04:04 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

iPhone 5-White & Silver
    تشکر شده 4,216 بار در 929 ارسال

انتظارات از iOS7

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

واقعا شما چه چیزی را میخواهید در iOS7 ببینید؟ این سوالیست که همیشه قبل از کنفرانس ها ی اپل به فکر ما خطور میکند.اما تو این تاپیک قصد داریم که انتظارات شما دوستان را از iOS7 در این تاپیک بیان کنید.

قبل از بیان انتظارات خود در این تاپیک میتوانید انتظارات مدیران و کارمندان سایت iMore یکی از بزرگترین سایت های اپلی را بخوانید.

Peter Cohen:
    مدیر ویرایش سایت iMore در این باره می گوید:

انتظار من از iOS7 این است که اپل در این سیستم عامل برنامه های اصلی خود مانند Mail و

Safari را آسان تر کند بگونه ای که کاربران راحت تر بتوانند از آن استفاده کنند.

Ally Kazmucha:
    ویرایش گر سایت iMore در این باره میگوید:

اولین انتظار من از iOS7 این است که ویژگی های جدیدی برای برنامه ی Messaging سریع ارایه شود.مدت طولانی است که صفحه ی اصلی این برنامه تغییر نکرده

است.من امیدوارم که در iOS7 برنامه نویسان برنامه های متنوع و بهتری ارایه دهند.

همچنین من اصلا دوست ندارم هنگامیکه آیفون خودم را آنلاک کردم تمام قفب های صفحه ی من حذف شوند.

آخرین انتظارم من از iOS7 این است که طراحی برنامه های اصلی مانند Game Center و دیگر برنامه های کاربردی تغییر کنند.

Richard Devine:

سرپرست ویرایش سایت iMore در این باره گفت:
    برای من یکی از بزرکترین انتظاراتم از iOS7 پشتیبانی کامل برای به اشتراک گذاشتن نوشته ها و تصاویر میباشد.یکی از علاقه های من به برنامه ی Android این است

که من می توانم هر برنامه یا نوشته ای را به اشتراک بگذارم.

یکی دیگه از انتظارات من دور زدن Notification Center

Marc Edwards:

من خیلی انتظارات دارم اگه آنها را بخواهم بگویم شاید به اندازه ی یک لیست شوند اما فکر نمیکنم که اتفاق بیفتند.

من دوست دارم که یک راه ساده برای به اشتراک گذاشتن برنامه ها وجود داشته باشد.

URL سیستم iOS خیلی خوب کار نمیکند.همچنین امیدوارم که توسعه دهندگان فروش برنامه ها را حذف کنند و توجه بیشتری به بروزرسانی برنامه ها کاربران انجام دهند.

Chris Parsons:

من دوست دارم که تازگی را درiOS7 ببینم.

امیدوارم که چیزهای زیادی که واقعا به آنها احتیاج داریم پیشزفت کنند که مهمترین آنها Notification Center میباشد.احتیاج است قدرتمندتر و زیباتر نشان داده شود.

من همچنین عاشق Real file browser هستم اما میدانم که اپل برخلاف است میباشد.

Anthony:

ویدیوگرافر سایت iMore میگوید:

من میمیرم برای کنترل بلوتوث که براحتی بررویHome Screen قرار بگیرد.و قویتر شود چون برای مسافتی به اندازه 6 قدم قطع میشود.

Nick Arnott:

امیدوارم Home Screen بروزرسانی شودچون از زمانیکه اپل آمده است یکنواخت بوده است در حالیکه در Android اینگونه نیست

.امیدوارم اپل این دفعه یک iOS ممکن و در حد انتطارات کاربرانش ارایه دهد.

Gerorgia :

سرپرست ویرایش کنندگان ساست iMore گفت:

من عاشق داشتن آیکون های فعال هستم و دوست دارم تمام اطلاعات را به من نشان دهد.

وقتی درحال بازی Candy Crush هستم و برای من پیام میرسد وقتی میخواهم جواب پیغام را بدهم برنامه Candy کرش می شود.امیدوارم تم و خیلی از چیزهای اساسی برای آیفون ارایه شود.

امیدوارم برنامه ی Siri قویتر شود و توانایی تمام کارها را داشته باشد.

بله این ها تمام انتظاراتی بودند که مدیران و کارمندان سایت iMore نسبت به iOS7 داشتند.و اما شما مهمترین بخش این تاپیک خواهید بود و آن گفتن انتظارات خود از iOS7 میباشد.

لطفا همه ی کاربران و مدیران سایت Apple-iOS در این تاپیک شرکت کنند وانتظارات خود را از iOS7 بیان کنند.

برای آخرین خبرها در مورد iOS7 با ما باشید.

2. 13 کاربر مقابل از iTunes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.6
    نسخه Mac
    10.0
    اکانت گیم سنتر
    vahid_dark
    iPhone 4S-White
    iPod Touch 3G
    Macbook Pro
    تشکر شده 3,951 بار در 1,436 ارسال

به نظر من در کنار سافاری یک مرورگر دیگه رو هم به عنوان پیشفرض قرار بدن
    و یا اینکه شکل داخلی ساعت و همچنین ظاهری اون رو بهبود ببخشند چون از ایفون ۳جی اس همیجوریه و هیچ فرقی نکرده

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]



سورپریز :
    ساخت اپل آیدی معتبر آمریکا در کمتر از 10 دقیقه

فروش اپل آیدی معتبر آمریکا

Ich bin eigentlich kein Fan von Geschäftsterminen

Y!ID: Appleid_Shop[at]Yahoo[dot]Com

4. 3 کاربر مقابل از vidool عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    iOS 8
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    -!Arshia!-
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    iMac
    تشکر شده 5,384 بار در 1,435 ارسال

iOS كلاً سيستم عامل خوبى هست من فقط انتظار تغيير رو دارم كه قطعا اتفاق خواهد افتاد....

If you think you can do a thing or think you can't do a thing, you're right.

6. 3 کاربر مقابل از iAr$hia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7
    اکانت گیم سنتر
    KiarashTheGreat
    iPhone 5-Black & Slate
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 392 بار در 106 ارسال

اطلاعاتی را که خوندم، خیلی شباهت که عکس داره که [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] توی اون تاپیک دیدم، فکر می کنم واقعی باشه!

8. کاربر مقابل از iKTG عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 3GS
    تشکر شده 98 بار در 45 ارسال

من فقط انتظار دارم که 3Gs رو ساپورت کنه
    اگر ساپورت نکنه خدا کنه حفره های iOs7 بسته باشه تا حداقل هکرا اون حفره ها رو رو 6.4 بزنن تا من بتونم از 4.1 بیام روی 6.4

خارج از شوخی هم اگر یه سری ویجت داشته باشه خیلی عالی میشه تا دسترسی به مثلاً WiFi سریع تر بشه _(مثل ویجت های آندروید)

10. کاربر مقابل از Felex عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کلمات کلیدی این موضوع