10:33 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

شایعه : بزودی شاهد عرضه نرم افزاری برای دانگرید تمامی دیوایسهای اپل خواهیم بود!

با سلام خدمت تمامی کاربران گل و همراه انجمن

در این تاپیک قصد دارم خبری را به شما عزیزان بدهم که شاید برای بسیاری خوشحال کننده باشه ، همانگونه که میدانید همیشه یکی از مشکلات عمده کاربران و دوستداران اپل ریستور و آپدیت کردن دیوایسهایشان و از دست دادن جیلبریک میباشد .

خبری که شاید کمتر کسی انتظارش را داشت این است که گروهی بنام Cool star بروی برنامه ای کار میکنند که بتوان براحتی هر دستگاهی از اپل را دانگرید کرد حتی بدون داشتن SH SH ، این روش ظاهرا از ورژن 5.0 تا 6.1.2 جواب میدهد و تا به این لحظه 65% پیشرفت داشته و باید منتظر خبرهای خوبی از این گروه باشیم.

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

2. 26 کاربر مقابل از Benyamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 159 بار در 67 ارسال

قابل توجه شما مهندسین که اینجا جمع شدین و فکر میکنید یه ریستور و جیلبریک بلدید و فقط فروم رو رفرش میدید ، خدای اپل هستید مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مدیریت iDownloadblog با بزرگترین هکرهای iOS در ارتباط هستن و حتی در داخل Cydia هم از این وب سایت نام برده شده. یه مقدار عاقل باشید و خارج از فروم هم نگاه کنید عزیزان. مدیریت iDB این توییک رو به طور کامل تست کرده و ویدیوی آموزشی این توییک هم منتشر شده. یعنی iDB فیک هست ما ایرانیا راس میگیم؟ اشتباه ترجمه کردید ، اشباه اظهار نظر می کنید ، جای اصلاح ، میاید ازش دفاع هم می کنید و به پشتوانه تگ های کاربر حرفه ای و... خودتون رو گم کردید !

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط SasyMankan مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    قابل توجه شما مهندسین که اینجا جمع شدین و فکر میکنید یه ریستور و جیلبریک بلدید و فقط فروم رو رفرش میدید ، خدای اپل هستید مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مدیریت iDownloadblog با بزرگترین هکرهای iOS در ارتباط هستن و حتی در داخل Cydia هم از این وب سایت نام برده شده. یه مقدار عاقل باشید و خارج از فروم هم نگاه کنید عزیزان. مدیریت iDB این توییک رو به طور کامل تست کرده و ویدیوی آموزشی این توییک هم منتشر شده. یعنی iDB فیک هست ما ایرانیا راس میگیم؟ اشتباه ترجمه کردید ، اشباه اظهار نظر می کنید ، جای اصلاح ، میاید ازش دفاع هم می کنید و به پشتوانه تگ های کاربر حرفه ای و... خودتون رو گم کردید !
    آرش جان علی عزیز یکی از با اطلاعات ترین افراد سایت ماست که تجربه فوق العاده بالایی در امور مربوط به اپل داره مطمئن باشید ایشون هم مثل شما یکی از اساتید بنام اپل فارسی هست که همکاری با ایشون برای انجمن افتخار هست ... من در مورد این موضوع اظهار نظری نمیکنم و بحث شخصی شما با ایشون هست و این انجمن ها برای همین بحث هاست تا طرفین نظر خودشون رو بگن اما اگر شرایط دوستانه نباشد و خشم و خصومت جای رفاقت رو بگیره قطعا دلخوری ها و ناراحتی هایی پیش میاد که از اساس این سایت به دور هست ... پس لطفا ازت میخوام خونسرد تر و با آرامش بیشتر و با حفظ شخصیت طرف مقابل به بحث ادامه بدی تا هم ما و هم باقی دوستان از این بحث بهره مند شن ...

5. 8 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 3,613 بار در 1,809 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط SasyMankan مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوست من ما اون بالاخره ۱ درصد امکان داره که فیک باشه بنیامین جان و ماهم روی همین ۱ درصد میگیم شاید فیک از آب در اومد.
    اینم بدونید که کسی اینجا تگ نمیگیره مگر لیاقتشو نشون داده باشد و حرفه ای باشه

7. 2 کاربر مقابل از Saliphone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro

جناب آرش هر چیز حدی داره لطفا خودتون رو کنترل کنید.من بی احترامی به شما نکردم که شما هم اینجا هم در پ.خ داری بی احترامی میکنی.
    یعنی واقعا چیزی به این کوچیکی ارزش این کدورت ها رو داره؟
    در ضمن اینم بگم که منو قبلا اونایی که باید تایید کنن کردن لزومی به تایید شما ندارم.

ویرایش توسط Saliphone : 05-19-2013 در ساعت 09:54 PM

9. 2 کاربر مقابل از Saliphone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    تشکر شده 5 بار در 5 ارسال

سلام دوستان من یه 4 اس دارم 6.0.1 که جیلبریک کردم ولی اصلا وارد سایدیا نمیشه کرش می کنه من می تونم با این روش دوباره به 6.0.1 ریستور کنم و دوباره جیلبریک کنم ممنون

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط amiruiqj مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام دوستان من یه 4 اس دارم 6.0.1 که جیلبریک کردم ولی اصلا وارد سایدیا نمیشه کرش می کنه من می تونم با این روش دوباره به 6.0.1 ریستور کنم و دوباره جیلبریک کنم ممنون
    طبق توضیحاتی که سایتشون داده باید بتونید شما فعلا به ۶.۱.۳ ریستور نکنید شاید شاید تونستید به همین ورژن ریستورکنید

12. کاربر مقابل از Saliphone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    iOS 8
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    -!Arshia!-
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    iMac
    تشکر شده 5,385 بار در 1,435 ارسال

درصد پیشرفت به ۸۰ درصد رسید رفع باگ های نرم افزار مک و پورت کردن آن برای ویندوز در حال انجام است!
    منتظر باشید...!

If you think you can do a thing or think you can't do a thing, you're right.

14. 5 کاربر مقابل از iAr$hia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 850 بار در 154 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط amiruiqj مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    شما همینجوری دوباره جیلبریکش کن درست میشه
    قبلش قفل گوشی رو رو حالت never بزار

●▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●
    ░▒▓██▓▒░♥♥♥♥APPLE-IOS.IR ♥♥♥♥░▒▓██▓▒░
    ●▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●

▂ ▃ ▅ ▆ ▇ i LoVe GoD ▇ ▆ ▅ ▃ ▂

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 2,429 بار در 733 ارسال

دوستان به 85% رسید!
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

Think Different

17. 5 کاربر مقابل از iAra$h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 2,429 بار در 733 ارسال

باز هم پیشرفت!
    چیز زیادی نموندهمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg image.jpg (38.4 کیلو بایت, 14 نمایش)

19. 3 کاربر مقابل از iAra$h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع