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    قوربون دستت مهران.همینجا میگم اونقدر مهران من رو خجالت زده کرد هیچی نکرد.این قدر این مدیر من با شخصیت و دوست داشتنی هست که از چند روز قبل تولدم تا همین الان بالغ بر ۱۰ تا پیام تبریک ازش داشتم.خیلی خیلی گلی مهران.همیشه جات تو قلب منه
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط waxd مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    نریمان جان تولدت مبارک داداش گلم. امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشی. میگفتی زودتر گاوی گوسفندی چیزی قربونی میکردیم برات مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    فدات بشم امیر جان.حظورت خودت توی انجمن برای من از هر چیزی بیشتر ارزش داره.داداش با مرامی و وفاداری که همیشه تو لحظه های سخت کنار من بود و خیلی کمک کرد.ممنون بابت تبریکت امیر عزیزم
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط benyamin مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ای بابا منم طبق معمول تو اینجور مراسمات دیر میرسممهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

ولی اشکال نداره داداش نریمان تو ببخش دیر شد انشالله تو زندگیت هر چی رو که میخوای یا دوست داری بهش برسی ایشالله تولد 120 سالگیتو همینجا دور هم با بچه ها میگیریم خیالت جمع
    شما هر موقع بیای قدمت روی چشم ماست قربان!بنیامینم که داداش بزرگتر من توی سایت هست و اسطوره اخلاق و شکیبایی.به جرات میگم بهترین ناظم دنیاست.با اینکه کارش خیلی سخت هست اما همه کاربر ها دوستش دارند.ممنون بابت تبریکت بنیامین جان
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iKamran مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    مرسی کامران گل.خیلی خیلی زیبا بود.هم خطتت هم متنش.این کادو رو هم خیلی دوست دارم و همیشه ازت یادگاری نگه میدارم.یکی از بهترین دوستان من هستی که خیلی برام عزیزی
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iSaleh مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    یکی از دوستان و بهتره بگم داداش های گلم که از روزی که با این انجمن آشنا شدم,متوجه اخلاق عالی شخصیت عالی و خلاصه یکی از گلترین بچه های این فروم نریمان جان بود که تولدش رو همینجا بهش تبریک میگم و امیدورام در تمام مراحل زندگیت موفق و سربلند باشی.
    یه چیزی یادم رفت!ایشالله آیفون 5 - 64 گیگ بخری حالشو ببریمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ممنون آقا صالح عزیز.همیشه به من لطف داشتی و من رو شرمنده منش بزرگوارانه ات کردی.اگر لطف و معرفت شما کاربرای عزیز نبود هرگز نریمانی در کار نبود.هر چی دارم مدیون شما کاربرهای با شخصیت هستم.ممنون بابت تبریک زیبات
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mahyarnamazi مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ديشب اومدم تبريك بگم ولي نتم قطع شد ولي الان به داداش گلم تبريك ميگم نريمان جان ايشاالله ١٠٠ سال زنده باشي تا در كنار هم بهترينا رو بسازيم
    مرسی مهیار جان.ممنون که به یادم بودی.مهیارم اخلاق فوق العاده حرفه ای داره و همیشه الگوه من بوده.منم برات بهترین ها رو آرزو دارم.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ارش77 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    نریمان جوووووووون تولدت مبارک باشهمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    فدای تو آرش جااااااااااااااان
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Ehsanboy88 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    امروز روز توست…..روز میلادت

دنیا تبسم کرده است امروز با یادت

امروز بی شک اسمان ابی ترین ابیست

چرخ و فلک همچون دلم درگیر بی تابیست

داداش نریمان تولدت مبارک.

