05:48 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

نسخه IOS
    8.1.2
    اکانت گیم سنتر
    mahyarnamazi
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 4,260 بار در 924 ارسال

برنامه Voice سامسونگ شگفتی آفرید

بنا به گزارش AndroidCentral ، برنامه Voice سامسونگ S ، رقیب سیری اپل، امروزشگفتیهایی آفرید: هنگامی که در مورد آیفون و سیری از او سوال شد جوابهای جالبی را داد.

در سامسونگ Galaxy S4 (و برخی از گوشی های سامسونگ دیگر - که نتایج متفاوتی داشته است)، سوالی پرسیده شد که آیا از سیری کپی برداری کرده اید، پاسخ داد: "نه، من

استاندارد و اصل شرکت سامسونگ هستم." در سوالی دیگر هم که : "آیا شما سیری هستی؟" پاسخ داد: "من دوست دارم فکر کنم سیری هستم." اما انتظار می رفت که با

پرخاشگری خاصی جواب دهد که اینطور نشد. یکی دیگر از سوالاتی که از این برنامه پرسیده شده است: "آیا اپل را دوست دارید؟" و آن را به شما می گوید: "من با هیچ کسی مشکلی

ندارم و این دروغ است که به سامسونگ وفادار هستم."

با این سوال و جوابها ظاهراً دوباره سامسونگ از اپل کپی برداری کرده است و طراحان آن به طور غیر مستقیم طرفداری خود را نسبت به اپل اعلام کرده اند و شاید به زودی منتظر یک

دادگاه دیگر در این مورد باشیم.

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

منبع: [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

مترجم: مهیارنمازی

بهترین انجمن فارسی اپل

2. 21 کاربر مقابل از mahyarnamazi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    تشکر شده 22 بار در 8 ارسال

کلا" ذات سامسونگ همینه بار اوش که نیست یکسری از قابلیتهای دیگه هم در s4 قرار داده که فقط اسمشو عوض کرده و گذاشته رو گوشی و با اینکار خود را نو آور معرفی میکند.

4. 2 کاربر مقابل از mxrx33 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کلمات کلیدی این موضوع