03:39 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

iPhone 5-White & Silver
    تشکر شده 4,216 بار در 929 ارسال

برنامه های کاربردی iOS برای تدریس

[B]
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

در این تاپیک تصمیم گرفتیم برنامه های اپلی که برای نحوه ی درس خواندن و کمک به یادگیری بیشتر می شوند را بعنوان یک مقاله ارایه دهیم.

به عنوان یک استاد دانشگاهی من طرفدار بزرگ برگذاری کلاس های ریاضی همراه با فناوری و تکنولوژی روز دنیا هستم.استفاده ی متوالی از برنامه های اپلی و درس خواندن همراه آنها علاوه بر اینکه درس خواندن را برای دانش آموزان و دانشجویان آسان تر و لذت بخش تر می کند آنها را با تکنولوژی های روز دنیا نیز آشنا میکند.

Email:

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

بدلیل اینکه من نیز کارها ی و برنامه های خارج از کلاسی خود را دارم همیشه نمی توانم ساعت ها در اتاق خود بنشینم و منتظر سوالات دانشجویان باشم بهمین دلیل از آنها خواسته ام که مشکلات و سوالات درسی خود را می توانند برای من ایمیل کنند و منتظر جواب آن ها باشند.با وجود دیوایس های اپلی در هر زمان و مکان میتوان ایمیل های دانش جویان را دریافت کرد و پاسخ آنها را ارسال کرد.این برنامه علاوه بر اینکه من را مشتاق بکار میکند جوای سریع به سوالات دانش آموزانم آنها را نیز خوشحال میکند زیرا جواب سریع به سوالات آنها نشان میدهد که من به آنها توجه می کنم.

Noteshelf:

زمانیکه من سوالات دانش آموزان خود را دریافت میکنم نیاز به یک برنامه دارم تا پاسخ سوالشان را برایشان با توضیح ارسال کنم بهمین دلیل میتوانم از برنامه ی Noteshelf استفاده کنم.
    این برنامه من را قادر به آن میسازد که همانند تصویر نشان داده شده جواب سوال آنها را با توضیح جزییات برای آنها انجام دهم و برای آنها ارسال کنم.

Quick Graph:

در زمان تدریس در بعضی مواقع نیازمند ترسیم گراف میشوم.من برای ترسیم گراف می توانم از Tl-89 ماشین حساب خود استفاده کنم اما تجربه ی من حاکی از آن است که استفاده از برنامه ی Quick Graph خیلی بهتر و آسان تر از دیگر برنامه ها می باشد.این برنامه حتی بهتر از برنامه ی ترسیم گراف در MacBook Air خودم میباشد.
    در زمان تدریس گراف دانش جویان من نیز این برنامه را دانلود میکنند و همراه تدریس و توضیحات من نحوه ی ترسیم گراف را یاد میگیرند.

Guided Access:

در امتحانات کلاسی که برگزار میکنم من از دانش آموزان خود میخواهم که بجای خرید ماشین حساب های گران قیمت میتوانند از ماشین حساب های iPad و یا iPhone خود استفاده کنند.
    برنامه ی Guided Access ماشین حساب آیدیوایس های اپل می باشد که شما میتوانید از آن بعنوان ماشین حساب استفاده کنید.

Notability:

بعد از امتحان دانش جویان از من میخواهند که جواب های سوالات را برای آنها به نمایش بگذارم.اکنون برنامه ی Notability وارد عمل می شود.شاید پیش خودتان این سوال پیش بیاید که چرا از برنامه ی Noteshelf استفاده نکردم درسته؟
    برنامه ی Notability این امکان را به من میدهد که از Dropbox مطالب مورد نیاز را ضمیمه ی این جواب ها کنم و توسط برنامه یScreen Pro جواب های نوشته شده را بعنوان PDF ذخیره کنم و بر روی وبلاگ خود قرار دهم و دانش آموزان آن را بعنوان PDF دانلود کنند.همچنین این برنامه به من این امکان را می دهد که از رنگ های دیگری برای نوشتن نیز استفاده کنم.

WordPress:

دانش آموزان از من میخواهند که برای تمرین بیشتر و ارتقای نمرات امتحانی خود برای آنها مثال ها و مسالی طرح کنم من گاهی اوقات از برنامه هایی که بر روی Mac دارم استفاده میکنم اما در زمانی که در بیرون از محل کار خود هستم از برنامه یWordPress استفاده میکنم.

Doodlecast Pro:

گاهی اوقات نحوه و روش پاسخ به سوالات سخت و پیچیده است و من ترجیح می دهم تا جواب سوال را به صورت یک ویدیو ضبط کرده و در اختیار دانش آموزان خود قرار دهم در این لحظه برنامه ی Doodlecast Pro به کمک من می آید.با این برنامه من میتوانم پاسخ به سوالات را بصورت یک ویدیو ضبط کنم و بر روی سایت YouTube به نمایش بگذارم و دانش آموزانم از آن استفاده کنند.

Numbers:

برای وارد کردن نمارات دانش آموزانم و ثبت آنها و نشان دادن پیشرفت و یا تنزل نمرات آنها از برنامه ی Numbers استفاده میکنم.
    مفید بودن این برنامه در این قسمت است که تمام نمرات یک دانش آموز را در یک ردیف نشان می دهد و به همین دلیل میتوان پی برد که کدام دانش آموز در پیشرفت داشته است یا تنزل؟کدام دانش آموز در کدام فصل بهتر درس رایادگرفته است.

ویرایش توسط iTunes : 05-10-2013 در ساعت 12:30 PM

2. 18 کاربر مقابل از iTunes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کلمات کلیدی این موضوع