قوربونت برم احسان عزیز.مرسی بابت این پیام خوشکل.انشالا به هرچی دوست داری تو زندگی حقیق و مجازیت برسی عزیزم
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iNiyayesh مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    نریمان عزیز تولدت مبارک مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مرسی نیایش جان ممنون
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iSoroush مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    نرمان جان دوست عزیزم خیلی خیلی تبریک می گم و آرزو می کنم تو زندگیت همیشه شاد و موفق باشی :x:x
    به به آقا سروش مدیر کل عزیزم.سروشم خیلی دوست دارم و مثل داداش کوچیکتر خودم میمونه.همیشه با شخصیت و پخته و با تجربه برخورد میکنه.بهترین الگوه برای جوون تر های سایت هست.مرسی سروش گل
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Black Death مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    منم به نوبه ی خودم زاد روز استاد عزیزم نریمان گل رو بهشون تبریک می گم و براشون ارزوی بهترین ها رو دارم
    این چه حرفیه امیر جان.شما استاد من هستی و در حظورت من به خودم اجازه نمیدم اظهار نظر کنم.برادر بزرگتری که خیلی باید ازش بیشتر کمک بگیرم و استفاده کنم.من رو شرمنده کردی حسابی عزیزم
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mordred مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    به به
    بالاخره تولد استادمون هم شد!
    تولدت مبارک استاد...
    پویا هم خیلی گله ها!از روز اولی که باش آشنا شدم اونقدر با شخصیت بود که شیفته اخلاقش شدم.خیلی خوشحالم تیمی داریم که همه اسطوره اخلاق هستند،ممنون پویا جان
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iArmin مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    تولد داداش عزیزم رو تبریک میگم،،، نریمان جان خیلی واسه من زحمت کشید و خیلی چیز ها بهم یاد داد چه در زمینه فنی و چه در زندگی... تمام دانش فنی و همچنین اخلاق و معرفتم رو مدیون این استاد عزیز هستم،،، کسی که اگه نمیشناختمش شاید هیچ وقت اپل رو هم نمیشناختم!
    تو تمام موقعیت ها دستم رو گرفت برای همین آرزو میکنم که همیشه موفق باشی داداش گلم،،، تو تمام مراحل زندگیت همه ما واست آرزوی خوشبختی میکنیم،،،

تولدت مبارک دوست همیشگی من
    این چه حرفیه آرمین گل.خودت میدونی جای دادش من هستی.همیشه به من وفادار و پایدار بودی و تو سخت ترین لحظه ها زمانی که دشمن های ما میخواستن ما رو نابود کنن همیشه کنار ما بودی و به ما وفادار بودی.بهترین مدیر ارشد دنیا...

9. 8 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    تشکر شده 4,216 بار در 929 ارسال

..::نریمان جان تولدت مبارک::..

11. 8 کاربر مقابل از iTunes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه Mac
    Mavericks
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,373 بار در 308 ارسال

آقا مبارکا باشه
    ایشالله عروسیش خدمت کنیم...
    یا حق

13. 6 کاربر مقابل از the end عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,368 بار در 2,049 ارسال

من دیر رسیدم پس....

نریمان جان تولدت مباررک باشه و آرزوی بهترین ها را براتون دارم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk HD

15. 7 کاربر مقابل از Mr.SinA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 1,488 بار در 332 ارسال

بنده هم تبریک میگم تولد نریمان جان رو. به واقع اگه الان ما اینجا دور هم جمع شدیم همش نتیجۀ زحمات بی چشمداشت نریمان جان بوده و هست.
    آرزوی سلامتی و توفیق دارم برای ایشون و امیدوارم سایشون همیشه مثل یه برادر بزرگتر بالای سر ما باشه.
    با این تلاش و پشتکاری هم که از ایشون میشه دید آرزوی موفقیت معنایی نداره چون ایشون نمونۀ موفقیتن و الگویی برای ما. آرزوی عمر طولانی و با عزت میکنم براتون تا بنده و امثال بندۀ حقیر سالها بتونیم از رفتارهای شما الگو بگیریم.

موفق باشید و تولدتون هم مبارکمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

17. 6 کاربر مقابل از Mohammad Amin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

اقا شرمنده من الان دیدیم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    تولدت مبارککککککککککککککککککککک کککک نریمان عزیز مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

19. 7 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

از تك تك سروران گرامي كه من رو قابل دونستند و زادروز من رو بهم تبريك گفتن تشكر ميكنم.اميدوارم بتونم با تلاش و كوشش بيشتر لطف شما بزرگواران رو به بهترين نحو ممكن جبران كنم...
    هر چي دارم مديون شما هستم.تك تك شما عزيزان...اگر شما و دلگرمي ها و عشق خدمت به شما دوستان نبود امروز نريماني هم در كار نبود...

ارادمتمند شما بزرگواران...

21. 10 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 41 از 102 نخستنخست ... 3139404142435191 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع